Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-04-18, 21:45   #331
everlastka
Raczkowanie

16 lat i zmarszczki pod oczami

Mam 16 lat i zmarszki pod oczami (tzw kurze łapki) bardzo ej widac czy powinnam uzywac jakeigos kremu jak tak to jakiego? prosz o pomoc !!
everlastka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 22:31   #332
mckabi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >

Może masz przesuszoną skórę, dlatego pojawiły się zmarszczki. Radzę sięgnąć po dobry krem nawilżający
mckabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 14:28   #333
nadia301
Przyczajenie

zmarszczki mimiczne a botox lub inne metody

Z tego co wiem zmarszczki mimiczne likwiduje się na jakiś czas botoxem, ale niestety zabieg jest nietrwały. Słyszałam,że można je likwidować innymi środkami np. kwas hialuronowy czy jego pochodne. Jestem ciekawa czy to prawda i jak długo utrzymuje się efekt? Jaka jest cena takich zabiegów i czy po przestaniu działania botoxu zmarszczki są więcej widoczne. Piszcie dziewczyny ,jeśli coś wiecie. Z góry dziękuję
nadia301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:36   #334
Justy
Zakorzenienie

Dot.: zmarszczki mimiczne a botox lub inne metody

ale niestety zabieg jest nietrwały.
oprócz botoxu zmarszczki jeszcze wypełnić. wypełnienie może być nietrwałe (kolagen, kwas hialuronowy, tłuszcz) lub trwałe. trwałe wypełnienie to np. Artecoll, Softform, nici złota. oczywiście, też mają swoje wady i są mniej populane od botoxu i wypełniaczy wchłaniających się.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 18:39   #335
TARKI501
Przyczajenie

Zmaraszczki!!(hellp)

MAM 16 LAT I W OKOLICACH OCZU ZMARSZCZKI NIE WIEM CO ROBIC BO BARDZO SIE KREPUJE KIEDY Z KIMS ROZMAWIAM!MAMA MOWI ZE TO SA ZMARSZCZKI MIMICZNE I ZE NIEC NA TO NIE PORADZE!BŁAGAM WAS DZIEWCZYNY ZNACIE MOZE JAKIES DOBRE SPOSOBY NA USUNIECIE TEGO?TYLKO PROSZE NIE PROPONUJCIE KREMOW DLA BABEK PO 40-STCE!
TARKI501 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 18:55   #336
Milka19
Zakorzenienie

Dot.: Zmaraszczki!!(hellp)

Cytat:
Napisane przez TARKI501
MAM 16 LAT I W OKOLICACH OCZU ZMARSZCZKI NIE WIEM CO ROBIC BO BARDZO SIE KREPUJE KIEDY Z KIMS ROZMAWIAM!MAMA MOWI ZE TO SA ZMARSZCZKI MIMICZNE I ZE NIEC NA TO NIE PORADZE!BŁAGAM WAS DZIEWCZYNY ZNACIE MOZE JAKIES DOBRE SPOSOBY NA USUNIECIE TEGO?TYLKO PROSZE NIE PROPONUJCIE KREMOW DLA BABEK PO 40-STCE!
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=zmarszczki:)
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 19:49   #337
sloncee
Wtajemniczenie

GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Dot.: Zmaraszczki!!(hellp)

Hej Nie łam się, ja też mam takie jakby zmarszczki pod oczami, ale to od 'robienia min'. Tzn, od uśmiechania np się takie robią Ja na noc smaruję oczy kremem nivea, nakładam go dużo i zawsze rano skóra pod oczami jest gładka i nie widać tych zmarszczek mimicznych

''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 19:40   #338
nadia301
Przyczajenie

Dot.: zmarszczki mimiczne a botox lub inne metody

Przepraszam, że dziękuję dopiero teraz za odpowiedż, ale kłopoty techniczne z kompem mnie dopadły. Oczywiście wiadomości cenne. Uważam , że jeśli likwidować te zmarszczki mimiczne to czymś trwałym. Byłabym wdzięczna za więcej szczegółów o Artecollu i Softformie. Czy likwidacja tymi środkami to zabiegi chirurgiczne czy ambulatoryjne?
nadia301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 12:02   #339
eIIe
Raczkowanie

24 lata i zmarszczki mimiczne

Jaki krem poleciłybyście na zmarszczki na czole i w okolicy ust? Szukałam na KWC ale jeśli udało mi się znaleźć jakiś zachwalany kremik to przeznaczony był dla pań po 35 roku życia. Czy mając 24 lata mogę stosować Myokine? A może znacie coś lepszego. Z góry dziękuję za wszelkie rady
eIIe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 13:43   #340
czekoladka21
Zakorzenienie

GG do czekoladka21
Dot.: 24 lata i zmarszczki mimiczne

Ja tez mam tyle lat co ty i ten sam problem. Tylko ze mi zmarszczki mimiczne na czole nie przeszkadzaja, bardziej te pod oczami, to moja zmora, wiem ze sa one efektem nadmiernego opalania bez filtra jak mialam owe 15 lat i teraz wszystko to widac na twarzy. Tylko ze ja mam te zmarszczki nawet jak sie nie usmiecham! Dziewczyny radzily mi krem z retinaldehydem Diacneal Avene(jakos tak sie to pisze), ale ja mam suchą cere i troszke rumien na policzkach(chyba naczynka daja o sobie znac) a z tego co czytalam to jest to dosc agresywny krem dla naczynek.Wiec chyba lepszy bylby Diroseal, ale z kolei nie wiem czy mozna pod oczy klasc i tu mam problem. A moze ten Ystheal? Ja i tak zamierzam zaczac kuracje dopiero na jesien, wiec moze cos podpowiecie jakis program na te zmarszczki i lekkie przebarwienia.Bede wdzieczna!
czekoladka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 16:48   #341
!violet!
Raczkowanie

Może na początek spróbujcie zacząć od Ystheala Avene. Ma o połowę mniejszą zawartość retinaldehydu niż Diacneal (Ystheal 0,5%, Diacneal 1%), a więc łatwiej będzie przyzwyczaić skórę. Ystheal jest poza tym bardziej treściwy, nie powinien wysuszyć skóry pod oczami.
Ja początkowo używałam Ystheal na całą twarz, ale trochę mnie zapychał więc stosuję go tylko pod oczy, a na resztę twarzy kładę Diacneal. Stosuję taką kurację od mniej więcej lutego. Początkowo wydawało mi się, że zmarszczki pod oczami wyglądały gorzej niż przed Ysthealem, ale z tego co czytałam taka reakcja skóry jest normalna. Teraz mam wrażenie że zmarszczki są płytsze.
!violet! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 17:30   #342
Equita
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

A ja znalazlam nareszcie swoje kremy. W tym roku skoncze 27. Mam cere mieszana, ze sklonnoscia do pekania naczynek, wrazliwa, z delikatnymi zarysami zmarszczek mimicznych na czole pod oczami i wokol ust. W ciagu ostatnich 2 lat wydalam mnostwo pieniedzy na kremy, ktore wcale nie dzialaly lub powodowaly u mnie zatykanie porow. W koncu na swoje imieniny postatnowilam kupic krem, ktory dostosowany jest do mojego wieku i stanu cery. Zdecydowalam sie na Clarins Multi Active Jour Protection Plus. Swietny krem jak maselko, ale nie tlusci. Uzywam niewielkiej ilosci a po kilku minutach wklepuje krem z filtrami (chociaz Clarins tez w jakis sposob chroni przed szkodliwym dzialaniem slonca). Jestem tak zadowolona z kremu, ze miesiac temu dokupilam krem na noc do kompletu (Clarins Multi- Active Nuit Prevention Plus). Myokine tez uzywalam (ponad 3 miesiace), ale nie widzialam zadnych efektow. Polecam Clarinsa (chociaz cena pewnie wysoka... ja kupowalam za granica). Pod oczy na dzien Weleda z dzika roza, a na noc Roc.
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 19:45   #343
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eIIe
Jaki krem poleciłybyście na zmarszczki na czole i w okolicy ust? Szukałam na KWC ale jeśli udało mi się znaleźć jakiś zachwalany kremik to przeznaczony był dla pań po 35 roku życia. Czy mając 24 lata mogę stosować Myokine? A może znacie coś lepszego. Z góry dziękuję za wszelkie rady
eIIe, jak najbardziej możesz. Kremu nie dobiera się do wieku, tylko do potrzeb skóry.
Rozważ też propozycję Violet, ja też uważam, że retinaldehyd to dobry wybór na jesień. Ystheal może jednak zapychać, ja od siebie polece nieco silniejszy specyfik, który rozprawił się z początkami moich mimiczniaków koło ust. To Diacneal, tez od avene. zawiera 0,1% retinaly, a wiec dwa razy tyle co ystheal.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 22:16   #344
eIIe
Raczkowanie

Dziękuję Wam serdecznie za odpowiedzi i podpowiedzi Na początek wypróbuję Avene. Mam tylko nadzieję, że nie ogołoci mojego portfela
eIIe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 22:47   #345
!violet!
Raczkowanie

Ystheal trochę ogołoci (ok.75-80 zł), ale też na dlugo wystarczy, no chyba, że będziesz stosować go na całą twarz, to wtedy jak każdy inny krem. Ale i tak przypuszczalnie nie będziesz stosować go codziennie, bo skórze trzeba też dać odpocząć przynajmniej 1 dzień w tygodniu. Dobrze jest też ostrożnie zacząć np. poczatkowo 2 razy w tygodniu. Zobaczysz jak reaguje twoja skóra, czy nie będzie podrażniona. A potem możesz zwiększyć częstotliwość.
!violet! jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 23:08   #346
...:::AnGeL:::...
Raczkowanie

Moim zdaniem to nie jest od nadmiernego opalania .Ja mam 27 lat w tym roku, opalam sie juz od 10 lat i sie nie starzeje ,moim zdaniem to moze byc juz w genach.Ja nie mam takiego problemu ale uzywam tego kremu juz na zapas Garnier ultra lift straffende anti-falten(przeciw zmarszczkowy) tagespflege(na dzien)50ml.i garnier ultra lift anti-falten(przeciw zmarszczkowy) nachtpflege(na noc)50ml. w niemczech kosztuje 7€ a w polsce okolo 40 zl. W Rossman albo jakiejs innej drogeri
...:::AnGeL:::... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 07:54   #347
czekoladka21
Zakorzenienie

GG do czekoladka21

Angel ja wiem ze mam zniszczona skore przez słonce, chodzi mi o twarz, a glownie o te zmarszczki pod oczami.Wiadomo ze sucha skora jest bardziej podatna na powsawanie zmarszczek, jesli dolaczysz to tego opalanie bez jakiejkolwiek ochrony, to odwodnienie skory murowane,a efektem nieodpowiedniej pielegnacji sa przedwczesne zmarszczki. Teraz musze placic za bledy mlodosci!!
Stary 2006-05-29, 08:43   #348
Paula07
Wtajemniczenie

Post Dot.: 24 lata i zmarszczki mimiczne

Cytat:
Napisane przez czekoladka21
Ja tez mam tyle lat co ty i ten sam problem. Tylko ze mi zmarszczki mimiczne na czole nie przeszkadzaja, bardziej te pod oczami, to moja zmora, wiem ze sa one efektem nadmiernego opalania bez filtra jak mialam owe 15 lat i teraz wszystko to widac na twarzy. Tylko ze ja mam te zmarszczki nawet jak sie nie usmiecham! Dziewczyny radzily mi krem z retinaldehydem Diacneal Avene(jakos tak sie to pisze), ale ja mam suchą cere i troszke rumien na policzkach(chyba naczynka daja o sobie znac) a z tego co czytalam to jest to dosc agresywny krem dla naczynek.Wiec chyba lepszy bylby Diroseal, ale z kolei nie wiem czy mozna pod oczy klasc i tu mam problem. A moze ten Ystheal? Ja i tak zamierzam zaczac kuracje dopiero na jesien, wiec moze cos podpowiecie jakis program na te zmarszczki i lekkie przebarwienia.Bede wdzieczna!
Czekoladka jesli masz cerę naczynkową to odpuśc sobie Diacneal, poniewaz możesz jeszcze pogorszyc sprawę.
Tak jak pisałas najlepszym wyborem będzie Diroseal na noc, na dzień krem z wit. C rozjaśniający - LRP Active C, i na wierzch filtr powyżej spf40.
Diroseal możesz kłaść na cała twarz, szyję, dekolt. Jesli masz sporo przebarwień od jesieni radzę jeszcze wprowadzić Acne Derm jako dodatkowy specyfik pomagający w walce z przebarwieniami.
Czekoladka nie przejmuj się , lepiej późno niz w cale , jeszcze możesz poprawić wygląd swojej cery.

Pozdr
Paula07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 09:33   #349
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez czekoladka21
Ja używam Diroseal pod oczy i nic nie podrażnia A czy działa? To się dopiero okaże
Stary 2006-05-29, 13:54   #350
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eIIe
Dziękuję Wam serdecznie za odpowiedzi i podpowiedzi Na początek wypróbuję Avene. Mam tylko nadzieję, że nie ogołoci mojego portfela
Ystheal ok 70-80 zł, Diroseal chyba podobnie. Niestety, to nie najtańsze kremy...
Stary 2006-05-29, 13:57   #351
kamaO
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez L_V
Diacneal kosztuje mniej od ysthealu, dlatego że targetem są nastolatki, a nie kobiety dojrzałe.Poza tym, diacneal nie zawiera w skłądzie zapychaczy no i polyacrylamide!
Ale zawiera kwas glikolowy. Można się nim smarować pod ślepiami?
Stary 2006-05-29, 14:04   #352
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamaO
Ale zawiera kwas glikolowy. Można się nim smarować pod ślepiami?
Tak, ale nie za często. Ja go stosuję pod oczy jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa. te 6% kwasu glikolowego ma za zadanie polepszyć penetrację retinaldehydu. Ja smaruję sie idacnealem pod oczami i na powikach co 3-4 dni i jest ok. w razie czego, po dodatkowej godzinie nakłądam physio.
Stary 2006-05-29, 14:05   #353
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez L_V
Ystheal ok 70-80 zł, Diroseal chyba podobnie. Niestety, to nie najtańsze kremy...
Diroseal kosztuje ok. 60,00 złotych, na allegro można upolować taniej.
Contax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 14:09   #354
kamaO
Wtajemniczenie

Dzięki za odpowiedź
Stary 2006-05-29, 14:11   #355
L_V
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax
Diroseal kosztuje ok. 60,00 złotych, na allegro można upolować taniej.
U mnie chyba wszystko jest 10 zł droższe....
Stary 2006-05-29, 16:51   #356
czekoladka21
Zakorzenienie

GG do czekoladka21

Dziekuje za odpowiedzi!
Stary 2006-05-29, 17:57   #357
mckabi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3

Ja właśnie zakupiłam Diroseal na Allegro (10 próbek po 5ml, czyli w sumie 50 ml) za 49 zł. Z przesyłką wyniosło mnie 55zł u paoli_byd. Jest to sprawdzona allegrowiczka i co chwilę wystawia taką aukcję (po 5 tubek - czyli 25 ml). Niestety nie ma opcji "kup teraz", więc nigdy nie wiadomo za ile zalicytujesz Mnie się udało upolować tanio
mckabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 08:23   #358
Atram
xxyy

Zmarszczki mimiczne..

dziewczyny, ratujcie.. mam dopiero 20 lat, a na moim czole są dwie zmarszczki na codzien ich nie widac, bo mam grzywke, ale ja wiem ze sa... nie chce zeby sie poglebialy.. jakich powinnam kremow uzywac zeby sie ich pozbyc i ujedrnic skore?
czy dla 20-latki beda dobre normalne kremy przeciwzmarszczkowe?
Stary 2006-06-04, 08:59   #359
malenka294
Wtajemniczenie

GG do malenka294
Dot.: Zmarszczki mimiczne..

ja tez mam od smiania się wokól ust
podbieram mamie kolagen,moze zejdą

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę

malenka294 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 09:38   #360
czekoladka21
Zakorzenienie

GG do czekoladka21
Dot.: Zmarszczki mimiczne..

Był juz podobny wątek, poczytaj sobie tutaj:
httpwww.wizaz.plforumshow thread.phpt=119880
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości