Nareszcie się odważylam:) Bardzo liczę na Waszą pomoc Kochane!!! +, - i moze porady? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-09-29, 23:53   #1
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie
Smile

Nareszcie się odważylam:) Bardzo liczę na Waszą pomoc Kochane!!! +, - i moze porady?

Prosze Państwa, oto...ja
większość fotek jest z wakacji, bez makijażu. Kiepskiej jakości, ale tylko tyle na razie udalo mi sie znalezc :|
Najpierw może odpowiem na podstawowe pytania:

1. Opalam sie bardzo szybko, na czerwono (czasem wręcz po 10-15min mam poparzenia:/)
2. Oprawa oczu czarna, oczy brazowe ( w sloncu dookola jakby lekko zielone)
3. Piegi są, trudno mi określić ich odcień, raczej ciepły
4. Cera jasna, wpadająca w róż. Rumienię się, ale też dość trudno określić, czy na czerwono czy różowo:p w każdym raze bardzo często mam zarumienioną skórę
5. Naturalny kolor włosów - czarny, jednak z chłodnym odcieniem (teraz już niestety wyszło mi kilkanaście- a może już kilkadziesiąt siwych włosów i jutro farbuję na czarno)
6. usta jasne, różowe
7. na pewno wyglądam źle w jasnych szarościach i bardzo bladym różu. Ponoć dobrze mi w czerwonym, fioletowym, czarnym.

Nikt jak dotąd chyba nie odkrył jakim typem jestem.. jak w gazetach podają typy kolorystyczne to nigdy nie ma osoby z piegami, jasną cerą i czarnymi wlosami;P zauwazylyscie? :P jak juz ma czarne wlosy to musi mieć sniadą cerę... no ze mną jest inaczej.. tylko jak???

O co Was z całego serca proszę: powiedzcie, czy taka fryzura mi pasuje (zwyczajnie ścięte włosy średniej długości), jak radzicie mi sie ubierać i malować???

Jeśli macie pomysły na lepszą fryzurkę - bardzo proszę o symulacje

Bedę ogromnie wdzięczna za KAŻDĄ odpowiedź !!! pozdrawiam Was i ściskam mocno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Beztytu322u.jpg (6,2 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gallery-7411983-500x500.jpg (9,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i.JPG (15,7 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg me.JPG (16,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (36,7 KB, 143 załadowań)

Henry Miller

nafie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 09:25   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: nareszcie sie odwazylam:) Bardzo licze na Waszą pomoc Kochane!!! +, - i moze porady?

czarne włosy nie idą zawsze w parze ze śniadą cerą. Typowa zima ma karnacje bardzo jasną i zdarzają się piegi-nie wiem co za gazety przeglądałaś Ale z Twojego opisu nie wynika jednoznacznie typ zimowy, tęczówki wprowadzają zamieszanie.
Twoje włosy to taka prawdziwa krucza czerń?

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:49   #3
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie
taka jak na zdjeciach... kiedys bylam malowana w szkole Anity Folaron przez kolezanke, pozniej podeszla do oceny sama Pani Anita i powiedziala mi, ze moje wlosy mają chłodny odcien.. tylko tyle ale tak, na pewno sa czarne (nie ciemnobrazowe). Dzis musze je pofarbowac, gdyz za duzo juz tych siwulcow

dziekuje za zainteresowanie mam nadzieje, ze jeszcze ktos tu zajrzy Agabil1, myslisz ze ta fryzura mi pasuje ???

naprawde bardzo Was prosze o opinie i porady

Henry Miller

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-09-30 o 23:02 Powód: przypominam o edycji... i trochę cierpliwości ;)
Stary 2006-09-30, 21:02   #4
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie
Dot.: nareszcie sie odwazylam:) Bardzo licze na Waszą pomoc Kochane!!! +, - i moze porady?

dziewczyny... prosze Was jak nie odpowiecie, to spoko juz nie bede meczyc

Henry Miller

Stary 2006-09-30, 22:00   #5
novakia
Zakorzenienie

ale kochana, co chcesz zmieniac, wygladasz bardzo dobrze masz sliczne wlosy. nie wiem co Ty chcesz
Stary 2006-09-30, 23:04   #6
201704240951
Konto usunięte

Jesteś bardzo ładną dziewczyną Może troszkę skrócić włoski i będzie naprawdę ładnie U ciebie nie trzeba wiele zmieniać No chyba, że byś bardzo chciała To może coś w loczkach ?

Pozdrawiam
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 23:17   #7
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

novakia i nika - strasznie Wam dziekuje, choc szczerze Wam powiem ze niestety ale mam sporo kompleksow :/ jak to pewnie kazda z nas .. nie potrafie obiektywnie spojrzec w lustro i ocenic jak wygladam.. 5 lat temu mialam krociutkie wlosy i zaczelam zapuszczac... i tak mam ta fryzurke od wielu lat i nic sie nie zmienia, w koncu sie przestraszylam ze strasznie monotonna sie ze mnie baba zrobila :P

tez jestem ciekawa jakbym wygladala w loczkach, choc kiedys zrobilam sobi etakie drobne to strasznie mnie pogrubialo :p nie umiem natomiast zrobic sobie takich miekkich fal a jestem ciekawa jak by to bylo ..

niedlugo i tak musze sie wybrac do fryzjera i przyciac koncowki.. moze zatem skroce je nieco bardziej, ale mialybyscie jakis pomysl?

aha.. wlosy naturalnie mam... strasznie puszace sie i takie poskrecane ale nie przypominaja loczkow:P po kazdym myciu niestety musze zatem prostowac :/

a ostatnie pytanko - nie wiecie moze jakich kolorkow powinnam uzywac do makijazu oczu z moim typem urody ?

czekam na kazdziusienka rade i bardzo dziekuje

Henry Miller

Stary 2006-10-01, 14:46   #8
201704240951
Konto usunięte

Zaraz coś ci pokombinuję Nie mam zbyt dużego wyboru chyba się wybiorę na poszukiwania- wklejam zdjęcia

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2016-12-12 o 22:15
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 14:53   #9
enigma1985
Zadomowienie

mi podoba sie fryzurka z Twojego pierwszego zdjecia. zrobiłabym tylko grzywkę ukośnie, nachodzącą na oczy, zaczesywaną na bok. i rzeczywiście jesteś bardzo ładna
enigma1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 19:04   #10
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

dzieki dziewczyny
mialam kiedys grzywke, ale wszyscy kazali mi ja zapuszczac - ponoc mam zbyt niskie czolo

a nie wiecie moze jakie kolory (ubran i makijazu) najbardziej pasuja do mojego typu?
aha no i jesli macie jeszcze jakies pomysly komputerowych metamorfoz- chetnie zobacze moze ktoras wie jak zrobic takie miekkie/luzne fale? lokowka odpada bo za drobne wychodza
najbardziej podobala mi sie fryzurka Katie Menua na festiwalu w Sopocie no ale to juz robota profesjonalistow

Henry Miller

Stary 2006-10-02, 09:52   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

grzywka może wystąpić przy niskim czole, szkoda ze nie ma Przezlosliwej, pamiętam że miała fajne propozycje takich grzywek. Pamiętam, że musi iść od czubka głowy i być lekko na skos

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości