Differin - mam dosyć - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-25, 09:28   #991
Kora1833
Raczkowanie

Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Kora1833 Pokaż wiadomość
Dziewczyny juz 3 tydzien uzywam differinu i normalnie załamana jestem te czoło to same strupy. wielkie bolące gule i ropne pryszcze. No ale dobra wytrzymam.

A mam pytanie po jakim czasie nie uzywania differinu mozna sie opalać?
I kolejne pytanie czy podczas uzywania differiunu opłaca się pić bratek? wtedy to szybciej wyjdzie?
Kora1833 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 11:28   #992
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja uzywalam Zineryt dawno dawno temu i z tego co pamietam niewiele mi pomogl (gdyby tak bylo to nie potrzebowalabym sie leczyc do dzisiaj )
ahh a juz myslalam ze tym razem sie uda
biiibiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 11:42   #993
Copykat
Zakorzenienie

Moze Tobie sie uda mi to nic nie pomaga, mam tradzik niezbyt nasilony (same policzki), ale za to strasznie upierdliwy

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 12:34   #994
biiibiii
Zakorzenienie

Copy ja tez nie mam juz jakis wielkich problemow, najbarziej na brodzie wlasciwie ;/
no i jakies przbearwienia dostałam, a nie wiem czy moge uzywac Acne-Dermu w parze z Zinerytem...?
Stary 2007-09-25, 15:52   #995
West__
Raczkowanie

moge przy Differinie stosowac rozne mseczki np dla skory normalnej suchej i wrazliwej i tradzikowej? bo mam bardzo sucha skore i wogole...
nie bedzie potem zadnych pryszczy?i kiedy te maseczki srosowac?codziennie jakas inna?czy co 2 dni?bo differin stosuje codziennie wieczorem
West__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 14:31   #996
Kora1833
Raczkowanie

Ja *****`
Chyba odstawie ten zasrany differin.
Nigdy nie miałam takich pryszczy. kuzwa no po jakiego grzyba po szłam do tego dermatologa.
Miałam tylko pare zaskórników a ta mi differin przepisała. Mam takie mega gule, ropne . Pełno zaskornikow, mega podraznioną skóre. Wszyscy się pytają co mi jest. Mam jednego pryszcza a dokłądniej mega gulę o srednicy 2,5 cm pod okiem i to wyglada jak śliwa. Matko..... (
Stary 2007-09-26, 16:10   #997
aneczkaa90
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
bylam u dermy, dala mi zineryt i powiedziala ze nie jest tak zle, kilka stanow zapalnych ale tragedii nie ma
powiedziala ze po zinerycie powinno przejsc byc calkiem ok

miala ktoras moze?
ja mialam zinerytuzywalam go ok 3 miesiecy i byla duza poprawa.jego jedynym minusem bylo mocne wysuszenie mojej biednej, wrazliwej cery (ale kremy nawilzajace sobie z tym poradzily )ostatnio kiedy bylam u dermy przepisala mi inny, robiony lek zeby cera do zinerytu sie nie przyzwyczaila .

aneczkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 19:23   #998
West__
Raczkowanie

Cytat:
Ja *****`
Chyba odstawie ten zasrany differin.
Nigdy nie miałam takich pryszczy. kuzwa no po jakiego grzyba po szłam do tego dermatologa.
Miałam tylko pare zaskórników a ta mi differin przepisała. Mam takie mega gule, ropne . Pełno zaskornikow, mega podraznioną skóre. Wszyscy się pytają co mi jest. Mam jednego pryszcza a dokłądniej mega gulę o srednicy 2,5 cm pod okiem i to wyglada jak śliwa. Matko..... (

powiem ci ze ja nie bylam u dermatologa a sama zaczelam stosowac differin mialam tez lekki tradzik tzn kilka krost i takich tam chcialam sie ich pozbyc nie bylo tego az tak duzo i zaczelam stosowac napoczatku bylo zle bo wychodzilo mnostwo pryszczy w miejscach ktorych nigdy nie mialam syfow no ale ja z cierpliwosica czekalam na efekty i po 4,5 miesiacach stosowania samego differinu bez zadnych filtrow mimo ze bylo slonce efekty sa super poznikaly wychodza tam czasem jakies ale nie tak czesto no ale zostaly mi przebarwienia ktore i tak znikaja nie stosowalam nic innego dlatego teraz zaczne robic maseczki i i krem bede stosowac nawilzajacy bo mam troche sucha skore..
Differin polega na tym zeby wlansie wszystko wyciagnac wiec cierpliwosci;]
Stary 2007-09-26, 20:01   #999
Kora1833
Raczkowanie

Wiem wiem, ale teraz mam takie meeega wysyp że nic. Wtedy to miałam niemalże idealną cere tylko że zaskórniki na czole i nosie,. ale minimalne. Ale sobie ubzdurałam że strasznie widać no i mam za swoje. No ale dobra, jakoś to przetrzymam.
A teraz masz jaką cere? zero zaskórników itd?
Stary 2007-09-27, 12:14   #1000
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneczkaa90 Pokaż wiadomość
ja mialam zinerytuzywalam go ok 3 miesiecy i byla duza poprawa.jego jedynym minusem bylo mocne wysuszenie mojej biednej, wrazliwej cery (ale kremy nawilzajace sobie z tym poradzily )ostatnio kiedy bylam u dermy przepisala mi inny, robiony lek zeby cera do zinerytu sie nie przyzwyczaila .
a jakiego kemu nawilzajacego uzywalas?
bo zauwazylam ze mi sie zaczyna cera wysuszac...
Stary 2007-09-27, 17:12   #1001
aneczkaa90
Rozeznanie

zwlaszcza humektan, ale dobry byl tez z koziego mleka(z ziaji chyba) i maseczki z koziego mleka

aneczkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 22:16   #1002
West__
Raczkowanie

Cytat:
Wiem wiem, ale teraz mam takie meeega wysyp że nic. Wtedy to miałam niemalże idealną cere tylko że zaskórniki na czole i nosie,. ale minimalne. Ale sobie ubzdurałam że strasznie widać no i mam za swoje. No ale dobra, jakoś to przetrzymam.
A teraz masz jaką cere? zero zaskórników itd?
teraz nie mam zaskornikow zbytnio zostaly mi przebarwienia ale cos tam wychodzi czasem ja nie bylam nigdy u dermatologa ale do endokrynologa musze sie wybrac na badania bo moge miec cos z hormonami tak jak moja siostra takie badania sa ponoc dobre bo wykryja czy tam nie ma czegos kosztuja ponad 300 zł ale chyba sie oplaca
a jezeli chodzi o przebarwienia to zaczne robic moze jakies maseczki domowe albo jutro sobie kupie jakies maseczki i krem nawilzajacy bo mi strasznie differin wysuszyl skore bo ja stosowalam tylko differin
Stary 2007-09-28, 14:25   #1003
paulina92
Zadomowienie

a ja mam do was pytanie po jakim czasie zauwazylyscie poprawe ??
bo ja stosuje differin juz 2 miesiace i dalej tak samo zastanawiam sie czy nie przystac tym smarowac
paulina92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 15:34   #1004
West__
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
a ja mam do was pytanie po jakim czasie zauwazylyscie poprawe ??
bo ja stosuje differin juz 2 miesiace i dalej tak samo zastanawiam sie czy nie przystac tym smarowac

oczywiscie ze smaruj jeszcze 2 miesiace to nie jest wcale duzo ja stosuje nie cale 5 miesiecy i poprawa jest duza ale jeszcze bede stosowac dlugo i codziennie bo naprawde jest coraz lepiej
nie spodziewaj sie poprawy z dnia na dzien czekaj cierpliwie
Stary 2007-09-30, 13:16   #1005
biiibiii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aneczkaa90 Pokaż wiadomość
zwlaszcza humektan, ale dobry byl tez z koziego mleka(z ziaji chyba) i maseczki z koziego mleka
Dziekuje, jutro sie zaopatrze w ktorys
Stary 2007-10-03, 07:47   #1006
Nata2108
Raczkowanie

hej Wam ja stosuje Differin od 3 miesiecy i tak gdzies po poltorej miesiaca zaczelo sie robic ladnie na twarzy przynajmniej u mnie...jeszcze troszke i twarz bede miala jak z bajki<jupi> wiem ze bardzo trudno wytzrymac pierwsze tygodnie...wysyp niesamowity...placz... ale jak bedziecie cierpliwe to wyjdzie Wam to na dobre
Nata2108 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 09:31   #1007
lemonka
Zakorzenienie

nata..super ze tobie tak szybko pomoglo..

u mnie maly powrot.. kilku gosci z ktorymi sie mecze..:/

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę

nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 13:59   #1008
Emilia1
Zakorzenienie

długo mnie nie bylo Dziewczyny jak kuracja ?? odpisywac mi cytując moją wypowiedz
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:43   #1009
zanag
Raczkowanie

witam po wakacjach
differin na czas wakacji odstawilam, balam sie ze narobi mi straszliwych przebawien od slonca... wlosy z ciemno blond zrobily sie jasne jak len... wiec nawet nie chce myslec co by bylo z i tak juz nie najpiekniejsza buzia...
teraz powracam do differinu
nie wiem na ile to co mam na twarzy to pryszcze takie "normalne" a na ile to konserwanty mi wyrzucilo (w stanach nie zaluja konserwantow...)
ale mam nadzieje ze mi differin pomoze tak jak i kiedys
tylko jak mi znow wyrzuci wszystko na raz grrrr...
sie zobaczy
pozdrowienia z 3city

zanag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:47   #1010
lemonka
Zakorzenienie

powodzenia zanag..;]

Stary 2007-10-04, 20:05   #1011
karabelka
Raczkowanie

wracam do Differinu po kilku miesiacach bo wtedy jak mialam wysyp to przerwalam ...grrr.... a wczoraj posmarowalam sie drugi raz differinem i dzis mnie cala twarz piecze i sie czerwieni, nawet po moim ulubionym kremie ziaji calma hlc czuje jak mnie twarz pali i pecze .... czy to normalne
bo jak sie znowu wkurze to wyrzuce ten differin daleko!

pozdrawiam
karabelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 20:52   #1012
anestet-ka
Wtajemniczenie

stosowałam Differin z 4 lata temu, ale takich cudów na kiju o jakich piszecie, to nie widziałam :O
Smarowałam się raz na dwa dni na noc i po jakimś czasie pięknie mi buźkę wyczyściło, dlatego mam o nim dobre zdanie. Druga strona medalu niestety jest taka, że wszystko wróciło, ale to chyba kwestia złej pielęgnacj po zakończeniu kuracji.
anestet-ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:23   #1013
ksylwia
Zadomowienie

Używam differinu+tetralysal (2 tabl. na noc) od 1 września i już ponad miesiąc nic nowego mi nie wyskoczyło

Problemem moim są tylko policzki no i teraz przebarwienia i blizny... 9 października wizyta u dermatologa.
ksylwia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 17:12   #1014
Lillou
Raczkowanie

Witam Pani dermatolog też wlasnie przepisała mi Differin. Dziś chcę użyc go pierwszy raz. Trochę się boję ale juz trudno Kupiłam wczesniej krem z AA Young, a w ulotce pisało, że przy Differinie nie można używac innych produktow przeciwtradzikowych. Stąd moje pytanie: czy mogę uzywac dalej tego kremu, rano pod makijaz i po poludniu po jego zmyciu? czy muszę sie zaopatrzyc w jakis inny? Jeśli tak, to jaki byłby najlepszy? I jeszcze, jeśli ktoś używa, proszę o podanie nazwy jakiegoś dobrego podkładu, który zamaskuje to wszystko co się bedzie działo na mojej twarzy po użyciu Differinu? Z góry dziekuje za odpowiedz i przepraszam jesli powtarzam pytanie, jeśli tak jest, ale nie zdąrzyłam jeszcze przeczytac całego wątku, jestem dopiero na pierwszych stronach
Lillou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 18:00   #1015
Nika0503
Zakorzenienie

Mi też dermatolog przepisał differin, kosmatolog też zresztą... ale po tym co czytam tutaj to go nie użyję z powodu.. niedługo mam półmetek nie mogę mieć wysypu... nie znacie nic innego co nie wysypuje?a pomaga
Nika0503 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 10:52   #1016
ksylwia
Zadomowienie

Po wizycie u dermy mogę powiedzieć, że jestem na ostatniej prostej. Po miesiącu i 2 tyg stosowania differinu i tetralysalu nic się od pierwszego dnia nie pojawia.

Nie wiem jak było u Was, ale u mnie żadnego wysypu nie było - po prostu od razu czyściutko i tylko wcześniejsze podskórne gule mi malały. Teraz przebarwienia i blizny zostaną do uleczenia i może na własnym ślubku będę wyglądała jak człowiek. Strasznie się cieszę.... chyba wiecie jakie to uczucie.

Buźkę miałam zoraną przez poprzedniego dermat., który doprowadził do zapalenia i nie umiał tego wyleczyć. Teraz po 4 miesiącach walki, peelingów migdałowych, masy różnych specyfików trafiłam na differin i tetralysal, które na moje nieszczesne policzki działają

Powodzenia w walce !!!!
Stary 2007-10-12, 15:54   #1017
lemonka
Zakorzenienie

ksylwia..gratuluje! ciesze sie... fajnie ze przeszlas to tak w miare spokojnie..zycze wszystkim dziewczynom takiego szybkiego leczenia..:P

Stary 2007-10-13, 11:09   #1018
ksylwia
Zadomowienie

Nie było tak prosto jak się może wydawać.

Wszystko zaczęło się w 2005 kiedy to zachciało mi się doprowadzić moją cerę do ideału (czasem coś mi wyskakiwało - ale bardzo rzadko). Pewien dermatolog doprowadził do zapalenia skóry i nie umiał tego wyleczyć. Od tej 'przygody' minęły 2 lata podczas których następował wysyp na policzkach, blizny, przebarwienia itp. Ze względu na pracę i 2 kierunki studiów nie miałam jak udac się do dermatologa. Ale nadeszły wakacje 2007 i postanowiłam powalczyć.

Zaczęłam od 6 zabiegów kwasem migdałowym - taka przyjemność wyniosła mnie 800 zł do tego różne maści (które na mnie marnie działały) aż w końcu popadliśmy na tetralysal i differin które zaczeły działać. Teraz z radością spoglądam na bladą buźkę rano jedynie z kilkoma plamkami.

Mam nadzieję, ze do mojego ślubku będzie już całkiem dobrze. Trzymam za wszystkich walczących mocno kciuki!
Stary 2007-10-13, 22:54   #1019
West__
Raczkowanie

jaki polecacie dobry krem nawilżający przy stosowaniu Differinu?taki zeby nie zapychał??no skóra mi sie łuszczy i musze ja zaczac nawilzac
Stary 2007-10-14, 10:29   #1020
lemonka
Zakorzenienie

hm.. west.. mi lekarz zabronil nawilzac, uzywac czegokolwiek.. mowil "zluszczamy zluszczamy"-i teraz dziekuje mu za to, choc czulam sie tragicznie.

Odpowiedz

Tagi
adapalen, differin, retinoidy

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości