Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-29, 09:11   #1
demonik
Zakorzenienie

MontBlanc - Presence d'Une Femme

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu Presence d'Une Femme Montblanc . Wiem, że istnieją dwie wersje tego zapachu - klasyczna edt z 2002 i edp "Intense" z 2004 r.

Wąchałam kiedyś obie jednocześnie, pamiętam, że wyczułam niewielkie różnice, ale teraz nie potrafię sobie ich wyobrazić, a nie mogłam znaleźć testerów obu. Jeżeli w ogóle coś jest w perfumerii, to tylko klasyk (który chyba podobał mi się bardziej, ale pewności nie mam ).

Proszę o Was o opisy i opinie nt. obu wersji (z internetowymi informacjami zdążyłam się zapoznać ).

Z góry dziękuję!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Presence-klasyk.jpg (8,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Presence-Intense.jpg (5,6 KB, 2 załadowań)
demonik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:19   #2
lola23
Wtajemniczenie

Dot.: MontBlanc - Presence d'Une Femme

Mam wersję Intense - jest bardziej miękka , słodka od srebrnej i na podstawie długich testów przed zakupem mogę stwierdzić , że trwalsza .
Długo chodziłam wokół tych perfum , nie żałuję zakupu

targowisko:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 11:35   #3
Nuitblanche
Rozeznanie

Jestem szczęśliwą posiadaczką starszej wersji nie żeby starsza była lepsza... Jeden i drugi PRZE-PIĘ-KNY. Jeśli chodzi o różnice, raz udało mi się złapać tester wersji Instense. Jedynym niuansem jaki wyniuchał mój nos była, jak sama nazwa mówi intensywność. Niestety wąchałam tylko raz, ale z chęcią weszłabym w posiadanie złotej flaszki W każdym bądź razie - polecam. Zapach piękny, nie spotkałam osoby, która zareagowałaby na niego negatywnie. Niepokoi mnie tendencja spadkowa ilości sztuk na Allegro, nic nie sugeruję, nie spekuluję, ale pojawia się jakby coraz rzadziej...
Nuitblanche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:01   #4
demonik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Jestem szczęśliwą posiadaczką starszej wersji nie żeby starsza była lepsza... Jeden i drugi PRZE-PIĘ-KNY. Jeśli chodzi o różnice, raz udało mi się złapać tester wersji Instense. Jedynym niuansem jaki wyniuchał mój nos była, jak sama nazwa mówi intensywność.
Zapach rzeczywiście cudny, zakochałam się w nim od pierwszego powąchania (a poznałam stosunkowo niedawno, bo parę miesięcy temu ). Pamiętam jak przez mgłę, że te różnice między obiema wersjami były rzeczywiście subtelne.

- klasyk: http://www.osmoz.com/encyclo/marques...RFUM&LANGUE=en
- Intense: http://www.osmoz.com/encyclo/marques...NGUE&LANGUE=FR

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Niepokoi mnie tendencja spadkowa ilości sztuk na Allegro, nic nie sugeruję, nie spekuluję, ale pojawia się jakby coraz rzadziej...
Też to zauważyłam...

Zależy mi głównie na informacji, która wersja jest trwalsza i bardziej charakterna, wyrazista .

demonik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 14:20   #5
Dallale
Rozeznanie

Mnie bardzo podobają się obie wersje, spokojnie mogłabym nosić jedną i drugą, ale przy zakupie wybrałabym jednak srebrne Presence. Intense jest tak jak napisała Lola bardziej miękka, ciepła, słodka i...właśnie dlatego dla mnie mniej charakterna niż starsza wersja. Klasyk jest niewątpliwie swieższy, mimo to bardziej wyrazisty, orginalniejszy, nieco bardziej pieprzny, przyjemnie przywodzący na myśl męskie wody kolońskie. To wszystko jednak o ciut-ciut, ponieważ rzeczywiście obie są do siebie podobne Zaletą Intense jest trwałość, którą srebrna wersja nie grzeszy, przynajmniej na moim nadgarstku

Dallale jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości