Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-31, 19:13   #3031
immortal3
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej, ja już nie potrzebuję odpowiedzi...
Nie odpowiedziałyście mi więc kupiłam S9950
Mam nadzieję ,że ST sppisze się dobrze, czkeam na paczkę.
Jak tlyko ją przetestuję to dodam recenzję
Pozdrawiam!

1. Jesteś na necie
2. Jesteś zalogowany na forum wizaz.pl
3. Czytasz
5. Nie zauważyłeś, że nie ma punktu 4
6. Właśnie to sprawdziłeś
7. Śmiejesz się
immortal3 jest offline  
Stary 2010-03-31, 20:15   #3032
Jazzlyn
Zadomowienie

katarzyna21, a po co Ci aż 400 st? Nie wydaje mi się żeby istniała prostownica która się nagrzewa do takiej temperatury, nawet fryzjerska :P
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-03-31, 20:43   #3033
GOCHA1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
katarzyna21, a po co Ci aż 400 st? Nie wydaje mi się żeby istniała prostownica która się nagrzewa do takiej temperatury, nawet fryzjerska :P
a przy takiej temperaturze w ogole wlosy zostaja na glowie ? tego nawet by obudowa nie wytrzymala
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2010-03-31, 21:13   #3034
katarzyna21
BAN stały

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
a przy takiej temperaturze w ogole wlosy zostaja na glowie ? tego nawet by obudowa nie wytrzymala
Oj by wytrzymała...
Czyli nie wiecie jakie i gdzie są takie prostownice...
Tradycyjna no name nagrzewa sie do 200 - 250 st C...ale tego nikt nie spr i sie tego tak nie czuje...
katarzyna21 jest offline  
Stary 2010-03-31, 22:17   #3035
Jazzlyn
Zadomowienie

No tak, ale 200 to nie 400, nie chodzi Ci czasem o temperaturę w Fahrenheitach? Bo owszem za granicą znajdziesz prostownice nawet do 450, ale temparatura jest podana właśnie w °F :P
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-04-02, 14:49   #3036
syllvia84
Przyczajenie

Witam. Proszę o opinie, którą z 2 prostownic byście wybrali na moim miejscu? Zastanawiam się między Remingtonem S7902 (bądź tą z szerokimi płytkami S8002) lub Babyliss ST30E. Mam półdługie włosy ale grube. Do tej pory używałam prostownicy z szerokimi płytkami i z grzebykiem. Normalnie chyba wybrałabym remingtona ale nie wiem czy będzie mi łatwo prostować włosy prostownicą bez grzebyka, dlatego proszę o Wasze opinie.

Edytowane przez syllvia84
Czas edycji: 2010-04-02 o 14:51
syllvia84 jest offline  
Stary 2010-04-02, 16:24   #3037
JMS
Przyczajenie

Drogie właścicielki Ga.Ma mam do Was pytanie. Czy robicie swoimi prostownicami LOCZKI?? Bo ja stoję właśnie przed wyborem nowego sprzęciku i nie mogę się zdecydować. Prostownice tej firmy zachwalacie zarówno Wy jak i Panie w hurtowni gdzie już o nie pytałam. Ale jakoś nie mogę się przekonać czy naprawdę warto je kupić - wydają się być takie kwadratowe.
Oczywiście pomysł z loczkami robionymi prostownicą zaczerpnięty z Youtube. Dodam więc, że prostownica ma mi służyć głównie do tego, bo lokówka niestety nie dla mnie. PS. A może polecacie coś innego?? GHD wydaje się być idealna, gdyby nie ta cena... Mój budżet to kwota do 400 zł.

Dziękuję za odpowiedzi już z góry. I życzę wesołych świąt
JMS jest offline  
Stary 2010-04-02, 21:13   #3038
Glam Rock
Raczkowanie

Dot.: Którą prostownicę wybrać? Remington czy Babyliss?

A ja polecam Remingtona!
To nic, ze jest bez grzebyka, wystarczy, ze dobrze rozczeszesz włosy przed prostowaniem i będzie OK
uważam, że Remington jest mistrzem do prostowania włosów - ja jak prostowałam moje grube długie włosy to miałam proste do momentu aż nie umyłam
Teraz mam już cienkie i z deka zniszczone rozjasnianiem, więc Remingtona schowałam w szafce, ale boki nadal nim wspomagam jest super !
Glam Rock jest offline  
Stary 2010-04-02, 23:00   #3039
JMS
Przyczajenie

Po przeczytaniu całego tomu wypowiedzi o najlepszych prostownicach na wizaz'u i poczytaniu opinii z for zagranicznych moim zdaniem:

http://www.lookfantastic.com/electri...on-1-inch.html

http://www.lookfantastic.com/electri...on-1-inch.html

te prostownice wygrywają z GHD. Są w porównywalnej cenie (dołączam linki ze znanej Wam stronki) choć na stronie producenta cena wyższa niż GHD.

Czy jest może wśród Nas posiadaczka marki FHI?? I utwierdziłaby mnie w przekonaniu, że warto któreś z tych cudeniek kupić?? Bądź lepiej pozostać przy starszej technologicznie GHD??
JMS jest offline  
Stary 2010-04-03, 16:43   #3040
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Remington S 8100

a co sadzicie o niej?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline  
Stary 2010-04-03, 17:14   #3041
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Od jakiegoś miesiąca testuje GHD i szczerze mówiąc dziwią mnie zachwyty nad tą prostownicą. Wcześniej używałam Efalocka Flat Mastera i szczerze mówiąc nie widzę jakiejś specjalnej różnicy na korzyść GHD.
Obydwie gładko suną po włosach (może GHD troszkę gładziej), obydwoma trzeba kilka razu przejechać po paśmie żeby było proste, po Efalocku włosy są sztywniejsze, sypsze (taki efekt zdecydowanie bardziej mi odpowiada), po GHD bardziej miękkie, sprężyste, wydają się cieńsze i bardziej "ulizane" (może przy grubych włosach sprawdzałaby się lepiej), po obydwu się elektryzują więc podejrzewam że żadna z nich nie ma jonizacji (a przynajmniej nigdzie się jej nie włancza). Efekt utrzymuje się u mnie w przypadku obu prostownic 1 dzień (GHD kupowałam z nadzieją że będę mieć proste włosy do kolejnego mycia i tu się baaardzo zawiodłam, bo w końcu za taką cenę chyba mogłam na to liczyć? I teraz nie wiem co w niej tyle kosztuje ?) Wizualnie są bardzo podobne, minimalistyczne: Efalock ma trochę grubszą płytkę co sprawia, że lepiej nim się prostuje grzywkę - bez najmniejszego problemu, GHD w ogóle nie umiem wyprostować grzywki bo albo są wyprostowane na sztorc i wygląda jak miotła, albo jak delikatnie podkręcam do środka otrzymuję efekt "brzyduli" w dodatku mam poodbijane na grzywce paski od prostownicy.
Przy Efalocku wnerwia mnie regulacja temperatury która jest na zewnątrz obudowy i przy prostowaniu sama się przekręca, tzn. niechcący zawadzam ją ręką i zmienia się temperatura urządzenia (w GHD nie ma tego problemu bo nie ma regulacji, a temperatura jakoś magicznie dopasowuje się do włosa(?) - niespecjalnie chce mi się w to wierzyć) oraz to, że z czasem płytki brązowieją, a prostownica się "zużywa" (po jakiś 4 latach użytkowania jest do wymiany). Nie wiem jak jest z trwałością w przypadku GHD, mam nadzieję że lepiej.
To tyle refleksji nad najlepszą na świecie prostownicą która okazała się całkiem przeciętna.
Stary 2010-04-03, 18:30   #3042
JMS
Przyczajenie

lalaith Dziękuję bardzo za opinię. Od wczoraj cały dzień czytam wszystkie możliwe fora zarówno Polskie jak i zagraniczne. Z tego co wiem GHD miała dosyć mocną kampanię reklamową i dlatego jest tak mocno znana choć sprzęt ma "stary" jak na obecnie oferowany. Fakt faktem jest dobra, ale nie najlepsza. Jej skuteczność wynika z dobrego jakościowo ceramicznego pokrycia płytek, na którym inne marki troszkę oszczędzają. Często dziewczyny piszą, że wolą wspomnianą przeze mnie markę FHI Feat bądź porównywalną CHI Pro (nie mylić z Farouk CHI - bo to chyba inne firmy z tego co zauważyłam, jeśli się mylę to bardzo przepraszam). Różnice nie są jakieś drastyczne. Ponadto GHD jak wspomniałaś nie ma jonizacji, dlatego często włosy są "elektryczne" jak to jedna z kobiet napisała. Dla mnie ta marka odpada, bo wydaje się być przereklamowana. To tak jakby kupić Porshe, kiedy można mieć np. Forda. Każde auto jeździ, ma klimatyzację itd. a płacimy tylko za markę.
We wtorek postanowiłam odwiedzić wszystkich fryzjerów w moim mieście i przyległych (ok. 30) i zapytać, która ich zdaniem jest OK. Nie omieszkam przetestować wspomnianych marek by się na własnej skórze przekonać, która będzie OK jak dla mnie (o ile będą w odwiedzanych salonach).

Przepraszam za długą wypowiedź. Oczywiście jeśli się mylę w tym co piszę to trudno, ale takie sobie na razie wypracowałam zdanie po 2 dniach naprawdę głębokiego przeszukiwania wujka google i cioci youtube i ich wyników.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Ahaaa dodam, że w ranking często na 1 miejscu pojawiają się prostownice firmy SEDU i SOLIA Zna ktoś może?? Cena podobnie jak GHD I FHI HEAT
Najbardziej polecane są te z regulacją temperatury Bo te co niby mają czujniki i się dostosowują do włosa to zawodzą i działają na zasadzie grzania stałą temperaturą, z tym, że co jakiś czas minimalnie ją podnoszą po to, aby prostownica nie traciła ciepła. Po za tym są niby mniej żywotne
Polecam wpisać w wujka google np. "the best flat iron" I się same przekonacie, co króluje na 1 miejscu w innych krajach. Na pewno nie GHD.

Edytowane przez JMS
Czas edycji: 2010-04-07 o 12:07
JMS jest offline  
Stary 2010-04-06, 15:23   #3043
madziula199090909090
Raczkowanie

jaką prostownicę polecacie?

Hej. Planuję kupić prostownicę. Szukałam w internecie, ale jest ich tyle, że trudno mi się zdecydować. Chodzi mi o taką, która jak najmniej niszczy włosy i efekt utrzymuje się chociaż jeden dzień (byłoby super gdyby do mycia, czyli 2-3 dni). Mam włosy rozjaśniane, ni to proste ni kręcone za łopatki, ale zapuszczam więc zależy mi na takiej, którą prostowanie włosów zajmnie jak najmniej czasu. Są suche i ogólnie zniszczone zabiegami fryzjerskimi. W necie natknęłam się na babyliss high sensation spa. Czy któraś ma tę prostownicę? Czy jest dobra? Piszcie jakie macie prostownice i jakie są po nich efekty. Piszcie też ceny. Na ten cel mam przeznaczone 400-500 zł.
madziula199090909090 jest offline  
Stary 2010-04-06, 18:15   #3044
backie
Zakorzenienie

Dot.: jaką prostownicę polecacie?

Proponuję zajrzeć na KWC w urządzenia elektryczne - znajdziesz tam trochę tego sprzętu.
Nie polecę hitu za 400-500zł, ale... swoją, której aktualnie używam.
Recenzja KWC.
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=312633

backie jest offline  
Stary 2010-04-06, 18:21   #3045
N4TI
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to N4TI

a jaka prostownice taka nie droga polecilybyscie do krecenia wlosow, przede wszystkim chodzi mi o to zeby byla waska i latwo sie robilo loki
Stary 2010-04-07, 17:54   #3046
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez JMS Pokaż wiadomość
Ahaaa dodam, że w ranking często na 1 miejscu pojawiają się prostownice firmy SEDU i SOLIA Zna ktoś może?? Cena podobnie jak GHD I FHI HEAT
Najbardziej polecane są te z regulacją temperatury Bo te co niby mają czujniki i się dostosowują do włosa to zawodzą i działają na zasadzie grzania stałą temperaturą, z tym, że co jakiś czas minimalnie ją podnoszą po to, aby prostownica nie traciła ciepła. Po za tym są niby mniej żywotne
Polecam wpisać w wujka google np. "the best flat iron" I się same przekonacie, co króluje na 1 miejscu w innych krajach. Na pewno nie GHD.
Sedu ma moja przyjaciółka i bardzo ją sobie chwali, z tym że kupiła ją w Polsce za 460zł, a za GHD chcą u nas 830 więc różnica spora.

Jeśli chodzi o temperaturę to ja nie potrzebuję regulacji bo i tak zawsze prostownicę podkręcam na maxa bo mi się zdaje że wtedy najlepiej prostuje i najdłużej trzyma się efekt

A angielskiego nie umiem więc nie jestem w stanie analizować obcojęzycznych stron.
Stary 2010-04-09, 22:52   #3047
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Witam
Wiem jak to ciężko jest znaleść dobrą prostownicę. Przeczytalam caly wątek i dalej miałam mętlik w głowie, ale poszłam na żywioł i zamówiłam w ciemno prostownice firmy Remington s1051 zwaną też Sleek&Curl dokładnie tą http://allegro.pl/item978214275_pros...s1051_lcd.html.
Mam ją od wczoraj, zamówiłam w środe, a w czwartek rano już była u mnie, no i calkiem niedrogo wyszlo 130 zł z przesyłką. Co do samej prostownicy jest świetna bardzo poręczna i leciutka, ma specjalny pokrowiec, plyte DVD na której są różne sposoby kręcenia loków tą prostownicą. Jak dla mnie ogromnym plusem jest również cyfrowe ustawianie temperatury. Moje włosy są cienkie, do ramion. Końcówki są tragiczne, mam sianko po rozjasnianiu. Ta prostownica mega wygładza włosyKońcówki w końcu wyglądają po ludzku, włosy są bardzo gładkie, blyszczące i sypkie Siedze non stop i je dotykam, naprawde taki efekt jak mam po tej prostownicy, wcześniej uzyskiwałam tylko po wizycie u fryzjera. Przed prostowaniem używam tylko jedwabiu, planuje również zakup kosmetyku termoochronnego. Mi wystarczy 150 stopni, a nawet powiedzialabym ze i to za duzo :p Mozna oczywiscie regulowac temperature od 150 do 230 stopni. Próbowałam również kręcic włosy Naprawde dzięki tej prostownicy piekne loki robi sie dziecinnie prosto Wcześniej używałam prostownicy z babyliss'a i żaluje, że wcześniej nie odkryłam Remingtona bo jest o niebo lepszy i tańszy. Naprawde jestem bardzo zadowolona z zakupu i wszystkim polecam
NeverGoodEnough18 jest offline  
Stary 2010-04-09, 22:55   #3048
thelilah
Zadomowienie

Cytat:
też słyszałam o sedu i solii, to podobno najlepsze prostownice w usa. kusiła mnie sedu głównie dlatego, ze "podobno" używa jej jennifer a. a zawsze podobała mi się fryzurka rachel z przyjaciół hehe <nawet nie wiedziałam, że totalnie proste włosy nazywane są tam często właśnie fryzurą sedu> ostatecznie zdecydowałam się na ghd, bo rekalamacja sedu wiązała się tylko i wyłącznie z wysyłką do stanów :-/ nie żałuję. miałam na próbę farouka, używałam babylissa <porażka swoją drogą> chciałabym sprawdzic tondeo, bo lalaith pisze, że też jest super. póki co mam ghd i jestem zadowolona
thelilah jest offline  
Stary 2010-04-11, 13:04   #3049
Paulyna
Zakorzenienie

Dziewczyny mam prostwonicę Remington s-1031 1,5 roku. Włączyłam ją dzisiaj i normalnie zapaliła się dioda i migała do nagrzania, jednak płytki były zimne ;( Jak myślicie co to mogło się stać? Nie używałam jej 3 dni, leżała w szufladzie i zonk ;(
Paulyna jest offline  
Stary 2010-04-13, 16:35   #3050
redo92
BAN stały

Prostownice REMINGTON - która?

Witam!
Od sporego już czasu zastanawiam się nad kupnem porządnej prostownicy.
Dostałam zwykłą firmy Holden i mimo, ze to moja pierwsza z łatwością mogę stwierdzić, ze jest do niczego.

Zastanawiam się nad dwom i chciałabym żebyście pomogły mi w wyborze:

1. Prostownica REMINGTON SHINE THERAPY
http://www.allegro.pl/item983703512_...e_therapy.html

2. REMINGTON straight in a stroke
http://www.allegro.pl/item984203063_...agon_fvat.html

PS
Zależy mi na tym aby włosy były idealnie gładkie i ładnie się błyszczały
redo92 jest offline  
Stary 2010-04-13, 19:44   #3051
JMS
Przyczajenie

Hejka. Melduje wyniki z moich poszukiwań najlepszej prostownicy. Niestety wszędzie oferowano mi albo prostownice wahl cutek albo fox albo Ga.ma Nigdzie nie słyszano o markach takich jak GHD, FHI Heat, czy innych "profesjonalnych". Dodam, że byłam we wszystkich możliwych hurtowniach w mojej okolicy i kilku salonach. Tam zazwyczaj był wahl cutek - zwykły ceramiczny
JMS jest offline  
Stary 2010-04-14, 07:41   #3052
makeupnotwar
Wtajemniczenie

Cytat:
Hejka. Melduje wyniki z moich poszukiwań najlepszej prostownicy. Niestety wszędzie oferowano mi albo prostownice wahl cutek albo fox albo Ga.ma Nigdzie nie słyszano o markach takich jak GHD, FHI Heat, czy innych "profesjonalnych". Dodam, że byłam we wszystkich możliwych hurtowniach w mojej okolicy i kilku salonach. Tam zazwyczaj był wahl cutek - zwykły ceramiczny
wahl jest b. fajny - u mnie tytanowy wypada miliard razy lepiej niż np mój stary remington

makeupnotwar jest offline  
Stary 2010-04-15, 16:28   #3053
jenny87
Rozeznanie

GG do jenny87

wczoraj kupilam swoja pierwsza prostownice REMINGTON S2013, ,efekt jest swietny, w 5 minut wlosy za lopatki sa prosciutkie,efekt utrzymuje sie juz drugi dzien, mimo wiatru - polecam ta prostownice
jenny87 jest offline  
Stary 2010-04-15, 17:02   #3054
Victoria2402
Raczkowanie

Dot.: Prostownice REMINGTON - która?

redo92
Sama posiadam prostownicę shine therapy i jestem bardzo zadowolona! Moje włosy ZAWSZE wywijały się na zewnątrz z jednej strony juz po kilku godzinach, a teraz efekt utrzymuje się przez 2 dni (bo co 2 dni myję włosy ;p ) . Nawet przy wilgotnym powietrzu włoski zostają na miejscu bez używania lakieru. Poza tym prostownica bardzo wygodna w użyciu, do 180 st. nagrzewa mi się w 5 sek, później włosy prostuję jedynie 3-4 min (włosy mam lekko cieniowane, do biustu; prostuję warstwami). Gorąco polecam! A jeśli włosy masz zniszczone, to nawet najlepsza prostownica nie sprawi, że będa gładkie i lśniace.
Victoria2402 jest offline  
Stary 2010-04-16, 08:50   #3055
syllvia84
Przyczajenie

A ja zakupiłam Remingtona s7902 z ceramiczną powłoką płytek, które emitują substancję zapobiegającą kręceniu się włosów przez cały dzień. Powiedziałabym, że nawet i dłużej Włosy myję co 3 dzień. Po wyprostowaniu ich moją starą prostownicą, przy deszczowej pogodzie nie było mowy o prostych, gładkich włosach chociażby do końca dnia. Momentalnie zaczęły się wywijać, puszyć i były niemiłe w dotyku. Teraz efekt utrzymuje się do następnego mycia, chociaż cały czas praktycznie pada Prostowanie tą prostownicą na mokro w moim odczuciu (przynajmniej na moich włosach) daje lepsze efekty niż na sucho i w sumie zaoszczędza czas, bo nie muszę ich suszyć suszarką albo czekać aż wyschną same. Fakt, że obudowa nad płytkami bardzo się nagrzewa jednak nie przeszkadza to w prostowaniu, i tak trzyma się ją w miejscu do tego przeznaczonym no i co jeszcze daje jeden plus - można na niej kręcić włosy wychodzą super skręty, więc gdyby się tak nie nagrzewała być może byłoby to trudniejsze Polecam wszystkim.
syllvia84 jest offline  
Stary 2010-04-17, 22:18   #3056
EdzikK
Raczkowanie

Talking Prostownico-lokówki- jakie polecacie?

Witam
Jako, że nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie ( chyba, że źle szukam także proszę o wyprowadzenie mnie z błędu), chociaż myślę, że taki wątek może być przydatny.
Szukam prostownicy, dzięki której można kręcić równieź loczki.
W internecie znalazłam takie:
http://www.nokaut.pl/karbownice/pros...on-sb1001.html
Ale z żadną z nich nie miałam styczności. Osobiście miałam kiedyś taka pomarańczowa Ducastel ( prezent od koleżanki fryzjerki, ale jest w UK) i nigdzie nie moge dostać... ;/
Mnie wydaj się kusząca, ta http://www.allegro.pl/item997450258_...uper_cena.html
albo
http://www.nokaut.pl/karbownice/urz-...ton-s8102.html
A jakie sa wasze doświadczenia?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez EdzikK
Czas edycji: 2010-04-17 o 22:55
EdzikK jest offline  
Stary 2010-04-17, 23:04   #3057
MoniaTT18
Przyczajenie

Cześć, mam problem z decyzją, przejrzałam już dużo wątków o prostownicach i znalazłam 5 modeli które mnie interesują, ale nie mogę się zdecydować którą kupić:
Remington s9800 http://allegro.pl/item995789245_prostownica _ remington_s9800_s_9800_gw _3_lata_f_vat.html
Remington 9950 http://allegro.pl/item990956852_prostownica _ remington_s9950_shine_the rapy_awokado.html
Remington S2014 Protect & Shine http://allegro.pl/item997769409_prostownica _ remington_s2014_protect_s hine.html
REMINGTON S1051 http://allegro.pl/item995708093_prostownica _ remington_s1051_prostuje_ kreci_wys_24h.html
Remington S7902
ma ktoś może jedną z nich? Możecie mi coś o nich napisać, jak się zachowują w praktyce? Proszę pomóżcie mi zdecydować
Stary 2010-04-19, 13:23   #3058
Amizu
Rozeznanie

Ja się zastanawiam między:
*** remington S1051

http://allegro.pl/item1001752257_pro...urier_24h.html

*** Remington S1005

http://allegro.pl/item989556857_pros..._promocja.html

Ta druga jest tańsza i bym się bardziej ku niej skłaniała ... jak myślicie one się różnią bardzo od siebie... lcd mi nie jest bardzo potrzebne ...i loków nią tez robić nie będę... Tylko prostować
Amizu jest offline  
Stary 2010-04-21, 12:03   #3059
dorrottii
Raczkowanie

Arrow Prostownica philips hp4666 hp -oceny-

Witam, zastanawiam się nad kupnem prostownicy. Z powodu ogromnego wyboru nie mam pojęcia, którą wybrać...
Zależy mi żeby nie zniszczyć włosów, nie używałam raczej do tej pory wogóle prostownicy.
Zwróciłam uwagę na PHILIPS HP4666,
http://images.philips.com/is/image/PhilipsConsumer/HP4666_07-GAL-global?wid=430&hei=430&$j pglarge$

to mniej więcej jej parametry:

1. Cyfrowe ustawienia temperatury pozwalają cieszyć się niezwykle gładkimi włosami

Cyfrowe ustawienia temperatury ułatwiają szybki wybór odpowiedniej funkcji oraz dostosowanie temperatury działania za pomocą cyfrowego wyświetlacza, który pozwala wybrać idealną temperaturę dla danego typu i potrzeb włosów. Dzięki temu możesz cieszyć się idealną fryzurą za dotknięciem jednego przycisku.

2. Temperatura działania 220°C pozwala uzyskać wspaniałe efekty jak w salonie

Wysoka temperatura pozwala zmieniać kształt fryzury oraz uzyskać doskonały wygląd, jak po wyjściu z salonu.

3. Zaokrąglone krawędzie pozwalają uzyskać idealne loki i piękne fale

Płytki ceramiczne z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami sprawiają, że układanie loczków i loków jest prostsze, niż kiedykolwiek. Nawiń włosy na zaokrągloną krawędź i przeciągnij prostownicą w dół tak, jak robisz to zazwyczaj.

4. Nano-diamentowe płytki ceramiczne zapewniają wyjątkowo gładki poślizg i lśniące włosy

Diamenty nie tylko są najlepszymi przyjaciółmi kobiety; poza tym są znane także ze swoich właściwości fizycznych — stanowią najtwardszą powierzchnię, jaką można uzyskać. Wiedzę tę wykorzystano w celu optymalizacji prostujących płytek ceramicznych. Zaawansowane technologicznie nano-diamentowe prostujące płytki ceramiczne zapewniają optymalne przewodzenie ciepła i wyjątkowo gładką, odporną na zarysowania powierzchnię, pozwalającą uzyskać wyjątkowo gładkie i cudownie lśniące włosy.

5. Technologia EHD+ zapewnia większą ochronę i bardziej lśniące włosy

Zaawansowana technologia EHD+ firmy Philips sprawia, że lokówka zawsze rozprowadza ciepło równomiernie – nawet w przypadku wysokich temperatur, a także zapobiega powstawaniu szkodliwych, gorących punktów. Dzięki temu można cieszyć się większą ochroną, a co za tym idzie, zdrowymi i lśniącymi włosami.

6. Natychmiastowe nagrzewanie: gotowa do użytku w ciągu 15 sekund, rezultaty szybsze nawet o 30%

7. Technologia wykorzystująca ultradźwięki zapewnia lepsze efekty szybciej

Technologia wykorzystująca ultradźwięki to ekscytująca nowość w dziedzinie prostowania włosów. Łagodne ultradźwięki pozwalają rozłożyć włosy na płytkach bardziej równomiernie, zapewniając o 30% szybsze prostowanie. Ponadto zapewniają także optymalne przewodzenie ciepła przez płytki, dzięki czemu możesz cieszyć się profesjonalnymi wynikami i cudownie gładkimi włosami

8.Obrotowe połączenie przewodu sieciowego zapobiega plątaniu przewodów

Przydatna technologia obrotowego połączenia przewodu sieciowego pozwala obracać przewodem,

9. Automatyczne wyłączanie po godzinie działania zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo

Funkcja automatycznego wyłączania została opracowana po to, aby zapewnić większe bezpieczeństwo. Nie musisz się już martwić – włączona lokówka wyłączy się po godzinie działania.
Przewód zasilający o długości 1,8 m

Może któraś z was posiada taką, co o niej sądzicie? Warto zainwestować?
Można je znaleźć od 140 zł w sieci. Czekam na wasze opinie
Stary 2010-04-21, 18:28   #3060
magda9195
Raczkowanie

babyliss st30 co sądzicie ?

Witam Was dziewczyny
Mam pytanie. Czy któraś z Was ma prostownicę babyliss st30 ? Aktualnie zastanawiam się nad kupnem, ale chciałabym usłyszeć też Wasze opinie na jej temat ; )
A i mam pytanie co do funkcji prostowania na mokrych włosach. Wie któraś cokolwiek na ten temat? Prostownica ta ma tę funkcję, ale boję się, że to może niekorzystnie wpływać na strukturę włosa i go zniszczyć..

Wszelkie wypowiedzi mile widziane Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Edytowane przez magda9195
Czas edycji: 2010-04-21 o 18:32
magda9195 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości