Differin - mam dosyć - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-07-14, 14:29   #781
Lanessa
Zadomowienie

Dot.: Differin - mam dosyć

Ja używałam Differiny zeszłego lata pzez przez 3 miesiące w duecie z Zinerytem. I mimo, że najpierw nie widziałam po nim efektów, a używałam Zinerytu na dzień (który swoją drogą cholernie mi pomógł) a Differin na noc, w końcu ujrzałam rezultaty, na tyle, że potem, pozbyłam się trądziku, zero wyprysków, idealna cera.
I nie miałam takich problemów, jak powódź bolesnych pryszczy. Ale widać, człowiek, a na każdym człowieku inaczej działa.
Lanessa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:02   #782
mysiamysia
Wtajemniczenie

Uzywam Differinu juz od dluzszego czasu i naprawde dziala,ale bardzo bardzo wysusza skore...w polaczeniu z żelem do twarzy od dermatologa po prostu luszczyla sie dlatego odstawilam zel i uzywam innego.
Czy Differin nadaje sie tez na czarne kropeczki czy tylko na wieksze niespodzianki? (jak to nazwac..zaskorniki?? )

"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 17:30   #783
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
Czy Differin nadaje sie tez na czarne kropeczki czy tylko na wieksze niespodzianki? (jak to nazwac..zaskorniki?? )
na zaskornioki tez dziala!
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 10:02   #784
mila17
Zakorzenienie

a ja pokornie wracam do differinu...
mila17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 23:05   #785
lemonka
Zakorzenienie

witamy ponownie i zyczymy powodzenia..
tzn ja.. bo reszte wywialo..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 12:06   #786
Asiuula
Przyczajenie

Hej wszystkim No więc widze iż każdy opowiada o swojej "przygodzie" lepszej czy gorszej na temat differiny i pryszczy .
U mnie walka z pryszczami zaczęła się jakiś rok temu ... Na poczatku miałam ich nie wiele ale po zastosowaniu Differinu żel było tragicznie ! Ale z czasem wszystko zaczeło ładnie się goić ... Jedynym minusem było iż nagle dostałam Łojotoku ! Po tej kuracji lekarka zapisała mi ACne Derm by zagoić powstałe plamki . Niestety ten specefik nic nie dał... Długo ... długo pani doktor leczyła mnie maściami( Skinoren , Dermakneli itp ) Wyleczyła mi tylko Łojotok . Ostatnio w Czerwcu wyszłam na słońce i spiekłam się na raczka ( wyszłam bo myślałam ,że słońce wysusza i pomoze ) i tak mi wszystko wszło na twarzy ,że masakra . Pani Dermatolog jak to zobaczyła ... to tak na mnie nakrzyczała , że poszło mi w pięty ... Dała Tetralysal i miałam łukac pierwsza paczkę po dwie tabletki po kolacji ,a drugą poaczkę jedna tab. po kolacji ... Twarz zagoiła sie idealnie , juz mało grudek ( dawno tak nie miałam) i w ogóle ... 25 lipca br znów poszłam na kontrolę i zapisała mi Tetralysal i Defferin Krem ... Używam juz 5 dni ( 3 razy dziennie tak kazała) i znów powyłaziło mi strasznie , aczkolwiek nie jest to aż taka dragedia , Effaclar K + Puder i jest lepiej .
Boję się tylko , że znów wróci Łojotok ,a pryszcze i łojotok to istna tragedia .
No nic zobaczymy ... odezwę się jesczez co i jak
Pozdrawiam wszystkich !
Asiuula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 14:50   #787
lemonka
Zakorzenienie

trzy razy dziennie!?

Stary 2007-07-29, 16:28   #788
paulina92
Zadomowienie

uzywam differinu od tygodnia brrrr to jest straszne co sie dzieje z moja cera krostki zazwyczaj niewidoczne staly sie czerwone codziennie jakis nowy bolacy pryszcz i w dodatku ten lojotok okropienstwo a to dopiero pierwszy tydzien ciekawe ile to bedzie trwac...
paulina92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 17:45   #789
Asiuula
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
trzy razy dziennie!?
Tez jestem w szoku ! i narazie smaruje wieczorem i rano a jak wychodze gdzieś to zmywam to świństwo bo święce sie jak żarówka...

paulina92 ja mam to samo ... krostki powyłaziły są czerwone , nabrzmiałe...
Ale chyba damy rade co ? Wszyscy dali rade to my też
Stary 2007-07-29, 20:40   #790
lemonka
Zakorzenienie

asiula..jestem w mega szoku.. tymbardziej ze mamy lato.. gdzie z differinem na slonce to niebardzo.. i wogole jakos za czesto masz smarowac..
ja tylko na noc..

a ja zaczelam 5 miesiac..

Stary 2007-07-29, 22:08   #791
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

lemonko i jak tam Ci idzie z differinem. Pamietam jak opisywałas swoje poczatki, mam andzieje ze teraz jest o wiele lepiej
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-29, 23:36   #792
lemonka
Zakorzenienie

hm..idzie bo idzie..
tzn wiadomo.. masz palec to chcesz cala reke..
nie mam juz nic z tych brzydot co mialam..zadn ych wielkich, ogromn ych pryszczowych placow na brodce..
teraz mam za to plamki.. a jak wpadaja jacys gos cie z wizyta to sa pojedyn czy i mali..

Stary 2007-07-30, 09:57   #793
paulina92
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Asiuula Pokaż wiadomość
paulina92 ja mam to samo ... krostki powyłaziły są czerwone , nabrzmiałe...
Ale chyba damy rade co ? Wszyscy dali rade to my też

pewnie ze damy a 3 razy dziennie moze dlatego ze to krem ? ja stosuje zelu i tylko na noc
Stary 2007-07-30, 12:03   #794
Nata2108
Raczkowanie

ja tez uzywam Differin od ponad tygodnia...mama mowi ze niby cos tam lepiej jest...ale czy ja wiem twarz sie bardzoo swieci po tym dlatego uzywam do mycia specjalnej glinki wulkanicznej...daje fajny efekt i pomaga mam nadzieje ze wkoncu ten Diff cos nam pomoze...bo mi to wszystko bardzo siada na psychike...
Nata2108 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:42   #795
Asiuula
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze wkoncu ten Diff cos nam pomoze...bo mi to wszystko bardzo siada na psychike...
Wiem o czym mówisz... ja już byłam w takim stanie ,ze w ogole jak rozmawiałam z ludzmi to nie patrzyłam im w oczy bo miałam wrażenie ,że nie patrza na mnie tylko na te czerwone krosty ...
Teraz gdy jestem pod presją differinu i wysypu siedze w domu ... Bo aż wstyd . Ale jakoś jak sobie poczytałam opinie na wizazu i dowiedziałam się ,ze to normalne taki wysyp i ze z czasem przechodzi ... Jestem dobrej myśli . Tym bardziej ,że przed ta kuracja miałam juz tego niewiele. Tak więc teraz wychodzą te ukryte gdzieś głęboko w mojej skórze
Stary 2007-07-30, 17:40   #796
justyna 111
Przyczajenie

czesc szukam osób które mają trądzik proszę o wypełnienie ankiety oto link http://www.ankietka.pl/2627/ocena_ja...ik_zwykly.html dzięki
justyna 111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 17:55   #797
paulina92
Zadomowienie

dziewczyny mam pytanko : uzywacie czegos jeszcze do differinu ? czegos wspomagajacego ?
Stary 2007-07-30, 18:04   #798
Nata2108
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Asiuula Pokaż wiadomość
Wiem o czym mówisz... ja już byłam w takim stanie ,ze w ogole jak rozmawiałam z ludzmi to nie patrzyłam im w oczy bo miałam wrażenie ,że nie patrza na mnie tylko na te czerwone krosty ...
Teraz gdy jestem pod presją differinu i wysypu siedze w domu ... Bo aż wstyd . Ale jakoś jak sobie poczytałam opinie na wizazu i dowiedziałam się ,ze to normalne taki wysyp i ze z czasem przechodzi ... Jestem dobrej myśli . Tym bardziej ,że przed ta kuracja miałam juz tego niewiele. Tak więc teraz wychodzą te ukryte gdzieś głęboko w mojej skórze
no wlasnie najlepsze jest to ze nikt nie potrafi mnie naklonic do wyjscia z domu... najlepiej mi tu gdzie nie ma ludzi...w sumie nie mam strasznej twarzy...bo mam takie jakby koncowki..wiecej przebarwien alee juz nie mogee doslownie ja nie mam cierpliwosci juz bym chciala sie wyleczyc a ta kuracja Differinem to chyuba troszke potrwa:/aj
Nata2108 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 19:10   #799
mila17
Zakorzenienie

ehh dziewczyny ja chyba znowu zrezygnuje..filtry mnie strasznie zapychają ( ale mnie WSZYSTKO zapycha, czasami się boje, że któregoś dnia nawet woda zacznie) a bez filtrów w lato to jednak niedobry pomysł Jesienią mam 2 glikole i do tego czasu chyba sobie daruje, a później to zobacze jak będzie cera wyglądała (ewentualnie wczesniej do mojej dermatolog zadzwonie i sie wypytam) ehh...
Stary 2007-07-30, 21:24   #800
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
ehh dziewczyny ja chyba znowu zrezygnuje..filtry mnie strasznie zapychają ( ale mnie WSZYSTKO zapycha, czasami się boje, że któregoś dnia nawet woda zacznie) a bez filtrów w lato to jednak niedobry pomysł Jesienią mam 2 glikole i do tego czasu chyba sobie daruje, a później to zobacze jak będzie cera wyglądała (ewentualnie wczesniej do mojej dermatolog zadzwonie i sie wypytam) ehh...
kochana ty z wody nie zartuj ;p powaznie, ja teraz jestem w Anglii, woda jest tu okropna, mylam nia buzie kilka razy i mam teraz taka masakre pelno pryszczy i to bolacych! i strasznie przesuszona, nic nie pomaga, boje sie nakladac differin bo on wysusza jeszcze bardziej. masakra ! codzien budze sie z nowym pryszczem ;(
biiibiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 21:42   #801
Asiuula
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko : uzywacie czegos jeszcze do differinu ? czegos wspomagajacego ?
No ja Tetralysal ( tabletki) i jak gdzieś wychodze to pod makijaż EFFACLAR K i zawsze rano i wieczorem no i czasem w południe myję twarz żelem EFFACLAR ... i to by było na tyle
Stary 2007-07-31, 01:09   #802
lemonka
Zakorzenienie

a ja do diff mam tetralysal i iwostin purritin żel..

co do wychodzenia z domu to hm.. ogolnie moja samoocena dotyka podlogi..

Stary 2007-08-01, 10:17   #803
paulina92
Zadomowienie

a ten Tetralysal dobry jest ? pomaga ?
Stary 2007-08-01, 11:39   #804
Copykat
Zakorzenienie

Ja bralam kiedys ale krotko (2 miesiace) i nie bylo poprawy. Za to mojej kolezance pomaga, ale tylko jak go bierze.
Copykat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 11:54   #805
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

a mi kolejna derma nie chce dać antybiotyku wewnętrznie za to do differinu dowaliła jeszcze duac i acne mat...Na razie differin daję tylko na poliki, nos i brode na czoło sie jakoś boję, a tam jest masakra:/

moja samoocena też dotyka podłogi albo jeszcze niżej...
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 11:58   #806
mila17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
kochana ty z wody nie zartuj ;p powaznie, ja teraz jestem w Anglii, woda jest tu okropna, mylam nia buzie kilka razy i mam teraz taka masakre pelno pryszczy i to bolacych! i strasznie przesuszona, nic nie pomaga, boje sie nakladac differin bo on wysusza jeszcze bardziej. masakra ! codzien budze sie z nowym pryszczem ;(
biiibiii ojj biedna może zacznij przegotowaną myć? Ja chyba też się przeżucę Ja pytałam dziewczyn na biochemii czego używać do nawilżania, bo mnie dosłownie wszystko zapycha, jedna wizaznka polecila mi żel nawilżający, ale niestety i on zapchał i wychodowałam tak sobie z 11 pryszczy ( a wcześniej było naprawdę ok, prawie nic nie miałam już). Teraz próbuje się trochę aspirynową maseczką ratować ( ma w końcu jogurt A na krosty kładę glinkę.
Stary 2007-08-01, 12:02   #807
mila17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
a mi kolejna derma nie chce dać antybiotyku wewnętrznie za to do differinu dowaliła jeszcze duac i acne mat...Na razie differin daję tylko na poliki, nos i brode na czoło sie jakoś boję, a tam jest masakra:/

moja samoocena też dotyka podłogi albo jeszcze niżej...
ehh wiem co czujesz, nie widziałaś mojej buzi w listopadzie
Nie rozumiem takiego postępowania twojej dermatolg-przecież działąnie na organizm od środka to podstawa! Ciężko wyleczyć trzik bez leków doustnych. Mi moja pani przy pierwszej wizycie zapisała antybiotyk.
Stary 2007-08-02, 12:39   #808
biiibiii
Zakorzenienie

mila17 przegotowana mylam tez! poprostu ta woda tutaj to masakra. Kupilam juz mleczko Avene i wode termalna i tym teraz myje buzie, wogole nie uzywam tego badziewia z kranu pod zadna postacia.
ale mam problem wlasnie bo potrzebuje jakiegos kremu nawilzajacego, policzki mam jak tarke ;/ i nie wiem w jaki sie zaopatrzyc, mozecie cos dziewczeta polecic?
Stary 2007-08-02, 13:11   #809
mila17
Zakorzenienie

No to rzeczywiście woda musi być tragiczna. ja już całkowicie zrezygnowałam z poszukiwań kremu bo wszystko mnie bardzo zapycha ale zaczęłam częściej robić aspirynową maseczkę, dodaje się do niej jogurtu, kefiru, więc to trochę nawilży. Możesz spróbować, pszesuszyć nie powinna a może nawilży
Stary 2007-08-02, 14:06   #810
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście woda musi być tragiczna. ja już całkowicie zrezygnowałam z poszukiwań kremu bo wszystko mnie bardzo zapycha ale zaczęłam częściej robić aspirynową maseczkę, dodaje się do niej jogurtu, kefiru, więc to trochę nawilży. Możesz spróbować, pszesuszyć nie powinna a może nawilży
sprobuje ta maseczke napewno, ale jak juz wroce do Polski bo tutaj juz nie chce nic kombinowac ;p differin co 2 dni na przemian z olwika hipp narazie bede chyba stosowac. mam nadzieje ze rzetrwam jakos
Odpowiedz

Tagi
adapalen, differin, retinoidy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości