Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-09, 11:39   #3421
patrysienka
Zadomowienie

Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Hej mam pytanie odnośnie co do prostownic BaByliss Pro 230 Radiance. A mianowicie są 2 modele:
http://allegro.pl/babyliss-pro-prost...187345669.html - droższa, płytki nano-tytanowe

http://allegro.pl/tytanowa-prostowni...206244195.html
tańsza, ceramiczno - tytanowa.

Która mogłaby być lepsza? Te prostownice parowe uważacie, że dobre są? Boję się, że ten zbiorniczek się zepsuje, prostownica wyglada na plastikową Poza tym słyszałam, że płytki tytanowe są jednak gorsze od ceramicznych? proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy warto wydać ok.380 zł na prostownicę...
patrysienka jest offline  
Stary 2010-09-09, 13:41   #3422
sunderin13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Hej mam pytanie odnośnie co do prostownic BaByliss Pro 230 Radiance. A mianowicie są 2 modele:
http://allegro.pl/babyliss-pro-prost...187345669.html - droższa, płytki nano-tytanowe

http://allegro.pl/tytanowa-prostowni...206244195.html
tańsza, ceramiczno - tytanowa.

Która mogłaby być lepsza? Te prostownice parowe uważacie, że dobre są? Boję się, że ten zbiorniczek się zepsuje, prostownica wyglada na plastikową Poza tym słyszałam, że płytki tytanowe są jednak gorsze od ceramicznych? proszę o odpowiedź, bo nie wiem czy warto wydać ok.380 zł na prostownicę...
hej, ja właśnie od 2 dni używam babyliss pro 230 radiance. nie mam pojecia jak te zbiorniczek mógłby sie zepsuć w rzeczywistości prostownica wyglada bardzo elegancko, a nie jak powiedziałaś 'plastikowo'. z mojego doświadczenia te z funkcja pary sa lepsze, ale to tylko moje zdanie. a jeśli nie przekonuje cie to zawsze możesz wyłaczyć. a to, że płytki ceramiczne sa lepsze jest ZDECYDOWANA bujda! wiekszość fryzjerów pracuje na tytanowych, tytanowo-ceramicznych tak ogółem moge ci ja polecić, ale jeśli oczekujesz efektów 2-3 dniowych to chyba wybrałaś zły model. niestety o tejBAB2075E nie moge ci nic powiedzieć, gdyż o niej nie słyszałam... jeśli masz do wyłożenia tyle pieniedzy to może coś z wyższej półki? :p
sunderin13 jest offline  
Stary 2010-09-09, 16:13   #3423
patrysienka
Zadomowienie

Więcej nie mam kaski na prostownicę właśnie. A zdecydowałam się na tą, bo ma funkcję parową, jestem ciekawa właśnie jak to działa... A zawsze można wyłączyć. A to włosy wyprostowane po niej nie trzymają się dwa dni? Jakiego rodzaju masz włosy? Ja chcę jej używać okazjonalnie, codziennie tylko grzywkę prostuję, ale rośnie, podcinam i wygląda dobrze mimo codziennego prostowania... Ja mam włosy falowane, podatne na wilgoć...
A para w zasadzie na co jest? By były niby odżywione, ładniejsze? Czy na mocno kręcone włosy? Czy by były proste kiedy jest wilgoć w powietrzu.? CHoć w cuda to ja nie wierzę.

W zasadzie interesuje mnie ta droższa, bo ma płytki nano-tytanowe, parę, i generator jonów ujemnych więc chyba wszystko to co mogą mieć teraz prostownice. Choć patrząc na profesjonalne, droższe prostownice, to one nie posiadają pary...

Miałam też kiedyś prostownicę BaByliss Wet N'Dry 2170E i mi się zepsuła po 2 latach, od tak..Choć prostowałam włosy codziennie. Tak samo obawiam się, że ta po roku, czy dwóch po prostu nie zadziała. Choć prostownica była świetna.

A jeszcze myślałam nad tą prostownicą - http://www.hairstore.pl/BaByliss_PRO...2072E-126.html

cenę ma podobną.. co myślicie? Dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez patrysienka
Czas edycji: 2010-09-09 o 16:14
patrysienka jest offline  
Stary 2010-09-09, 17:23   #3424
Savanna
Przyczajenie

Czesc dziewczyny

Od lat prostuje wlosy ale nigdy nie bylam posiadazka profrsjonalnej prostownicy.
Kazdy moj dzien zaczyna sie tak samo :/ efekt mizerny ale w glowie przynajmniej mam zakodowane ze byly rano prostowane.
Obecnie mam jakiegos zelmera koszt ok 70zl - sluzy mi juz prawie rok
Postanowilam zlitowac sie nad swoimi wlosami (choc sa w dobrym stanie co mnie bardzo dziwi nawet fryzjerka potwierdzila) i chce sobie zakupic Babyliss Pro Sleek Expert. Czytalam o tej prostownicy wiele a gdzies wyczytalam ze jakas fryzjerka nawet w swoim salonie ma taka i jest z niej zadowolna. Na allegro znalazlam taka w cenie 409zł.
Moze ktoras z Was miala z nia stycznosc??

domisia17 z tego co wiem jest prostownica z Babyliss Pro specjalna do prostowania na mokro. Ma ona jakas tam funkcje dodatkowa pary wodnej dzieki czemu wlosy sa bardziej nawilzone.
Moge sie mylic ale chyba nazywala sie Wet and Dry ale musialabys sprawdzic

Edytowane przez Savanna
Czas edycji: 2010-09-09 o 17:25
Savanna jest offline  
Stary 2010-09-09, 18:32   #3425
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Więcej nie mam kaski na prostownicę właśnie. A zdecydowałam się na tą, bo ma funkcję parową, jestem ciekawa właśnie jak to działa... A zawsze można wyłączyć. A to włosy wyprostowane po niej nie trzymają się dwa dni? Jakiego rodzaju masz włosy? Ja chcę jej używać okazjonalnie, codziennie tylko grzywkę prostuję, ale rośnie, podcinam i wygląda dobrze mimo codziennego prostowania... Ja mam włosy falowane, podatne na wilgoć...
A para w zasadzie na co jest? By były niby odżywione, ładniejsze? Czy na mocno kręcone włosy? Czy by były proste kiedy jest wilgoć w powietrzu.? CHoć w cuda to ja nie wierzę.

W zasadzie interesuje mnie ta droższa, bo ma płytki nano-tytanowe, parę, i generator jonów ujemnych więc chyba wszystko to co mogą mieć teraz prostownice. Choć patrząc na profesjonalne, droższe prostownice, to one nie posiadają pary...

Miałam też kiedyś prostownicę BaByliss Wet N'Dry 2170E i mi się zepsuła po 2 latach, od tak..Choć prostowałam włosy codziennie. Tak samo obawiam się, że ta po roku, czy dwóch po prostu nie zadziała. Choć prostownica była świetna.

A jeszcze myślałam nad tą prostownicą - http://www.hairstore.pl/BaByliss_PRO...2072E-126.html

Ja mam wlosy falowane, puszace sie i mi po wyprostowaniu pro radiance 230 trzymaja sie do kolejnego mycia czyli 2-3dni. Funkcja pary ma dac lepszy i trwalszy efekt prostowania Szczerze polecam ta prostownice.

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-09, 21:18   #3426
patrysienka
Zadomowienie

Zamówiłam w końcu tą BaByliss Spa.. W pon. pewnie dojdzie. Opiszę efekty. Miałam jeszcze poczytać o tych prostownicach, ale jak już się napaliłam to tą wybralam. Na pewno będzie lepsza od mojej Rowenty CF 7212 Elite, która po roku używania ma zjechane płytki a między nią można palec włożyć. więc chyba każda prostownica mnie by teraz zachwyciła, która choć trochę by grzała.
patrysienka jest offline  
Stary 2010-09-10, 11:57   #3427
Karolcia1981
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny mozecie mi polecic najlepsza prostownica ? obecnie mam juz 3 rok Tonedo eco cerion ale mam wrazenie ze niszczy mi wlosy i slabiej prostuje niz na poczatku a zwiazku z tym ze niebawem mam urodziny poszalalbym trochebede wdzieczna za propozycje cena nie gra roli
Kup sobie ghd, nie będziesz miała wątpliwości czy może inna byłaby lepsza od niej.
Karolcia1981 jest offline  
Stary 2010-09-10, 18:19   #3428
sunderin13
Przyczajenie

Cytat:

moje włosy nie są ani kręcone ani proste. takie zawijasy... mi sie nie trzymaja długo. myśle że to przez fryzury bo mam mocno wystopniowane włosy. jeśli zależy ci głównie na wyprostowaniu grzywki to napewno moge ci polecić. moja trzyma sie super! o parze możesz sobie gdzieś poczytać w internecie ale dla mnie to dobra funkcja. w moim mieście fryzjerki pracuja właśnie na tych bez pary i przez to moje włosy okropnie sie elektryzuja
sunderin13 jest offline  
Stary 2010-09-10, 18:52   #3429
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunderin13 Pokaż wiadomość
moje włosy nie są ani kręcone ani proste. takie zawijasy... mi sie nie trzymaja długo. myśle że to przez fryzury bo mam mocno wystopniowane włosy. jeśli zależy ci głównie na wyprostowaniu grzywki to napewno moge ci polecić. moja trzyma sie super! o parze możesz sobie gdzieś poczytać w internecie ale dla mnie to dobra funkcja. w moim mieście fryzjerki pracuja właśnie na tych bez pary i przez to moje włosy okropnie sie elektryzuja
para nie ma nic do elektryzowania sie wlosow tylko jonizacja

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2010-09-10, 23:40   #3430
joawoj
Raczkowanie

Witam, planuję zakup prostownicy głównie do podkręcania okropnie puszących się włosów (naturalnie lekko kręconych), które są raczej cienkie i delikatne, ale za to bardzo gęste.
Waham się pomiędzy dwoma modelami:
Valera Flexa http://www.valera.com/eng/pages/products/prod00100.php
albo Ermila Magic Straight http://www.ermila.com//produkt_detai...av_id=86&id=86
Czy ktoś miał do czynienia z tymi konkretnymi modelami prostownic i może którąś polecić (albo odradzić zakup)?
Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez joawoj
Czas edycji: 2010-09-10 o 23:45
joawoj jest offline  
Stary 2010-09-12, 10:09   #3431
Agatau88
Zakorzenienie

http://www.kalamis.pl/product-pol-35...a-torebka.html

Ja też jestem zainteresowana tą prostownica. Równiez slyszalam wiele dobrego o niej.
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-12, 15:29   #3432
oddech
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez joawoj Pokaż wiadomość
Witam, planuję zakup prostownicy głównie do podkręcania okropnie puszących się włosów (naturalnie lekko kręconych), które są raczej cienkie i delikatne, ale za to bardzo gęste.
Waham się pomiędzy dwoma modelami:
Valera Flexa http://www.valera.com/eng/pages/products/prod00100.php
albo Ermila Magic Straight http://www.ermila.com//produkt_detai...av_id=86&id=86
Czy ktoś miał do czynienia z tymi konkretnymi modelami prostownic i może którąś polecić (albo odradzić zakup)?
Z góry dziękuję za pomoc.
Wydaje mi sie że lepsza byłaby dla Ciebie prostownica z szerszymi płytami, skoro masz grube i dłuższe włosy...
oddech jest offline  
Stary 2010-09-13, 19:21   #3433
fehn
Raczkowanie

Cytat:
Zamówiłam w końcu tą BaByliss Spa.. W pon. pewnie dojdzie. Opiszę efekty. Miałam jeszcze poczytać o tych prostownicach, ale jak już się napaliłam to tą wybralam. Na pewno będzie lepsza od mojej Rowenty CF 7212 Elite, która po roku używania ma zjechane płytki a między nią można palec włożyć. więc chyba każda prostownica mnie by teraz zachwyciła, która choć trochę by grzała.
To ja trzymam za słowo, że dasz znać, bo ja t\równiez mam w planach ta prostownicę
fehn jest teraz online  
Stary 2010-09-16, 13:29   #3434
Karolcia1981
Przyczajenie

Czy ktoś ma może tę prostownicę i może podzielić się opinią ?http://tics.pl/Tondeo_Cerion_Premium...ratury-77.html chcę ją kupić bo jest w promocji teraz. Opinie ma bardzo dobre z tego co dotychczas przeczytałam. Mam długie, falowane włosy.
Karolcia1981 jest offline  
Stary 2010-09-16, 14:07   #3435
0nasty0
Wtajemniczenie

GG do 0nasty0

Ja używam od jakiegoś roku prostownicy Braun Satin Hair. Jestem bardzo zadowolona. Nie niszczy moich włosów jak dotychczasowe prostownice.

lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline  
Stary 2010-09-18, 12:16   #3436
Agatau88
Zakorzenienie

http://www.kalamis.pl/product-pol-35...a-torebka.html

Ja też jestem zainteresowana tą prostownica. Równiez slyszalam wiele dobrego o niej.

Ponawiam pytanie. Znacie?
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-09-21, 20:30   #3437
Sunsett
Zakorzenienie

Hej dziewczyny Postanowiłam zmienić prostownicę . Do tej pory używałam BaByliss Pro Style Duo , jednak na moich włosach nie zdała egzaminu.
Dużo czytałam na temat prostownic i jako następcę Babyliss wybrałam firmę Remington.
Waham się pomiędzy trzema modelami :
http://allegro.pl/prostownica-reming...223028893.html

http://allegro.pl/prostownica-reming...224470840.html

http://allegro.pl/prostownica-reming...226731966.html

Nie mam pojęcia, na którą się zdecydować . Wszystkie trzy mają bardzo dobre opinie na KWC , jedynie o nr 2 doczytałam, że szarpie włosy i zdarza się wyrwać kilka podczas prostowania. Mam włosy do połowy ramion , z tendencją do wywijania się i puszenia . Są raczej cienkie, łatwo się je prostuje . W prostownicy najważniejsze jest dla mnie to ,aby tak bardzo nie niszczyła włosów (o ile w ogóle jest to możliwe ) i aby można było wyprostować nią krótkie włosy, bo jestem posiadaczką grzywki

Liczę na Waszą pomoc, bo od piątku przekopuję allegro i na nic nie mogę się zdecydować .
Sunsett jest offline  
Stary 2010-09-21, 22:45   #3438
Idusia
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sunsett Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Postanowiłam zmienić prostownicę . Do tej pory używałam BaByliss Pro Style Duo , jednak na moich włosach nie zdała egzaminu.
Dużo czytałam na temat prostownic i jako następcę Babyliss wybrałam firmę Remington.
Waham się pomiędzy trzema modelami :
http://allegro.pl/prostownica-reming...223028893.html

http://allegro.pl/prostownica-reming...224470840.html

http://allegro.pl/prostownica-reming...226731966.html

Nie mam pojęcia, na którą się zdecydować . Wszystkie trzy mają bardzo dobre opinie na KWC , jedynie o nr 2 doczytałam, że szarpie włosy i zdarza się wyrwać kilka podczas prostowania. Mam włosy do połowy ramion , z tendencją do wywijania się i puszenia . Są raczej cienkie, łatwo się je prostuje . W prostownicy najważniejsze jest dla mnie to ,aby tak bardzo nie niszczyła włosów (o ile w ogóle jest to możliwe ) i aby można było wyprostować nią krótkie włosy, bo jestem posiadaczką grzywki

Liczę na Waszą pomoc, bo od piątku przekopuję allegro i na nic nie mogę się zdecydować .

Mam Remingtona Shine Therapy.
Szczerze Ci ją polecam, tym bardziej, że widzę, że na Allegro kosztuje "zaledwie 155zł", ja płaciłam w Saturnie 259
Prostownica szybko się nagrzewa, prostuje bardzo ładnie, nawet grubsze pasma (czasami nie mam czasu prostować "na błysk", a chcę tylko jakoś okiełznać włosy, wtedy 4-5 przeciągnięć po cały włosach i gotowe ). Nie prostuję często (maksymalnie raz w tygodniu) ale wydaje mi się, że nie niszczy włosów. Bardzo fajny jest obracany kabelek .
No i wygląd! Jest taka kobieca, wygląda jak błyskotka Design typowo kobiecego urządzonka
Idusia jest offline  
Stary 2010-09-22, 09:00   #3439
oddech
Przyczajenie

a ja mam zamiar kupić BABYLISS PRO 230 RADIANCE. Są o niej bardzo dobre komentarze. Kosztuje około 200zł. Jak mi dojdzie to postaram sie opisać dokładnie ; ))
oddech jest offline  
Stary 2010-09-27, 10:59   #3440
patrysienka
Zadomowienie

Ja zakupiłam na allegro prostownicę parową Steam Sensation SPA BaByliss Pro. Używam jej okazjonalnie, kiedyś używałam Babyliss wet&dry codziennie i doprowadziłam włosy do okropnego stanu + rozjaśnianie = straciłam połowę włosów. Mam włosy trudne do wyprostowania (moje koleżanki w chwilę prostowały sobie włosy, a z moimi długo się męczyły). Prostownica nagrzewa się od 170 stopni, wydaje mi się, że to i tak dość dużo, mimo, że to najniższa temperatura. Minus - jest ciężka w porównaniu do innych prostownic, gdy szybko przejdzie się po włosach prostownicą z włączoną funkcją pary - z płytek, a mianowicie z dziurek leci gorąca woda, lub płyn, zależy kto co wleje do pojemniczka. Trzeba więc powoli pasmo po paśmie prostować. Gdy prostuję grzywkę wyłączam funkcję pary po prostu. Czy włosy się trzymają długo? Tego nie wiem, bo mi się po nocy falują czy w wilgoci. Przy 200 stopniach włosy się prostują w dosłownie chwilkę. Jestem zadowolona, ot taki bajer po prostu, który kosztuje dość sporo.
patrysienka jest offline  
Stary 2010-10-01, 19:22   #3441
taila_s
Raczkowanie

Która prostownica najlepsza?

Prosze o usuniecie

Edytowane przez taila_s
Czas edycji: 2010-10-01 o 19:36
taila_s jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:23   #3442
lusiaa2
Przyczajenie

Witam .;]
A więc zacznę od tego, że moje włosy są takim typem pomiędzy kręconymi a prostymi i ich nienawidzę .. Używałam zwykłej prostownicy z marketu ale stwierdziłam, że dosyć tego i poszukałam prostownic .W oko wpadła mi prostownica Remington S7902 . Chciałam się zapytać czy ktoś ją posiada ? Jak się sprawdza w praktyce ?

lusiaa2 jest offline  
Stary 2010-10-02, 21:46   #3443
diablica88
Rozeznanie

Dziewczyny ładnie proszę o pomoc
W końcu w moim życiu przyszedł czas na męską decyzję i po 7 latach okazjonalnego używania badziewnej prostownicy za 30zł - postanowiłam kupić sobie coś lepszego Nie mam w tej dziedzinie totalnie doświadczenia ale z tego co czytałam na forum dość dużym powodzeniem cieszy się remington.
Moje typy (jak radzicie, którą kupić?)
- s 2014
s1005
s1051
s7902.
Z góry dziękuję za pomoc
diablica88 jest offline  
Stary 2010-10-05, 09:37   #3444
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy jest szansa na kupienie jakiejś sensownej prostownicy w cenie do 100 zł?

Mam z natury proste włosy, jestem aktualnie na etapie zapuszczania i potrzebuje prostownicy, która ułatwiła by mi układanie momentami odginających się pod różnym kontem włosów póki nie minie faza tej kłopotliwej długości Dodam, że nie mam zamiaru używać jej ani na całej długości włosów, ani też codziennie, czy przez bardzo długi okres czasu

Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego

mademoiselle jeanne jest offline  
Stary 2010-10-05, 09:50   #3445
GOCHA1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest szansa na kupienie jakiejś sensownej prostownicy w cenie do 100 zł?

Mam z natury proste włosy, jestem aktualnie na etapie zapuszczania i potrzebuje prostownicy, która ułatwiła by mi układanie momentami odginających się pod różnym kontem włosów póki nie minie faza tej kłopotliwej długości Dodam, że nie mam zamiaru używać jej ani na całej długości włosów, ani też codziennie, czy przez bardzo długi okres czasu

Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki
z remingtona znajdziesz w tej cenie
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2010-10-05, 11:09   #3446
saint34
Przyczajenie

Remington Shine Therapy S9950 czy Philips HP8290

Drogie koleżanki, niedługo zbliżają się imieniny mojej dziewczyny, pragnę jej kupić prostownicę (bo ostatnio wspominała, że zamierza zmienić swoją za niecałe 50 zł), wybór padnie na którąś z podanych w temacie. Obie są w podobnej cenie, remington daje 5 lat gwarancji za to philips mi się osobiście bardziej podoba z wyglądu (ale wiadomo, kobiety mogą inaczej ją postrzegać), Pytanie którą wybrać? Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawiam
saint34 jest offline  
Stary 2010-10-05, 13:55   #3447
heaven34
Przyczajenie

Witam
Mam problem ze znalezieniem odpowiedniej prostownicy do moich włosów mam gęste grube do ramion zastanawiam się nad tą prostownicą
http://allegro.pl/ghd-ekskluzywna-pr...253633727.html
może ktoś ją posiada albo ma podobną i mógłby mi powiedzieć czy warto??? będę wdzieczna...
heaven34 jest offline  
Stary 2010-10-05, 18:27   #3448
jiuna
Wtajemniczenie

co sadzicie o tych?

http://allegro.pl/tytanowa-ceramiczn...251429465.html
http://allegro.pl/prostownica-babyli...242363618.html
jiuna jest offline  
Stary 2010-10-05, 20:55   #3449
fryz5
Zakorzenienie

Witam, z czystym sumieniem polecam prostownicę Remington S9500 z perłowo ceramicznymi płytkami, jest lżejsza od innych, ma długie płytki 11cm, dośc wąskie, poręczna, wielkim plusem jest bardzo długi kabel ułatwiający pracę. nagrzewa się w zakresie 150-235*C co 10*C przy czym na 235 pali końcówki, niestety tak wysokie temperatury przeznaczone są do grubych włosów, lub takich typu afro.
ładnie wygląda (załączam zdjęcie)

nie pali włosów na niskiej temperaturze a mam bardzo słabe, przez rozjaśnianie, więc zalezy mi na delikatnym obchodzeniu się z włosami, efekt trzyma się długo, nagrzewa się w ciągu ok 10sek.

ma ładny wygodny pokrowiec, duzy pokrowiec!
plusem jest wyświetlacz LCD ukryty wewnątrz, nie widac go gdy jest wyłączona.

mam porównanie z innymi profesjonalnymi i ta wypada na prawde dobrze zobaczymy jak z trwałością powłoki płytek przy moim uzytkowaniu.
fryz5 jest offline  
Stary 2010-10-06, 07:40   #3450
Agatau88
Zakorzenienie

fryz5 waham sie wlasnie miedzy tą co pokazałeś, a Braunem Colour do włosow farbowanych. Wydaje mi sie ze funkcje mają podobne.
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości