Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-28, 23:27   #361
usiakons
Zadomowienie

GG do usiakons
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Dzięki za odp
Tylko jest mała nieścisłośc jeżeli chodzi o te prostownice GHD: na oficjalnej stronie GHD (brytyjskiej) ostrzegaja żeby uważac na chinskie podróbki tych prostownic (pisza za te podrobki moga nawet posiadac hologramy), pisza tez tam ze jednym ze sposobow na sprawdzenie czy nasza prostownica GHD jest rzeczywiscie GHD jest wpisanie na ich stronie kodu, ktory znajduje sie na nalepce przyczepionej do kabla od prostownicy. No i własnie prosiłam chyba wszystkie osoby na allegro zeby mi przesłali przyblizone zdjecie tej nalepki(i wtedy sprawdzilabym czy rzeczywiscie jest oryginalna) no i wyobrazcie sobie ze nikt mi nic nie odpisal poza jedna Pania ktora napisala ze jest to niemozliwe Chyba to cos mówi.... Warto tu jeszcze dodac ze cena tych prostownic na tej oficjalnej stronie GHD waha sie miedzy 500-650 zł (ponad 100 funtów), a na naszym allegro 300-400zł (dziwne..,przeciez nikt by nie sprzedawal ze strata dla siebie). Takze troszke zwatpilam czy mi sie uda kupic w Polsce oryginalna GHD, a naprawde przydalaby sie do moich wlosow. Ale jak ktos zna jakakolwiek inna mozliwosc dostania tych prostownic to prosze dajcie mi znac Bede dzwięczna No i napiszcie jak myslicie: czy jestem przewrazliwiona czy te GHD z allegro to rzeczywiscie podrobki (bo szkoda by mi bylo za podrobe dac 300zł, juz chyba lepiej kupic oryginalna BaByliss PRO za 200zł.... Sama juz nie wiem)

Ja też się uparłam na GHD i powiedziałam że żadnej innej nie chce
Ale sprwdzałam że prostownice te sprzedają allegrowicze którzy mają także inny sprzęt fryzjerki..hm.. sama nie wiem to mnie zaskoczyłas :P
Stary 2008-11-28, 23:54   #362
gosiaczek8616
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

http://allegro.pl/item489895293_nowa...04_teflon.html
Witam ja mam taka prostownice i powiem wam ze jest cudowna jest jedyna pårostownica ktura ma materjal na sobie i wlosy niedotykaja metalu jest super ja mam krecone wlosy i prostuje bardzo czesto bardzo malo mam zniszczone teraz do porownalia z wczesniejszymi prostownicami naprawde polecam
gosiaczek8616 jest offline  
Stary 2008-11-28, 23:56   #363
gosiaczek8616
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Wink Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Kupilam ja w szwecji bo obecnie tu mieszkam ale kolezanka szukala w polsce i tylko na allegro znalazla ja
gosiaczek8616 jest offline  
Stary 2008-11-29, 00:05   #364
Anulenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
Ja też się uparłam na GHD i powiedziałam że żadnej innej nie chce
Ale sprwdzałam że prostownice te sprzedają allegrowicze którzy mają także inny sprzęt fryzjerki..hm.. sama nie wiem to mnie zaskoczyłas :P
Wiem ze nie jest to miłe zaskoczenie, albo szkoda by było wyrzucic pieniedzy na podrobki chociaz tez nie moge nikogo oskarzac, ze sprzedaje podrobki, ale czemu w takim razie nikt mi nie przeslal tego zdjecia z tym kodem? Moim skromnym zdaniem gdyby ktos sprzedawal oryginalane GHD to co by mu szkodzilo przeslac ten kod? Jeszcze by to byla dla niego reklama bo wtedy wszyscy mieliby pewnosc ze u niego sa oryginalane GHD i mogli by sie zarejestrowac dzieki tym kodom na oficjalnej stronie GHD. Ale tak jak mowie nie oskarzam tych allegrowiczow o podrobki tylko poprostu staram sie te wszystkie info o GHD skladac do kupy i logicznie myslec...Mnie tez bardzo zalezy na kupieniu GHD Hm..
Anulenka jest offline  
Stary 2008-11-29, 00:14   #365
niutka1
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Ja wysłałam tej pani: http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.
prosbę o zdjęcie tego kodu z metki, potrzebnego do stwierdzenia ooryginalności prostownicy...faktycznie na zdjęciach z allegro nic nie widac tego numeru...
dam znać czy Pani odpowiedziała i co...

aha, przy okazji znalazłam stronkę... http://www.bigchina.pl/producent/ofe...wlosow_ghd_mk4

daje wiele do myślenia...

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-11-29 o 00:20
niutka1 jest offline  
Stary 2008-11-29, 00:59   #366
Anulenka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Ja wysłałam tej pani: http://www.allegro.pl/show_item.php?...2+wys%C5%82any.
prosbę o zdjęcie tego kodu z metki, potrzebnego do stwierdzenia ooryginalności prostownicy...faktycznie na zdjęciach z allegro nic nie widac tego numeru...
dam znać czy Pani odpowiedziała i co...

aha, przy okazji znalazłam stronkę... http://www.bigchina.pl/producent/ofe...wlosow_ghd_mk4

daje wiele do myślenia...
to oki, to daj znac co Ci ta Pani odpowiedziała
Ja miedzy innymi do tej Pani tez wysłałm takiego maila z zapytaniem o ten kod...
w końcu chciałabym sie dowiedziec czy jest szansa dostac w Polsce oryginalane GHD, bo strasznie chcialabym miec takie prossciutkie, gładziutkie włoski:rolleyes :
Marze....
Anulenka jest offline  
Stary 2008-11-29, 10:49   #367
thelila
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko jest mała nieścisłośc jeżeli chodzi o te prostownice GHD: na oficjalnej stronie GHD (brytyjskiej) ostrzegaja żeby uważac na chinskie podróbki tych prostownic (pisza za te podrobki moga nawet posiadac hologramy), pisza tez tam ze jednym ze sposobow na sprawdzenie czy nasza prostownica GHD jest rzeczywiscie GHD jest wpisanie na ich stronie kodu, ktory znajduje sie na nalepce przyczepionej do kabla od prostownicy. No i własnie prosiłam chyba wszystkie osoby na allegro zeby mi przesłali przyblizone zdjecie tej nalepki(i wtedy sprawdzilabym czy rzeczywiscie jest oryginalna) no i wyobrazcie sobie ze nikt mi nic nie odpisal poza jedna Pania ktora napisala ze jest to niemozliwe Chyba to cos mówi.... Warto tu jeszcze dodac ze cena tych prostownic na tej oficjalnej stronie GHD waha sie miedzy 500-650 zł (ponad 100 funtów), a na naszym allegro 300-400zł (dziwne..,przeciez nikt by nie sprzedawal ze strata dla siebie). Takze troszke zwatpilam czy mi sie uda kupic w Polsce oryginalna GHD, a naprawde przydalaby sie do moich wlosow. Ale jak ktos zna jakakolwiek inna mozliwosc dostania tych prostownic to prosze dajcie mi znac Bede dzwięczna No i napiszcie jak myslicie: czy jestem przewrazliwiona czy te GHD z allegro to rzeczywiscie podrobki (bo szkoda by mi bylo za podrobe dac 300zł, juz chyba lepiej kupic oryginalna BaByliss PRO za 200zł.... Sama juz nie wiem)
To może warto poszukać na ebay.co.uk i powtórzyć cała procedure z prośbą o przesłanie kodu, ja chyba bym tak zrobiła ponieważ boje się podróbek zalewających nas z każdej strony:/

Prosze napisz mi czy masz jakieś doświadczenie z Babyliss Pro o której wspomniałaś, będe naprawde wdzięczna gdyż zastanawiam się nad jej zakupem.

Pozdrawiam
thelila jest offline  
Stary 2008-11-29, 11:16   #368
Anulenka
Zakorzenienie

Wiesz co wiem długo szukałam w różnych inf o prostownicach i z tego wszystkiego wywnioskowałam z po GHD najlepsza jest właśnie BaByliss PRO (ceramiczna). Jak naprawde jest to nie wiem, napewno dużo tez zalezy od rodzaju włosów, ale ja sie juz troche zniechęciłam szukaniem tej oryginalnej GHD więc chyba kupie BaByliss PRO ceramiczna
Anulenka jest offline  
Stary 2008-11-29, 11:28   #369
thelila
Zakorzenienie

Cytat:
Wiesz co wiem długo szukałam w różnych inf o prostownicach i z tego wszystkiego wywnioskowałam z po GHD najlepsza jest właśnie BaByliss PRO (ceramiczna). Jak naprawde jest to nie wiem, napewno dużo tez zalezy od rodzaju włosów, ale ja sie juz troche zniechęciłam szukaniem tej oryginalnej GHD więc chyba kupie BaByliss PRO ceramiczna
Na forum angielskim prostownica Babyliss Pro 230 wypada lepiej niż GHD. Ja właśnie myśle o jej zakupie, radze Ci sprawdzić ceny na angielskim ebayu bo są zdecydowanie niższe
thelila jest offline  
Stary 2008-11-29, 11:45   #370
Dieciseis
Przyczajenie

Question Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III

Cytat:
Napisane przez Dieciseis Pokaż wiadomość
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem prostownicy remingtona.
Waham się między modelem S1031 a modelem S2014.
Czy może ktoś wie czy one różnią się tylko tym, że ta S1031 ma funkcję kręcenia loków a S2014 jej nie ma?
Mam włosy falowane, żadna prostownica nie wyprostowała ich tak aby trzymały się cały dzień. Końcówki się zawsze wywijają . Miałam babyliss i bosha. Czy remington to dobry wybór?
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
Pomóżcie

------------------------

Thelila, widzę, że zastanawiasz się nad kupnem babyliss. Ja akurat nie miałam tej 'PRO 230" tylko miałam model Wet N' Dry 2170. Początkowo byłam z niej zadowolona ale później miałam wrażenie, że prostuje coraz gorzej. Włosy się wywijały w ciągu dnia :| Więc miałaby u mnie ocenę 3. Gdyby nie to, że pewnego dnia podłączyłam ją i...... przestała grzać. Lodowate płytki.. I nie nie spadła mi, nic jej się nie stało bo była traktowana jak jajko ;P
No oczywiście może mój model był taki felerny ale wolę uprzedzić.
Stary 2008-11-29, 11:59   #371
Anulenka
Zakorzenienie

Wiesz co ja sie właśnie zastanawiam nad kupnem BaByliss PRO z ceramicznymi płytkami (po daremnym szukaniu oryginalnej GHD w Polsce) no i właśnie spotykam się juz z kolejna opinia ze BaByliss sie komus popsuła - to mnie troche wstrzymuje od zakupu A miałaś może do niej jakas gwarancje? Mozna ja naprawic? Szybko Ci sie popsuła Bede Ci dzwieczna za rozwianie moich watpliwosci

Pozdrawiam
Anulenka jest offline  
Stary 2008-11-29, 12:05   #372
thelila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dieciseis Pokaż wiadomość
Pomóżcie

------------------------

Thelila, widzę, że zastanawiasz się nad kupnem babyliss. Ja akurat nie miałam tej 'PRO 230" tylko miałam model Wet N' Dry 2170. Początkowo byłam z niej zadowolona ale później miałam wrażenie, że prostuje coraz gorzej. Włosy się wywijały w ciągu dnia :| Więc miałaby u mnie ocenę 3. Gdyby nie to, że pewnego dnia podłączyłam ją i...... przestała grzać. Lodowate płytki.. I nie nie spadła mi, nic jej się nie stało bo była traktowana jak jajko ;P
No oczywiście może mój model był taki felerny ale wolę uprzedzić.
Ojoj czyli jednak sprawdz się ta awaryjność Babyliss.. Kurcze tylko dlaczego model Pro 230 ma takie świetne opinie na zagranicznych stronach.. Już sama nie wiem co robic..

Jeśli gdzieś znajde opinie na temat szukanych przez Ciebie prostownic to napewno dam znać pozdrawiam
thelila jest offline  
Stary 2008-11-29, 12:23   #373
Dieciseis
Przyczajenie

Anulenka: Tak gwarancja jest i właśnie jutro się wybieram zareklamować. Ja ją kupiłam w RTV Euro AGD, gdzie dają 2letnią gwarancję. Moja została zakupiona 4.05.2008 więc można powiedzieć, że wytrzymała prawie 7 miesięcy (przestała grzać kilka dni temu ). Wcześniej reklamowałam prostownicę bosha (ten sam sklep) model PHS 2105 bo starły się płytki. Napisali, że nie da się wymienić części i wymienili na nową.

Thelila: Nie wiem :<. Ja go nie miałam, więc nic Ci o nim nie mogę powiedzieć. Mój model to 2170 . Moja koleżanka miała tą co ja i jej się popsuła jakaś sprężyna grzewcza...Brzmi mi to znajomo .
Co do tych dwóch moich typów remingtona to w sumie chciałabym tylko wiedzieć czy one różnią się tą funkcją lokówki . Z góry dziękuję

Niestety nie znam nikogo kto by miał tą PRo 230 . Moje doświadczenia z 2170 mnie zraziły więc osobiście dalej pozostaję przy wahaniu między remingtonami ^^.

Pozdrawiam

Edytowane przez Dieciseis
Czas edycji: 2008-11-29 o 12:25
Dieciseis jest offline  
Stary 2008-11-29, 12:31   #374
thelila
Zakorzenienie

Jak dobrze że masz gwarancje!!!!
thelila jest offline  
Stary 2008-11-29, 12:39   #375
Dieciseis
Przyczajenie

Też mnie to cieszy . Zobaczymy co zrobią. Bo mają do wyboru:
*wymianę na nową (tak jak zrobili z tym bosh'em, który został przeze mnie sprzedany za połowę ceny i uprzedzeniem, że się mogą znów zetrzeć.)
*naprawę
*zwrot pieniędzy

W sumie to najlepsza byłaby chyba opcja trzecia. I tak bym jej nie używała znów, gdyż teraz poluję na remington'a ). Tylko kurde ten problem ze zdecydowaniem się na model, ehhh ).
Stary 2008-11-29, 12:57   #376
thelila
Zakorzenienie

Hmm... po krótkich oględzinach jestem za S1031
Przeglądałaś te stronke
http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s1031.html
thelila jest offline  
Stary 2008-11-29, 13:05   #377
Dieciseis
Przyczajenie

Przeglądałam .
Właśnie chyba też bardziej skłaniam się co do tej s1031.
Zależy mi na prostownicy bo fale mam na codzień, więc ta funkcja lokówki raczej się nie przyda. Ale kto wie kto wie .
Tylko czy mi się zdaje czy s2014 wygląda tak bardziej estetycznie? Wiem wiem..Wygląd prostownicy nie powinien mieć znaczenia tylko jej działanie... ). U mnie też nie ma to wielkiego znaczenia tylko pytam z ciekawości .
Stary 2008-11-29, 14:36   #378
thelila
Zakorzenienie

A mi wydaje się ze właśnie S1031 wygląda zdecydowanie fajniej- jeśli juz mowa o wyglądzie
thelila jest offline  
Stary 2008-11-29, 14:44   #379
GOCHA1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
A mi wydaje się ze właśnie S1031 wygląda zdecydowanie fajniej- jeśli juz mowa o wyglądzie
jesli mowa o wygladzie to 9950 wyglada najlepiej
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2008-11-29, 16:12   #380
menewren
Raczkowanie

Sluchajcie zmienie trochę temat - niem mam pojęcia skąt te 250 stopni jesli chodzi o farouk chi nagrzewa się 180 - 190 na każdej stronie można to przeczytac więc 250 to znacząca przesada - pozatym jej cieplo jest troche inne bo wytwarza tzw. wilgotne ciepło
menewren jest offline  
Stary 2008-11-29, 21:25   #381
usiakons
Zadomowienie

GG do usiakons

W całym tym moim zachwycie nad GHD serio zaczęłam się wahać , choć i tak myślę , że zakupię...hm.....sama nie wiem.. Mam koleżankę w UK..już jej wspominałam o tym że mogłaby kupić..ona nie widzi problemu..ale 600 zł za prostownicę to dla mnie naprawdę za dużo.. z kolei po GHD zdecydowałabym się na prostownicę CHI a mianowicie ze stronki www.beautychoice.com ... za to wujek w Stanach i tez nie problem z kupnem..

Choc ja się tak nagrzałam na tą ukochaną GHD
Jak myślicie warto kupić te za około 385 zł
no i co z tymi kodami ...why nie wysyłają.. ??
Stary 2008-11-29, 21:35   #382
GOCHA1980
Raczkowanie

skoro masz tyle watpliwosci to po co sobie jeszcze nia gitare zawracasz przeciez to logiczne, ze skoro oryginal kosztuje ponad 100 funtow to nikt nie bedzie swietym mikolajem i nie sprzeda ci za polowe ceny
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2008-11-29, 23:39   #383
niutka1
Wtajemniczenie

na razie pani sie nie odezwała...

"Kurcze tylko dlaczego model Pro 230 ma takie świetne opinie na zagranicznych stronach.."

no cóż, bardzo często jest tak, że ten sam producent produkuje ten sam niby sprzęt, tak samo nazywa sie model itd... na lepszych podzespołach na zachód, a na gorszych na wschodni rynek (przy czym polska to dla nich wschód) , tak by był atrakcyjny cenowo...
niutka1 jest offline  
Stary 2008-11-30, 11:26   #384
usiakons
Zadomowienie

GG do usiakons

Cytat:
Napisane przez GOCHA1980 Pokaż wiadomość
skoro masz tyle watpliwosci to po co sobie jeszcze nia gitare zawracasz przeciez to logiczne, ze skoro oryginal kosztuje ponad 100 funtow to nikt nie bedzie swietym mikolajem i nie sprzeda ci za polowe ceny
hah. bo mi na niej zależy ??
stąd się waham i zastanawiam a po to ten temat by móc to zrobic tu.
Stary 2008-11-30, 11:33   #385
GOCHA1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez usiakons Pokaż wiadomość
hah. bo mi na niej zależy ??
stąd się waham i zastanawiam a po to ten temat by móc to zrobic tu.
gdybys przeczytala ten temat dokladnie to doczytalabys, ze jedna z dziewczyn umowila sie ze sprzedawca i widziala ta prostownice z allegro na zywo i wszystkie jej watpliwosci zostaly rozwiane
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2008-11-30, 11:53   #386
thelila
Zakorzenienie

Usiakons jeśli sprzedający nie chcą wysyłać kodów więc samo to mówi za siebie.. w takiej sytuacji w życiu nie zdecydowałabym się na zakup z allegro bo jak na podróbe chinską to i tak straszliwie drogo co świadczy tylko o świetnej gazy dla sprzedających!! Szukaj lepiej dojścia przez wujka czy koleżanke z UK

Gocha skoro sprzedający nie chca wysłać fotki z numerem seryjnym to tym bardziej wątpie że będą chcieli się spotkać z kupującą! Po za tym to ma sens tylko wtedy gdy mieszka się blisko siebie ...
thelila jest offline  
Stary 2008-11-30, 12:17   #387
GOCHA1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Gocha skoro sprzedający nie chca wysłać fotki z numerem seryjnym to tym bardziej wątpie że będą chcieli się spotkać z kupującą! Po za tym to ma sens tylko wtedy gdy mieszka się blisko siebie ...
ona wlasnie byla z tego samego miasta co sprzedajacy
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2008-11-30, 21:14   #388
niutka1
Wtajemniczenie

no dobrze, ale skoro te kody sie autoryzuje u producenta, przez stronę internetowa to pewnie trzeba poczekac na ich odpowiedż, więc to nie takie proste umówic sie ze sprzedającym, ocenic bez tej autoryzacji kodów, bo ja np "na oko" to nie umiałabym odróźnic oryginału od podróbki, zwłaszcza, że najwyrażniej wizualnie, to sa podróbki doskonałe, gorzej pewnie z jakością, tak więc ja bym na pewno nie rozwiała swoich wątpliwości nawet spotykając się z sprzedawca i prostownica oko w oko...

w związku z tym znacznie prostsze jest, by sprzedawca ten kod przysłał na maila w postaci zdjęcia, a skoro nie przysyła, to jest to dla mnie jednoznaczne i już...

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-11-30 o 21:16
niutka1 jest offline  
Stary 2008-11-30, 21:17   #389
thelila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
no dobrze, ale skoro te kody sie autoryzuje u producenta, przez stronę internetowa to pewnie trzeba poczekac na ich odpowiedż, więc to nie takie proste umówic sie ze sprzedającym, icenic bez tej autoryzacji kodów, bo ja np "na oko" to nie umiałabym odróźnic oryginału od podróbki, zwłaszcza, że najwyraxniej wizualnie, to sa podróbki doskonałe, garzrej pewnie z jakością, tak więc ja bym na pewno nie rzozwiła swoich wątpliwości nawet spotyklając się z sprzedawca i prostownica oko w oko...

w związku z tym znacznie prostsze jest, by sprzedawca ten kod przysłał na maila, a skoro nie przysyła, to jest to dla mnie jednoznaczne i już...
Dokładnie!!
Jeju straszne wydać ponad 300 zł na prostownice która okazuje się byc jakimś badziewnym sprzętem Powinno się w końcu coś zrobic z podróbami zalewającymi nasz rynek Ręce opadają...
thelila jest offline  
Stary 2008-11-30, 22:35   #390
niutka1
Wtajemniczenie

ostatecznie zdecydowałam sie juz na remington s1031, przekonała mnie 3 letnia gwarancja i cena 150 zł razem z wysyłką, oraz to, że mozna nia kręcic tez loki... zobaczymy, czy będę zadowolona... ale w sumie to o połowę mniej niz np. miałabym dac za podróbkę GHD, a mam nadzieję, że remingtona dostane oryginał, bo tej firmy aż tak nie podrabiają... droższe modele remingtona niby maja nawet dozywotnia gwarancje na płytki
niutka1 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości