Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-15, 16:00   #3691
KlaudiPL
Raczkowanie

Dot.: Doradźcie którą prostownicę.

Ja mam tą pierwszą, czyli Shine Therapy i jestem mega zadowolona. Najlepsze jest to, że kręci przepiękne loki Ostatnio usłyszałam dużo komplementów, że mam ładne i błyszczące włosy po tej prostownicy. Nie ciągnie w ogole włosów i nawet przy dość niskiej temperaturze (oczywiscie zalezy od wlosow) czyli około 170*C super prostuje. Bardzo polecam!
KlaudiPL jest offline  
Stary 2011-01-15, 17:19   #3692
developerka
Przyczajenie

Dot.: Doradźcie którą prostownicę.

ja też mam z remingtona, ale tą SLEEK & CURL, dostałam ją na gwiazdkę od chłopaka i jestem strasznie zadowolona!
Miałam w życiu ok 5 prostownic, a ta jest numerem 1
W dodatku ma bardzo dobre opinie na forach. Mam bardzo długie i gęste włosy i sprawdza się doskonale, efekt prostych włosów jak drut utrzymuje się 3dni! Co w moim przypadku wyjście na dwór w czasie deszczu było katastrofą, bo miałam włosy powykręcane w każdą stronę, tak samo położenie się spać - na drugi dzień musiałam znowu prostować.
Dlatego polecam ją !
developerka jest offline  
Stary 2011-01-15, 20:34   #3693
Olenka1991
Przyczajenie

GG do Olenka1991
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

czesc Dziewczyny!

Mam problem chce kupic niedlugo prostownice, narazie do wyboru mam philips hp 8361, philips hp 8342, lub philips 4666

czy mozecie mi doradzic, ktora z nich jest najlepsza i namniej zniszczy mi wlosy? A moze doradzacie jakas inna?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,2 KB, 8 załadowań)
Olenka1991 jest offline  
Stary 2011-01-16, 17:14   #3694
Olenka1991
Przyczajenie

GG do Olenka1991

Podbijam watek

Przepraszam za zasmiecanie, ale naprawde potrzebuje pomocy, a czasu coraz mniej!!
Olenka1991 jest offline  
Stary 2011-01-16, 23:25   #3695
therme
Przyczajenie

moim zdaniem prostownice z philipsa są złe. przynajmniej dla moich włosów, doradzalabym Ci jakąś bardziej profesjonalną prostownicę...nie mam konretnego typu bo sama poszukuję, ale philipsa odradzam gdyż koleżanka ma tą ostatnią ze zdjęć.
therme jest offline  
Stary 2011-01-17, 01:27   #3696
Olenka1991
Przyczajenie

GG do Olenka1991

kurcze, szkoda, ze zadnej nie mozesz mi polecic wloski bede musiala prostowac codziennie:/ i chcialabym jak najmniej je zniszczyc.. z tego co widzialam mialy duzo pozytywnych opinii, ale wiadomo lepiej zapytac jeszcze kogos
Olenka1991 jest offline  
Stary 2011-01-17, 08:08   #3697
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

ja tez odradzam philipsa, najlepsze sa prostownice farouk ale to wydatek okolo 400 zl
jesli chcesz cos tanszego - do max 150 zl polecam prostownice remington
ilios jest offline  
Stary 2011-01-17, 13:27   #3698
Olenka1991
Przyczajenie

GG do Olenka1991

a z remingtona jaka? bo tak myslalam zeby kolo 250zl dac.. nie chce jakos bardzo tych wlosow niszczyc :/ fajnie by bylo gdyby miala jonizacje. Te plytki keratynowe tez sa zachecajace
Olenka1991 jest offline  
Stary 2011-01-17, 13:39   #3699
ilios
PIP.

Wpisy w blogu: 1
GG do ilios

Cytat:
Napisane przez Olenka1991 Pokaż wiadomość
a z remingtona jaka? bo tak myslalam zeby kolo 250zl dac.. nie chce jakos bardzo tych wlosow niszczyc :/ fajnie by bylo gdyby miala jonizacje. Te plytki keratynowe tez sa zachecajace
np taka albo jak dziewczyny wklejaly przedtem - shine therapy
ilios jest offline  
Stary 2011-01-17, 20:33   #3700
Olenka1991
Przyczajenie

GG do Olenka1991

to ja juz nie wiem co mam robic bo cenowo ten philips jest drozszy, wiec remington bardziej zacheca cena.. jednak jak patrze na funkcje, to remington wydaje sie lepszy
Olenka1991 jest offline  
Stary 2011-01-18, 14:07   #3701
Olenka1991
Przyczajenie

GG do Olenka1991

w poprzednim poscie mialo byc ze ze wzgledu na opisane funkcje to philips jest lepszy
Olenka1991 jest offline  
Stary 2011-01-18, 15:23   #3702
JLopezka
Raczkowanie

ja mam FHI Platform, wydatek 450 zł jest super, jeśli chcesz tańszą to kup profesjonalną z firm specjalizujących w urządzeniach fryzjerskich np. Cutek, Efalock, Ermila, Tondeo, GA.MA........
JLopezka jest offline  
Stary 2011-01-18, 21:11   #3703
justnikri
Przyczajenie

Też mam problem między:
-Remington Shine Therapy
- Philips ProCare Keratin.

Bo w sumie cenowo jak się dobrze poszuka to różnica 40zł jest. Tu Philips na ceneo i sklepach internetowych oceniany jest bardzo dobrze przez kupujących no i ma jonizacje (choć nie wiem czy ona coś tak na prawdę daje) z drugiej strony remington shine jest bardzo długo chwalony pełno super opinii. Niby philips nie specjalizuje się tylko w jednej dziedzinie (drobne agd) ale z tego co szukałam to te nowsze prostownice są dobrze oceniane. Szkoda, że nie da się dostać kilku modeli na próbę na parę dni i wybrać wtedy
justnikri jest offline  
Stary 2011-01-19, 20:01   #3704
pqulinq
Przyczajenie

Post Dot.: Jaka prostownica??

Cytat:
Napisane przez kasiaagnieszka Pokaż wiadomość
Na rynku mamy szeeeeroooki wachlarz przeróżnych prostownic. Wiadomo, że każda niszczy wlosy... ale chcialabym sie dowiedzieć która z niżej wymienionych robi to najmniej Proszę o poradę którą z nich wybrać: TYTANOWĄ, CERAMICZNĄ, czy może CERAMICZNO - GRAFITOWĄ?? Chcialabym jeszcze zapytać o preparaty stosowane na wlosy, kiedy używa sie prostownicy. Slyszalam coś o jakimś hmmm jedwabiu??? Proszę o poradę.
co do prostownic to naprwde trudno zdecydowac bo kazdemu pasuje inna, a zamowilam Philips ProCare Keratin , mimo malo pochlebnych opinii, na pocztaku zastanawialam sie nad taka z plytkami perlowymi, ale po przeczytaniu opisu tej ktora kupuje bylam zadowolona - miala wszystko.

Co do produktow, na poczatku uzywalam serum na zniszczone koncowki z avonu jednak teraz moje wlosy sa jakies tępe, wole jedwab, zdecydowanie.
Wczoraj uzylam tez fajnego szamponu z gliss kur z plynnym jedwabiem [taki rozowy] i musze przyznac ze bardzo fajny . odradzalabym tez taki spray fioletowy z got2be
pqulinq jest offline  
Stary 2011-01-20, 17:57   #3705
Olenka1991
Przyczajenie

GG do Olenka1991

Dziewczyny!

A moze ta: http://www.hairstore.pl/Tondeo_Cerio...nizacja-5.html ??;D jest lepsza?
Olenka1991 jest offline  
Stary 2011-01-20, 18:48   #3706
therme
Przyczajenie

a czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat prostownicy z efalocka ? a konkretniej o FLAT FIRE.
therme jest offline  
Stary 2011-01-21, 23:37   #3707
Sysiol
Przyczajenie

tak się zaczytałam w ten cały temat temat i przejrzałam prawie wszsytkie strony ;d sporo zapytań jest do philipsa hp 8361 ja kupiłam tą prostownice w środe (19.01) jednak jutro ide na poczte ją odesłać spowrotem bo naszczescie byla mozliwość zwrotu w ciagu 10dni, mianowicie prostownica spełnia niby swoją fukcję, i jest śliczna, oraz ta keratyna chyba nawet działa, ALE, największa minus to to ze płytki do siebie nie przylęgają i w ogole nie czuć miedzy nimi włosow, jedynie jak złapiesz całą kępę, a wtedy efekt znow jest marny.. więc ja sie poddałam i oddsyłam ją

dobra, a teraz ja potrzebuje pomocy, znów przywracając temat prostownic profesjonalnych, a mianowicie, myślę nad platform fhi heat lub ghd IV Styler, gdyż z tego co czytam są to najlpesze prostownice świata, a że jestem w chwili obecnej przy kasie, to co mi tam, jak odeślą kase za philipsa to się szarpnę, tylko pytanie.. NA KTÓRĄ? może jakiś fryzjer profesjonalista by mi odpowiedział czy ktoś dodam że mam włosy jasne blond, naturalne (nigdy nie farbowane), a same się kręcą tak jakoś nieudolnie xd i są chyba całkiem grube, choć też bez przesady ;d
bo chcialam jeszcze tą babyliss pro parową, ale jakos po lekturze forum w końcu zrezygnowałam, te gabaryty mnie odrzucają ;/

POMÓŻCIE
Sysiol jest offline  
Stary 2011-01-22, 22:39   #3708
Sysiol
Przyczajenie

dobra, mniejsza, kupiłam fhi ;d
Sysiol jest offline  
Stary 2011-01-23, 18:20   #3709
kasienia0000
Przyczajenie

kto pomoże mi wybrać prostownię taką do 300 zł??
zastanawiam się nad;
http://www.kalamis.pl/product-pol-35...a-torebka.html

http://hairpro.pl/Tondeo_Cerion_Acti...wnica-159.html

Bardzo proszę o pomoc!!! Ewentualnie możecie mi zaproponować jakieś inne. Bo nie wiem czy nie przepłacam i czy opłaca się którąś z nich kupić ;/
kasienia0000 jest offline  
Stary 2011-01-24, 22:46   #3710
Fiiolek
Raczkowanie

do 300zł to polecam GA-MA CP 3 digital albo CREATE

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Sysiol, gdzie kupiłaś FHI? Bo też mam i jestem z niej zadowolona, ale nie dostałam ani opakowania termicznego, ani klipsów, ani żadnych bajeranckich dodatków. Ja u meblefryzjerskie.
Ps. co używasz do włosów z kosmetykow?
Fiiolek jest offline  
Stary 2011-01-24, 23:03   #3711
moniawroclove
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Fiiolek Pokaż wiadomość
do 300zł to polecam GA-MA CP 3 digital albo CREATE

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Sysiol, gdzie kupiłaś FHI? Bo też mam i jestem z niej zadowolona, ale nie dostałam ani opakowania termicznego, ani klipsów, ani żadnych bajeranckich dodatków. Ja u meblefryzjerskie.
Ps. co używasz do włosów z kosmetykow?
Tak jak pisałam wcześniej, ja też kupiłam od meblefryzjerskie tą Fhi, nie ma bajeranckich dodatków to fakt, ale ta w opakowaniu jest starszym modelem. Jak coś dodają, to musi być jakiś powód. Fhi w USA też sprzedaje same prostownice bez dodatków. Poza tym, cena w Polsce jest super, w stanach koszt to ok 200 USD, więc u nas jest nieźle. Ogólnie prostownica zarąbista, nie ma porównania do innych.
moniawroclove jest offline  
Stary 2011-01-25, 18:19   #3712
Sysiol
Przyczajenie

ja również kupiłam na meblefryzjerskie jeszcze wprawdzie nie wyprobowalam, bo dopiero odebralam paczke, ale specjalnie wlosy wlasnie umylam zeby ją zaraz wyprobowac
Wszystko zgadza się z tym co napisała moniawroclove, Pan mi fachowo wszystko wytłumaczył i powiedział że te bajery dodają po to żeby sie pozbyć starszych modeli. a pod prostownice uzywam w tym momencie gamy dove heat defence therapy, w szczegolnosci jestem zadowolona z maski ale jak mi się pokończą te kosmetyki to zainwestuje w cos profesjonalnego np goldwella, bo fryzjer mi polecił.
I co do kupna, naprawde polecam meblefryzjerskie, fachowe doradztwo przez kupnem, rewelacja ogólnie, i róznie to co wspomniala moniawroclove.. nigdzie nie kupisz taniej FHI, bo w USA kosztuje 200$, a meblefryzjerskie maja prosto od producenta, który wyznaczyl takie ceny prosto na europejski (a moze i specjalnie nawet polski ) rynek. bo i tak i tak zarobią, a za wyższą kwote napewno duzo duzo mniej osob by się skusiło
Sysiol jest offline  
Stary 2011-01-25, 20:35   #3713
Sysiol
Przyczajenie

no i stało się, pierwszy raz wyprostowałam włosy moją FHI
cóż by powiedzieć? różnica jest i to znaczna (wcześniej używałam philipsa, remingtona, babylissa po 200-300zł, więc również porządnych). włosy prostujesz szybciej, za jednym pociągnięciem, prostownica sunie po włosach, nie wyrywając ich, nie ma zadnych guziczków na obudowie, które mozna nacsnąć przypadkiem podczas użytkowania, a to (przynajmniej dla mnie) bardzo wielki plus włos jest mięciutki i przyjemny w dotyku. choć prawde powiedziawszy mam minimalne wrażenie że jest to trochę też efekt placebo, czyli prostując zdaję sobie sprawe ze mam urządzenie za blisko 500zł. ale fakt faktem urządzenie bardzo porządne, ciekawa jestem jak będzie z trwałością mojej fryzury no i również wszystko co napisałam to w sumie dopeiro pierwsze wrazenie, zobaczymy co będzie za miesiąc - dwa
Sysiol jest offline  
Stary 2011-01-25, 23:25   #3714
moniawroclove
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Sysiol Pokaż wiadomość
no i stało się, pierwszy raz wyprostowałam włosy moją FHI
cóż by powiedzieć? różnica jest i to znaczna (wcześniej używałam philipsa, remingtona, babylissa po 200-300zł, więc również porządnych). włosy prostujesz szybciej, za jednym pociągnięciem, prostownica sunie po włosach, nie wyrywając ich, nie ma zadnych guziczków na obudowie, które mozna nacsnąć przypadkiem podczas użytkowania, a to (przynajmniej dla mnie) bardzo wielki plus włos jest mięciutki i przyjemny w dotyku. choć prawde powiedziawszy mam minimalne wrażenie że jest to trochę też efekt placebo, czyli prostując zdaję sobie sprawe ze mam urządzenie za blisko 500zł. ale fakt faktem urządzenie bardzo porządne, ciekawa jestem jak będzie z trwałością mojej fryzury no i również wszystko co napisałam to w sumie dopeiro pierwsze wrazenie, zobaczymy co będzie za miesiąc - dwa
zobaczysz za 2, 3 miesiące jak włosy są super o Fhi , ja używałam wcześniej tondeo, też niby było fajnie, ale z czasem włosy matowiały i były proste, ale musiałem je myć częściej. po Fhi jest inaczej , nabłyszczone i nie ma efektyu zmęczenia włosa prostowaniem. Dalej są fajne, śliskie i łatwe do rozczesania. Ja naprawdę tą firmę polecam, przestałam mieć problemy z włosami. Super, oby tak dalej.
A tak ogólnie dla innych forumowiczek, jak im dać znać, że ta firma maprawdę daje radę? Bo ja czytam forum, to kupują Remingtony, itp to nie są profesjonalne firmy, a póżniej i tak kończą albo na Fhi albo Ghd,
moze zrobić jakiś wątek z naprawdę profesjonalnymi prostownicami, bo przecież szkoda pieniędzy, żeby wydawać 2 razy...
Co myślisz?
Stary 2011-01-25, 23:54   #3715
Sysiol
Przyczajenie

racja, racja, ale w sumie mało kto wyda takie pieniądze na prostownice, nie oszukujmy się ^^ ja też miałam duży dylemat, bo kupilam wpierw philipsa a potem siedziałam i czytałam te fora i czytałam, wkońcu własnie doszłam dokładnie do takiego wniosku, że po co kupowac za 200-300, skoro moge dolozyc 200zł i mieć najlepszy produkt na rynku i mieć do na 10lat (go gość z meblifryzjerskich powiedzial że oni w salonie uzywają od 3 lat, bezawaryjnie jak narazie, więc w domowych warunkach min. czas ten x3)
ale jedyne co mnie wkurza w FHI że podczas gotowości lampa miga. zazwyczaj miga podczas nagrzewania a potem się pali jednostajnie ;d
Sysiol jest offline  
Stary 2011-01-26, 00:04   #3716
moniawroclove
BAN stały

przyzwyczaisz się, jak na razie to ta prostownica ma, jak mówisz, ten jeden minus
oby wszystkie taki miały, Dla mnie, prostowanie Fhi jest bezcenne Wszystko inne kupisz kartą mastercard
Stary 2011-01-26, 00:17   #3717
Sysiol
Przyczajenie

a powiedz mi proszę jak z trwałoscią fryzury po fhi? bo ja mam przy normalnej prostownicy że wyjde na wilgoć to chwila i sie wywijają we wszystkie strony
Sysiol jest offline  
Stary 2011-01-26, 07:52   #3718
moniawroclove
BAN stały

To zależy oczywiście od włosów a nie od prostownicy U mnie jest tak, że fryzura trzyma się 2 dni, czyli właśnie tyle ile trwa przerwa do następnego mycia. Przetestuj sama. Ogólnie Fhi działa bardzo antystatycznie, więc dużo mniej jest puszenia się włosów, ale jak mówię, to dość indywidualne.
Stary 2011-01-26, 16:55   #3719
mambusiaPRV
Przyczajenie

Ja również zdecydowałam się na zakup FHI Platform (kupiłam ją na amazon.uk - wyszło 341zł., znajomi przywieźli mi ją do PL). Dość długo zastanawiałam się nad wyborem. Przewertowałam setki stron, forów, opinii na temat prostownic, aż trafiłam tutaj i...dzięki Wam prostownica FHI została zakupiona. Jestem z niej bardzo zadowolona, wręcz zakochana Nigdy nie lubiłam rytuałów związanych z prostowaniem włosów - średnio zawsze zajmowało mi to około 30 minut - więc bardzo czasochłonne. Teraz 15 minut i włosy są cudownie gładkie, miękkie, nie puszą się i pozostają obojętne na warunki pogodowe - to wszystko oczywiście zależy od rodzaju włosów. Moje mają tendencję do puszenia się, falowania, są gęste i trudne do ujarzmienia.
Stary 2011-01-27, 08:39   #3720
moniawroclove
BAN stały

Ja też sie zastanawiałam nad kupnem z zagranicy, tylko widzisz, jak pomyślę o tych przejściówkach z wtyczką, kosztach transportu i braku gwarancji, to wolę wydać 80 zł więcej i mieć to wszystko No i czas oczekiwania w moim przypadku miał znaczenie - lubię mieć takie cacuszka szybko
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości