naturalna zmiana koloru w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-10-07, 22:11   #1
peran2
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

naturalna zmiana koloru w這s闚

Witam to m鎩 pierwszy post na tym forum. Mowie od razu ze jestem chlopakiem;p. Chcialbym wiedziec czy istnieje jakis naturalny sposob zmiany koloru w這s闚. W chwili obecnej kolor moich wlosow to taka mieszanka. Nikt nie wie dokladnie troche blond, troche rudawe, troche jakies inne;pp. Gdy bylem mlodszy(7 - 9 lat) to mialem wlosy koloru blond. Teraz sie zmienily i mam pytanie czy mozna jakos zmienic naturalnie kolor np przez jakis specjalny szampon czy cos takiego. Farbowanie odpada.My郵e ze kobiety biorace udzial w tym forum znaja sie na fryzjerstwie i pomoga mi w rozwiazaniu problemu
peran2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-07, 23:39   #2
ycnan
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 322
Dot.: naturalna zmiana koloru w這s闚

Jesli chodzi Ci o to, zeby rosly Ci wlosy w innym kolorze to sie nie da ^^ Nie ma cudow.
ycnan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-07, 23:42   #3
bess
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 829

DA SIE.mozna osiwiec ze stresu lub starosci
bess jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-08, 20:23   #4
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Cytat:
Napisane przez peran2 Poka wiadomo嗆
Witam to m鎩 pierwszy post na tym forum. Mowie od razu ze jestem chlopakiem;p. Chcialbym wiedziec czy istnieje jakis naturalny sposob zmiany koloru w這s闚. W chwili obecnej kolor moich wlosow to taka mieszanka. Nikt nie wie dokladnie troche blond, troche rudawe, troche jakies inne;pp. Gdy bylem mlodszy(7 - 9 lat) to mialem wlosy koloru blond. Teraz sie zmienily i mam pytanie czy mozna jakos zmienic naturalnie kolor np przez jakis specjalny szampon czy cos takiego. Farbowanie odpada.My郵e ze kobiety biorace udzial w tym forum znaja sie na fryzjerstwie i pomoga mi w rozwiazaniu problemu

Chcesz przyciemni, rozjasni?Stosowanie p逝kanki i szampon闚 fioletowych ( typu Wella regenal, Loreal Silver, farouk Silwer , Rosmann Silver) redularnie mo瞠 dac jakis efekt wyr闚nania w kierunku blondu ( chodzi o bardzo subteln zmian , nie o zadne cuda! i nie jest powiedziane czy si uda, jesli w這sy sa mocno rudawe mo瞠 by ci瞛ko.Oczywi軼ie zmiana dotyczy w這s闚 ,kt鏎e ju s a nie tych , kt鏎e b璠.Na temat naturalnego przyciemniania by這 juz kilka watk闚 , uzyj wyszukiwarki wiza穎wej.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.