Sun Flower professional - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-12-08, 14:53   #571
sunniva2007
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: SuN Flower

SF ma jeszcze jednofazowke rozowa (transparentny roz) i ona jest gesta, bardzo dobrze mi sie na niej pracuje, ale podobno nie nadaje sie do przedluzania na szablonie, szczerze mowiac nigdy nie probowalam, bo to wole robic sredniogestymi, ale ta z SF wykanczam paznokcia, nie rozlewa sie na skorki i spokojnie moge robic wszystkie paluszki,,,
sunniva2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 21:00   #572
frauhelga
Ordnung muss sein!

a nie wystarczylo w temacie,w ktorym nie ma odpowiedzi na nurtujace cie pytania
wpisac to zagadnienie?
trzeba bylo zakladac od razu nowy temat?
Stary 2009-12-09, 08:27   #573
doucin
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez frauhelga Pokaż wiadomość
a nie wystarczylo w temacie,w ktorym nie ma odpowiedzi na nurtujace cie pytania
wpisac to zagadnienie?
trzeba bylo zakladac od razu nowy temat?
widocznie trzeba było.
doucin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 18:09   #574
Klauducha
Przyczajenie

Dot.: Sun Flower professional

A czy do żeli SF nylonowego potrzeba pod ten żel bonder? Z góry dziękuję za odpowiedz
Klauducha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 19:58   #575
magda5100
Przyczajenie

Klauducha, żel sf nylonowy jest żelem jednofazowym a więc nie jest konieczne aby stosować pod niego bonder, aczkolwiek według mnie nie zaszkodzi. Jeśli dobrze przygotujesz płytkę to będzie ok. bez.

Edytowane przez magda5100
Czas edycji: 2010-01-02 o 19:59
magda5100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 19:47   #576
migotta
Raczkowanie

sunniva2007 jeśli chodzi o ten róż przezroczysty jednofazowy, to możesz śmiało nim przedłużać paznokcie na szablonie. Ja używam tego żelu cały czas i robię pazurki tylko na szablonie. Gorąco polecam ten zelik ze względu na konsystencję, zwłaszcza dla osób poczatkujących, bo nie spływa na skórki. Wydaje mi się że jest nieco gęściejszy od jednofazówki. Co do bondera , to na szkoleniu instruktorka mi mówiła że dla pewności lepiej dawać go pod każdy żel. Jest bardzo wydajny, wiec lepiej wydać troszkę więcej kasy i spać spokojnie.
migotta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 22:26   #577
Edytkaaaa
Raczkowanie

pewnie juz bylo tu tkie pytanie ale nie chce mi sie przegladac 20 stron.
a wiec prosze o opinie o tym zestawie:
http://sunflower.istore.pl/pl,produc...y,zelowej.html

Edytkaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 07:53   #578
specialle
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Edytkaaaa Pokaż wiadomość
pewnie juz bylo tu tkie pytanie ale nie chce mi sie przegladac 20 stron.
a wiec prosze o opinie o tym zestawie:
http://sunflower.istore.pl/pl,produc...y,zelowej.html

Wydaje mi sie ze jest wart swojej ceny (sama skorzystalam z mega obnizek u nich w sklepie). Wiadomo, ze bedziesz musiaa zainwestowac w pilniczki osobno bo tego jest za malo (wlasciwie na raz moze dwa). Zele tez w malej pojemnosci ale na kilka setow wystarcza. ja zas wolalabym lampe tunelowa bo wydaje mi sie ze jest duzo lepsza.
specialle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 17:25   #579
NiColQa14
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
GG do NiColQa14

Mam duży problem...
W październiku kupiłam żel Sun Flower Kamuflaż. Jest naprawdę świetny i dobrze się go rozprowadza.
Był on używany regularnie, zostało mi jeszcze pół pudełeczka. Wczoraj robiłam tipsy i zauważyłam, iż gdzieniegdzie (na wierzchu) jest on delikatnie białawy. Pozbyłam się tej warstwy "białości" z pudełeczka. Dzisiaj rano robiąc tipsy Mamie znów ten sam problem. Nałożyłam żel na tipsy u jednej ręki, chciałam zabrać się za drugą, gdy zobaczyłam, że zrobił on się taki fioletowawo-różowy Poprostu zdębiałam. Nie wiedziałam co mam robić, byłam dopiero w połowie roboty. A on nagle zmienił swój kolor. Zmuszona byłam spiłować żel z poprzedniej ręki i zrobić inny wzorek.
Powiedzcie, czy zdarzyło się Wam też tak kiedyś? Jaki jest tego powód?
Stary 2010-02-09, 08:43   #580
specialle
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez NiColQa14 Pokaż wiadomość
Mam duży problem...
W październiku kupiłam żel Sun Flower Kamuflaż. Jest naprawdę świetny i dobrze się go rozprowadza.
Był on używany regularnie, zostało mi jeszcze pół pudełeczka. Wczoraj robiłam tipsy i zauważyłam, iż gdzieniegdzie (na wierzchu) jest on delikatnie białawy. Pozbyłam się tej warstwy "białości" z pudełeczka. Dzisiaj rano robiąc tipsy Mamie znów ten sam problem. Nałożyłam żel na tipsy u jednej ręki, chciałam zabrać się za drugą, gdy zobaczyłam, że zrobił on się taki fioletowawo-różowy Poprostu zdębiałam. Nie wiedziałam co mam robić, byłam dopiero w połowie roboty. A on nagle zmienił swój kolor. Zmuszona byłam spiłować żel z poprzedniej ręki i zrobić inny wzorek.
Powiedzcie, czy zdarzyło się Wam też tak kiedyś? Jaki jest tego powód?
Ja nigdy jeszcze nie robilam tipsow Wole te gotowe z pudeleczka. A tak na serio to nidgy mi sie cos takiego nie zdazylo
specialle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 10:51   #581
czarno_biala87
BAN stały

GG do czarno_biala87

Podobną sytuację miałam ostatnim razem. Tyle że na moim pojawiły się pomarańczowe smugi, jakby pigment się oddzielił... Nie wiem czy o to chodzi, ale podejrzewam że się po prostu przeterminował. Na pudełku jest napisane, że powinno się go zużyć w ciagu trzech miesięcy od otwarcia, a ja mam go dłużej...
Generalnie z kamuflażem SF jest tak że w pudełku wygląda wstrętnie, długo leżał zanim sięgnęłam po niego, ale okazuje się że na paznokciu wygląda naturalnie, chociaż kryje na 4-
Jeśli chodzi o jednofazowy to pracuje się na nim nieźle, za to kiepsko na kryształku (brokat kiepsko widać a powierzchnia jest chropowata).
Absolutnie nie polecam białego, bo dzieją się z nim w lampie dziwne rzeczy - cieniuje sie, trzeba dawać go sporo by zakryć równomiernie cały wolny brzeg.
czarno_biala87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:34   #582
tynnkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarno_biala87 Pokaż wiadomość
Podobną sytuację miałam ostatnim razem. Tyle że na moim pojawiły się pomarańczowe smugi, jakby pigment się oddzielił... Nie wiem czy o to chodzi, ale podejrzewam że się po prostu przeterminował. Na pudełku jest napisane, że powinno się go zużyć w ciagu trzech miesięcy od otwarcia, a ja mam go dłużej...
Generalnie z kamuflażem SF jest tak że w pudełku wygląda wstrętnie, długo leżał zanim sięgnęłam po niego, ale okazuje się że na paznokciu wygląda naturalnie, chociaż kryje na 4-
Jeśli chodzi o jednofazowy to pracuje się na nim nieźle, za to kiepsko na kryształku (brokat kiepsko widać a powierzchnia jest chropowata).
Absolutnie nie polecam białego, bo dzieją się z nim w lampie dziwne rzeczy - cieniuje sie, trzeba dawać go sporo by zakryć równomiernie cały wolny brzeg.
Zgadzam sie w 100%. Chodz sie dopiero ucze to uwazam, ze nie warto sie lapac na tansze produkty.
tynnkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:20   #583
kati1128
Przyczajenie

A mama takie pytanie ktory jest lepszy jednofazowy czy jednofazowy 2?? i czy pod oba trzeba dawac bonder??
kati1128 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:28   #584
czarno_biala87
BAN stały

GG do czarno_biala87

Ja chyba mam po prostu JEDNOFAZOWY, nie wiem jak pracuje się na tym nr 2... Ale czasami nie dawałam pod niego bondera i stwierdzam, że są trochę mniej trwałe wtedy. Może to tylko moje odczucie...
Stary 2010-03-23, 20:36   #585
magdus89
Raczkowanie

GG do magdus89

Dziewczyny powiedzcie czy mogę budować paznokcie na szablonie mlecznym różem SF? tzn czy mogę wykonać nim szkielecik? Czy któraś z Was może tak robiła i może powiedzieć czy pazurki się trzymały??

[vichy]402277[/vichy]
magdus89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:22   #586
dust
Przyczajenie

Z Sun Flower'a mam clear róż jednofazowy i jest bardzo fajny, a co myslicie o AKRYLACH z SF?http://sunflower.istore.pl/pl,produc...z,pedzlem.html taki zestawik znalazlam na stronce SF, ale jak sa beznadziejne i twarde jak kamien jesli chodzi o pilowanie to zrezygnuje, dlatego czekam na Wasze opinie...pomozcie:prosi :
dust jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 14:31   #587
magdus89
Raczkowanie

GG do magdus89

Cytat:
Napisane przez dust Pokaż wiadomość
Z Sun Flower'a mam clear róż jednofazowy i jest bardzo fajny, a co myslicie o AKRYLACH z SF?http://sunflower.istore.pl/pl,produc...z,pedzlem.html taki zestawik znalazlam na stronce SF, ale jak sa beznadziejne i twarde jak kamien jesli chodzi o pilowanie to zrezygnuje, dlatego czekam na Wasze opinie...pomozcie:prosi :
Ja też zakupiłam zestaw ich akryli i chyba nie są takie złe... to są moje pierwsze akrylowe produkty ale dobrze robiło mi się na nich paznokcie... stosunkowo dobrze się dają opiłowywać, ale nie mam porównania z innymi więc może poczekaj na opinię innych osób. Jedynie co to strasznie szybko zastygają, a te fast set w szczególności.

[vichy]402277[/vichy]
Stary 2010-03-25, 01:24   #588
dust
Przyczajenie

Hm. To nie za dobrze że szybko zastygaja...ale wyprobuje je sama mam nadzieje niedlugo to sie zobaczy czy sa oki...żeby tlyko liquid tak bardzo nie śmierdział, ja mam zamiar kupić ten premium. Miałam tez w planach zakupić kolorowe, ale na razie się wstrzymam z nimi bo jak później wyjdzie w praniu, że jednak nie są takie dobre to będę żałować tylko ze od razu wzięłam te kolorowe, a tak to najpierw sprawdze maskeda pink, pink clear, super white i clear...sporóbować nigdy nie zaszkodzi
Stary 2010-03-25, 05:43   #589
RoksiSK
Zadomowienie

Miał ktoś kolorowe żele z SF? Kupowałyście może produkty z SF przez Allegro, czy tylko w tym sklepie stacjonarnym?
Stary 2010-03-25, 11:54   #590
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

Ja kupowałam na Allegro SF kamuflaż , a następnym razem zamówiłam na stronie Sunflower i muszę powiedzieć,że bardziej zadowolona byłam z tego z allegro, bardziej krył i był gęstszy

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 12:22   #591
RoksiSK
Zadomowienie

O, ale numer
Stary 2010-03-25, 15:27   #592
dust
Przyczajenie

Ja będę niedługo zamawiać na allegro to dam znać czy wszystko oki jest. Osoba która sprzedaje żeli SF to patrzyłam ze ma same pozytywne komantarze. Zastanawiałam się tez nad sklepem internetowym SF, ale na allegro przesyła będę miała gratis he he (jak się wyda ponad 150zł).

Tu masz RoksiSK linka:
http://www.allegro.pl/item941104356_...ne_french.html
Stary 2010-03-26, 19:05   #593
czarno_biala87
BAN stały

GG do czarno_biala87

Nawet więcej, osoba która sprzedaje na allegro prowadzi chyba też stronę firmy. Nie wiem na jakiej to zasadzie, ale ewidentnie to te same zdjecia, opisy. Chyba że plagiat...

Edytowane przez czarno_biala87
Czas edycji: 2010-03-26 o 19:06
Stary 2010-03-27, 09:58   #594
kati1128
Przyczajenie

Ja zamowilam zel na allegro potem na stronie sun flower i ten z allegro nawet opakowaniem sie rozni od tego orginalnego wiec nie polecam allegro
Stary 2010-03-27, 13:27   #595
dust
Przyczajenie

Z tego co mi wiadomo to sun flower ma różne opakowania...tzn różne kolory logo...gdzies tu na forum to wyczytałam, a poza tym 100% pozytywow chyba swiadczy o czyms Firmy czasem zmieniaja swoje pudeleczka ale jak zmieniaja tez zawartosc na grosza to nie dobrze
Stary 2010-03-29, 11:18   #596
magdus89
Raczkowanie

GG do magdus89

JA kilka razy zamawiałam na allegro u dystrybutora sf i wszystko było ok Nawet gratis orginalne ozdóbki dostawałam i często są przesyłki gratis więc czasami się bardziej opłaca
A co do kamuflażu to można różnie trafić raz jest dobry a raz prześwituje, nawet zamawiając z ich sklepu...

[vichy]402277[/vichy]
Stary 2010-03-29, 14:39   #597
kati1128
Przyczajenie

jestes malo inteligetna!! DUST

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

: hahaha:

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-03-31 o 08:29 Powód: przywrocenie skasowanej tresci
Stary 2010-03-29, 15:54   #598
RoksiSK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kati1128 Pokaż wiadomość
jestes malo inteligetna!! DUST

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

: hahaha:
Nie zapędziłaś się czasem z oceną czyjejś inteligencji...?
Stary 2010-03-29, 23:03   #599
dust
Przyczajenie

kati1128 Ja ze swoja inteligencja nie mam problemow, ale za to widze ze Ty owszem i zostawie bez dalszego komentarza to co napisalas bo to tylko o Tobie swiadczy jaka jestes osoba...no moze jedyne co moge dodac to ze zal mi Ciebie. Oczywiscie moglabym dalej ciagnac Twoj dialog i nejzedzac na Ciebie za tak "mily" komentarz, ale nie po to jest to forum, a jesli tego nie rozumiesz to juz nie moj problem. Nie widze podstaw do pisania czegos takiego o kims kogo sie wogole nie zna wiec zrob mi i wszystkim innym obecnym na tym forum przyjemnosc i swoje "glebokie" przemyslenia zachowaj dla siebie. Pozdrawiam.
Stary 2010-04-02, 20:29   #600
czarno_biala87
BAN stały

GG do czarno_biala87

A wracając do tematu wątku - wypróbowałam raz jeszcze kryształek (kiedyś tylko napoczęłam słoiczek i nie byłam zadowolona) i tym razem daje mu wielki pozytyw. O wiele dłużej mieszałam brokat i efekt jest naprawdę fajny. Niby brokatu nie widać, ale subtelnie połyskuje pod różnymi kątami
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości