Podkad do cery mieszanej wraliwej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-28, 13:50   #31
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Podkad do cery mieszanej wraliwej

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
kiedy go używałam, to nie zwróciłam na to po prostu uwagi, ale z drugiej strony skoro nie zwróciłam, to tez cos w tym jest- nie pamiętam żebym miała problemy z jego ścieraniem się....
mam następne opakowanie , ale stoi w kolejce bo jeszcze jest shiseido do zużycia, więc bardziej sie temu problemowi przyjrzę...ale z drugiej strony....nosze wyłącznie ciemne lub czarne ubrania--często golfy.....zauważyłabym gdyby był brudasem....
Zerknij proszę na KWC- wiele dziewczyn o tym wspomina....

Muszę jednak upolować jego próbkę jeżeli Ty tego nie zauważyłaś Może wcale aż tak źle się nie trzyma?
Stary 2008-02-28, 14:14   #32
jazmine
Zadomowienie

widziałam te wpisy , bo sama tez go oceniałam....niestety nie mogłam sie wypowiedzieć na temat rzekomej nie trwałości bo nie zwróciłam na to uwagi większej...używałam różnych podkładów i dla mnie on jest naprawdę w ścisłej czołówce...zimą używam shiseido bo sa bogatsze, ale późną wiosna i latem nie wyobrażam sobie życia bez clarinsa.....

jazmine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 14:41   #33
larela
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jak się popłakałam i potem lekko wysuszyłam twarz chusteczką to nie został ślad gołej skóry tylko podkład wciąż tam był- jest trwały
Ja mam duże wymagania jeżeli chodzi o tę cechę bo maluję się rano i potem cały dzień latam, używając jedynie ze dwa- trzy razy bibułek matujących, więc podkład MUSI być trwały bo inaczej wieczorem przy demakijażu nie miałabym co zmywać...
A zawsze mam

Również nie znoszę podkładów które od kropli wody zaraz z twarzy znikają i zostają taką białą plamę
Z tym prysznicem to nie taka głupia sprawa- czasem idę się najpierw kąpać a potem zmywam makijaż i gdy sobie polałam połowę twarzy to po wyjściu wszystko było ok. To jest dobry test na sprawdzenie

To skoro przetrwał test z potokiem wody na twarzy to trwałość musi być przyzwoita. Również cenię bardzo sobie tę cechę, dlatego nietrwałość dyskwalifikuję podkład u mnie na samym początku.
Dzięki wielkie, bardzo mi pomogłaś
larela jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 13:58   #34
jazmine
Zadomowienie

wklejam fotkę clarinsa radiance nr 04, nieznacznie jaśniejszego od 01 i 02 których tez używałam.
Jego konsystencja jest leciuteńka co widać po kropli, która wystarczyła mi na pomalowanie prawie całej dłoni.. trudno mi było pokazać kolor rozsmarowany, bo sie dobrze wtapia i po chwili jest niewidoczny, ale poprawiłam i widać taką smużkę
Dodatkowo po tej pomalowanej dłoni przejechałam rekawem czarnej bluzki dzianinowej - zero śladu ( zrobiłam to celowo i dość mocno)

tutaj można porównać kolor
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3292#3292
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1855.JPG (90,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1856.JPG (102,5 KB, 13 załadowań)

jazmine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 22:16   #35
mazidełko
Raczkowanie

Jazmine jak z kryciem i konsystencją u tego Clarinsa ? , testowałam Shiseido ale jakoś mnie nie zachwycił
mazidełko jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości