kremy, kosmetyki matujące. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-03-31, 15:12   #181
Olcia101
Rozeznanie

Dobry krem nawilżająco - matujący

Hej dziewczyny, jaki krem poleciłybyście nwiliżający i dobrze majutacy? Ja uzywam z garnier, własnie mi sie kończy. Jest dobry ale chcialabym sprobowac czegoś nowego. Co myślicie o tego typu kremie z seri under 20? Czekam na wasze propozycje. Pozdrowka
Olcia101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 16:46   #182
kate1991
Wtajemniczenie

Dot.: Dobry kremik nawilżająco-matujący

eris under tenwty jest swietny poczytaj sobie na KWC
kate1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 17:52   #183
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Ja uzywam teraz kremu Soraya miód i mleko. Ma wlaściwości nawilżające, regenerujące i wygładzające i jest naprawdę świetny! Szybko się wchłania i prawie cały dzień trzyma matowy wygląd
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 18:48   #184
AAgusiaczeK
Zadomowienie

GG do AAgusiaczeK

Wiele dziewcxąt, z kórymi rozmawiam jest zadowlonych z Nivea Visage krem nawilżająco matujący na dzień jest taki....
Sama nie uzywalam, ale z rozmow wynika,ze efekty sa zadowalające..
A jesli chcodzi Ci o trwałe zlikwidowanie swiecenia twarzy, to zawsze bedzie trzeba lekko przypudrowac twarz..Zaden krem nie ochroni przed nadmierną produkcją sebum( to własnie to co sie świeci )
Wypróbuj...moze akurat
AAgusiaczeK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:23   #185
monis:-)
Raczkowanie

a co do kremu Nivea Visage matujacy na dzien to moge polecic w 100%.jestem ogolnie zadowolona,wczesniej uzywalam Garnier "czysta skora"matujacy ale bardziej sluzy mi Nivea,gdyz ma lzejsza konsystencje i skora sie tak nie lepi po paru godzinach
polecam!!!
monis:-) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:54   #186
savour_thought
Raczkowanie

GG do savour_thought

Ja sobie chwale kremik z Dax cosmetics- perfecta do cery mieszanej
przejrzyj recenzje w KWC znajdziesz tam cos o nim

http://www.suwaczek.pl/cache/f3b05c59a9.png
savour_thought jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:29   #187
sami14
Przyczajenie

GG do sami14
loreal pure zone czy garnier czysta skora???

mam 14 lat i problemy z cerą. mam rozszerzone pory, błyszczący nos i od czasu do czasu wypryski. stosowalam juz kosmetyki UNDER TWENTY i NIVEA VISAGE YOUNG ale niestety bez zadnych efektow. ostatnio kolezanka polecila mi serię loreal pure zone lub garnier czysta skora. ktore z nich najbardziej nadają się do mojego rodzaju cery???
sami14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 15:32   #188
jessy
Zakorzenienie

Dot.: loreal pure zone czy garnier czysta skora???

Jestem za L'Orealem!! Kiedyś mi pomógł, co prawda moim problemem była tylko świecąca się strefa T, ale to bardzo ładnie zniwelowała pianka...
Stary 2006-04-11, 20:24   #189
201604190934
Konto usunięte

oi ja odradzam garniera...ogolnie moze i matowi ale nie pomaga pozbyc sie zanieczyszczeń
201604190934 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-11, 20:41   #190
Milka19
Zakorzenienie

Talking Dot.: loreal pure zone czy garnier czysta skora???

Cytat:
Napisane przez sami14
mam 14 lat i problemy z cerą. mam rozszerzone pory, błyszczący nos i od czasu do czasu wypryski. stosowalam juz kosmetyki UNDER TWENTY i NIVEA VISAGE YOUNG ale niestety bez zadnych efektow. ostatnio kolezanka polecila mi serię loreal pure zone lub garnier czysta skora. ktore z nich najbardziej nadają się do mojego rodzaju cery???
A ja polecam KWC
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 00:09   #191
Justyna_sz
Raczkowanie

GG do Justyna_sz

A ja polecam kosmetyki firmy IWOSTIN. (PURRITIN seria dla cery z problemami) Wpadło mi w ręce ostatnio i jestem naprawdę pod wrażeniem. Używałam NIVEA VISAGE YOUNG i GARNIER CZYSTA SKÓRA. Niestety nie używałam L`oreala, ale odradziła mi go kosmetyczka (podobno tonik zawiera alkohol - nie wiem nie sprawdzałam). Jestem trochę starsza od Ciebie mam 22 lata, więc mogę nie być wiarygodna, ale IWOSTIN podsunęłam bratu i też jest bardzo zadowolony. (jest prawie w Twoim wieku i ma duże problemy z trądzikiem). Cena jest podobna do L`oreala, poczytaj KWC i dokonaj wyboru.

Pozdrawiam. Justyna
Justyna_sz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 15:30   #192
yedanna
Zakorzenienie

Zdecydowanie odradzam Loreal Pure Zone. Skusiłam się kiedyś na tą serię, ale okazała się wielkim niewypałem. Przede wszystkim duża zawartość alkoholu (co już czuć nosem ), bardzo wysuszają skórę - aż zaczęła się łuszczyć a potem nadmiernie przetłuszczać i zamiast jednego paskudztwa miałam na twarzy małe stadko. Na szczęście szybko odstawiłam i wszystko wróciło do normy.
Co do Garnier Czysta Skóra, to moim zdaniem są to kosmetyki łagodniejsze, delikatniejsze dla cery. Radzi sobie z błyszczeniem i rozszerzanymi porami, szczególnie kremik jest bardzo dobry. Ale do dłuższego stosowania też się nie bardzo nadają. Przynajmniej w moim wypadku. Mam cerę mieszaną, troszkę rozszerzonych porów i od czasu do czasu jakiś wyprysk.
Stary 2006-04-13, 22:43   #193
nikia
Rozeznanie

GG do nikia

siemka! ja uzywam garniera i jestem zadowolona ten krem matujacy z serii A jest wypasny.. super matuje strefe "T" i zamyka pory.jest delikatny i odpowiedni do mlodej cery takze polecam.co do L'oreala nie wiem nie uzywalam.. pozdrawiam
nikia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 22:56   #194
Agosek
Zadomowienie

GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek

Hmmm ja zawsze mieszam kosmetyki tzn. nie używam całkiem jednej serii. Tonik z L'oreala rzeczywiście zawiera alkohol (zawsze sprawdzam skład w sklepie, bo używam bezalkoholowych), ale pozostałe produkty są całkiem przyjemne. Garnier jest łagodniejszy ale efekty daje średnie (w sumie to jest L'oreal-owska tańsza seria).
Odchodząc od tych kosmetyków, choć nie całkiem, mojej buzi dobrze zrobiła miesznka: pianka do mycia Pharmaceris (z Eris'a), tonik Nivea Young i krem z Pure Zone. Przez długi zcas miałam naprawdę spokój.

Życzę powodzenia w walce o dobrą cerę .
Stary 2006-04-14, 16:29   #195
sami14
Przyczajenie

GG do sami14

Siemaneczko, wiecie co ostatnio słyszałam, że podobno jeśli ktoś ma problemy z trądzikiem, błyszczącą się cerą, itp to powinien sobie kupić w aptece mydło siarkowe( jest nie drogie, kosztuje ok. 3 zł). Moja koleżanka go używa i ma bardzo ładną twarz. Zastanawiam się tylko czy to mydło zwęża pory skóry, bo mi szczególnie na tym zależy. A może wy wiecie???
sami14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 16:16   #196
olkie
Zakorzenienie

GG do olkie

a ja poprostu kocham pure zone!!!naprawde swietnie sobie z moja buzia poradzil! natomiast jesli nie masz jakis strasznych problemow z tradzikiem mozesz zainwestowacw garniera bo nie ma takiego mocnego dzialania.pure zone w kazdym razie nie jest dla skory normalnej ani suchej ani wrazliwej!(pisze to na opakowaniu i calkowicie nie rozumiem opini recenzentek z kwc ktore zala sie na niego.poprostu nie dobraly sobie kosmetyku do swojego typu cery)a jesli masz punktowe problemy to polecam krem acnofan z apteki.jestem od nego uzaleznoina.teraz po seri z loreala moja buzia wrocila do normy i zaprzestalam stosowania zelu pure zone by jej niepotrzebnie nie podraznic.zamiast tego kupilam sobie krem gleboko oczyszczajacy clean&clear.fantastyczny efekt chlodu daje po uzyciu
Stary 2006-04-15, 16:28   #197
Amanda:)
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sami14
Siemaneczko, wiecie co ostatnio słyszałam, że podobno jeśli ktoś ma problemy z trądzikiem, błyszczącą się cerą, itp to powinien sobie kupić w aptece mydło siarkowe( jest nie drogie, kosztuje ok. 3 zł). Moja koleżanka go używa i ma bardzo ładną twarz. Zastanawiam się tylko czy to mydło zwęża pory skóry, bo mi szczególnie na tym zależy. A może wy wiecie???
Radzę pzeszukać KWC tam znajdziesz opinię na temat kosmetyków które Cię interesują.
Pozdrawiam

Amanda:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 16:48   #198
sylwónia
Zadomowienie

Pure Zone to takie ostre działo raczej jest, może zastosuj najpierw Garniera, jakbyś się po nim jeszcze błyszczała to przejdź na Loreal. No i zgadzam się co do Iwostina- cała seria jest świetna .

Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:07   #199
jennifer2006
Raczkowanie

Krem Matujący

Mam ogromną prośbę. Czy ktos mógłby mi polecic jakis dobry krem matujacy na dizeń taki ktory mozna nakąldać od podkład, uzywałam juz wielu ale po kazdym i tka sie swiece amam skóre mieszaną, uzywałam m.in Garnier czysta skóra (matuje dobrze ale sie nie nadaje pod podkład), nivea visage matujacy (wcale nie matuje), Soraya (tez nei dla mnie). Moze ktos odkrył jakeis cudo ktore by naprawde matowilo skore?
jennifer2006 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:12   #200
agatka-a
Zakorzenienie

Dot.: Krem Matujący???

a przeglądałaś KWC?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ubmitimage.y=0
agatka-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:18   #201
Milka19
Zakorzenienie

Smile Dot.: Krem Matujący???

Cytat:
Napisane przez jennifer2006
Mam ogromną prośbę. Czy ktos mógłby mi polecic jakis dobry krem matujacy na dizeń taki ktory mozna nakąldać od podkład, uzywałam juz wielu ale po kazdym i tka sie swiece amam skóre mieszaną, uzywałam m.in Garnier czysta skóra (matuje dobrze ale sie nie nadaje pod podkład), nivea visage matujacy (wcale nie matuje), Soraya (tez nei dla mnie). Moze ktos odkrył jakeis cudo ktore by naprawde matowilo skore?
A jaki stosujesz podkładzik? Ja pod swój kładę na buźkę kremik nawilżający, wtedy podkład lepiej się trzyma Jak próbowałam to samo z matującym, to wtedy podkład stawał się na twarzy dość widoczny, nie stapiał się dostatecznie z twarzą no i miałam wrażenie, że moja skóra jest bardzo przesuszona. Dodam, że używam podkładów matujących.
Milka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:43   #202
Kamuusia
Raczkowanie

wlasnie kupilam sobie matujący nivea wisage i dalam pod podklam to musialam wszytsko od nowa zmywac i nakladac orkopnei sie walkuje z podkladem...fuj fuj ;p najlepiej sprawuje sie pod podklad kremik Bambino ))
Kamuusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:44   #203
natee
Zakorzenienie

PERFECTA CERA MIESZANA , świetnie matuje , jest w wersji dotleniającej i przeciwzmarszczkowej

natee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 19:54   #204
Asieńka_86
Rozeznanie

GG do Asieńka_86

Ja polecam kremik matujący Bioderma "Sebium AKN" przy tym ma właściwości zapobiegające powstawaniu zaskórników Perfecta DaxCosmetic też jest niczego sobie
Asieńka_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 20:13   #205
dore
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kamuusia
wlasnie kupilam sobie matujący nivea wisage i dalam pod podklam to musialam wszytsko od nowa zmywac i nakladac orkopnei sie walkuje z podkladem...fuj fuj ;p najlepiej sprawuje sie pod podklad kremik Bambino ))
zalezy o ktorym nivea visage piszesz ...
ja uzywam nivea visage nawilzajacy krem matujacy na dzien do cery mieszanej i tlustej (nie ten young!!!) i jest bardzo dobrym kremem pod podklad. nie walkuje sie nic a nic, szybko sie wchlania i matuje. co prawda na chwile po aplikacji jest wrecz przeciwnie - swieci sie, ale po 3min jest ok. skora jest matowa na dluzszy czas. jest bardzo lekki, idealny na wiosne i lato i nie powoduje powstawania zaskornikow - nie wlazi w pory.
szczerze go polecam, juz uzywam drugi sloiczek. kosztuje ok. 13-15zl i dla mnie starcza na 5miesiecy codziennego uzywania.

chodzi o ten krem:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11099
dore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 08:31   #206
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

może polecany wielokrotnie na wizażu krem Biodermine, do kupienia w aptece za ok. 21zł, wpisz w wyszukiwarkę napewno wiele wątków Ci wyskoczy na jego temat, teraz Bieledna w serii NO More wsprowadziła pudrowy żel matujący, tez są o nim różne opinie, więc może warto wypróbować, może na Ciebie bedzie działał dobrze, sa chyba czasem w drogeriach do upolowania jego próbki,

może oprócz matownienia przed nałożeniem podkładu, warto byłoby zadbac na codzień o solidne nawilżenie, bo wysuszona skóra wydziela jeszcze więcej sebum, przez co zaczyna sie świecić, przy codziennym nawilżaniu, skóra powinna sie uspokoić i nie wydzielac tyle sebum, warto o tym też pomyśleć.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 09:48   #207
corka_rosy
Wtajemniczenie

Ja używam Garniera "czysta skóra", a na to podkład max factor "lasting parformance", potem odrobina pudru w kamieniu Joko (byłam zadziwiona jego jakością) i moja buzia jest niebłyszcząca przez ok 6 godz. Czyli jak na nią to całkiem nieźle

21.04.2013.
corka_rosy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 14:39   #208
jessy
Zakorzenienie

Dobra jest seria matująca Bio Specific Regulation z YR. Spróbuj też zmienić podkład na Dream Matte Mousse, albo inny w musie, łatwiej się nakłada na różne kremy
Stary 2006-04-25, 17:27   #209
*Claire*
Wtajemniczenie

ja używam garniera matujaco-nawilżajacego i jest w porządku.

*Claire* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 20:31   #210
Etiuda
Raczkowanie

Ja polecam SVR Lysanel Mat. Jest to apteczna emulsja o właściwościach matujących, regulujących procesy wydzielania sebum i nawilżających. Kiedy zaczynałam stosować rezultaty naprawdę mnie przyjemnie zaskoczyły. Wykańczam już 3 opakowanie, stosuję pod podkład (Dermablend).

Etiuda jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cera tłusta, krem matujący, świecenie się

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości