ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:> - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-06-26, 16:26   #991
lola23
Wtajemniczenie

Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Napisane przez kornelia bursztyn Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc.... Chcialabym uzyskac podobny kolor do zdjecia cheryl cole?Mysle o matrixie Sync.....Zamieszczam jej zdjecie a ponizej swoje.Bede wdzieczna za porade.Rzadko farbuje wlosy.
Taki kolor uzyskałam farbując 6M z niewielką domieszką 6MM nie pamiętam jaka wodę dodawałam .

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:41   #992
Kaska__fryzjerka
Przyczajenie

Smile Dot.: ColorSync // SoColor MATRIX - używał ktoś?:>

Cytat:
Ciekawa jestem w jaki sposob sprawdzacie poziom wlosow? Zupelnie nie orientuje sie..skad wiadomo,ze ma sie poziom 6,7 itp....pozdrawiam
Poziom włosów określa się tylko na naturalnym kolorze. Na tym drugim zdjęciu jet między 7 a 6.
Pozdrawiam
Kaska__fryzjerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 22:47   #993
Kaska__fryzjerka
Przyczajenie

Cytat:
Prosze o pomoc.... Chcialabym uzyskac podobny kolor do zdjecia cheryl cole?Mysle o matrixie Sync.....Zamieszczam jej zdjecie a ponizej swoje.Bede wdzieczna za porade.Rzadko farbuje wlosy.
6M, możesz trochę dodać 6A w proporcji 3:1 , ponieważ A zabije Ci trochę czerwony ocień jaki najczęściej wbija się w Moccach. Color Sync też nie oda Ci tego rezultatu co So color, Synk Ci się szybciej zmyje bo to dziala jak szampon, nie jest on kolorem trwałym. Powodzenia
Stary 2012-06-27, 22:51   #994
Kaska__fryzjerka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasiennka86 Pokaż wiadomość
hej a moglabys dodac zdjecie jak ci wyszły wloski po farbowaniu 5 M bo wlasnie zastanawiam sie nad tym kolorem pozdarwiam serdecznie

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

A jak ma ktoś może zdjęcia po farbowaniu włosów odcieniem 5 M to będę wdzięczna , bo marzy mi się ten kolor ale po przeczytaniu wątku trochę się boje...
Mocca jest bardzo ładnym odcieniem, najbardziej popularnym, lecz dużo osób widzi w niej czerwony odcień, a to dlatego że we wszystkich brązach przeważa ten ocień, aby go trochę zneutralizować dodajcie trochę A na tym samym poziomie w proporcji 3:1.
Stary 2012-06-27, 23:05   #995
Kaska__fryzjerka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bardhisa Pokaż wiadomość
Znalazłam idealny kolor dla mnie Tylko kto mi powie jak go uzyskać? Czy wogóle jest możliwe uzyskanie takiego koloru dzięki color sync? Proszę pięknie o jakieś rady Będę wdzięczna
Na 1 fotce niestety ja a na drugiej CUD_MIÓD kolorek
Ten kolor co Ci sie podoba jest jaśniejszy od Twojego, więc idealnego nie uzyskach, musiala byś zrobić kąpiel ściągającą kolor. A jeżeli chciałabyś tylko zmienić ich ocień na zimniejszy to musisz nałożyć 9 N, lub 10 N. Lepszy efekt na pierwszy raz (zmiana koloru) będzie So Color, póżniej będziesz mogła odświeżać Synkim, bo Sync nie podjaśni Ci odrostu. a najlepiej jak na odrost położysz 9A SoColor na 6% wozi, a na reszte włosków 9N, bęziesz miała równy kolor.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez enye Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym różni się kolor np 9W od koloru 9G? Wiem tylko, że są to kolory ciepłe. W - ciepły, G- złoty ale jak wychodzą na żywo? Pytam ponieważ nie wiem na który kolor się zdecydować. Który wychodzi ładniej? Nie chodzi mi konkretnie o poziom 9 ale ogólnie o same literki (w jasnych blondach)
9W to takie 9GG, mocniejsze złoto.

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez cold one Pokaż wiadomość
wstawiam zdjęcie koloru 9G

teraz chciałabym przyciemnić, ale nie wiem jakiej farby użyć, żeby otrzymać coś podobnego do drugiego zdjęcia... czy np. 8NW czy może powinnam użyć fioletu, aby usunąć złoto? ale czy wtedy nie stracę całej 'ciepłości' koloru?
AV mogłyby być dobrym rozwiązaniem, ale cięzko po tym zdjęciu określić kolor jaki chcesz uzyskać.

Edytowane przez Kaska__fryzjerka
Czas edycji: 2012-06-27 o 23:13
Stary 2012-06-30, 13:24   #996
Shade_23
Zadomowienie

Mnie zawsze zastanawiało, czy Matrix w ogóle posiada mixtony???? Nigdzie nie widziałam.... Orientujecie się??
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 19:24   #997
AniaAga
Zadomowienie

Kaska_fryzjerka, pracujesz na Matrixie? Jestem bardzo z tej farby zadowolona, tylko ciężko mi trafić w odcień, 8CC jest mi za intensywne, a 8C za zgaszone, no i marzy mi się poziom 9.
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 10:36   #998
Aliczka88
Zadomowienie

Witam

Wczoraj zafarbowałam moje długo zapuszczane włosy o naturalnej barwie właśnie w salonie matrix.
Ale kolor nie za bardzo mi leży.... Farbowałam jakąś farbą zmywalną, kurcze nie wiem nie znam sie i nie umiem wam za bardzo wytłumaczyć. I tu moje pytanie... Czy ten kolor faktycznie po kilkunastu myciach się zmyje czy bedzie mi robił się odrost?

Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 10:21   #999
Agatau88
Zakorzenienie

Witajcie

I ja również mam pytanie.
Odnośnie koloryzacji ton w ton czuli sync.
Miałam włosy rozjasniane, poddałam je pigmentacji, a na to Loreal Recital Preferences Cannes 8,3.
Kolor się spłukuje i planuję za kilka dni kłaść synca z oryginalną wodą tym aktywatorem 2,7%.
Kupiłam sobie 8M i 10M-chcialabym zmieszac.
Przejrzałam watek-mało opinii o mokka-jakieś zdawkowe, z dawna ze komus wyszło szaro czy ciemno.
Może macie jakieś stycznosci z tym kolorem?
Nowe opinie?
Nie wiem jeszcze w jakich proporcjach zmieszam te kolory.
Z tego co widziałam wychodzą naprawdę ciemno.
Jednak moja obawa jest ze wyjdzie szaro
Przeciez ten kolor nic z szarosci nie ma, to jest chyba złoto, taka krówka, jak kawa z mlekiem, toffi...

Poza tym pytanie techniczne-jak sie farbuje tym synciem?
Nakłada na wilgotne włosy?
Potem zmywa się wodą i normalnym szamponem czy bez szamponu juz?

Proszę o rady.

A w zalaczniku moj Cannes, pewnie zanim zafarbuje zmyje sie wiele wiecej.
Moj naturalny kolor to sredni blond, poziom 7, ciepło zimny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2215.jpg (47,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2216.jpg (25,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2212.jpg (40,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2213.jpg (31,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2211.jpg (26,4 KB, 39 załadowań)
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 11:22   #1000
AniaAga
Zadomowienie

Agatko, nie mogę się na Twój Cannes napatrzeć .

Niestety, z Mokką doświadczeń nie mam.......
AniaAga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 12:33   #1001
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Agatko, nie mogę się na Twój Cannes napatrzeć .

Niestety, z Mokką doświadczeń nie mam.......
dziekuje bardzo, jakos o dziwo udanie mi wyszła ta pigmentacja.

W takim razie czekam na pomoc kogoś kto ma doświadczenia
Stary 2012-07-08, 10:18   #1002
Nugatttowa
Raczkowanie

Hej,
ja mam doświadczenia z mokką.Piszę o tym na tym watku ok 24strony-o ile się nie mylę.Mialam kladzioną u fryzjera, ale i sama w domu też farbowałam.

Do tego koloru ja osobiscie nigdy bym nie wróciła.Moim zdaniem odcienie bardzo mocno podbite czerwienią.Słyszałam od fryzjerek, ze to odcienie jak mieszanka kako - chili (szarawo-czerwonawe).Poszukaj wiadomości na poczatku wątku, dziewczyny piszą o mokkach, zarówno ciemnych jak i blond.

pozdr
Nugatttowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 11:17   #1003
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
Hej,
ja mam doświadczenia z mokką.Piszę o tym na tym watku ok 24strony-o ile się nie mylę.Mialam kladzioną u fryzjera, ale i sama w domu też farbowałam.

Do tego koloru ja osobiscie nigdy bym nie wróciła.Moim zdaniem odcienie bardzo mocno podbite czerwienią.Słyszałam od fryzjerek, ze to odcienie jak mieszanka kako - chili (szarawo-czerwonawe).Poszukaj wiadomości na poczatku wątku, dziewczyny piszą o mokkach, zarówno ciemnych jak i blond.

pozdr
wlasnie widzialam Twoje wpisy.
a znowu na KWC same zadowolone z mokki.
i myslalam ze ktoś nowy sie wypowie...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

poza tym ja chce mieszac 8M z 10M-to silą rzeczy nie moze wyjsc z czerwoną poswiata, chilli.
Stary 2012-07-09, 13:49   #1004
Nugatttowa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
wlasnie widzialam Twoje wpisy.
a znowu na KWC same zadowolone z mokki.
i myslalam ze ktoś nowy sie wypowie...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

poza tym ja chce mieszac 8M z 10M-to silą rzeczy nie moze wyjsc z czerwoną poswiata, chilli.
hmm...powyżej piszesz, że oczekujesz od odcienia M czegoś w rodzaju kawy z mlekiem, toffi- mnie sie wydaje, że nie uzyskasz takiego odcienia mokką.

Z resztą kupiłaś farbke ton w ton, więc nie bój się bo ten toner zmywa sie bardzo szybko.Według mnie 10 min na tonowanie to jest max.Jak przytrzymasz ze 20 min będziesz baaardzo ciemna

Farbuj się i wstawiaj fotki-trzymam kciuki za udane farbowanie
Nugatttowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 15:08   #1005
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
hmm...powyżej piszesz, że oczekujesz od odcienia M czegoś w rodzaju kawy z mlekiem, toffi- mnie sie wydaje, że nie uzyskasz takiego odcienia mokką.

Z resztą kupiłaś farbke ton w ton, więc nie bój się bo ten toner zmywa sie bardzo szybko.Według mnie 10 min na tonowanie to jest max.Jak przytrzymasz ze 20 min będziesz baaardzo ciemna

Farbuj się i wstawiaj fotki-trzymam kciuki za udane farbowanie
Znaczy mialam na mysli ze ta mokka podobno tak wychodzi.
a ja chce 10 i 8. takze nie wiem jak te kolory wyjda
Stary 2012-07-09, 21:19   #1006
magda bajtek
Wtajemniczenie

Cytat:
Znaczy mialam na mysli ze ta mokka podobno tak wychodzi.
a ja chce 10 i 8. takze nie wiem jak te kolory wyjda
Jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjcie, też przymierzam sie do tej farbki i nie wiem jaki kolor wybrać czy 9N czy 8M
magda bajtek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 21:32   #1007
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjcie, też przymierzam sie do tej farbki i nie wiem jaki kolor wybrać czy 9N czy 8M
to chyba zalezy jakie masz teraz wlosy, jaki refleks...ja mam cieply wiec wybieram juz cieple albo beze...a mokka to z tego co juz dzis usłyszalam od znajomej to taki cieply bez. No nie wiem zobaczymy jak wyjdzie
wprawdzie ja bede mieszac 8 z 10 wiec poziom troszke sie zmieni, chcialabym miec taki poziom jaki mam teraz.

jak zafarbuje wkleje zdjecia.

a Ty jaki masz teraz kolor?

Ja mam taki i jak mowie-poziom ciemności czy też jasnosci mi pasuje. refleks rowniez.

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=407

Tylko szkoda ze tam malo opinii o tym kolorze.
Stary 2012-07-09, 22:47   #1008
magda bajtek
Wtajemniczenie

Cytat:
to chyba zalezy jakie masz teraz wlosy, jaki refleks...ja mam cieply wiec wybieram juz cieple albo beze...a mokka to z tego co juz dzis usłyszalam od znajomej to taki cieply bez. No nie wiem zobaczymy jak wyjdzie
wprawdzie ja bede mieszac 8 z 10 wiec poziom troszke sie zmieni, chcialabym miec taki poziom jaki mam teraz.

jak zafarbuje wkleje zdjecia.

a Ty jaki masz teraz kolor?

Ja mam taki i jak mowie-poziom ciemności czy też jasnosci mi pasuje. refleks rowniez.

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=407

Tylko szkoda ze tam malo opinii o tym kolorze.
Ja mam poziom 9-ty i raczej ciepły, ostatnio robiłam w salonie loreal, odrosty farba rozjasniającą (mam dość ciemne swoje włosy)a na resztę loreal dia light 9.03, kolorek wyszedł fajny, dość ciepły, ale po około 2-ch tygodniach kolor żółknie i teraz szukam farby, a właściwie tonera który nie żółknie!! Wypróbowałam juz różne farby od welli po joico, montibello, loreal i po kazdej kolor albo rudzieje, zółknie albo robi się szaro-bury (zime blondy)

Kiedy będziesz robić włoski?
magda bajtek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 12:45   #1009
Agatau88
Zakorzenienie

Te dialighty to chyba bardzo delikatne i spierające sie...
No postaram sie zrobic na pewno w lipcu
Bo za tydzień ide ponownie na saunę nawilżajaca na włosy.
Troszkę je regeneruje.
A ostatnio przeciez dostaly lekko w kość

a Ty nie znasz nikogo kto robi tym tonerem?

opinie ogólne sa ok, ze nie niszczy, nie wysusza...ale kolory mnie interesuja wlasnie te mokka.
Stary 2012-07-10, 13:27   #1010
Joskelyn
Zadomowienie

Agatau, ja akurat z tym tonerem nie mialam do czynienia, ale troche uzywalam z L'oreala Richesse ton w ton tez z aktywatorem 2,7% wiec to pewnie zblizona formula - poziomu 8, 9 i 9.13 - ósemka na rozjasnione wlosy wyszla strasznie ciemna, 9.13 strasznie szara, nic z bezu nie miala, 9 jedynie dosyc ładna - taki cieply sredni blond, cos jak masz teraz po tym cannes (tyle, ze ją robilam na wiekszym oxy 4,5%, bo t0 2,7 naprawde sciemnia).

Troszke nie wiem, jaki jest sens, by to robic, bo te tonery raczej przyciemniają - moze sama 10 bylaby okej, a ta 8 to moze mrocznosc wyjsc I szybko sie zmywaja, choc faktycznie nie niszczą wlosow zupelnie

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2012-07-10 o 13:34
Joskelyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 15:10   #1011
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Agatau, ja akurat z tym tonerem nie mialam do czynienia, ale troche uzywalam z L'oreala Richesse ton w ton tez z aktywatorem 2,7% wiec to pewnie zblizona formula - poziomu 8, 9 i 9.13 - ósemka na rozjasnione wlosy wyszla strasznie ciemna, 9.13 strasznie szara, nic z bezu nie miala, 9 jedynie dosyc ładna - taki cieply sredni blond, cos jak masz teraz po tym cannes (tyle, ze ją robilam na wiekszym oxy 4,5%, bo t0 2,7 naprawde sciemnia).

Troszke nie wiem, jaki jest sens, by to robic, bo te tonery raczej przyciemniają - moze sama 10 bylaby okej, a ta 8 to moze mrocznosc wyjsc I szybko sie zmywaja, choc faktycznie nie niszczą wlosow zupelnie
Dzieki za odzew

Ja tez robilam kiedys Richesse na rozjasniane 9,13 i calkiem calkiem ale na zolto sie spieralo...

wiesz co, bo chcę zrownac kolor wlosow bo wylaza biale pasma i kolor płowieje. tak jest po pigmentacji, niestety.
Masz jakis inny pomysł na to?
bo ja niebardzo.

I mowisz ze nic nie zniszczyly Ci?
mi ciezko obiektywnie ocenic, nie pamietam jak to było u mnie.
Stary 2012-07-10, 15:15   #1012
Joskelyn
Zadomowienie

No ja tez uzywalam do zrowniania, bo mialam na glowie wszystkie odcienie blondu - pozostalosci po pasemkach, balejazach, farbach i nie wiadomo czym - i pod tym wzgledem sprawdzily sie doskonale. Ale zobacz moja fotke w 8 - prawdziwa ciemnosc. Mi to wtedy pasowalo, bo mialam strasznie przetrawione wlosy, a ona je przykryła. Ale na dluzsza mete zle sie czulam w takim odcieniu ciemnym - ja sie lubie jednak w blondach :P. Dlatego celuj w 10, moze 9 ewentualnie - 8 moim zdaniem strasznie przyciemni. No albo jakos zmieszaj, tak by wiecej 10 bylo i powinno byc okej - do wyrownywania koloru wlosów - ekstra sprawa. Choc oczywiscie pisze o Richesse, moze z tymi Matrixami tak nie bedzie.

Ja bym powiedziala, ze wlosy po nich odżyly - ale to pewnie taki efekt szoku po latach przetrwionych rozjasniaczem wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Richesse 8.0 na oxy 2,7%.jpg (76,3 KB, 131 załadowań)

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2012-07-10 o 15:18
Stary 2012-07-10, 15:22   #1013
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
No ja tez uzywalam do zrowniania, bo mialam na glowie wszystkie odcienie blondu - pozostalosci po pasemkach, balejazach, farbach i nie wiadomo czym - i pod tym wzgledem sprawdzily sie doskonale. Ale zobacz moja fotke w 8 - prawdziwa ciemnosc. Mi to wtedy pasowalo, bo mialam strasznie przetrawione wlosy, a ona je przykryła. Ale na dluzsza mete zle sie czulam w takim odcieniu ciemnym - ja sie lubie jednak w blondach :P. Dlatego celuj w 10, moze 9 ewentualnie - 8 moim zdaniem strasznie przyciemni. No albo jakos zmieszaj, tak by wiecej 10 bylo i powinno byc okej - do wyrownywania koloru wlosów - ekstra sprawa. Choc oczywiscie pisze o Richesse, moze z tymi Matrixami tak nie bedzie.

Ja bym powiedziala, ze wlosy po nich odżyly - ale to pewnie taki efekt szoku po latach przetrwionych rozjasniaczem wlosow
Po piersze czego nie da sie nie zauwazyc
jestes sliczna

po 2 kolor jak dla mnie na obecna chwile nie ciemny, wrecz idealny
Ja juz zakupilam 10M i 8M i chcialam mieszać je w niewiadomo jakich proporcjach
i tak pytam, bo nie wiem czy zakupu nie pozaluje, a szkoda mi juz jak wydalam tyle kasy nimi nie robic. i aktywator mam ten duzy...

przestraszyly mnie opinie ze jakies tam mokki na poziomie 5 wychodza szaro czerwono...

I tu lejesz miód na moje serce bo nie chcę po nich miec spalonego siana, gorszego niz mam
Stary 2012-07-10, 15:28   #1014
Joskelyn
Zadomowienie

Oj dziekuje

No to działaj Pod wzgledem tego, jak po niej wygladaly wlosy to niedoscigniony ideał, a skoro poziom dla Ciebie okej, to tym bardziej Szkoda, ze nie mam dla porownania okropnych moich wlosow sprzed, ale kto robi zdjecia, jak wlosy sa okropne

Co do tej mokki, to niestety nie pomoge, bo ta moja 8 to jednak zwykla 8 - natura sama, wiec nic czerwono nie mialo prawa wyjsc.

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2012-07-10 o 15:29
Stary 2012-07-10, 15:30   #1015
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Oj dziekuje

No to działaj Pod wzgledem tego, jak po niej wygladaly wlosy to niedoscigniony ideał, a skoro poziom dla Ciebie okej, to tym bardziej Szkoda, ze nie mam dla porownania okropnych moich wlosow sprzed, ale kto robi zdjecia, jak wlosy sa okropne
sama prawda

no fakt

poziom mi odpowiada, i jak mowie-bede mieszac 8 z 10. balam sie raz ze wyjdzie szaro czy cos-ale wstykałam w internecie matrix mokka i tam jest artykul ze to sa złota...czyli nie powinno wyjsc szare.
a dwa balam sie o stan wlosow.
matrix to tez zdaje sie loreal?
woda taka sama jak w richesse 2,7%.
wiec mysle ze bedzie ok.
mam nadzieje
Stary 2012-07-10, 21:48   #1016
Agatau88
Zakorzenienie

Chyba jednak zrobie lorealem.
jakims bez amoniaku.
z tego wzgledu ze fryzjerka na nim pracuje i jak dzis bylam zgadalysmy sie ze mi nalozy.
ale opinie o mocce jak najbardziej mnie interesuja.
Stary 2012-07-10, 22:15   #1017
Joskelyn
Zadomowienie

Hehe, podziwiam cierpliwosc - ja zawsze, jak tylko dostawalam farbke do reki to od razu trzaskalam na wlosy w sumie mam jeszcze schowane po pol tubki 9 i 8 z Richesse na "czarną godzine" jakby mnie cholera trafila i odechcialoby mi sie nagle mojego blondu obecnego

daj znac, co wyjdzie i powodzenia

Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Stary 2012-07-10, 22:55   #1018
Agatau88
Zakorzenienie

Cytat:
Hehe, podziwiam cierpliwosc - ja zawsze, jak tylko dostawalam farbke do reki to od razu trzaskalam na wlosy w sumie mam jeszcze schowane po pol tubki 9 i 8 z Richesse na "czarną godzine" jakby mnie cholera trafila i odechcialoby mi sie nagle mojego blondu obecnego

daj znac, co wyjdzie i powodzenia
Dam znac i napiszę co i czym robilam
Stary 2012-07-11, 13:58   #1019
agaluk10
Przyczajenie

Dziewczyny pomó¶żcie, jakim socolorem uzyskam taki kolor?
Czy to coś może być 8m?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1250.jpg (21,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashlee-simpson-highlights-bangs-bob-blunt.jpg (37,7 KB, 52 załadowań)
agaluk10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 20:57   #1020
agaluk10
Przyczajenie

I zrobiłam color sync 8m.
Jestem mega zadowolona z koloru jak i kondycji włosów,
farba nakładana na włosy dekoloryzowane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 8m.jpg (195,2 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120713_235929.jpg (202,2 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez agaluk10
Czas edycji: 2012-07-17 o 22:42
agaluk10 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond, kolor, koloryzacja, matrix, matrix blond, rudy, socolor, sored, sr-c, wlosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości