Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki

Notka

Fryzury - Pytania do fryzjerki Tutaj mo瞠sz uzyska odpowied na pytania o stylizacj fryzury, farbowanie, higien i piel璕nacj w這s闚.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-10-06, 10:02   #1
ewelinka1983
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Arrow Chce 鈔ednio Popielate Blond W這sy!!!

M鎩 kolor w這s闚 to 鈔edni blond. Aktualnie posiadam jasne pasemka oraz drugi kolor pasemek 鈔edni popielaty blond z londa kolor. Wszytko fajne ale chcia豉bym ju zrezygnowac z pasemek i zafarbowac ca貫 w這sy tak, 瞠by wyszed mi szary kolor niezbyt ciemny i niezbyt jasny. Na g這wie zaczynaj ju r闚nie pojawia si naturalne odrosty koloru 鈔edni blond. W jaki spos鏏 zafrbowac w這sy be zosta造 jednolicie pokryte. Jak farb polecacie by uzyskac po膨dany kolor. Wczoraj kole瘸nka pr鏏owa豉 tego samego posz豉 do fryzjerki, kt鏎e na poczatku rozja郾i豉 odrosty reszte w這s闚 r鏮iez ale s豉biej pokry豉 ca貫 w這sy farba z odcieniem popielu i wysz豉 tregedia, 鄴速e w這sy z rudym odcieniem. Fakt , 瞠 naturalny kolor w這塭w kole瘸nki jest ciemniejszy gdzie o 3 tony ni m鎩. Prosze o porade jak uzyska po膨damy efekt. Oto moje zdj璚ia dla u豉twienia. Prosze o odpowied z g鏎y dzi瘯i
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1666.JPG (92,0 KB, 612 za豉dowa)

Edytowane przez ewelinka1983
Czas edycji: 2006-10-06 o 11:19
ewelinka1983 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-06, 15:10   #2
magdalenaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 205
Dot.: Chce 鈔edni popielate w這sy!!

Nie pomoge Ci niestety bo sama nie wiem, ale mam pytanie
Prosze powiedz jakie kolory masz teraz? chcialabym uzyskac cos podobnego.
Pozdrawiam
Stary 2006-10-06, 15:27   #3
giganciara
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
GG do giganciara

skoro popielate pasemka wszysz造 Ci po londzie, to mo瞠 u篡j j na ca貫 w這sy? innym rozwi您aniem jest rozjasnienie calych w這s闚 i zastosowanie p逝kanki by uzyska popielaty odcien

"ucz si sztuki 篡cia, hip-hop to m鎩 sensei.."

giganciara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-06, 15:28   #4
ewelinka1983
Przyczajenie

Tak jak pisa豉m mam pasemka robione rozja郾iaczem oraz pasemka farbowane Londacolor ciemny blond nr 15 a reszta naturalne w這sy
Stary 2006-10-06, 15:33   #5
ewelinka1983
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez giganciara Poka wiadomo嗆
skoro popielate pasemka wszysz造 Ci po londzie, to mo瞠 u篡j j na ca貫 w這sy? innym rozwi您aniem jest rozjasnienie calych w這s闚 i zastosowanie p逝kanki by uzyska popielaty odcien
Po londzie wychodzi mi dosy fajny kolor ale na odrostach jest jak dla mnie troszke zaciemny wole o 2 tony jasniejszy. Ale g堯wny problem polega na tym w jaki spos鏏 zafarbowac w這sy by wyszed jednolity kolor. Co do rozja郾ienia ca造ch w這s闚 to ja si na to nie pisze bo widzia豉m co wysz這 mojej kole瘸nce. Zastanawiam si czy zafarbowac tylko odrosty a reszte w這s闚 tylko przeci庵n帷 t farb na chwile. 疾by tylko nie by造 鄴速e w這sy o to mi chodzi
Stary 2006-10-06, 16:27   #6
giganciara
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 828
GG do giganciara

skoro Twoja kolezanka ma ciemniejsze wlosy to nie dziw sie ze wlasnie taki kolor jej wyszedl... w okakowaniach farb jest instrukcja jak farbowac wlosy z odrostami, bylo cos takiego ze najpierw nakladasz farbe na odrosty a po 10 min dopiero na reszte wlosow zeby wyszlo jednolicie

"ucz si sztuki 篡cia, hip-hop to m鎩 sensei.."

giganciara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-06, 16:35   #7
ewelinka1983
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez giganciara Poka wiadomo嗆
skoro Twoja kolezanka ma ciemniejsze wlosy to nie dziw sie ze wlasnie taki kolor jej wyszedl... w okakowaniach farb jest instrukcja jak farbowac wlosy z odrostami, bylo cos takiego ze najpierw nakladasz farbe na odrosty a po 10 min dopiero na reszte wlosow zeby wyszlo jednolicie

Ok ma ciemniejsze w這sy ale robi豉 to u fryzjerki, kt鏎a zrobi豉 to tragicznie powinna wiedzie co wyjdzie na ciemnych w這sach i doradzi klientce skoro robi to od kilku lat i jeszcze 膨da full kasy.
A je郵i chodzi o mnie to nie intersuje mnie jak robi si odrosty gdy w這sy s ca貫 zafarbowane,a jak nak豉da farb na w這sy na kt鏎ych s pasemka.
Wiem, 瞠 panikuje ale po prostu jak mam co robi z w這sami to ojjjj strasznie si boj o nawet ma貫 niedoci庵ni璚ia. St康 moje pytania.
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury - Pytania do fryzjerki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a