odżywianie cery tłustej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2001-12-28, 11:39   #1
guest
Zakorzenienie

odżywianie cery tłustej

mam pytanie dotyczące pielęgnacji cery tłustej/mieszanej. Do tej pory spotkałam się raczej z preparatami mającymi działanie matujące.Czy istnieją kosmetyki do pielęgnacj tago rodzaju cery mające na celu odżywianie i likwidowanie pierwszych zmarszczek. Mam 30 lat. Serdecznie pozdrawiam
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2001-12-30, 01:59   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: odżywianie cery tłustej

Oczywiście ,że istnieją takie preparaty. Z polskich kosmetyków polecam serię Normamat dr. Eris (przeznaczona dla osób po 25 roku życia) oraz podobną serię Kolastyny, zagraniczne marki to np. Lancome (seria dla cery dojrzałej , tłustej), dostępne tylko w gabinetach kosmetycznych kosmetyki firmy Isabelle Lancray , Babor, Laneche. Na prawdę jest już w czym wybierać - kremy na dzień dla tego rodzaju cery są kremami matującymi ,ale jednocześnie odżywczymi lub nawilżającymi.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 20:32   #3
dorotakrauza
Przyczajenie

Dot.: Re: odżywianie cery tłustej

Cytat:
Napisane przez Beata Pokaż wiadomość
Oczywiście ,że istnieją takie preparaty. Z polskich kosmetyków polecam serię Normamat dr. Eris (przeznaczona dla osób po 25 roku życia) oraz podobną serię Kolastyny, zagraniczne marki to np. Lancome (seria dla cery dojrzałej , tłustej), dostępne tylko w gabinetach kosmetycznych kosmetyki firmy Isabelle Lancray , Babor, Laneche. Na prawdę jest już w czym wybierać - kremy na dzień dla tego rodzaju cery są kremami matującymi ,ale jednocześnie odżywczymi lub nawilżającymi.
Witam Pani Beatko
Ten krem firmy Lancome o którym Pani pisze, do cery tłustej dojrzałej, jaką dokładną nosi nazwę. Chciałabym również zapytać co sądzi Pani o nowej serii Dax Vulcanic Mat ?
Za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam
Dorota
Stary 2008-01-25, 20:34   #4
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez dorotakrauza Pokaż wiadomość
Witam Pani Beatko
Ten krem firmy Lancome o którym Pani pisze, do cery tłustej dojrzałej, jaką dokładną nosi nazwę. Chciałabym również zapytać co sądzi Pani o nowej serii Dax Vulcanic Mat ?
Za odpowiedź z góry dziękuję i pozdrawiam
Dorota
Wątpię żebyś dostała odpowiedź. Spójrz na datę wątku.
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 02:03   #5
dorotakrauza
Przyczajenie

Cześć "literko"
O rany ten wątek jest rzeczywiście bardzo nie świeży!!!!
Zupełnie nie zwróciłam na date uwagi. Dzięki
Stary 2008-01-28, 14:48   #6
201707171013
Konto usunięte

Cytat:
Cześć "literko"
O rany ten wątek jest rzeczywiście bardzo nie świeży!!!!
Zupełnie nie zwróciłam na date uwagi. Dzięki
Nie ma za co
201707171013 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 15:01   #7
tancerka212
Zakorzenienie

Dot.: odżywianie cery tłustej

a może by go odświeżyć? też mam cerę tłustą ale już ledwo zipie po tych wszystkich kuracjach antytrądzikowych u dermatologa, kuracji kwasami i walce z innymi jej niedoskonałościami.. nie chcę już tylko matowić buzi i jej maltretować, chciałabym jej dać coś dobrego
tancerka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 15:33   #8
_magdzia_
BAN stały

Ja używam humektanu i sprawuję się naprawdę świetnie Mam ochotę na neutrogęnę z aktywną soją na noc ale jakoś nigdy nie ma okazji żeby kupić
_magdzia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 16:40   #9
tancerka212
Zakorzenienie

hmmm ten humektan to pisze że jest do nawilżania cery normalnej... czy to coś nie za ciężkiego jak dla tlustej? no i czy nie powoduje powstawania zaskórników? chcę nawilżyć buzię ale wiem że jak mi się zrobią jakies zmasowane zaskorniki to na pewno zaczne je usuwac niestety własnoręcznie w akcie desperacji przed lustrem--> kolejne przebarwienia --> kolejne kuracje złuszczające te przebarwienia -->jeszcze większe wysuszenie twarzy...
no ale jeśli humektan jest taki dobry to powiedz mi czy kupuje się go w aptece czy znajdę go w zwykłej drogerii??
Stary 2008-01-28, 17:36   #10
_magdzia_
BAN stały

Kupisz go wyłacznie w aptece

To nie jest taki typowy krem ale żel o baaardzo dużej zawartości wody. Jest rewelacyjny. Ja też mam bardzo dużą skłonność do zaskórników ale ten krem jest idealny bo nie powoduje ich powstawiania a przy tym porządnie nawilża. Moim zdaniem nadaje się do cery mieszanej/ tłustej. Zresztą ja go kupiłam za namową dziewczyn z wizażu także może Ty też dasz się namówić

Na początek jak nie jesteś zdecydowana to możesz kupić małą tubkę- 30 ml kosztuje ok 10 zł i jest w sam raz na wypróbowanie. Ja właśnie tak zrobiłam I teraz zaopatrzyłam się w tubę 100 ml która kosztuje niecałe 20 zł więc jest tania jak barszcz
Stary 2008-01-28, 21:31   #11
tancerka212
Zakorzenienie

hmmm magdzia chyba mnie namówiłas.. skuszę się chyba na wytestowanie tego mniejszego opakowania powiedz mi jeszcze czy można go tak normalnie używać na dzień i robić na nim ładnie makijaż-nie roluje sie itp??? bo to jest dla mnie najwazniejsze gdyz codzien sie maluje i no krem musi spelniac moje wymaganie
Stary 2008-01-28, 21:35   #12
_magdzia_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
hmmm magdzia chyba mnie namówiłas.. skuszę się chyba na wytestowanie tego mniejszego opakowania powiedz mi jeszcze czy można go tak normalnie używać na dzień i robić na nim ładnie makijaż-nie roluje sie itp??? bo to jest dla mnie najwazniejsze gdyz codzien sie maluje i no krem musi spelniac moje wymaganie
Ja co prawda na dzień smaruję się redermicem ale czasami zdarza mi się nałoży go pod makijaż i nie mam żadnych zastrzeżeń. WIdzę że jesteś z Lublina tak jak ja więc mogę Ci polecić tą aptekę:
http://www.aptekacentrum.lublin.pl/servlet/start/main
zamawiasz przez net, odbierasz w centrum, a ceny są niższe nawet o kilka zł niż w innych aptekach
Stary 2008-01-28, 22:09   #13
tancerka212
Zakorzenienie

ooo dzięki bardzo za adres. a mam pytanie czy jeśli pójdę do tej apteki bezpośrednio bez wczesniejszego zamawiania to czy ceny będą wyższe niż w ofercie internetowej?? bo jutro będę w centrum więc mogę zajść tylko ciekawa jestem czy wczesniejsze zamowienie internetowe sie bardziej oplaca czy ceny są takie same na miejscu...
Stary 2008-01-29, 16:07   #14
aksalotl
Zadomowienie

Cytat:
Chciałabym również zapytać co sądzi Pani o nowej serii Dax Vulcanic Mat ?
Podpinam się pod to pytanie
Testowałyście dziewczyny coś z tej serii?
aksalotl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości