Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-22, 17:47   #61
olcia333
Przyczajenie

Thumbs down Dot.: Dobry Fryzjer - Jaworzno

Jeśli chodzi o wybór slonu fryzjerskiego to zdecydowanie odradzam "avangarde". Brak szacunku dla klienta i brak umiejętności fryzjerskich. Swoja prace wykonuja byle jak i patrza tylko zeby jak najwiecej z klienta zedrzec. Miałam z nimi do czynienia wiec nie polecam
olcia333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 07:36   #62
blueberrykiss
Raczkowanie

Dot.: Dobry Fryzjer - Jaworzno

Capelli to dla mnie beznadzieja. Chciałam mieć jasny brąz a wyszłam z czarnymi włosami. Myslałam, że mnie trafi na miejscu. Całe szczęście, że nie zdecydowałam się na obcięcie włosów bo pewnie wyszłabym łysa.
blueberrykiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 11:33   #63
blueberrykiss
Raczkowanie

Dzisiaj ide testować nowy salon. Trzymajcie kciuki. Napiszę później jak było
Stary 2010-10-07, 20:58   #64
jolcia79
Przyczajenie

Cześć dziewczyny. Szukam dobrego fryzjera, który potrafi dobrać fajna fryzurkę najlepiej w pobliżu centrum Jaworzna. Jest troche tych salonów i kadra też się zmienia. Prosze o Wasze spostrzeżenia gdzie warto iść i gdzie będę zadowolona.
Stary 2010-11-02, 12:18   #65
blueberrykiss
Raczkowanie

Z drobnym opóźnieniem ale zdaję relację
Zdecydowałam się odwiedzić salon Visage w Jaworznie. Poszłam tam zafarbować włosy i się podciąć. Pan który się mną zajął był bardzo miły aczkolwiek jak się później okazało bardziej był skupiony na artystycznym wywijaniu nożyczkami nad moją głową niż słuchaniu moich sugestii.
Co do koloru to efekt miał być jak na załączonym zdjęciu a wyszłam z włosami od głowy rudymi na końcach ciemnymi z ledwie zauważalnymi jasnymi pasemkami.
Spędziłam tam 4 godziny przy muzyce relaksacyjnej która po tym czasie wzbudzała we mnie myśli o ucieczce.
Cała ta impreza kosztowała mnie 200 złotych...
Jak powiedział Pan fryzjer: włosy są dobrze obcięte kiedy rano przed lustrem nie przeklina Pani na mnie... Przekleństwa spadają na jego grzbiet tonami co ranek...
Stary 2010-11-03, 21:45   #66
aiw
Przyczajenie

Ja również odwiedziłam salon Visage w Jaworznie... I powiem wam, że najchętniej bym cofnęła czas... Tak jak napisała blueberrykiss Pan Fryzjer skupia się głównie na artystycznym machaniem nożyczkami... Chciałam grzywkę na bok, a została ona ścięta tak do połowy czoła, że nie wiem jak ją układać żeby jakoś wyglądać... Wyglądam tragicznie Zdecydowanie wam ODRADZAM!!! a może ma ktoś inne doświadczenia?
aiw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 19:35   #67
Aniusia1984
Rozeznanie

Przeczytałam Wasze opinie i chyba skuszę się na ten salon na osiedlu koło Lewiatana Tam jeszcze mnie nie widzieli

Ten koło PKO zupełnie odpada, choć większość moich koleżanek jest zadowolona. Tylko że ja mam włosy kręcona i naprawdę ciężko jest z nimi coś zrobić

Przez ostatnie dwa lata chodziłam do "Darii" w Centrum, koło kościoła nad salonem Orange i byłam tam najbardziej zadowolona. Przynajmniej Pani Daria potrafiła mi tak wysuszyć włosy, że miałam ładne loczki a nie kupę siana.
Byłam też raz pod arkadami na matejki, ale tam prosiłam o kolor jak najbardziej zbliżony do mojego naturalnego ( mam ciemny blond), bo chciałam jakiś czas nie farbować i dac odpocząć włosom, to wyszłam prawie z czarnymi

W sumie "Daria" jest ok, ale skoro miałabym bliżej na osiedlu, to czemu nie A czy wiecie, czy tam mają jakąs saunę na włosy?? Bo muszę zacząć nawilżać te moje włosiska, bo niedługo ślub.
Aniusia1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 13:12   #68
paolkalo1
Rozeznanie

a ja mogę polecić Roberta na Sądowej
co prawda facet mi osobiście nie odpowiada - jak mnie obetnie to mi włosy nie rosną
ale znam wiele osób, które są nim zachwycone, bo szef to prawdziwy profesjonalista
paolkalo1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 10:31   #69
Aniusia1984
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paolkalo1 Pokaż wiadomość
a ja mogę polecić Roberta na Sądowej
co prawda facet mi osobiście nie odpowiada - jak mnie obetnie to mi włosy nie rosną
ale znam wiele osób, które są nim zachwycone, bo szef to prawdziwy profesjonalista

To i ja wypowiem się na temat tego cudownego pana Roberta...

Po dzisiejszej wizycie stwierdzam, że facet jest daremny!! :/
Co prawda poszłam tylko podciąć końcówki, ale wydaje mi się, że właśnie dlatego, że wiedział, że nie zarobi na mnie dużo kasy, to od początku mial mnie generalnie gdzieś!!
Ja generalnie mam włosy kręcone, dosyć ich dużo i jeszcze nie trafiłam na kogoś, kto by mi odpowiadał w 100%. Do tego zapuszczam je do własnego ślubu w czerwcu, więc chciałam tylko podciąć suche końcówki.

Opowiem jak to było:

W ogóle w niedzielę coś wpadło mi do głowy i wyprostowałam sobie włosy Ale ja się jednak średnio czuję w prostych, więc dziś rano specjalnie wstałam wcześniej i umyłam głowę, żeby znów mieć kręcone, żeby gościu zobaczył jak one mi się układają.

Weszłam, powiedziałam mu, że chcę tylko podciąć, ten wziął grzebień, rozczesał mi te włosy ( które w domu tak misternie układałam :/ ) i zrobiła mi się mega szopa!!! Normalnie król lew :p !!! No ale u mnie to normalka. No dobra, zaczął je obcinać. Ja się tam coś pytałam o sauny, baleyage itd, ale był jakiś taki mało przyjemny. Obciął mi te włosy, ściągnął pelerynę i.... Poszedł sobie na zaplecze!!! Koniec!!
Zostawił mnie przed lustrem z tą mega szopą!!!
Jakaś fryzjerka obok farbowała babkę, spojrzała tylko na mnie z politowaniem i po chwili się jej zapytałam czy ma chociaż jakąś gumkę do włosów!! Przyniosła mi jakąś recepturkę, związałam te włosy, gościa nadal nie było, więc zaczęłam się ubierać. Wyszedł tylko, rzucił "30zł się należy" i koniec!!
Tak okropnie nie czułam się jeszcze u żadnego fryzjera!! Zwykle w cenie obcięcia, te włosy mi jakoś układają, tzn nie modelują, bo za to się dodatkowo płaci, ale nakładają choć trochę żelu i coś, żeby te włosy ujarzmić, żebym mogła wyjść na ulicę w rozpuszczonych.
A ten dosyć, że nie mył mi głowy, to nawet kropli kosmetyku nie nałożył, machnął dwa razy nożyczkami i wziął kasę!!
No porażka straszna!!
Także ja już tam niestety więcej nie zawitam. Nie będę dawała zarobić gnojkowi

Koniec moich wywodów

Ale humor spieprzył mi się strasznie!!

Obcinać się już chyba nie będę do czerwca, ale gdzie się uczeszę na ślub, to nadal nie wiem
Stary 2011-01-29, 23:57   #70
aiw
Przyczajenie

A czy któraś z Was była może kiedyś w salonie Lovely Look w Mysłowicach w realu?
aiw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 13:51   #71
Aniusia1984
Rozeznanie

Odswieżam wątek - czy ktos mógłby polecić mi salon, gdzie ładnie czeszą??
Poszukuję osoby, która uczesze mnie do slubu.

Był może ktos z was w salonie "Elle" na podłężu?? Ten salon jest w bloku, na przeciwko przystanku ( tego koło poczty)
Tam mi ktos polecał, ale wolałabym poznać więcej opinii.
Niestety nie mam czasu umawiać się na fryzury próbne i muszę wybrać jakis jeden salon i tam spróbować.

Doradźcie proszę!!
Stary 2011-05-11, 14:55   #72
kicia7777
Przyczajenie

Jeśli chodzi o fryzury ślubne itp. to ślicznie czesze Monika z salonu Kleopatra na podłezu, chyba na Towarowej, w bloku na przeciwko Biedronki, tylko wejscie z drugiej strony. Czesala mnie na slub, moja rodzine i kolezanki. Polecam!
kicia7777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 18:13   #73
andzia_132
Przyczajenie

Cześć...
jeśli szukacie dobrego salonu fryzjerskiego w Jaworznie to POLECAM.

SALON VISAGE , LOREAL na podłężu. jest to salon w którym będziecie zadowolone po obcięciu i po wszystkim , mają różne odżywki po których włosy trzymają się długo fajjnie ułożone , miałam tam praktyki fryzjerskie i sama się obcinałam także nie pożałujecie , może troszkę drogo jest ale przynjamniej efekt jest znakomity także polecam ;**.
andzia_132 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 18:07   #74
Ewaaa 24
Przyczajenie

hej dziewczyny troche czasu mineło ale mam nadzieje ze ktos wchodzi jeszcze na ta stronechodzi mi o fryzjera Zantara(Cocotier)Loreal w Jaworznie na Mickiewicza zawsze tam chodzilam od kilku lat bylam mega zadowolona Pani Magda sprawia cuda i ostatni raz byłam przed swietami Bozego Narodzenia a teraz po Nowym Roku przechodze obok i patrze a tam jest sklep z ciuchami.Niewiem co sie z nim stalo moze ktos wie czy go przeniesli czy zlikwidowali??niewyobraza m sobie teraz obcinac sie u innego fryzjera.
Ewaaa 24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:03   #75
MONICZKA 82
Przyczajenie

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez madla Pokaż wiadomość
Też szukam fryzjera godnego polecenia, ale jak widać mało osób z Jaworzna, zagląda na to forum... a szkoda

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Hej dziewczyny idzcie do salonu fryzjerskiego na kociej W CENTRUM 2 piętro salon nazywa sie NAJDUL to jest powyzej sklepu obuwniczego boti tu jest numer telefonu jak by ktos chciał 531-521-793 naprawde polecam

Edytowane przez MONICZKA 82
Czas edycji: 2012-09-11 o 20:42
MONICZKA 82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 13:12   #76
justijaw
Przyczajenie

Ja wam polecam salon Joanna na Matejki i samą panią Joannę potrafi cuda zdziałać z włosami. Nie wypowiadam się jeśli chodzi o jakieś inne zabiegi tylko o czesanie i strzyżenie. pozdrawiam
justijaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 09:22   #77
KASIEK7878
Przyczajenie

Hej ja również postanowiłam odwiedzic ten niedawno otwarty salon na kociej NAJDUL poniewaz miałam ochote na zmiany a wczesniej chodziłam do salonu na leopoldzie i musze wam powiedziec ze to była bardzo dobra decyzja...

Edytowane przez KASIEK7878
Czas edycji: 2012-09-11 o 20:44
KASIEK7878 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 07:11   #78
kruchacha
Raczkowanie

Hedlines Jaworzno lub okolice

Witam, chciałabym sie Was poradzić drogie forumowiczki. Czy któraś z Was robiła w którymś salonie fryzjerskim w Jaworznie, Katowicach bądź okolicy HEDLINES (czyli trwałą odbijającą). Jakie macie wspomnienia, może jakieś fotki.
kruchacha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 07:27   #79
kruchacha
Raczkowanie

Witam, chciałabym się Was poradzić drogie forumowiczki. Czy któraś z Was robiła w którymś salonie fryzjerskim w Jaworznie, Katowicach bądź okolicy HEDLINES (czyli trwałą odbijającą). Jakie macie wspomnienia, może jakieś fotki.
kruchacha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:37   #80
ENIGMA93
Przyczajenie

Ja jedynie z Jaworzna moge polecić Salon Fryzjerski "MANHATAN" oś.Gigant! PO wielu latach poszukiwania ten fryzjer jest SUPER! Właściciel jak i zarówno fryzjer p.Rafał Bury wie co robi i ku mojemu zaskoczeniu bardzo przyzwoite ceny. Dla porównania kiedyś w jednym z salonów w centrum za farbowanie(jeden kolor) płaciłam ponad 200zł... Natomiast w "Manhatanie" farbowanie (3 kolory) + obcięcie + odżywki itp. jakieś 120zł. Do tego, że tak powiem rozumie o co klientce chodzi, doradzi itp. Naprawdę GORĄCO POLECAM!
Stary 2013-01-11, 19:30   #81
GOsc_102
Przyczajenie

Cześć,
Dziewczyny jeśli czytacie to forum to proszę dopisujcie swoje uwagi. To nam wszystkim oszczędzi nerwów i czasu na poszukiwanie dobrego fryzjera. Nie mam może dużego doświadczenia w poszukiwaniu fryzjera w Jaworznie ale ostatnio postanowiłam zaryzykować i chcę się z Wami podzielić. Umówiłam się do salonu Capelli na godz. 18... przyszłam punktualnie, poproszono bym poczekała. Zaległam więc na mało wygodnym fotelu i czekam. Minęło 5, 10, 15 minut a ja dalej czekam. Jedna fryzjerka nakładała niespiesznie farbę jakieś psiapsiółce....druga chyba praktykantka..końca nie było widać. Zaczęłam się przyglądać pani fryzjerce...japonki na czarnych grubych rajstopach..tipsy tak długie że napewno nie czesze klientki grzebieniem. Wystraszyłam się tych szponów. Wstałam i wyszłam. Wtedy zaczęły sie tłumaczenia że mają poslizg - ja na to że mogły do mnie zadzwonić przecież same mnie poprosiły podczas umawiania o telefon kontaktowy. Nie po to się umawiam żeby potem siedzieć i gapić się na niewiadomo co.
I tak wracałam do domu a tu po drodze widzę nowy salon p. Beaty Kirker. Wstąpiłam i się umowiłam. I tu też szału nie było. Może milej niż w Capelli bo chociaż padła propozycja bym się czegoś napiła. Pani na początku nawet spokojnie ale niepokój się u mnie pojawił jak zaczęła myć mi głowę. Tak mi szarpała głowę jakby to była piłka...Jakaś nerwowa była i tak jakby się spieszyła...waliła mi grzebieniem po głowie jakby mi chciała z głowy sitko zrobić. Do tej pory czuję tę wizytę...Do tego jakby było mało przykryła mnie folią, nie muszę mówić jak mi tam było. Zapłaciłam potem ogromny rachunek i uciekłam. Więcej napewno tam nie wrócę i nikomu nie polecam. No chyba że inne panie są ok, omijajcie napewno panią z zielonymi włosami. I jeszcze te cholerne paznokcie.. co one mają z tymi tipsami..? Chcą nas nimi wykończyć? Przecież nie jesteśmy dla nich konkurencją. Wizyta u fryzjera niby ma poprawiać humor.. zdaje się że działa to zupełnie odwrotnie...
GOsc_102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 12:24   #82
shizaxa
Wtajemniczenie

Hej, ten salon Najdul na sienkiewicza? jakie opinie teraz ma? potrzebuję ściąć włosy bez wydziwiania wyrównać, ale musi to być dobrze zrobione!!
On jest po prawej stronie jak się od rossmanna idzie w tej wnęce co jest sklep ze zdrową żywnością i obuwniczy czy wcześniej?

Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 15:55   #83
Aleksandrask
Przyczajenie

Witam, Wczoraj byłam w salonie u Pani Beaty Kirker.
To była jedna wielka masakra i to co mam ma głowie po obcięciu Pani Beaty to powiem szczerze to jest nieporozumienie. Już nie wspominając iż Pani Beata nie zna podstawowej techniki zwanej - efilowaniem. Kilka krotnie prosiłam ją o wykonanie tej techniki na moich włosach - wspominając iż bardzo dobrze się po niej układają. zostałam wyśmiana iż nie ma czegoś takiego. Zatem Pani Beato jest: efilowanie - sposób strzyżenia polegający na przerzedzaniu włosów na całej długości.
Chciałam wspomnieć iż od ponad 10 lat współpracuję z różnymi salonami - chciałam po prostu we własnym mieście skorzystać z ponoć usługo renomowanego fryzjera aby za każdym razem nie jeździć do Warszawy. Ale totalna żenada.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez GOsc_102 Pokaż wiadomość
Cześć,
Dziewczyny jeśli czytacie to forum to proszę dopisujcie swoje uwagi. To nam wszystkim oszczędzi nerwów i czasu na poszukiwanie dobrego fryzjera. Nie mam może dużego doświadczenia w poszukiwaniu fryzjera w Jaworznie ale ostatnio postanowiłam zaryzykować i chcę się z Wami podzielić. Umówiłam się do salonu Capelli na godz. 18... przyszłam punktualnie, poproszono bym poczekała. Zaległam więc na mało wygodnym fotelu i czekam. Minęło 5, 10, 15 minut a ja dalej czekam. Jedna fryzjerka nakładała niespiesznie farbę jakieś psiapsiółce....druga chyba praktykantka..końca nie było widać. Zaczęłam się przyglądać pani fryzjerce...japonki na czarnych grubych rajstopach..tipsy tak długie że napewno nie czesze klientki grzebieniem. Wystraszyłam się tych szponów. Wstałam i wyszłam. Wtedy zaczęły sie tłumaczenia że mają poslizg - ja na to że mogły do mnie zadzwonić przecież same mnie poprosiły podczas umawiania o telefon kontaktowy. Nie po to się umawiam żeby potem siedzieć i gapić się na niewiadomo co.
I tak wracałam do domu a tu po drodze widzę nowy salon p. Beaty Kirker. Wstąpiłam i się umowiłam. I tu też szału nie było. Może milej niż w Capelli bo chociaż padła propozycja bym się czegoś napiła. Pani na początku nawet spokojnie ale niepokój się u mnie pojawił jak zaczęła myć mi głowę. Tak mi szarpała głowę jakby to była piłka...Jakaś nerwowa była i tak jakby się spieszyła...waliła mi grzebieniem po głowie jakby mi chciała z głowy sitko zrobić. Do tej pory czuję tę wizytę...Do tego jakby było mało przykryła mnie folią, nie muszę mówić jak mi tam było. Zapłaciłam potem ogromny rachunek i uciekłam. Więcej napewno tam nie wrócę i nikomu nie polecam. No chyba że inne panie są ok, omijajcie napewno panią z zielonymi włosami. I jeszcze te cholerne paznokcie.. co one mają z tymi tipsami..? Chcą nas nimi wykończyć? Przecież nie jesteśmy dla nich konkurencją. Wizyta u fryzjera niby ma poprawiać humor.. zdaje się że działa to zupełnie odwrotnie...
Witam, Wczoraj byłam w salonie u Pani Beaty Kirker.
To była jedna wielka masakra i to co mam ma głowie po obcięciu Pani Beaty to powiem szczerze to jest nieporozumienie. Już nie wspominając iż Pani Beata nie zna podstawowej techniki zwanej - efilowaniem. Kilka krotnie prosiłam ją o wykonanie tej techniki na moich włosach - wspominając iż bardzo dobrze się po niej układają. zostałam wyśmiana iż nie ma czegoś takiego. Zatem Pani Beato jest: efilowanie - sposób strzyżenia polegający na przerzedzaniu włosów na całej długości.
Chciałam wspomnieć iż od ponad 10 lat współpracuję z różnymi salonami - chciałam po prostu we własnym mieście skorzystać z ponoć usługo renomowanego fryzjera aby za każdym razem nie jeździć do Warszawy. Ale totalna żenada.
Aleksandrask jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 09:22   #84
akws
Przyczajenie

Dziewczyny przestrzegam przed salonem Prestige na Słowackiego 4. O gustach się nie dyskutuje, więc ciężko mi obiektywnie ocenić to co mam na głowie: być może fryzjerka jest zadowolona ze swojego dzieła, a ja i moja rodzina dziwi się jak można było dać się tak oszpecić.
Szukałam salonu, w którym mogłabym się obciąć na już. Zbliżając się do niego na ulicy minęłam fryzjerkę ubraną w jakieś ich firmowe ciuszki. W salonie zastałam (jak się później okazało) szefową też ubraną u firmowy uniform i jeszcze jedną babeczkę w zwykłych ciuchach. Poza tym salon świecił pustkami - zero klientek. Jeszcze przed myciem głowy szefowa wyszła. Samo mycie do przyjemnych nie należało - myślałam, że mi głowę do pralki na wirowanie włożyli, ale ok. Nie znam się, ale myślałam że maseczkę na głowię trzeba chwilę potrzymać, a tu nałożyli i spłukali - nie wiem może mają jakoś szybko działające. Przyszło do ustalania fryzury (miałam włosy długie prawie do zapięcia stanika na plecach) to wyraźnie powiedziałam, że chce je skrócić, może być nawet bardzo, ale muszę je umieć spokojnie spiąć. Można też je wycieniować, ale mają się mieścić w kucyku. Pani nieśpiesznie obcinała włosy, jeszcze obcinała, wysuszyła, wyprostowała i jeszcze obcinała. W międzyczasie wróciła szefowa, poszła do pokoiku obok i jadła kebaba, którym cuchnęło na cały salon. Po obcięciu musiałam poprosić, że chciałabym je zobaczyć z tyłu. Fryzura w sama sobie mi się nie podobała, ale zapłaciłam 35 zł i wyszłam. Przyszłam do domu i klops - nie mogę ich spiąć.Moje włosy wyszły za krótkie. Dwoma gumkami nie mogę ich zebrać! Wyłażą z każdej strony. Dzisiaj jak rano wstałam to zadzwoniłam do szefowej to usłyszałam, że przecież widziałam to mogłam coś powiedzieć, dlaczego nie zgłaszałam zastrzeżeń, a na końcu wydukała przepraszam. Co mi z jej przepraszam jak będę się minimum pół roku wkurzać zanim odrosną i je zepnę wszystkie razem?! Dlaczego nie powiedziałam tego wczoraj? Bo zaufałam fryzjerce i myślałam, że zna się na rzeczy - czy rzeczywiście tak wiele wymagałam prosząc o skrócenie włosów do takiej długości, żeby nadawały się do spięcia? Zdecydowanie odradzam wizytę w tym "salonie".
akws jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 19:38   #85
Aggiella
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Jaworzno

Witam,

Dzisiaj po raz kolejny byłam w salonie "Daria" i jestem bardzo zadowolona. Wprawdzie tylko podcięłam włosy ale jakość obcięcia i wymodelowania rewelacja. Praktycznie przetestowałam większość salonów w Jaworznie i do żadnego bym nie poszła ponownie.
Polecam p.Darię naprawdę fajna i profesjonalna obsługa.
Aggiella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 11:50   #86
Nora90
Raczkowanie

Witajcie, a czy któraś z was może polecić jakiś salon do uczesania ślubnego?
Nora90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości