Wasza najstraszniejsza przygoda z w這skami:-) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-28, 20:42   #1
OLGA250
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Wasza najstraszniejsza przygoda z w這skami:-)

Cz瘰to s造szy si o fryzjerach "partaczach" i ich zrozpaczonych klientkach.
Czasami po wizycie u takiego specjalisty mamy ochot ogoli si na 造so albo skoczy z balkonu!!!:-(
Nie m闚i帷 ju, 瞠 taka nieudana wizyta grozi za豉maniem nerwowym
Fakt, 瞠 po jakim czasie te prze篡te sytuacje nie s ju dla nas takie straszne, a nawet mo瞠my si z nich po鄉ia.
Mo瞠 mog造by鄉y si tu podzieli w豉郾ie takimi strasznymi b康 鄉iesznymi przygodami z naszymi w這skami?
Mog這by by zabawnie....

Nie wiem jak Wam si taki pomys podoba ale na zach皻 mo瞠 ja zaczn...

A wi璚.... Moja siostra kiedy wyczyta豉 gdzie, 瞠 na rozdwojone ko鎍e dobre jest ich przypalenie nad ogniem
Tak wi璚, niewiele my郵帷 zacz窸a opala ko鎍闚ki nad kuchni.
Na pocz徠ku nawet nie幢e Jej sz這... A tu nagle buch i moja siostra zosta豉 bez grzywki!!!! Z brwi te niewiele Jej zosta這!!!!
Nie mog豉m si opanowa ze 鄉iechu. Ona by豉 za豉mana a ja wci捫 si 鄉ia豉m....
Jak sobie to przypomn to od razu nastr鎩 mi si poprawia....
Siostra teraz te si z tego 鄉ieje

Cmok.
OLGA250 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-28, 21:35   #2
Ania843
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343
Dot.: Wasza najstraszniejsza przygoda z w這skami:-)

Mi fryzjer nie spartaczy w這s闚 ale sama to sobie zrobi豉m. Farbowa豉m w salonie fryzjerskim na platynowy bl康. Wszystko by這 ok a raz po瘸這wa豉m pieni璠zy i sama kupi豉m farb platynowy bl康 (dobrej firmy) i wysz豉 mi 鄴速a kaczucha. Masakra. Mam taki 鄴速y kaczuszkowy polar to z nim wtedy si zlewa豉m. Oduczy這 mnie to do鈍iadczenie samemu eksperymentowa. M鎩 m捫 p璠zi po kolejn farb, tym razem br您 aby to zakry. Wieczorem wychodzi豉m na imprez
Ania843 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-28, 21:46   #3
mandarynka7
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

Cytat:
Napisane przez OLGA250 Poka wiadomo嗆
A wi璚.... Moja siostra kiedy wyczyta豉 gdzie, 瞠 na rozdwojone ko鎍e dobre jest ich przypalenie nad ogniem
Na pocz徠ku nawet nie幢e Jej sz這... A tu nagle buch i moja siostra zosta豉 bez grzywki!!!! Z brwi te niewiele Jej zosta這!!!!

畝rtujesz

Moje najgorsze wspomnienie z w這sami wi捫e si z os豉wionym salonem JLD Posz豉m z zamiarem uzyskania w這sk闚 鈔edniej d逝go軼i, takich troszk za ucho, mia豉m zdj璚ie (zreszt to by這 zdj璚ie modelki z fryzur JLD) Niestety pani fryzjerka nie by豉 nawet w stanie zrobi fryzury lansowanej przez jej w豉sny salon.. Obci窸a mi w這sy przy samej g這wie niemal瞠, przez pierwszych kilka tygodni nie wiedzia豉m czym i jak je u這篡 瞠by to jako wygl康a這 Na szcz窷cie to by豉 zima i mog豉m chodzi w czapce To do鈍iadczenie zni璚h璚i這 mnie na tyle skutecznie, 瞠 od tamtej pory zapuszczam w這sy i mam wstr皻 do JLD
mandarynka7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 08:29   #4
sweetpinky
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 214

A mnie urz康zi豉 siostra...Po wypiciu paru trunk闚 wraz z koleg, z豉pa豉 za maszynk do w這s闚, machn窸 par razy i tak to wysz這, jakbym mia豉 造sienie plackowate. Na drugi dzie musia豉m i嗆 do fryzjera i ostrzyc si na 2 mm.
sweetpinky jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 08:45   #5
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

[quote=sweetpinky;2804956]A mnie urz康zi豉 siostra...Po wypiciu paru trunk闚 wraz z koleg, z豉pa豉 za maszynk do w這s闚, machn窸 par razy i tak to wysz這, jakbym mia豉 造sienie plackowate. Na drugi dzie musia豉m i嗆 do fryzjera i ostrzyc si na 2 mm.[/quot
co Ci wtedy strzeli這 , ze to zrobilas ? ja bym sie chyba samam zakatrupi豉 :P

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 10:50   #6
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Acj ja to lubi eksperymentowa z w這sami i du穎 takich "tragedii" prze篡豉m.
Najgorsza chyba by豉 ta: Dzie przed studni闚k kupi豉m czarn farb i wieczorkiem pomalowa豉m sobie w這ski. Nie wiedzia豉m 瞠 tak 幢e w og鏊e da si wygl康a. Kolor zupe軟ie nie dla mnie - masakra! W sobot nikt nie by w stanie zrobi mi dekoloryzacji i musia豉m wyst徙i tak na w豉snej studni闚ce
Druga: Kiedy (te wiele lat temu) postanowi豉m sama wystrz瘼i sobie grzywk. Ach jakie p騧niej mia豉m problemy z jej ukrywaniem
No i ostatnia: (ca趾iem niedawno) posz豉m do fryzjerki zrobi sobie baleja. Mia豉m w這ski blond a wysz豉m br您owa. A 瞠 ciemne kolory mi nie pasuj to musia豉m co z tym zrobi - efekt zniszczone w這sy
Oczywi軼ie jest tego wi璚ej ale te 3 to chyba najwi瘯sze moje wpadki.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 11:51   #7
201701090933
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 465

Wybiera豉m sie na wakacje (to by這 3 lata temu) chodzi豉m po drogerii i kupowa豉m potrzebne rzeczy. Zatrzyma豉m si przy szczotkach do w這s闚. Byly tam takie okr庵貫 szczotki (z takimi grubymi drucikami z kuleczkami na ko鎍ach nie takie jak maj fryzierzy do modelowania w這s闚) ja pierwszy raz mia豉m tak szczotke...
Przysz豉m do domu (w domu nikogo nie by這) zacze豉m sie czesac t szczotk i chcia豉m "podk璚i" w這sy i tak kr璚e kr璚e... a nawin窸am tak ze nie mog豉m rozpl徠a!!! Bo瞠 szarpa豉m ci庵n窸am i nic
Musia豉m 軼i望 ten kawa貫k na szcz窷cie nie by這 tego tak du穎. Po這we lata chodzi豉m w opasce na g這wie... Do tej pory mam t szczotke.

Najzabawniejsze jest to ze wzi窸am wtedy na wakacje te szczotke. Pewnego dnia kol chcia豉 j ode mnie po篡czy. Ja m闚ie ze nie bo ona jest pechowa a ona na to 瞠 eee tam... i wzi窸a. Przychodzi do pokoju ja patrze o_o ona sie zapl徠a豉 tak samo jak ja i tez jej trzeba bylo obci望 w這sy
201701090933 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 12:05   #8
OLGA250
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

ale si u鄉ia豉m!!! hahahahaha
Teraz to mo瞠my si 鄉ia! Ale wtedy to pewnie mia造軼ie ochot p豉ka pewnie!!!???
Z tym kurczakiem 鄴速ym to moja siostra te mia豉 przygod.
Posz豉 do podobno super fryzjerki zrobi sobie w這sy blond i ....
....i ..... wysz豉 z w這sami 鄴速ymi jak kurczak
Chodzi豉 i wszystkich pyta豉 bidulka czy ma bardzo 鄴速e w這sy. My j pocieszali鄉y, 瞠 nie s takie 鄴速e, a jak tylko wysz豉 to p瘯ali鄉y ze 鄉iechu. By造 okropnie 鄴速e!!!!
Jeszcze 鄉ieszniej by這 kiedy spotka豉m niechc帷y na ulicy t bosk fryzjerk i zobaczy豉m, 瞠 Ona ma ......................... takie same 鄴速e w這sy jak moja siostra!!!!!hihihihi
Podobno ju takie mia豉 jak k豉d豉 siostrze farb
Mo瞠 ta fryzjerka nie chcia豉 by sama z czym takim na g這wie????!!!hihihihi
OLGA250 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 12:16   #9
aga_xy
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

Cytat:
Napisane przez OLGA250 Poka wiadomo嗆
Nie wiem jak Wam si taki pomys podoba ale na zach皻 mo瞠 ja zaczn...

Nie mog豉m si opanowa ze 鄉iechu. Ona by豉 za豉mana a ja wci捫 si 鄉ia豉m....
Jak sobie to przypomn to od razu nastr鎩 mi si poprawia....
Siostra teraz te si z tego 鄉ieje

Cmok.

Ojej a sk康 siostra wzi窸a taki pomys? . Rzeczywi軼ie chyba nie by這 jej do smiechu

ja w innym miejscu
aga_xy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 12:26   #10
aga_xy
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy

Przypomnia這 mi si jak troch temu posz豉m do fryzjera 軼i庵a czarny kolor. OMG... do takiej roboty powinien zabiera si profesjonalista, ale pani w豉軼icielka, jej dane sobie daruj, uzna豉, 瞠 skoro przysz豉 m這da dziewczyna to mo瞠 mnie podsun望 uczennicom, aby zacz窸y si wprawia. I te za przeproszeniem niezbyt inteligentne istoty, zacz窸y rozja郾ianie mojej g這wy od odrost闚, kt鏎e jak wiadomo najszybciej sie poddadz. Efekt by taki, 瞠 po kilku godzinach w zak豉dzie mia豉m bia貫 w這sy u nasady, przechodz帷e w rudo軼i,鄴速ka, zielenie a po czarne na samym dole. W豉軼icielka zblad豉 i niech si cieszy, 瞠 sprawa nie sko鎍zy豉 si w s康zie, dzisiaj ju bym nie odpu軼i豉. Um闚i豉 si ze mn na drugi dzie na poprawki, a ja do wieczora i p馧 nocy 酥iewa豉m "aaaaa papuga to jaaaa" . Teraz 鄉ieszne,ale wtedy by豉m za豉mana. BTW poprawki pani fryzjerki r闚nie by造 mieeeernej jako軼i i sko鎍zy這 si na po這瞠niu ciemnej farby.

ja w innym miejscu
aga_xy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-29, 23:41   #11
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

wiem ze to czasem straszne, czasem smieszne... ale takie watki juz tu sa... moze tam mozna to kontynuowac? zeby nie powielac watkow?
caluski
Stary 2006-09-30, 12:51   #12
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Ja niestety nie mia豉m 瘸dnej zabawnej przygody z w這skami. Nawet teraz po dlugim czasie nie jest mi do 鄉iechu jak sobie to przypomne. Posz豉m na baleyage do jednego z lepszych salon闚 L'oreala u mnie w mie軼ie. prosi豉m o bardziej widoczny baleyage ....tylko,ze wyraznie prosi豉m pani ze widoczne maja byc te br您owe pasma czyli zeby zrobi豉 mi ciemniejszym brazem niz ostatnio. Fryzjerka sprawia豉 takie wrazenie jakby wcale mnie nie slucha豉 i z pewna siebie mina powiedzi豉 "pani sie nie martwi zrobimy 豉dnie". M闚ilam pani fryzjerce ze mam bardzo delikatne w這ski i farba 豉pie mi bardzo szybko (tymbardziej ze mam naturalny blond) . Po farbowaniu fryzjerka posz豉 sobie na zaplecze pic kawke i przysz豉 po 40 min zmyc mi z glowy farby.Po zdjeciu foli druga fryzjerka ktora zobaczyla moje wlosy zrobila dok豉dnie takie oczy- .....moje wlosy by造 BIAΒ !! Pytam sie fryz. czy one beda mialy TAKI kolor..ona odp ze nie ze to sie zmyje po kilku myciach, ze gdyby taki kolor byl naprawde to juz by mi wlosy wypad造 przy zdejmowaniu pasemek. Pr鏏owa豉 mi wmowic ze wszystko jest ok :/ ale widzialam ze by豉 zdenerwowoana i widzia豉 ze spapra豉 robote....A ja glupia zap豉cilam grube pienadze za ta us逝ge....gdybym wtedy wiedzia豉 ze mozna zglaszac takie sprawy do "reklamacji" to bym to zrobi豉...bo moje wlosy by造 gorsze niz siano:/ dzieki bogu wlosy odros造 i sa teraz w pelni zdrowe...sypkie, sprezyste i blyszczace...ale juz nigdy nie poszlam od tamtej pory do fryz. na farbowanie..i nigdy nie pojde....

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-30, 13:02   #13
pink69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 490

Cytat:
Napisane przez aga_xy Poka wiadomo嗆
Przypomnia這 mi si jak troch temu posz豉m do fryzjera 軼i庵a czarny kolor. OMG... do takiej roboty powinien zabiera si profesjonalista, ale pani w豉軼icielka, jej dane sobie daruj, uzna豉, 瞠 skoro przysz豉 m這da dziewczyna to mo瞠 mnie podsun望 uczennicom, aby zacz窸y si wprawia. I te za przeproszeniem niezbyt inteligentne istoty, zacz窸y rozja郾ianie mojej g這wy od odrost闚, kt鏎e jak wiadomo najszybciej sie poddadz. Efekt by taki, 瞠 po kilku godzinach w zak豉dzie mia豉m bia貫 w這sy u nasady, przechodz帷e w rudo軼i,鄴速ka, zielenie a po czarne na samym dole. W豉軼icielka zblad豉 i niech si cieszy, 瞠 sprawa nie sko鎍zy豉 si w s康zie, dzisiaj ju bym nie odpu軼i豉. Um闚i豉 si ze mn na drugi dzie na poprawki, a ja do wieczora i p馧 nocy 酥iewa豉m "aaaaa papuga to jaaaa" . Teraz 鄉ieszne,ale wtedy by豉m za豉mana. BTW poprawki pani fryzjerki r闚nie by造 mieeeernej jako軼i i sko鎍zy這 si na po這瞠niu ciemnej farby.
Gdzie to? Bo ja te z Wroc豉wia wi璚 wole wiedziec

pink69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-30, 13:42   #14
szoopcia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 110

Cytat:
Napisane przez Ania843 Poka wiadomo嗆
Mi fryzjer nie spartaczy w這s闚 ale sama to sobie zrobi豉m. Farbowa豉m w salonie fryzjerskim na platynowy bl康. Wszystko by這 ok a raz po瘸這wa豉m pieni璠zy i sama kupi豉m farb platynowy bl康 (dobrej firmy) i wysz豉 mi 鄴速a kaczucha.
ja tez mialam balejaz jasny i pozalowalam kasy i efek ten sam...ale poszlam odrazu do fryzjerki i mi naprawila...(na takie jak mam w avatarze) dobrze sie w nich czuje i wiem teraz ze nigdy sama sobie nie zafarbuje juz wlosow

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...

szoopcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-09-30, 17:50   #15
ila20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

ja tez mia豉m taka przygode z w這sami. By豉m wtedy na pierwszym roku studi闚 i kole瘸nka nam闚i豉 mnie na pojscie na targi fryzjerstwa czy cos takiego-gdzie mozna by這 za darmo sobie pofarbowa w這sy, zgodzi豉m sie bo i tak mia豉m i嗆 z moimi w這sami do fryzjera na farbowanie odrost闚(robi豉m sobie wtedy blond pasemka). Na miejscu wszystko wydawa si by ok fryzjerzy dobrze nak豉dali farby i byli sympatyczni, ja trafi豉m do fryzjera faceta kt鏒y powiedzial ze zrobi mi ca貫 w這sy na blond z sztucznym odrostem-g逝pia nie wiedz帷 co to zgodzi豉m sie. Efekt byl tragiczny mia豉m 鄴速e w這sy a na 酣dku g這wy czarne pasmo w這s闚-wygl康a這 to tak jakbym sobie opaske taka plastikowa za這zyla,on to wys逝szy i sam stwierdzil ze nie najlepiej i mia zafarbowa ale na drugi dzie, za to chwyci za no篡czki i niespodziewanie 軼io mi w這sy z jednej strony tak na wysoko軼i ucha i z u鄉iechem powiedzia ze teraz trzeba cale wyrownac a w takiej dlugosci mi lepiej(a w這sy mialam takie za ramiona) . Zplaczem ucieklam do domu, na drugi dzien oczywiscie nie przyszlam na pokaz..... w這sy wyr闚na豉m sobie sama przed lustrem a "sztuczny odrost" naprawi豉 moja zaufana fryzjerka. Dzisiaj sie z tego smieje ale wtedy przez tydzien bralam tabletki na uspokojenie
ila20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-01, 21:32   #16
ycnan
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 322

Ja zbyt duzo takich przygod nie mialam, ale dwie jeszcze pamietam...
Bylam wtedy chyba w 5 klasie podstawowki (wlasnie zaczynalo mi zalezec na tym, zeby ladnie wygladac). Zawsze wlosy podcinal mi tata. Tego dnia poprosilam go, zeby podcial mi troszke grzywke bo juz mi "wchodzila" do oczu. Tata, jak to zwykle robil, wzial do reki gazete (zeby bylo prosto), przystawil mi do czola i.. CHLAST, scial grzywke. Gdy zabral gazete zobaczylam na jego twarzy dziwny grymas. Po chwili znow mialam gazete na twarzy i nastapilo nastepne CHLAST a potem jeszcze nastepne i nastepne. W efekcie, gdy podeszlam do lustra to widzialam sie zaledwie przez kilka sekund, bo lzy rozmazaly mi obraz. Na drugi dzien, po przeplakanej nocy poczlapalam do szkoly z... centymetrowa grzywka. I to doslownie centymetrowa! Teraz mi sie smiac chce jak sobie przypomne jak wygladalam ^^
Za drugim razem bylam juz uczennica gimnazjum. Skonczyl sie pierwszy rok nauki i w nastepny zapragnelam wejsc z nowa fryzura. No i znowu poszlam do taty (juz nie "nosilam" grzywki ^^). Poniewaz zawsze mialam dlugie wlosy, tym razem zapragnelam wlosow do ramion (dla mnie byl to odwazny krok). Tata byl temu przeciwny, bo "baba powinna miec dlugie wlosy", ale chwycil nozyczki w lape i (znowu przy pomocy gazety ^^) scial mi wlosy, potem jescze poprawil i z dziwnym usmieszkiem poszedl do pokoju. Podeszlam do lusterka i oslupialam. Mialam wlosy do polowy ucha :/ Tata oczywiscie do niczego sie nie przyznal twierdzac ze "przeciez chcialam miec krotkie wlosy".
To byl ostatni raz kiedy obcinal mi wlosy ^^
ycnan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-03, 23:07   #17
sylwia_kropka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
GG do sylwia_kropka
Wink Dot.: Wasza najstraszniejsza przygoda z w這skami:-)

a ja to dopiero mialam

poszlam do fryzjera z dlugimi wlsami do lopatek chcialam wycieniowac zrobic jakas grzywke fajna a wyszlam z wlosami ala bill z tokio hotel
krociotkie przy glowie a grzywka dluga... przez 3 miechy plakalam
teraz to sie smieszne wydaje ale juz wiecej nie pojde do tego fryzjera!
sylwia_kropka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-03, 23:20   #18
klaudynka4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 090
Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Mo瞠 moja przygoda jest do嗆 typowa, ale kiedy pewna uczennica pomyli豉 kolorki i zamiast popielatego br您u pomalowa豉 mi na taki wi郾iowy, burgund Na szcz窷cie w豉軼icielka salonu ch皻nie mi to poprawi豉
Stary 2006-10-03, 23:50   #19
kariera85
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 153
Wpisy w blogu: 3
GG do kariera85

jedyne co moge sobie teraz przypomniec to jedyne w moim zyciu farbowanie u fryzjera-zamarzylam sobie odcienie miodowego br您u,orzecha-taki naturalny br您 z efektem "slonca przeswietlajacego wlosy" wiecie ocb
wyszlam z platynowym blondem+ciemna czekolada+moj naturalny myszkowaty blondowaty br您
elegancki i delikatny fryz z marze
Starring: Cudowna Dieta Mniej 盍e
kariera85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-04, 00:41   #20
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Swoj prze篡豉m niestety u fryzjera- mia豉m 14 lat i ca陰 mas kompleks闚, wi璚 uda豉m si, w celu ich pozbycia , do pani fryzjerki, po now fryzur ( zawsze nosi豉m d逝gie , proste w這sy), poprosi豉m tym razem o takie do po這wy szyi , z ty逝 cieniowane. nie bardzo wiedzia豉m jeszcze co to te cieniowanie oznacza pani fryjerka widocznie w og鏊e: wygoli豉 mi w這sy z ty逝 maszynk elektryczn do po這wy g這wy( mia豉m tzn je瘸!!!) a z przodu w這sy obci窸a za ucho.Wygl康a豉m z ty逝 jakbym "nie do ko鎍a" wpad豉 pod kosiark
Czarna rozpacz ogarnia mnie jak sobie to przypomn- i smiech- przez kilka miesi璚y mia豉m niez貫go do豉

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-04, 08:20   #21
aprzybyla
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 171
GG do aprzybyla

zacze豉m cieniowa w這ski sama... nad umywwalk
farbowa豉m sama
wysz豉m od fryzjerki z trwa陰 na p馧d貪ich w這sach -sianisssimo

ludzie jaka ja by豉m m這d i g逝pia
aprzybyla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-04, 10:48   #22
Zmijka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 686
Wpisy w blogu: 2

kineczkaa

Tez mia豉m podobn sytucje, ale z lok闚k zawine豉m sobie pasmo w這s闚 i nie mog豉m juz odkr璚i, wi璚 musia豉m sobie scia te pare w這s闚 na szczescie jakos to wyglada這.

A druga historia to jak chcia豉m sobie zrobi jasne blond pasemka, poprosi豉m mame zeby mi na這篡豉 farbe, tak 豉dnie mi na這篡豉, 瞠 mia豉m pofarbowane prawie wszytskie w這sy i to nie na blond tylko na prawie bia喚, wygl康a豉m jak jaka zjawa , bo by豉m w tedy strasznie blada. I jedna kole瘸nka a mnie nie pozna豉.

Teraz mam ju naturalny kolor w這s闚 i raczej nie b璠e juz ich farbowa.
Zmijka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-05, 17:24   #23
norgia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

HEh keidys jak by豉m m這dsza skusi豉m sie na p鎩軼ie do fryzjera kt鏎a za 軼i璚ie grzywki mial wzi帷 tylko 3 z這te... pomyslalam ze czemu nie a wtedy u mnei sie ni eprzelewa這 wiec poszlam i poprosilam o grzywke na skos tak zaczynajac sie od oka..no i fryzjerka jaka stara kutwa 軼i窸a mi normalna grzywke prost i dotego tak rzadk ze mialam trzy strz瘼ki na czole oczywiscie 透y same pociek造 i zrobi豉 mi druga warstwe nie powiem ze dobrze to wygl康a這..:P:P
norgia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-07, 09:39   #24
motylek1007
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 26 651

mialam wlosy tak do ucha wtedy i chcialam z czarnego zrobic sobie ciemna wisnie....poszlam do fryzjerki ktora najpierw wlozyla mi rozjasniacz...i wyszly mi wlosy KOLOROWE: tzn od czubka blond, pomtem pomarancz a na koncu czarny WYGLADALAM TRAGICZNIE!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
i ten rozjasniasz strasznie mnie szczypal!!!!!!!!!!!
ale ona zaraz wlozyla mi ta czerwona farbe.....jak tylko poczulam ja na skorze glowy uslyszalam doslownie SYCZENIE...moje wlosy sie palily a ja ryczylam z bolu......ale ona powiedziala ze tak musi byc..............
szczescie w nieszczesniu ze tenwisniowy jako tako mi wyszedl...ale wlosy MIALAM TAKIE STYWNE ZE NIC IM NIE POMOGLO...zadne maseczki NIC byly spalone.....

pozniej poszlam sie sciac i juz nigdy w zyciu nie bede robic takich rzeczy NIGDY
motylek1007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-07, 14:14   #25
stycze1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 152
GG do stycze1985

Ja te sobie kiedy sama pocieniowa豉m w這sy... Potem podczas wizyty u fryzjera, ca造 czas zaprzecza豉m, 瞠 z nimi co sama robi豉m, mimo 瞠 fryzjerka od arzu zapyta豉 czy kto mi obcina w這sy, a czy mo瞠 ja sama... a ja nie nie, widocznie tak odros造

I wpadka przy farbowaniu, sama rozja郾i豉m sobie naturalnie ciemne w這sy. Z馧ty, ohydny kolor. To by這 co okropnego. Ju nigdy sama nie obetn ani nie ufarbuj w這s闚. Lepiej zap豉ci i takim zabiegom podda si profesjonali軼ie, chocia wiadomo, 瞠 wpadki zdarzaj si tak瞠 im... ale zawsze mo積a reklamowa

W poszukiwaniu...zagubioneg o
...gdzie po drodze...sensu...
stycze1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-21, 21:34   #26
mandarinka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 440

Ja wlasnie dzisiaj przezylam nieprzyjemn przygod u fryzjera. Na sam poczatek fryzjerka umyla mi g這w ( szarpiac za wlosy ) a potem kazala mi schowac si pod tak wielk suszark. Siedzialam tam chyba z 15 min, czulam juz ze mam goraca skore glowy, gdy w tym czasie ona poszla zrobic sobie kaw. Potem przyszla i myslalam ze to juz koniec z suszeniem, gdy podlaczyla suszark dalej i znow tam siedzialam. Scinala wlosy na sucho ( pierwszy raz sie z tym spotykam) Wczesniej za mycie, prostowanie i scinanie wziela 18 zl wiec myslalam ze teraz bedzie tak samo. Wyprostowala mi tak porzadnie wlosy, ze byly one tak oklapni皻e, ze az prawie tluste. Potem przyst徙ila do scinania. Podciela po czym znow zaczela maglowac prostownica moje oklapniete wlosy. ( sa dosyc cienkie ) Po czym zazyczyla ode mnie sobie 23 zl. Wczesniej powiedzialam ( przed prostowaniem ) ze nie musi prostowac wystarczy ze podetnie bo po prostowaniu moje wlosy s bardzo oklapniete. Ona stwierdzila ze wr璚z musi to zrobic, bo tylko wtedy moze dobrze wycieniowac moje wlosy. Przeplacilam a z efektu koncowego i tak nie jestem zadowolona, wiec bardzo zaluje ze tam poszlam, teraz bede omijac fryzjerow szerokim lukiem...a to byla podobno bardzo dobra w swoim fachu " szefowa " salonu fryzjerskiego...
Stary 2008-05-01, 20:21   #27
pigigel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 045

Kiedy by豉m ma豉 pomaga豉m w kuchni i mama wci庵n窸a mi w這sy mikserem
Ogl康a造鄉y te kiedy z kuzynk film, kiedy nagle odci瘭i pr康. Przynios造鄉y 鈍ieczk no i co tu du穎 gada, kuzynka lekko podpali豉 sobie w這sy..

pigigel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-01, 20:59   #28
jaa150
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 896

Haha a ja miesi帷 temu 軼i窸am si na ch這paka (kr璚one w這sy) a mia豉m prawie do 這patek.

Teraz sama si 鄉ieje z w豉snej g逝poty, bo co innego mi pozosta這 Prostownica w u篡ciu... )
jaa150 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.