ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-12-15, 14:35   #691
caramelle2009
Przyczajenie

Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

dziewczyny po jakich farbkach z ColorSync wyjdzie mi coś takiego jak w załączniku? czy można połączyć Ash z Gold? Chodzi mi o popielaty brąz ze złotym połyskiem. Proszę Was pomóżcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Honey_Comb.jpg (33,9 KB, 36 załadowań)
caramelle2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 22:54   #692
mitchi
Przyczajenie

hej
nakładałam colorsync 10mm na średni blond, troche sprawy i żółtawy, oczekiwałam rozjaśnienia, wstawiam zdjęcie przed i po farbowaniu. (pierwsze zdjęcie po, drugie przed )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0375.jpg (55,1 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0355.jpg (47,6 KB, 144 załadowań)
mitchi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 11:19   #693
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mitchi Pokaż wiadomość
hej
nakładałam colorsync 10mm na średni blond, troche sprawy i żółtawy, oczekiwałam rozjaśnienia, wstawiam zdjęcie przed i po farbowaniu. (pierwsze zdjęcie po, drugie przed )
lepiej wygladasz w jaśniejszych włosach.Ta mokka wyszła Ci bardzo szarawo.Powiedz, z ciekawosci jaki dalas oxydant?Ja tez nie mam dobrego wspomnienia odcieni mokka

pozdr

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
podobno ta technika az tak nie niszczy wlosow
nie wiem, nie znam sie na tym, moze i masz racje...Ja mam chwilowa załamkę juz prawie 3tygodnie mijają a ja męczę się z za ciemnym i niepożadanym kolorem 8ntak ja juz pisałam jest bardzo naturalny, ale nadal za ciemny.Wczoraj połozyłam na pasemka 10n i nie zdzialała nic!nawet nie ruszyła tego 8n.Gdzies na forum widziałam Twoje zdjęcia i masz fajne refleksy zrobione 10tką.Może mam za słaby oxydant?uzywałam 9% do 10n

Powiedz mi, gdy spłukujesz wlosy płukanka z octem nie podsmierdują Ci potem?przumierzam się do tego, ale tym razem wolę sie upewnić
Nugatttowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 11:43   #694
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

jesli dosc dluzej chodze z rozpuszconymizu jak troche przeschna i nie wiaze ich od ra to wietrzeje poza ttym ocet owocowy nie jest az tak "smierdzacy":P a co do 10 n poczekaj chwile bo on plowieje z czasem na ja na poczatku tez nie widzialam roznicy pozniej sie utleniaja
Stary 2011-12-16, 11:48   #695
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
jesli dosc dluzej chodze z rozpuszconymizu jak troche przeschna i nie wiaze ich od ra to wietrzeje poza ttym ocet owocowy nie jest az tak "smierdzacy":P a co do 10 n poczekaj chwile bo on plowieje z czasem na ja na poczatku tez nie widzialam roznicy pozniej sie utleniaja
lubię Twoje wiadomości podnosisz mnie na duchu!
Stary 2011-12-16, 13:45   #696
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
hej
sync nie rozjasnia
Svinecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 15:34   #697
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
lubię Twoje wiadomości podnosisz mnie na duchu!
bo nie ma sutuacji bez wyjscia za ciemne wlosy to nie jest cos czego nie da sie naprawic tylko trzeba byc cierpliwym by na raz za duzo zabiegow chemicznych nie robic

tak sobie mysle ze moze by pomoglo np gdybys nalozyla na wlosy jakas gesta maske do wlosow wzbogacona o sok z cytrynyw takich proporcjach by maska zbyt sie nie rozwodnila moze lyzka maski i 2-3 lyzeczki soku z cytryny? mozna pokombinowac moze wax lbioticca do wlosow blond bylby ok ? nie ma za duzo sylikonow moze by latwiej by zadzialal sok z cytryny?chociaz osobiscie uwazam ze jak sa te dwa kladniki w mazidle sie nie wykluczaja co innego jak pierw nakladamy sylikony a pozniej chcemy nalozyc "substancje aktywne"[COLOR="Silver"]
Stary 2011-12-16, 19:26   #698
playboykaa77
Zadomowienie

Cytat:
lepiej wygladasz w jaśniejszych włosach.Ta mokka wyszła Ci bardzo szarawo.Powiedz, z ciekawosci jaki dalas oxydant?Ja tez nie mam dobrego wspomnienia odcieni mokka
mogalbys mi powiedziec jaki odcien uzylas i czemu nie bylas zadowolona? ja jestem zdecydowana na mokke ale jest b malo inf o tych odcieniach aha i farbowalas colorsync czy so color ? z gory dzieki za odp
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 14:53   #699
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
mogalbys mi powiedziec jaki odcien uzylas i czemu nie bylas zadowolona? ja jestem zdecydowana na mokke ale jest b malo inf o tych odcieniach aha i farbowalas colorsync czy so color ? z gory dzieki za odp
hej przez kilka ostatnich lat farbowałam włosy matrixem.Tyle że do tej pory w salonie fryzjerskim.Z róznych względów-nie będę się tutaj rozpisywać- postanowiłam ostatnio wziąść włosy w swoje ręce i pofarbować je w domu.Jestem nie zadowolona, ale to tez nie w temacie bo nalozyłam odcień naturalny, aTy pytasz o mokkę

Więc tak, miałam i odcienie 9m i 10m i podwójne mokki czyli 9mm i 10mm.Mialam i sync i so color.Mokka jest podbita czerwienią i wychodzi dość dziwnie, ale też intrygujaco.Mój naturalny to mysi blond gdzies na poziomie 7/8.Jesli miałam robioną opcję toner na b.b.jasny blond to rzecz jasna połozony sync lekko je przyciemniał, gasił wszelkie żółtko.Dawał efekt lekkiej szarości, ale nie był to jakis mocno błotnisty, ponury kolor (jak u dziewczyny na zdjęciach powyżej) bo fryzjerka kladła go na krótka chwilkę czasami 5 min, czasami 15.Baaardzo szybko się spierał, po kilku myciach po kolorze!Raz połozyłam sama w domu, bo jakoś nie umiałam wbic sie na wizyte do fryzjera i trzymałam toner max tyle ile mozna (juz nie pamietam co napisane jest na ulotce, może 35 min, hmm nie pamietam..) i wyszedł bardzo podbity czerwonością, taka gorzka czekolada podbita chilli- kolor fajny ale położony na mój wówczas b.b jasny blond przyciemnił mi włosy do b.b.ciemnego brązuteraz się smieje, ale wówczas nie byłam w nastroju do żartów.Zmył się błyskawicznie.Jakieś 10 myć i po kolorze!Znów byłam blondyną.Z koleii mokki kladzione na moje włosy w farbach twałych, schodził juz nieco wolniej.Ale... jak juz płowiały to do żółtości, obrzydliwie,jak po najtańszych farbach drogeryjnych.Kolorem cieszyłam się max miesiąc od farbowania.Tu nie obserwowałam czerwonej poświaty jak po syncu, z tym że to nie był jakis tam super jasny blondzik, ani też naturalny "baby blond".So color na moich włosach wychodził również szarawo, delikatnie szarawo.Hmm, powiem Ci ze podchodził pod tzw mysi blond, naturalny,ciemny i nie krzyczący blond.

Opisuje jaki efekt dały te odcienie na moich włosach, efekt końcowy zalezy od wielu czynników i być może u Ciebie da zupelnie inny rezultat.Ale pytałaś, wiec pisze

I jeszcze jedno, wydaje mi się, ze kolory matrixa (moge wypowiadac się tylko o blondach) wychodzą o jakies dwa tony ciemniejsze anizeli na palecie.Po kilku myciach spieraja się do własciwego koloru, aby po kolejnych kilku zniknąć .Ale to tylko moje odczucia.Daj znać co wybrałaś i jaki efekt otrzymałaś na wlosach.

Plusem tych farb jest niewątpliwie to, ze nie mam zniszczonych włosów,wogóle.

Myslę, że fajnie mógłby wyjść 11n.Jasno, ale naturalnie.Moze kiedyś go wypróbuję.

pozdr

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
bo nie ma sutuacji bez wyjscia za ciemne wlosy to nie jest cos czego nie da sie naprawic tylko trzeba byc cierpliwym by na raz za duzo zabiegow chemicznych nie robic

tak sobie mysle ze moze by pomoglo np gdybys nalozyla na wlosy jakas gesta maske do wlosow wzbogacona o sok z cytrynyw takich proporcjach by maska zbyt sie nie rozwodnila moze lyzka maski i 2-3 lyzeczki soku z cytryny? mozna pokombinowac moze wax lbioticca do wlosow blond bylby ok ? nie ma za duzo sylikonow moze by latwiej by zadzialal sok z cytryny?chociaz osobiscie uwazam ze jak sa te dwa kladniki w mazidle sie nie wykluczaja co innego jak pierw nakladamy sylikony a pozniej chcemy nalozyc "substancje aktywne"
Kochana, cytryna z oliwą to ostatnio u mnie musowo ląduje na włosach.Efekt, włosy lśnią jak głupie, miękkie i delikatne, a 8n sie trzyma dalej nie no, szczerze to schodzi już po maleńku, ale mogłoby byc lepiej
trzymaj się!

[COLOR="Silver"]---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
hej
Svinecka ma rację, nie mogłas oczekiwać rozjasnienia od tonera.Uzyłaś synca.Na pocieszenie Ci powiem, zmyje się błyskawicznie, do 10 myć i znów blond na głowieTym razem wybierz farbę, jeśli zalezy Ci na trwałym rozjasnieniu.I daj koniecznie znać.Trzymam kciuki

A moze wypróbujesz 11nnie no żartuję, ale bardzo chciałabym widziec jak wychodzi ten kolor.Na plaecie fajnie i naturalnie, a jak w rzeczywistosci?Szukam fajnego blondu do refleksów

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2011-12-17 o 14:55
Stary 2011-12-17, 17:19   #700
playboykaa77
Zadomowienie

ojej Nugatttowa dziekuje Ci za wyczerpujaca opinie ;-* ja bede kladla odcienie brazu to pewnie jakies 5 lub 6 mi wlasnie zalezy na cieplych odcieniach najbardziej na rudosciach i zlocie . kiedys uzywalam superrozjasniajacego matrixa i wiem ze mi nie uszkodzil wlosow dlatego tez teraz chcialam matrix . myslalam ze mokka wyjdzie tak jak sie wpisze w grafike na google mokka taka kawa ruda ;D
oczywiscie dam znac co i jak jak juz sie zdecyduje
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 15:49   #701
ejzii
Rozeznanie

http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1242048.htm czy w matrixie uzyskam taki kolor z naturalnego ciemnego blondu? bo nie wiem czy zapisac sie do loreala czy matrixa...

ejzii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 22:42   #702
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/od...ura1242048.htm czy w matrixie uzyskam taki kolor z naturalnego ciemnego blondu? bo nie wiem czy zapisac sie do loreala czy matrixa...
matrix to loreal
Stary 2011-12-20, 23:11   #703
Kasijasek
Przyczajenie

Jutro muszę kupić farbę a dopiero teraz wpadłam na pomysł żeby fryzjerską Może ktoś mi zdąży doradzic. Mam włosy po dekoloryzacji i wielu farbowaniach ale farba cały czas mi się zmywa. Ostatnio farbowałam jakieś 3 miesiące temu to był loreal majirel jakiś ciemny blond popiel+natural ale wymywał się na zielono a teraz coraz bardziej na żółto. Jak mam zamaskować ten zielony i żółty kolor? Chciałabym naturalny, chłodny średni/ciemny blond.
Lepiej użyc sync czy socolor???
Pewnie muszę zmieszać jakieś odcienie. Tylko które? N (natural), A (popiel) czy V (fiolet)???
Proszę o radę. Pomóżcie
Kasijasek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 23:44   #704
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Napisane przez Kasijasek Pokaż wiadomość
Jutro muszę kupić farbę a dopiero teraz wpadłam na pomysł żeby fryzjerską Może ktoś mi zdąży doradzic. Mam włosy po dekoloryzacji i wielu farbowaniach ale farba cały czas mi się zmywa. Ostatnio farbowałam jakieś 3 miesiące temu to był loreal majirel jakiś ciemny blond popiel+natural ale wymywał się na zielono a teraz coraz bardziej na żółto. Jak mam zamaskować ten zielony i żółty kolor? Chciałabym naturalny, chłodny średni/ciemny blond.
Lepiej użyc sync czy socolor???
Pewnie muszę zmieszać jakieś odcienie. Tylko które? N (natural), A (popiel) czy V (fiolet)???
Proszę o radę. Pomóżcie
jak masz wlosy zniszczone dekoloryzacja i farbowaniem to niestety kolor bedzie Ci sie wyplukiwal bardzo szybko dopoki nie dojda do siebie

ja bym robila synca na Twoim miejscu, zreszta moim zdaniem trzyma sie rownie dobrze jak farba

odcienia V nie polecam, widzialam juz rozne masakry z niego

mozesz sprobowac N i A ale nie wiem czy nie wyjda zbyt szare
moze N i W? niby cieply ale na zolto sie nie wyplukuje
albo N i M, mokki bardzo ladnie wychodza zazwyczaj
gdzies mialam fotke wlosow robionych mokka, jak znajde to wrzuce
Stary 2011-12-20, 23:57   #705
Kasijasek
Przyczajenie

Dzięki Svinecka
Jak znajdziesz to wrzuć tą mokke. Jestem ciekawa Ale czy ona nie będzie miała odcienia czerwonego? Bo coś mi się tak kojarzy. Właśnie ten V tak mnie jakoś przerażał więc posłucham Twojej rady A wodę to chyba lepiej 3% żeby jak najmniej krzywdy zrobiła?
Zawsze taki strach przed farbowaniem. Już mam dosyć swoich włosów
I jeszcze co myslisz o zamknięciu łusek przed farbowaniem wodą z octem jabłkowym? To w ogóle jakoś działa?

Edytowane przez Kasijasek
Czas edycji: 2011-12-21 o 00:02
Stary 2011-12-21, 00:08   #706
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Dzięki Svinecka
Jak znajdziesz to wrzuć tą mokke. Jestem ciekawa Ale czy ona nie będzie miała odcienia czerwonego? Bo coś mi się tak kojarzy. Właśnie ten V tak mnie jakoś przerażał więc posłucham Twojej rady A wodę to chyba lepiej 3% żeby jak najmniej krzywdy zrobiła?
Zawsze taki strach przed farbowaniem. Już mam dosyć swoich włosów
I jeszcze co myslisz o zamknięciu łusek przed farbowaniem wodą z octem jabłkowym? To w ogóle jakoś działa?
nie czerwonego raczej nie, bynajmniej ja nie widzialam
bardziej fioletowy bym powiedziala

sync ma specjalny oxydant - 2.7% bodajze, wiec jak zrobisz z 3% to chyba tez bedzie ok

na temat octu sie nie wypowiem bo nie probowalam wiec nie wiem czy dziala
Stary 2011-12-21, 00:23   #707
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

znalazlam tylko to zdjecia
to byla mokka mieszana z N albo W, nie pamietam juz

aha i pamietaj, ze sync wychodzi dosc ciemno na wlosach i trzyma sie go do 20min, na zniszczonych ciemnieje szybciej
ja ostatnio trzymalam 10min i musialam juz zmywac
i trzeba go szybko nakladac bo lapie szybko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00216.jpg (98,1 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00219i.jpg (109,5 KB, 168 załadowań)
Stary 2011-12-21, 00:54   #708
Kasijasek
Przyczajenie

Ja z kolei znalazłam na poprzedniej stronie zdjęciamitchi (nie wiem jak je tutaj wrzucić ). I trochę inaczej to wygląda niż na tych co Ty znalzłaś tylko że ona nałożyła mm a nie zwykła m. Nie wiem właściwie jaka to różnica?
Moje włosy są dosyć zniszczone, przesuszone i szybko wchłaniają maski więc pewnie i farbę momentalnie wchłoną więc dobrze że mówisz 20 min max!!!

Przy okazji jak myslisz jak sync nakładać? Mam 3,5 cm odrostów ciemny mysi blond, 1,5 cm jaśniutki brąz i reszte średniego blondu, na końcach troszke ciemniejszego. Nakładać farbę na całość i jakoś to się wyrówna?

Edytowane przez Kasijasek
Czas edycji: 2011-12-21 o 00:58
Stary 2011-12-21, 10:59   #709
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Ja z kolei znalazłam na poprzedniej stronie zdjęciamitchi (nie wiem jak je tutaj wrzucić ). I trochę inaczej to wygląda niż na tych co Ty znalzłaś tylko że ona nałożyła mm a nie zwykła m. Nie wiem właściwie jaka to różnica?
Moje włosy są dosyć zniszczone, przesuszone i szybko wchłaniają maski więc pewnie i farbę momentalnie wchłoną więc dobrze że mówisz 20 min max!!!

Przy okazji jak myslisz jak sync nakładać? Mam 3,5 cm odrostów ciemny mysi blond, 1,5 cm jaśniutki brąz i reszte średniego blondu, na końcach troszke ciemniejszego. Nakładać farbę na całość i jakoś to się wyrówna?
ja nakladam zawsze odrost a potem calosc
tylko przy syncu trzeba robic to naprawde szybko
jak nie masz wprawy to po prostu wmasuj calosc we wlosy jak szampon, tylko staraj sie jak najdokladniej wszystko pokryc

i patrz doslownie co kilka minut co sie dzieje na glowie bo naprawde szybko ciemnieja

moze faktycznie pomieszaj N i A i zobaczysz co wyjdzie, jak beda zbyt popielate to nastepnym razem dodasz jakiegos cieplego odcienia

no i nie radzilabym farbowac nizszym tonem niz 8 bo jak pisalam sync wychodzi ciemniej, a jak dluzej przyrzymasz to tez zciemnieje

ja robilam ostatnio 8 ale teraz bede robic 10
Stary 2011-12-21, 11:33   #710
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
nie czerwonego raczej nie, bynajmniej ja nie widzialam
bardziej fioletowy bym powiedziala
i to jest dziewczyny dowód na to, że co włos to inny efekt.U mnie mokki wychodziły podbite czerwienią, szarawo.Zero fioletu.

pozdrawiam i życzę trafnego wyboru, daj znaćKasijasek jaki kolor wybrałaś i co uzyskałaś

!zdaje się, że na poczatku tego wątku dziewczyny tez piszą, o czerwonych poświatach mokki

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2011-12-21 o 11:35
Stary 2011-12-21, 11:42   #711
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
i to jest dziewczyny dowód na to, że co włos to inny efekt.U mnie mokki wychodziły podbite czerwienią, szarawo.Zero fioletu.

pozdrawiam i życzę trafnego wyboru, daj znaćKasijasek jaki kolor wybrałaś i co uzyskałaś

!zdaje się, że na poczatku tego wątku dziewczyny tez piszą, o czerwonych poświatach mokki
to nie wiem, ja nigdy nie spotkalam sie z takim odcieniem
a moze to MM tak wychodzi? bo tego nie probowalam

no i ja nigdy nie robilam samej mokki, zawsze pomieszana

ale fakt, ze na kazdych wlosach kolor wychodzi inaczej, niezaleznie czym sie farbuje
Stary 2011-12-21, 11:48   #712
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
to nie wiem, ja nigdy nie spotkalam sie z takim odcieniem
a moze to MM tak wychodzi? bo tego nie probowalam

no i ja nigdy nie robilam samej mokki, zawsze pomieszana

ale fakt, ze na kazdych wlosach kolor wychodzi inaczej, niezaleznie czym sie farbuje
wiesz co, ja miałam i m i mm 9tki i 10tki i zawsze mniej wiecej podobny efekt.Farbowałam u fryzjera, raz w domu, na włosy b.b.jasny blond.Czysty odcień m lub mm, bez mieszania.Kolor nie był zły, ale "nie mój".
Stary 2011-12-21, 12:08   #713
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

no ja osobiscie tez nie czuje sie dobrze w tym odcieniu

najbardziej z synca lubie jednak G
ostatnio wzielam WN i uszlo ale to nie to

teraz wzielam na probe 10CG, jeszcze nie robilam i jestem ciekawa
dzis powinna przyjsc
Stary 2011-12-21, 14:38   #714
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
no ja osobiscie tez nie czuje sie dobrze w tym odcieniu

najbardziej z synca lubie jednak G
ostatnio wzielam WN i uszlo ale to nie to

teraz wzielam na probe 10CG, jeszcze nie robilam i jestem ciekawa
dzis powinna przyjsc
Ty jesteś fryzjerką,czy taka odważna ??? fajnie, ze masz odwage lub też wiedze ( a moze i jedno i drugie) i tak kombinujesz z kolorkami.

Oooo, to może Ciebie zapytam- zawsze uzywasz oryginalnego oxydantu matrixa? a co by się stalo, gdybym zastosowała inny?czy to dopuszczalne?
Stary 2011-12-21, 14:56   #715
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

Cytat:
Ty jesteś fryzjerką,czy taka odważna ??? fajnie, ze masz odwage lub też wiedze ( a moze i jedno i drugie) i tak kombinujesz z kolorkami.

Oooo, to może Ciebie zapytam- zawsze uzywasz oryginalnego oxydantu matrixa? a co by się stalo, gdybym zastosowała inny?czy to dopuszczalne?
fryzjerka nie jestem ale pracowalam w salonie fryzjerskim pare lat no i mam mase kolezanek fryzjerek, poza tym jestem zosia samosia i od lat kombinuje z wlosami

odwazna tez jestem bo na glowie mialam juz wszystkie kolory jakie tylko mozliwe

ale chodzi Ci o farbe czy o synca? jesli o farbe to nie, nie uzywam z matrixa, uzywam oxydantu z joanny zazwyczaj bo jest tanszy, a woda to woda, byleby stezenie bylo odpowiednie
a jesli chodzi o synca to on ma specjalny oxydant, bodajze 2.7% ma, wiec podejrzewam, ze jakby sie nalozylo z woda 3% to by bylo ok
Stary 2011-12-21, 17:36   #716
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
fryzjerka nie jestem ale pracowalam w salonie fryzjerskim pare lat no i mam mase kolezanek fryzjerek, poza tym jestem zosia samosia i od lat kombinuje z wlosami

odwazna tez jestem bo na glowie mialam juz wszystkie kolory jakie tylko mozliwe

ale chodzi Ci o farbe czy o synca? jesli o farbe to nie, nie uzywam z matrixa, uzywam oxydantu z joanny zazwyczaj bo jest tanszy, a woda to woda, byleby stezenie bylo odpowiednie
a jesli chodzi o synca to on ma specjalny oxydant, bodajze 2.7% ma, wiec podejrzewam, ze jakby sie nalozylo z woda 3% to by bylo ok
łooo, to niezła jesteś: )
z tą wodą z joanny to mnie trochę zaskoczyłaś, bo liczyłam że uslyszę, że mam uzywac wyłącznie oryginalnej matrixa (chodzi mi o wode do farby).To by było dla mnie wygodne, bo mogłabym wtedy mieć dobre wytłumaczenie, że sprzedawca na allegro sprzedal mi farbę z byle jakim oxydntem..., że dlatego tak nieciekawie wyszło mi farbowanie..., że wogóle to jego wina a nie moja... no ale teraz juz wiem, ze woda to woda i liczy sie tylko odpowiednie dobranie stężenia do zamierzonego efektu

dobra nie zanudzam Cie dzieki za odpo i liczę, że skoro taka obeznana jesteś (zazdroszcze Ci, ze pracowałaś w salonieee) to będę mogła skorzystać jeszcze nieraz z Twoich dobrych rad: )))

trzymaj sie!
Stary 2011-12-21, 17:42   #717
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p

polecam sie na przyszlosc

tak woda to woda, liczy sie stezenie
w salonach tez fryzjerki uzywaja wod roznych firm
Stary 2011-12-21, 23:12   #718
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

Cytat:
jak na moje bez sensu bo niby jak chcesz nakladac farbe? na mokre wlosy? po 2gie co z tego ze je domkniesz jak podczas farbowania farba o odczynie mocno alkalicznym i tak znow sie uniosa, w koncu barwnik musi jakos wniknac do wlokna wlosa- na moje octowanie wlosow przed farba zupelnie mija sie z celem i jest zupelnie irracjonalne jak np zdjac przepocone skarpety, dokladnie umyc stopy po czym.....znow wlozyc owe przed chwila zdjete przepocone skarpety( jakos mnie ponosi moja fantazja;D). co innego octowanie finiszujace po zabiegu chemicznym .

gdzies czytalam o nakladaniu farby na ....naolejowane wlosy dziewczyny bardzo chwala taki sposob bo razem z farba pod podniesiona luske wlosa wnika tez olejek;D kolor tak samo intensywny ale za to bardziej blyszczacy trzeba pogrzebac po wizazu
Stary 2011-12-22, 12:37   #719
201610111032
Konto usunięte

A ja właśnie zaczynam przygodę z Matrixem Po świętach będę robiła dekoloryzację. Mam obecnie włosy czerwone dość ciemne lekko wpadające w brąz. Chciałam je zafarbować SoColor Mokka 8M albo 9M ale przestraszyłam się tej czerwieni o której pisałyście. Zdecydowałam się więc na 8CC i 9G. Myślałam też czy by nie zmieszać jeszcze 8C. Chciałabym mieć włosy rude ale nie marchewkowe i nie ciemne. Bedę kombinować. Mam nadzieję że będę zadowolona z Matrixa. Oczywiście zdam później relację z końcowego efektu oraz wrzucę zdjęcia.

Edytowane przez 201610111032
Czas edycji: 2011-12-22 o 12:41
201610111032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 13:19   #720
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
A ja właśnie zaczynam przygodę z Matrixem Po świętach będę robiła dekoloryzację. Mam obecnie włosy czerwone dość ciemne lekko wpadające w brąz. Chciałam je zafarbować SoColor Mokka 8M albo 9M ale przestraszyłam się tej czerwieni o której pisałyście. Zdecydowałam się więc na 8CC i 9G. Myślałam też czy by nie zmieszać jeszcze 8C. Chciałabym mieć włosy rude ale nie marchewkowe i nie ciemne. Bedę kombinować. Mam nadzieję że będę zadowolona z Matrixa. Oczywiście zdam później relację z końcowego efektu oraz wrzucę zdjęcia.
mam nadzieję, że nie moje wypowiedzi Cię przestraszyły fakt, u mnie ta mokka wychodziła podbita czerwonoscią,ale u Ciebie wcale tak byc nie musi.

Czekamy na relacje i foto-powodzenia w doborze odpowiedniego koloru : )))
Odpowiedz

Tagi
blond, kolor, koloryzacja, matrix, matrix blond, rudy, socolor, sored, sr-c, wlosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości