Balejaż..Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-02, 12:36   #1
dodzia_g
BAN stały

GG do dodzia_g
Unhappy

Balejaż..Pomocy

Witam. Zacznę od tego, że moje włosy są w fatalnym stanie. Ilekroć wstaję rano te wszystkie niezdarne zabiegi, którym muszę się poddać, by wyjsc z domu i nie chowac głowy między kolana zniechęcają mnie by wogóle wstac z łóżka.Włosy mam baaaardzo cienkie, wielokrotnie rozjasniane. Obecnie używam farby Garniera Color naturals i o tyle o ile kolor mnie zadowala, to mam wyrzuty sumienia, że moje włosy są w takim stanie, a jeszcze je męczę. Niestety, mój naturalny kolor włosów-ciemny blond,odejmuje mi połowe urody i nie chciałabym do niego wracać.Używam zawsze szamponów regenerujących- obecnie GlissKur Głęboka regeneracja 19, ale mimo,ze specyfik działa, nie jest na tyle mocny, by zregenerować moje włosy.Na głowie mam siano.Zdecydowałam się,że będę teraz zapuszczać włosy, może od tego będzie wrażenie,że jest ich więcej.Chciałabym uzyskać poradę w kwestii kosmetyków które jak najbardziej byłyby w stanie pomóc moim włosom, moze również pobudzic cebulki do wzrastania nowych włosów (codziennie tracę ich cale kosmyki). A teraz przejdę do sedna, chciałabym zrobić sobie balejaż.Myslałam o kolorze czarnym i platynowym. Skoro mam włosy do ramion ,ale tak bardzo cienkie, to czy wogóle fryzjerka podejmie się takiego zabiegu? Bardzo bym chciala zmienic cos w swoim wygladzieTeraz mam bardzo niską samoocenę i chcę to zmienić.Ile taki balejaż by mnie kosztował? Jakos nie ufam tym moim fryzjerkom. dlatego piszę tutaj.Bardzo prosze o odpowiedź, a moze jakies pytania? wszystko dopowiem..Ratunku
dodzia_g jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:57   #2
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: Balejaż..Pomocy

ja jakoś nie gustuję w balejażach typu blond (tym bardziej platyna) plus czarny a tym bardziej jeśli masz np. jasną cerę
zdecydowanie lepiej wygląda wg mnie balejaż blond plus brązik (możebyć ciemniejszy lub jaśniejszy- wg własnego uznania).

Ile balejaż może kosztowac na Twoich włosach nie wiem, ceny w każdym salonie, a tym bardziej w mieście są różne Przykładowo ja wykonuje blond balejaż plus jasny brąz położony na resztę włosków w Kielcach u mojej zaufajnej fryzjerki za 130 złotych, a w Krakowie tą sąmą usługę wyliczyli mi w salonie Camille Albane na 340 złotych (akurat dłuższy czas nie mogłam byc w Kielcach, a czekac mi sie nie chcialo, wiec poszlam sobie do salonu w Krakowie i mnie ogołocili, dostałam nauczke,zeby nigdy juz nie opuszczac mojej fryzjerki ).
Musisz pochodzić po fryzjerach i popytac się o cenę i jaki kolorek by wiedzieli na Twoich włosach

Co do odżywek - to na takie włosy polecam dostępną w aptece odżywkę WAX - jest bardzo obszerny wątek na jej temat na wizazu (wystarczy skorzystac z wyszukiwarki i wpisac WAX ).
Poza tym na wzmocienie włosków możesz łykac jakieś tabletki, np. skrzypowite, humanvit, merz special, silica, inneov gestosc wloskow <--- o takich specyfikach bylo pelno rozmow na wizazu, skorzystaj z wyszukiwarki
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 12:57   #3
iziaczek
Zadomowienie

Balejaz wykonany na tak zniszczonych i wymęczonych włosach będzie poprostu brzydko wyglądac.I kolory mogą wyjsc troszke inaczej.

Piszesz,ze wypadają Ci włosy bo je często farbujesz,balejaz dodatkowo je osłabi i będą jeszcze bardziej wypadac.Moim zdaniem powinnas porządnie odzywic włosy i najlepiej byłoby gdybys zrezygnowała na jakis czas z farbowania.
Do regeneracji włosów polecam kosmetyki profesjonalne,a zeby wybrac najodpowiedniejsze dla siebie, przejzyj katalog kosmetyków KWC.
iziaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:01   #4
Ślicznotka;)
Rozeznanie

GG do Ślicznotka;)

Przede wszystkim musisz postawić na regenerację. Mam tu na myśli profesionalne kosmetyki - maski, szampony. Są o niebo lepsze od "supermarketowych" kosmetyków. Najtaniej kupisz je na Allegro. W wyborze powinien Ci pomóc ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123209 . Znajdziesz w nim wiele wartościowych porad.
Co do wypadania włosów, to polecałabym Ci wzmocnić je od wewnątrz - pobierz np. Vitapil.
Skoro jesteś zadowolona z koloru, to po co go zmieniać? Nie wiem jaki to kolor, ale domyślam się, że balejaż ma być w zupełnie innym. Po pierwsze: z doświadczenia wiem, że balejaż strasznie niszczy włosy i będą one wyglądać jeszcze gorzej, chociażby ze względu na zmianę koloru - będzie je to dużo kosztować. Po drugie zastanów się, bo balejaż wychodzi z mody, teraz dąży się w stronę natury, jednolitych kolorów i przede wszystkim ZDROWYCH, ZADBANYCH WŁOSÓW.
Podsumowując-moja rada: ZOSTAŃ PRZY OBECNYM KOLORZE I ZAINWESTUJ W REGENERACJĘ.
Przy odrobinie wytrwałości zobaczysz, że stan Twoich włosów się poprawi. Pozdrawiam i głowa do góry!
Ślicznotka;) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:02   #5
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

do tak zniszczonych i osłabionych włosków jakie masz dobry będzie szampon z profesjonalnej serii L'oreal - dostępny w salonach fryzjerskcih albo na allegro, nazywa się absolut repair
Możesz przejrzeć opinie o nim na KWC:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12521

Opinie o odzywce i masce z serii absolut repair:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12888
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12889

ja ze swojej strony mogę jeszcze polecić tą maskę do włosów (dostępna tylko w hurtowniach fryzjerskich albo na allegro):
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14054
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 13:04   #6
bess
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Balejaz wykonany na tak zniszczonych i wymęczonych włosach będzie poprostu brzydko wyglądac.I kolory mogą wyjsc troszke inaczej.

Piszesz,ze wypadają Ci włosy bo je często farbujesz,balejaz dodatkowo je osłabi i będą jeszcze bardziej wypadac.Moim zdaniem powinnas porządnie odzywic włosy i najlepiej byłoby gdybys zrezygnowała na jakis czas z farbowania.
Do regeneracji włosów polecam kosmetyki profesjonalne,a zeby wybrac najodpowiedniejsze dla siebie, przejzyj katalog kosmetyków KWC.
popieram w 100%
bess jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości