Jak woda utleniona rozja郾ia w這sy? - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-09-30, 18:40   #1
natalka2
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 501
Jak woda utleniona rozja郾ia w這sy?

Moja kumpela, kt鏎a ma taki kolor w這s闚 jak ja (br您) pola豉 sobie wod utlenion na pasemka w這s闚. Efekt by taki, 瞠 zrobi造 jej si rudo-kasztanowe pasemka. Czy wiecie jaka woda utleniona tak dzia豉 (zwyk豉, czy z jakim sk豉dnikiem?) ?

studia

natalka2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-13, 15:06   #2
pink69
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 491
Dot.: Jak woda utleniona rozja郾ia w這sy?

rozja郾iac w這sy wod utlenion..Gratuluj

pink69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-13, 15:09   #3
klaudynka4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 063
Wpisy w blogu: 4
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

To najgorsze co mo瞠sz zrobic... Po pierwsze: nigdy nie wiesz jaki wyjdzie kolor, po drugie, mo瞠sz nieodwracalnie zniszczy w這sy... Trzeciego juz nie bedw wymieniac... to chyba wystarczy?
klaudynka4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-22, 15:41   #4
evanescence
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

o ja... oszala豉?! znam dziewczyne ktora rozjasnia豉 wlosy wod utlenion... kolorek byl spoko, ale po trzecim takim zabiegu w這sy jej wypada造 gar軼iami
evanescence jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-22, 17:17   #5
misia2v
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

no raczej kazda tak dzia豉 za m康ry to ten pomys nie by

misia2v jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-22, 17:21   #6
suoneczko
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

masaaakra!
moja znajoma sobie zrobi豉, nawet niezle jej to wyszlo, pomijajac, ze w這sy wypada造 jej gar軼iami twierdzi豉, ze 'woda jest mniej szkodliwa od farby', co jest nieprawda.
odradzam.

suoneczko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-22, 17:28   #7
bielaczka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 616
GG do bielaczka

Echt.. ja tez mialam takie przezycie.. obecnie mam ponad 15 lat i jakies 3 lata temu polalam sobie wlosy woda utlenion.. mialam wlosy piekne, kruczoczarne, geste, proste i w ogole.. wypisz wymaluj.. tyle, ze znudzil mi sie moj kolor i jako gowniara nie majac co robic chlupnelam cala buteleczke wody utleninej na glowe.. efekt? duuuuuuzo jasnejsze wlosy, z czarnych zrobily sie kasztanowo-zlote.. i po wielu scieciach kolor nadal zostal.. ten obrzydliwy, beznadziejny, nie pasujacy do mnie kolor, przez 3 lata wlosy maja ten sam kolor;( od nasady az po konce.. poza tym i chyba to jest najawzniejsze.. wlosy sa strasznie zniszczone! strasznie! ( ech, jaka bylam glupia...
bielaczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-22, 17:57   #8
naughty-girl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 818

chyba tu kto ma co nie po kolei w 貫bku woda utleniona spala w這sy i rozja郾ia na kacz 鄴單, mi naszczescie nigdy takie co nie wpad這 do g這wy :P
naughty-girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-13, 19:42   #9
pixi1995
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Za wylanie ca貫j butelki wody utlenionej, gratuluje! Nie dziwie si 瞠 efekty s do tej pory. By woda da豉 upragnione efekty nale篡 ma陰 ilo嗆 rozci璚zy z przegotowan wod.
pixi1995 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-22, 15:27   #10
EmilkaZ
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 985
GG do EmilkaZ

Jak woda utleniona NISZCZY wlosy;/

Nie u篡wamy kosmetyk闚 testowanych na zwierz皻ach, do陰cz do nas: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500654
EmilkaZ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-24, 15:35   #11
naturami
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

heh... a propos wody utlenionej...
S造sza豉m ostatnio o ciekawej metodzie pozbywania si w御iku u kobiet...
Przez 3 dni przecierasz wacikiem z wod utlenion a w這ski same si wykrusz...
Nie ma to jak potraktowa ni w這sy na g這wie

Od jakiego czasu pr鏏uj odwie潭 od tego przyjaci馧k, ale z marnym skutkiem... poczekamy-zobaczymy, ciekawe kiedy nie b璠zie ju mia豉 czego przeciera :P
naturami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-28, 17:49   #12
anettka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 298

a mi fryzjerka dzis powiedzia豉 瞠 woda utleniona nie niszczy w這sow.ja do niej ze niszczy wlosy sa martwe a ona ze nie i blabblabla
anettka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-28, 17:51   #13
EmilkaZ
Zadomowienie

GG do EmilkaZ

swietna fryzjerka :\

Nie u篡wamy kosmetyk闚 testowanych na zwierz皻ach, do陰cz do nas: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500654
Stary 2008-04-28, 17:54   #14
anettka
Zakorzenienie

a jak mnie swietnie sciela;/ masakrakuzwa jak ja do niej trafilam?chyba z desperacji
Stary 2008-04-28, 18:10   #15
EmilkaZ
Zadomowienie

GG do EmilkaZ

wspolczuje ale wlosy odrosna, najlepiej chodzic do zaufajnych fryzjerow.

Stary 2008-04-28, 20:19   #16
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga

tak w og鏊e to zale篡 jaka moc ma woda utleniona... ale fakt jako samodzielna substancja wysusza w這sy, powy瞠j 9 procent mo瞠 nawet popali...oczywi軼ie mowie o naturalnych. poniewa juz tlenione, niestety moga ulec zniszczeniu natychmiast
Stary 2008-04-28, 20:50   #17
anettka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez EmilkaZ Poka wiadomo嗆
wspolczuje ale wlosy odrosna, najlepiej chodzic do zaufajnych fryzjerow.

Do tej pory w swoim zyciu nie znalzlam takowego/takowej wiec jestem caly zcas na posuzkiwaniach
Stary 2009-02-04, 20:42   #18
SweetDreamsik12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
GG do SweetDreamsik12
Wink Dot.: Jak woda utleniona rozja郾ia w這sy?

Cytat:
Napisane przez natalka2 Poka wiadomo嗆
Moja kumpela, kt鏎a ma taki kolor w這s闚 jak ja (br您) pola豉 sobie wod utlenion na pasemka w這s闚. Efekt by taki, 瞠 zrobi造 jej si rudo-kasztanowe pasemka. Czy wiecie jaka woda utleniona tak dzia豉 (zwyk豉, czy z jakim sk豉dnikiem?) ?
szczerze m闚i帷 to ja sobie wczoraj experemyntowa豉m z t woda utlenion i przy myciu pola豉m troche na w這sy pod spodem ( w razie utrzymania z貫go koloru 瞠by je zakry) jak wczoraj suszy豉m w這sy to nie by這 瘸dnego 郵adu po tym .. jednak jak wsta豉m rano wyprostowa豉m w這sy to zauwa篡豉m 瞠 pasma w這s闚 kt鏎e pola豉m zrobi造 si pod kolor moich dawnych rudych pasemek .. tylko ja郾iejsze .. szczerze m闚i帷 to mi si podobaj ale stosuje to z wod przegotowan dlatego s 豉godniejsze .. chcia豉m sobie tylko zrobi pasemka ale skusz si jednak na rozja郾ienie w這s闚 cytryn .. podobno jest o niebo lepsza od wody utl.
SweetDreamsik12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-19, 17:44   #19
czarna porzeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 68

Szczerze m闚i帷, moim zdaniem woda utleniona 3% jako specjalnie w這s闚 nie niszczy.Jest podobnym czynnikiem do s這nej wody, s這鎍a, chloru, suszarki i innych takich pierd馧.To znaczy, 瞠 dla zdrowych w這s闚 w ma貫j ilo軼i nie stanowi zagro瞠nia, a daje czasem bardzo fajne efekty.
Oczywi軼ie wylewanie ca貫j buteleczki na g這w jest g逝pie, tak samo jak trzymanie jej na g這wie przez kilka godzin albo ca陰 noc. Tak samo g逝pie jest rozja郾ianie czarnych w這s闚 ( wyjd rudawe) (no chyba 瞠 kto takie lubi).
Ja generalnie polecam taki spos鏏: trzeba znale潭 buteleczk po jakiej mgie販e do cia豉 (generalnie chodzi o to, 瞠by by這 to co co dzia豉 na zasadzie sprayu, spryskiwacza.) Nala tam wod utlenion i delikatnie mgie趾 spryska ca貫 wilgotne w這sy.poczeka jakie 20 min i umy g這w nak豉daj帷 od篡wk, maseczk.
Gwarantuje ze lekki ,fajny efekt b璠zie, a w這som nic si nie stanie.
Grunt, to nie przesadza

"- A ty kto?
- Dobra wr騜ka...
- Z siekier?
- A widzisz jak ty ma這 wiesz o dobrych wr騜kach?"

Edytowane przez czarna porzeczka
Czas edycji: 2009-06-19 o 17:49 Pow鏚: liter闚ki
czarna porzeczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-17, 18:10   #20
Annaoj
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 227
Czy woda utleniona bardzo niszczy wlosy?

Witam,
nurtuje mnie pytanie czy i jesli tak to jak bardzo woda utleniona niszczy wlosy. Chodzi mi o to, 瞠 zacz窸am uzywa farb bezamoniakowych ale w sk豉dzie jest zawsze woda utleniona, wi璚 w sumie nie wiem czy dalej niszcz sobie wlosy czy nie. Czy mog sobie pozwoli na cz瘰tsze farbowanie czy m璚zy si z odrostami i blaknieciem ( co mnie bardzo wkurza ). Czy ma du瞠 znaczenie jaki oksydant ( tak to si chyba fachowo nazywa ) jest u篡ty 3% czy 6% ? Farbuj na rudo, wi璚 kolor wyp逝kuje si do嗆 szybko. Nie chcia豉bym zorientowa si po kilku farbowaniach , 瞠 powstaje mi siano .
Stary 2011-08-02, 21:52   #21
_nasti
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Ja u篡wam jej do rozja郾iania brwi. Woda utleniona niszczy w這sy w ten sam spos鏏 co farby, dlatego po jej u篡ciu nale篡 dok豉dnie wymy w這sy i na這篡 od篡wk....

Jak kto ma mocne w這sy to niewiele zaszkodzi, ale je郵i s s豉be to nawet szamponetka ci je zniszczy.....
_nasti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 12:21   #22
brizoo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 201

Nasti - dobra uwaga...
brizoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-04, 21:54   #23
whimxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 183

Witam,
ja og鏊nie jestem naturaln jasn blondynk, czasem dla "podrasowania" koloru robi p逝kank z soku z cytryny + kilka kropel wody utlenionej. Efekt naturalny, mi osobi軼ie w這sy nie wypadaj (po p逝kance s lekko sztywne i bardziej podatne na uk豉danie).
whimxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-31, 16:38   #24
LALA MILF
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

My郵, 瞠 spokojnie mog si wypowiedzie na ten dosy kontrowersyjny temat. Ot騜 to, co niekt鏎e dziewczyny st康 wypisuj, jest 鄉iechu warte. Owszem, woda utleniona niszczy w這sy, co raczej by這 wiadome od dawna, 瘸dne odkrycie. Ale wi瘯szo嗆 nie ma o tym poj璚ia i opiera si tylko na tym, co wyczyta na r騜nych forach, gdzie wypisuj r闚nie przewa積ie osoby, kt鏎e nic nie wiedz na dany temat, ale musz si wypowiedzie, oczywi軼ie! Rozja郾iam w這sy wod utlenion od ponad 2 lat codziennie. Oczywi軼ie, macie racj z tym, 瞠 trzeba mie nie po kolei, je瞠li wylewa si ca陰 wod, a nawet co tam wyczyta豉m, 瞠 dwie haha. No to ju jest g逝pota totalna, faktycznie. Ja zdawa豉m sobie spraw, 瞠 kondycja moich w這s闚 mo瞠 si znacznie pogorszy, ale to logiczne i nieuniknione, je郵i chce si zmienia kolor czy rozja郾ia! Naturalnie mam br您owe w這sy, kasztanowe nawet. Zacz窸am od p馧 buteleczki wody 3%. Efekt wiadomo, jak mo積a si spodziewa - w這sy odcie rudawy, z這cisty. Oczywi軼ie trzeba doda, 瞠 nie od razu. Trzeba by這 czeka par dni. Z ka盥ym dniem u篡wa豉m jej coraz mniej. Teraz mam w這sy jasny blond, bardzo jasny nawet. Odnios豉m sukces, dok豉dnie taki kolor chcia豉m mie. Nienawidz w這s闚 ca趾iem jednolitych, s nudne. Mam r騜ne odcienie blondu i to wygl康a bardzo naturalnie, 瘸dne 鄴速ko. Mam zniszczone w這sy, bo prostuj na dodatek od kiedy pami皻am (s mocno kr璚one). Ponadto susz, oczywi軼ie bardzo rzadko, staram si tego unika. Od篡wek jakich specjalnych te nie u篡wam, no, mo瞠 czasami si skusz na co extra, ale na codzie mam zwyk貫 od篡wki, niekoniecznie do zniszczonych. I naprawd nie widz, 瞠by w這sy wypada造 i spali造 ;/. Niekt鏎e pisz, 瞠 po kilku dniach. A to ciekawe, ja to robi od 2 lat i nic. Hmm. Ja to zrobi豉m tylko dlatego, 瞠 nie ma na rynku odcienia, jaki chcia豉m uzyska. Jak kto bardzo b璠zie chcia zobaczy moje w這sy, oczywi軼ie mog wstawi zdj璚ia. Nie mam niestety zdj耩 z naturalnymi w這sami... Najwa積iejsze w tym ca造m procesie utleniania jest to, 瞠by robi to systematycznie i w takich samych ilo軼iach. Teraz jedna buteleczka wody utlenionej 3% starcza mi na jakie 2,5 miesi帷a. Codziennie, 瞠by nie mie odrost闚 wystarcza wciera 4-5 kropli dos這wnie we w這sy na samym czubku of kors. Nadal to robi i pewnie jeszcze d逝go b璠 robi.
Pozdrawiam
LALA MILF jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-03, 23:04   #25
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444

Cytat:
Napisane przez LALA MILF Poka wiadomo嗆
My郵, 瞠 spokojnie mog si wypowiedzie na ten dosy kontrowersyjny temat. Ot騜 to, co niekt鏎e dziewczyny st康 wypisuj, jest 鄉iechu warte. Owszem, woda utleniona niszczy w這sy, co raczej by這 wiadome od dawna, 瘸dne odkrycie. Ale wi瘯szo嗆 nie ma o tym poj璚ia i opiera si tylko na tym, co wyczyta na r騜nych forach, gdzie wypisuj r闚nie przewa積ie osoby, kt鏎e nic nie wiedz na dany temat, ale musz si wypowiedzie, oczywi軼ie! Rozja郾iam w這sy wod utlenion od ponad 2 lat codziennie. Oczywi軼ie, macie racj z tym, 瞠 trzeba mie nie po kolei, je瞠li wylewa si ca陰 wod, a nawet co tam wyczyta豉m, 瞠 dwie haha. No to ju jest g逝pota totalna, faktycznie. Ja zdawa豉m sobie spraw, 瞠 kondycja moich w這s闚 mo瞠 si znacznie pogorszy, ale to logiczne i nieuniknione, je郵i chce si zmienia kolor czy rozja郾ia! Naturalnie mam br您owe w這sy, kasztanowe nawet. Zacz窸am od p馧 buteleczki wody 3%. Efekt wiadomo, jak mo積a si spodziewa - w這sy odcie rudawy, z這cisty. Oczywi軼ie trzeba doda, 瞠 nie od razu. Trzeba by這 czeka par dni. Z ka盥ym dniem u篡wa豉m jej coraz mniej. Teraz mam w這sy jasny blond, bardzo jasny nawet. Odnios豉m sukces, dok豉dnie taki kolor chcia豉m mie. Nienawidz w這s闚 ca趾iem jednolitych, s nudne. Mam r騜ne odcienie blondu i to wygl康a bardzo naturalnie, 瘸dne 鄴速ko. Mam zniszczone w這sy, bo prostuj na dodatek od kiedy pami皻am (s mocno kr璚one). Ponadto susz, oczywi軼ie bardzo rzadko, staram si tego unika. Od篡wek jakich specjalnych te nie u篡wam, no, mo瞠 czasami si skusz na co extra, ale na codzie mam zwyk貫 od篡wki, niekoniecznie do zniszczonych. I naprawd nie widz, 瞠by w這sy wypada造 i spali造 ;/. Niekt鏎e pisz, 瞠 po kilku dniach. A to ciekawe, ja to robi od 2 lat i nic. Hmm. Ja to zrobi豉m tylko dlatego, 瞠 nie ma na rynku odcienia, jaki chcia豉m uzyska. Jak kto bardzo b璠zie chcia zobaczy moje w這sy, oczywi軼ie mog wstawi zdj璚ia. Nie mam niestety zdj耩 z naturalnymi w這sami... Najwa積iejsze w tym ca造m procesie utleniania jest to, 瞠by robi to systematycznie i w takich samych ilo軼iach. Teraz jedna buteleczka wody utlenionej 3% starcza mi na jakie 2,5 miesi帷a. Codziennie, 瞠by nie mie odrost闚 wystarcza wciera 4-5 kropli dos這wnie we w這sy na samym czubku of kors. Nadal to robi i pewnie jeszcze d逝go b璠 robi.
Pozdrawiam
Jak mia豉m jasnobr您owe w這sy to tylko wod utlenion uzyska豉m ciemny blond. Nie wylewa豉m ca貫j butelki na w這sy a przelewa豉m niewielk ilo嗆 do spryskiwacza. Po okre郵onym czasie my豉m w這sy. Nie robi豉m tego 10razy dziennie.
A jak czytam, 瞠 w這sy po 3% wodzie utlenionej wypadaj gar軼iami to nie mog si powstrzyma od 鄉iechu Czyli po u篡ciu farby z oksydantem 6 lub 9% w這s闚 nie ma?
Stary 2012-03-11, 18:12   #26
karesuanda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

ja kiedys sobie przyciemnialam wlosy rozjasniane kor d瑿u- ale na sylwestra chcia豉m swoje bia貫 joanna zrobi豉m ale mi sie wydaly za jasne wiec znow kora ale jednak chcialam jasne i wylalam butelke wody 12% utlenionej niestety nic mi sie nie stalo z wlosami a wszystko to zrobilam w ciagu 3 godz. pozniej jak byly jeszcze mokre krecilam je lok闚k z 瞠lem i nic sie nie sta這 to by這 z 9 lat temu mo瞠 by造 lepiej od篡wione natomiast 3 lata temu zepsulam spalilam- dalam joanne ta 12% co taka woda w srodku jest trzymalam 50 min normalnie trzymam 45 kazdy rozj. mam ciemny blond. na drugi dzien na 40 minut farbe joanny naturia a potem nic przez 2 mies plaza slonce- i zemscily sie na mnie bo slonce je dopalilo i w pazdzierniku nie wypadly a zaczela cala jedna lewa str sie kruszyc do dl. nad ucho mialam do pasa nie sci窸am nie wychodzilam z domu do marca urosly i nic nie pomagalo tylko zatrzymalo mi lamanie glisskur regeneracyjny- bialy z pomaranczem- przepraszam za brak pl. znak闚

Edytowane przez karesuanda
Czas edycji: 2012-03-11 o 18:16
karesuanda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-11, 19:36   #27
pomme de terre
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117

perhydrol

Ci庵le 逝dz si, 瞠 dzi瘯i mojej wypowiedzi tutaj niekt鏎zy ludzie si w ko鎍u ogarn.

pomme de terre jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-11, 16:14   #28
ajrisz2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 500
GG do ajrisz2

Witam, chce sprobowac rozjasnic wlosy woda utleniona. Kiedys z glupoty zafarbowalam wlosy szamponem palette czarny i niestety wiadomo nie schedl. Bylam na dekoloryzacji. uzyskalam efekt ciemny braz. Potem na drugiej i wyszly jasne miedziane, ale nie chcialam rudego i rzucilam na to szampon farniera blond i zas wyszedl mi ciemny braz ehh

wiec kupilam wode utleniona, przelalam do butelki z atomizerem i teraz codziennie mam psikac ta woda utleniona suche wlosy a potem je myc?

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierz ze schroniska jednym klikni璚iem!

ajrisz2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-15, 14:50   #29
LolaBunny
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211

No tez jestem ciekawa jak to sie dok豉dnie robi kto do鈍iadczony m鏬豚y napisa
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-23, 13:08   #30
mamdwaoka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 340

Moje naturalne w這sy to do嗆 ciemny br您. Po wakacjach w Turcji znacznie si rozja郾i造 (zrobi豉m to specjalnie, mokre w這sy wystawia豉m na pe軟e arabskie s這鎍e w "godzinach szczytu"). Wiadomo, takie rozja郾ienie schodzi. Wi璚 zacz窸am szuka sposobu na zmienienie ich koloru. Nie chcia豉m u篡wa 瘸dnych rozja郾iaczy, ani tym bardziej farb. W Internecie znalaz豉m informacj o wodzie utlenionej. W szafce znalaz豉m 3% w sprayu (!). Popsika豉m pasemka przy twarzy i po 3 razie efekt by genialny. Rozja郾i造 si baardzo naturalnie, utworzy造 si refleksy, niekt鏎e w kolorze prawie platynowego blondu. Teraz stopniowo rozja郾iam swoje w這sy mniej wi璚ej co 2-3 tygodnie. Psikam na suche w這sy NIEWIELK ilo軼i wody i u篡wam czego nawil瘸j帷ego. Czasami olej, maska domowej roboty, ostatnio jogurt naturalny. Trzymam r騜nie. Je瞠li nak豉dam olej to nawet ca陰 noc. Potem normalnie je myj, nak豉dam od篡wk i efekt jest super. Odrosty nie s widoczne, nawet nie rozja郾iam w這s闚 na czubku g這wy. W ka盥ym miejscu jest nieco inny kolor, co jeszcze pot璕uje naturalny efekt. Moje w這sy nabra造 z這cistego odcienia. Najbardziej rozja郾ione s przy twarzy i tam, gdy s mokre kolor wygl康a na rudy. Podsumowuj帷, woda utleniona nie spali nam w這s闚, ani nawet za bardzo nam ich nie zniszczy, je瞠li b璠ziemy post瘼owa z g這w. Od razu nie uzyskamy platynowego blondu, do tego s farby. Wod mo積a uzyska naturalne refleksy. Przy takim rozja郾ianiu nie mo積a zapomina o nawil瘸niu!
mamdwaoka jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-02-05 16:27:23

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.