Co jest z moimi w這sami? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-10-01, 18:16   #1
Girl151
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 838
Unhappy

Co jest z moimi w這sami?

Cze嗆 wszystkim.Mam do軼 du篡 problem z w這sami.Ot騜 mam je kr璚one z natury.I nigdy nie moge ich u這zy.Nawet je郵i chce je bardziej podkr璚ic 瞠lem albo piank robi si ogromna szopa.W這sy nie maj koloru ani blasku.S wyp這wia貫.Czasami je prostuje ale nie tak, 瞠 s proste jak ko趾i.Zawsze takie lekko podkr璚one zostawiam a niesforne loki prostuje.U篡wam szamponu na to, 瞠by w這sy odzyska造 blask.Odzyskuj go ale tylko po myciu i wysuszeniu suszarka.Suszarka musze suszyc bo gdy schn naturalnie strasznie wygl康aja.Wtedy juz w ogole si nie uk豉daj.Co mam z nimi zrobic? Chce wygl康a 豉dnie aby si one podoba造 szczegolnie mnie.Prosze o szybk odpowied abym mog豉 od razu wprowadzi jakie zmiany w ich piel璕nacje.
Girl151 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-02, 10:32   #2
leeloo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 588
GG do leeloo
Dot.: Co jest z moimi w這sami?

Hej
Tez mam krecone wlosy - kiedys ich nienawidzilam teraz kocham choc to mi這嗆 wymagaj帷a.
Nie piszesz nic o pielegnacji - jakie szampony odzywki ,pordukty do stylingu stosujesz, jak czesto prostownica?

Propnuje przede wszystkim przyjrze sie diecie , to naprawde ma du篡 wplyw na kondycje w這s闚,
dobrze zaopatrzyc w dobre suplemety - ja stosuje Revalid plus Kwasy Omega, ale dobra dieta to podstawa

Co do ukladania : najwa積iejsze przy takich w這sach jest NAWIL涉NIE: kup jaki dobry szampon i od篡wke; od siebie moge polecic z ta雟zych rzeczy maske Kallos Latte, serum Zero Frizz (jako produkt do stylingu) ewentualnie od篡wka bez splukiwania Ziaji tez daje rade - u豉twia rozczesywanie i dyscyplinuje w這sy. Radze poszperac w recenzjach kosmetyk闚.

Acha zeby nie miec "szopy" wazna jest technika suszenia - ja po myciu zaplatam kilka warkoczy tudziez podpinam klamerkami - w這sy ukladaja sie w piekne , zdzyscyplinowane loki.
Stary 2006-10-02, 17:59   #3
basienka:)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 329

po umyciu u篡waj pianki (najlepiej wellaflex). Naprawd loczki s po niej bardziej spr篹yste. Po na這瞠niu pianki radzi豉bym nie suszy, ale jak ju musisz to uwa瘸j, by nie wysuszy ich za mocno! Po wysuszeniu lub przed wyj軼iem z domy zn闚 pianka. Dobrze jest te troch zwil篡 wod. Mi fryzjerka tak poleci豉 i mia豉 racj
basienka:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-04, 19:23   #4
Girl151
Rozeznanie

prostownicy uzywam prawie ze codziennie...ale teraz juz jej nie uzywam na calych wlosach tylko codziennie prostuje wlosy.nie uzywam odzywek od nich czesto mi sie wlosy przetluszczaja...hmm...gd y susze w這sy np. czeszac grzebieniem to koncowki robia sie push up
Stary 2006-10-04, 19:33   #5
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

no coz codziennie prostownica , brak odzywek i kosmetykow termoochronnych.. nie dziwie sie ze do takiegp stanu doprowadzi造 sie wlosy. sposb na suszenie bez efektu szopy juz poda豉m
Stary 2006-10-04, 20:35   #6
lutiana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 240

Trzeba je koniecznie nawilzyc, stosowac odzywki i maski, te do splukiwania i bez tez, jesli sie przetluszczaja to sprobuj nakladac tylko od polowy wlosow, i nie suszyc suszarka, lub to ograniczyc, a jesli suszysz to nie rozczesuj ich, grzebieniem bo Ci sie szopa zrobi, najlepiej nalozyc jakas pianke np ta z welli, o ktorej ktos wczesniej wspomnial i podczas suszenie ugniataj wlosy reka, NIE ROZCZESUJ!!! bo sie szopa zrobie

Nie u篡wam ju tego profilu. Nie lubi by 郵edzona
lutiana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-05, 12:09   #7
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

Girl151, mia豉m keidys podobny problem. Nienawidzilam moich lok闚 dlatego zaczelam je prostowac, praktycznie codziennie, ochrona byla mala albo w ogole jej nie bylo.swego czasu rozjasnialam tez wlosy.po tym wszystkim moje wlosy to bylo jedno wielkie siano, tak wiec przefarbowalam sie na br您ik i zaczelam pielegnacje, po 1 zaczelam od odlozenia prostownicy, nie suszylam tez wlosow suszarka, no ale wtedy byly wakacje wiec moglam sobie na to pozwolic, teraz je suze ale nic zlego sie z nimi nie dzieje rpzez to. najwqzniejsze jak juz ktoras wizazanka tu wspomniala to nawilzanie wlosow, maski masdeczki odzywki, sprobuj moze WAXA jesli niemasz duzo kasy, ja po waxie mam takie wlosy tak jakby sliskie, na prawde mi pomogl a jest bardzoo wydajny. no i naumyte mokre wlosy nakladam pianke[nie za duzo] z nivei bo ejst bez alkoholu i loki sa naprawde fajne, mam andzieje ze Tobie tez sie uda tylko musisz odlozyc to wszystko co im szkodzi wiec prostownica i srodki do stylizacji jakies jesli uzywasz.pozdrawiam
Stary 2006-10-05, 13:46   #8
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Zdecydowanie NAWIL涉NIE !! W這ski suche zazwyczaj sie pusza i s bez po造sku.Mozesz zainwestowac tez w jakis nablyszczacz one naprawde dzia豉ja

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-05, 13:48   #9
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Nie wiem jakie kwoty przeznaczach na kosmetyki...ale jesli moge ci cos polecici...to wydaje mi sie ze odzywki z siliconem bylyby w twoim przypadku dobre oraz ampu趾i.Nie wspominajac o piankach typowo dla kreconych wlosk闚.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-08, 19:08   #10
Girl151
Rozeznanie

no ja nie u篡wam nic...jak b璠 nawilzala to b璠 sie bardzo przet逝szcza造 a tego nie chce...i tak myje co dwa dni...m璚zace to jest.... teraz chodze w kitce 瞠by ta szopa nie wygl康a豉 jak 100 nieszczesc
Stary 2006-10-09, 13:57   #11
leeloo
Rozeznanie

GG do leeloo

a czy pr鏏owa豉s sposobu suszenia a ktorym pisa豉m?
dobrze nalozyc cos na wlosy np serum , odzywke bez spukiwania czy jakis kosmetyk do lokow - wlosy powinny sie ukladac juz ladnie

jesli nie chcesz nawilzac bedziesz miala suche wlosy ;/
ale moze sprubuj tego:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=15982

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.