ciemne w這sy+safira jasny br您 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-10-02, 20:47   #1
dziewuszka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Unhappy

ciemne w這sy+safira jasny br您

wczoraj zrobi豉m g逝pstwo i na moich dosyc jasnych w這sach po safirze "zlocisty cynamon" powsta kolor kt鏎y jest bardzo ciemnym br您em z jakimis... czerwonymi refleksami. To by豉 farba do 24 my.
Chc帷 szybko sie tego pozby kupi豉m spowrotem Safire "z這cisty cynamon" Wiem ze w這sy bed ciemniejsze ni mia豉m ale to nic.
Na palecie na pudelku, jednym z kolor闚 wyj軼iowych jest taki ciemny jak mam wiec moze sie troche rozjasni. Boj si tylko 瞠 wylez te czerwone refleksy. WIece co na ten temat?
Mam jeszcze jedno pytanie. Z tego co wiem, Safira szybka sie spiera. Ale czy jesli przed farbowaniem mam ciemne w這sy, to bedzie sie spiera豉 w kierunku jasnych odcieni czy ciemnych?
dziewuszka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-03, 14:54   #2
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431
Dot.: ciemne w這sy+safira jasny br您

Cytat:
Napisane przez dziewuszka Poka wiadomo嗆
wczoraj zrobi豉m g逝pstwo i na moich dosyc jasnych w這sach po safirze "zlocisty cynamon" powsta kolor kt鏎y jest bardzo ciemnym br您em z jakimis... czerwonymi refleksami. To by豉 farba do 24 my.
Chc帷 szybko sie tego pozby kupi豉m spowrotem Safire "z這cisty cynamon" Wiem ze w這sy bed ciemniejsze ni mia豉m ale to nic.
Na palecie na pudelku, jednym z kolor闚 wyj軼iowych jest taki ciemny jak mam wiec moze sie troche rozjasni. Boj si tylko 瞠 wylez te czerwone refleksy. WIece co na ten temat?
Mam jeszcze jedno pytanie. Z tego co wiem, Safira szybka sie spiera. Ale czy jesli przed farbowaniem mam ciemne w這sy, to bedzie sie spiera豉 w kierunku jasnych odcieni czy ciemnych?
To czy safira szybko sie spiera to kwestia dyskusyjna...fryzjer z renomowanego salonu chwyci sie za g這we, gdy dowiedzia sie, 瞠 na ciemno farbowa豉m w豉snie ta farb, a teraz chcia豉m rozjasni....
Nie liczy豉bym , ze w這sy si rozjasni...zazwyczaj to tylko efekt na pude趾u tak sugeruje, technicznie jest to ma這 prawdopodobnie, zwazywszy , 瞠 farba ta nie zawiera rozjasniacza...
Je郵i farba b璠zie sie spiera to najpewniej w kierunku tego co jest pod spodem w Twoim przypadku bardzo mo磧iwe , 瞠 b璠a wychodzic refleksy po tym szamponie koloryzujacym , kt鏎ego u篡豉.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.