Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-04, 16:45   #4081
moja imaginacja
Zakorzenienie

Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

No właśnie, mi też o to chodzi, w domu wyprostuję włosy i są idealne, nawet jeśli nie idealnie proste to ładnie wyglądają, a tylko wyjdę z domu to już się robią fale;/
u fryzjera jak byłam to miałam cały dzień proste włosy, ale nie wiem jaką miał prostownicę, nie przyjrzałam się..
efekt wyprostowanych włosów trzyma mi się dłużej tylko jak jest mocny mróz, haha
moja imaginacja jest offline  
Stary 2011-12-04, 18:26   #4082
Kamila_Blondi
Zadomowienie

Ja używałam prostownicę Nicky Clarke o taką:
http://www.nickyclarke.com/products/...aightener.html
Była dobra, aczkolwiek już zrezygnowałam z prostowania włosów.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline  
Stary 2011-12-07, 21:20   #4083
amarie87
Przyczajenie

Kochane.
Szukam jakiegoś cacka które nietylko wyprostuje moje włosy nie "płaszcząc" ich ale i od czasu zakręci powodując efekt lokow kręconych na grube wałki, albo chociaż fale. Problemem jest to, że mam naturalnie kręcone włosy, dość mocny skręt i niestety trochę mi się podniszczyły, są strasznie suche. Więc dodatkowo efekt "nabłyszczania" pożądany. Czy rynek w ogóle posiada coś takiego?
amarie87 jest offline  
Stary 2011-12-09, 12:38   #4084
Claudynka
Przyczajenie

Hej! Jeśli chodzi o prostownice to mam dużo przeżyć z nimi związanych...więc coś nie coś mogę o nich powiedzieć... prawda jest taka,że najładniejsze włosy mamy po wyjściu od fryzjera... ja osobiście mam,że tak powiem świra na punkcie moich włosów,które dużooo przeszły... i do super zdrowych nie należą,mimo to jak idę do fryzjera to mówi mi że mam piękne włosy..ale,ale... to jest właśnie zasługą tego,że mam na ich punkcie świra.. a więc.. moją pierwszą prostownice zakupiłam z 10 lat temu,w Niemczech.. do tej pory ją mam,ale tylko jako pamiątkę..wygląda jak prostownica dla lalek.. mała,śmieszna z aluminiowymi płytkami... z prostowaniem nie ma nic wspólnego poza nazwą moja druga prostownica była już z ceramicznymi płytkami.. kupiłam ją,ponieważ koleżanka miała taką i dość nieźle prostowała włosy jak na prostownice za 40zł..lecz nie była trwała,płytki zaczęły się ścierać,minusem było też to że grzała się z 10 minut,ale to było dawno i na szczęście już takich prostownic nie tworzą.. nazwy jej nie pamiętam,coś na R... mniejsza z tym,to mało istotne,gdyż i tak wstyd byłoby ją polecać... oczywiście też mam ją do tej pory.. już jakieś 5,6 lat... Jakieś 2 lata temu,a może i 3 kupiłam prostownice z Rowenty... była ok,na początku... dopóki płytki nie zaczęły się ścierać... oczywiście leży też schowana,na pamiątkę na początku tego roku kupiłam Babyliss PRO.. tą Sleek Expert.. za namową kolegi,który pracował w firmie fryzjerskiej Polwell..polecał mi właśnie tę Babyliss albo GA.MA... wybrałam niby lepszą,sądząc po tym co mówiła pani,która mi ją sprzedawała.. no i co mogę powiedzieć... hmm.. prostuje dobrze,nie mogę powiedzieć,że nie... ma nanotytanowe płytki,szybko się nagrzewa itd.. ale,ale... brakuje mi w niej jednego... mimo,iż włosy są po niej ładne to nie ma tego efektu zdrowych włosów.. mój fryzjer używa prostownicy CREATE (jest to renomowany salon) i za każdym razem kiedy podcina mi włosy to również prostuje i muszę powiedzieć,że jest szał!!! włosy są w dotyku super!!!! naprawdę!!! wszystkie klientki sobie chwalą!!! mówią że mają Remingtony,Rowenty,Babyli ssy itd ale żadna z nich nie robi takiego efektu!!!! jest to już naprawde profesjonalna prostownica!! zresztą to,że produkuje ją japońska firma mówi samo za siebie,bo jakie są najlepsze auta,ktore nie tanieją??? Japońskie!!! sam mój fryzjer powiedział,ze Babyliss i ta reszta z tej samej półki to nie są profesjonalne sprzęty... One są niby profesjonalne... Prostownica Create Flat Master Large to sprzęt który z czystym sumieniem polecam!!! GHD również jest z wysokiej półki,ale trochę drożej trzeba zapłacić... choć sądzę,że poziom prostowania jest praktycznie ten sam... z tym,że GHD nadaje sie nawet do prostowania afro myślę jednak,że 300zł za Create i efekt jaki daje to nie jest dużo... warto dołożyć i cieszyć się zdrowym wyglądem włosów.. poczytajcie o tej prostownicy,wytarza zjonizowane ciepło w dalekiej podczerwieni,co naprawde daje efekt błyszczących,zdrowych włosów...polecam również do tego jakiś spray termoochronny... który ochroni włosy przed wysoką temperaturą.. ja osobiście używam z firmy By Fama... No i muszę dodać,że warto zainwestować w dobry szampon i maskę! to również sprzyja pięknemu efektowi końcowemu.. jakiś czas temu kupowałam u fryzjera szampon i maskę 3Dimension By Fama,naprawdę miło mnie zaskoczył efekt tych kosmetyków ponieważ zawsze miałam problem z ciężkimi włosami po odżywkach i maskach,a po tej masce włosy są pięknie pachnące,świecące i lekkie!!!!!!!!! kupując go u fryzjera płaciłam dużo pieniędzy.. szampon 0,3l za 40zł i maska 0,2l za 38zł... a kupując je w hurtowni internetowej Progress By Fama płacę stówkę za maskę 0,5l i szampon 1l... i wystarcza mi to na kilka dobrych miesięcy,rekordem było pół roku... jest warto naprawdę wydać tę stówkę,mieć spokój na kilka miesięcy i mieć cudownie lśniące,piękne włosy! gwarantuję Wam,że te kosmetyki są super! i naprawdę się opłaca!!! Prostownicą CREATE można robić loki,można podkręcać same końce włosów,bądź wyprostować je.. zresztą,poczytajcie więc moja droga Amarie87 polecam Ci z czystym sumieniem Create Flat Master,bądź jakąś inną z tej firmy.. wszystkie są dobre,ja do czasu myślałam,że Babyliss czy Remington to są profesjonalne prostownice,ale jednak nie tak do końca.. Ja właśnie dziś czekam na kuriera,bo zamówiłam sobie Create Flat Master ;D nie mogę się już doczekać!!! Pozdrawiam!!
Claudynka jest offline  
Stary 2011-12-09, 12:53   #4085
Claudynka
Przyczajenie

GHD albo Create Flat Master Large!!! Napisałam na ten temat długi post,ale chyba zbyt długi,bo jeszcze go nie ma... Remingtony i ta cała reszta Babylissów i innych to nie jest profesjonalny sprzęt! Jak kogoś nie stać na GHD to CREATE!!!!

Edytowane przez Claudynka
Czas edycji: 2011-12-09 o 12:57
Claudynka jest offline  
Stary 2011-12-13, 15:52   #4086
pauli05
Przyczajenie

'moja imaginacja' kupiłam tą Pearl
zamówiłam ze sklepu remington24, 189zł z przesyłką
gratis bardzo fajne etui na prostowinicę

pierwszy test wypadł bardzo dobrze miałam włosy uwinięte w koczek frotką, więc jak rozpusciłam, to była niezła burza na głowie i o dziwo prostownica bardzo ładnie i szybko wyprostowała tak pofalowane włosy

Edytowane przez pauli05
Czas edycji: 2011-12-13 o 16:50
pauli05 jest offline  
Stary 2011-12-13, 21:52   #4087
nesaya5
Raczkowanie

dla ciekawwych ja mogę pokazac zdjęcia po prostowaniu CHI. nie mylic z FHI . dodam, ze prostownica szwankuje i efekt nie jest taki jak był od razu po zakupie po świętach możliwe ze kupię FHI i wtedy porównam

na 1 zdjęciu włosy po lewej stronie są prosto po umyciu, nic z nimi nie robiłam.. masakra z nimi
P1050726.jpg

P1050730.jpg

P1050735.jpg

P1050736.jpg

Edytowane przez nesaya5
Czas edycji: 2011-12-13 o 21:54
nesaya5 jest offline  
Stary 2011-12-14, 09:25   #4088
Ptysia78
Raczkowanie

Dla zainteresowanych: na FB mozna wygrac Fhi Platform wystarczy polubic profil Fhi
Ptysia78 jest offline  
Stary 2011-12-14, 16:43   #4089
mikiani
Przyczajenie

Ja również zastanawiam się nad wyborem prostownicy.
Na uwadze mam te 2 modele, który najlepiej wybrać:

- Babyliss ST87E
http://babyliss.pl/pl/st87e_prostownica_i_pro_230

- Remington S9500
http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s9500.html

Ewentualnie jaką jeszcze powiedzmy profesjonalną prostownice mogłabym kupić tak do tych 220zł ?

Wiem że za prawdziwą profesjonalną prostownicę tak naprawdę uważana jest np. Create flat master large
http://barbers.pl/sklep/narzedzia/pr...do-wlosow.html
ale niestety nie ten budżet.... na tą chwilę.
mikiani jest offline  
Stary 2011-12-14, 19:09   #4090
nesaya5
Raczkowanie

można link?

hehe już nie trzeba znalazłam, tak na marginesie wystarczy polubic stronę ?

Edytowane przez nesaya5
Czas edycji: 2011-12-14 o 19:14
nesaya5 jest offline  
Stary 2011-12-14, 19:27   #4091
Ptysia78
Raczkowanie

tak, tak jak napisali
Ptysia78 jest offline  
Stary 2011-12-14, 19:47   #4092
nesaya5
Raczkowanie

a Ty zamawiałaś FHI z meblefryzjerskie?
nesaya5 jest offline  
Stary 2011-12-14, 20:07   #4093
Ptysia78
Raczkowanie

tak, stad o tym wiem bo wyslali mi mailem info o tym
Ptysia78 jest offline  
Stary 2011-12-14, 20:21   #4094
nesaya5
Raczkowanie

a nie wiesz moze czy są jakieś zniżki na tą prostownicę? z tego co słyszałam to można z nimi trochę ponegocjowac...
nesaya5 jest offline  
Stary 2011-12-14, 20:39   #4095
Ptysia78
Raczkowanie

nie wiem - sprobuj do nich napisac
Ptysia78 jest offline  
Stary 2011-12-16, 15:58   #4096
sunderin13
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ptysia78 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych: na FB mozna wygrac Fhi Platform wystarczy polubic profil Fhi

czy to naprawdę wszystko? : O polubiłam, ale jak dowiem się, że do mnie trafi? wysyłają wiadomość? mogłabyś podesłać link z informacja?
sunderin13 jest offline  
Stary 2011-12-16, 17:06   #4097
Ptysia78
Raczkowanie

na tablicy w ich profilu jest informacja

a nie wiem jak beda powiadamiac, skad mam wiedziec
Ptysia78 jest offline  
Stary 2011-12-17, 10:08   #4098
sunderin13
Przyczajenie

Cytat:
na tablicy w ich profilu jest informacja

a nie wiem jak beda powiadamiac, skad mam wiedziec

kurcze, mecze i mecze, a znaleźć nie moge żadnej takiej informacji może nie szukam tam gdzie powinnam?
sunderin13 jest offline  
Stary 2011-12-17, 15:39   #4099
Ptysia78
Raczkowanie

a znalazlas profil Fhi Heat Polska?
tam na tablicy jest post pierwszy od gory o tym
Ptysia78 jest offline  
Stary 2011-12-17, 17:53   #4100
nesaya5
Raczkowanie

ja też nic nie znalazłam o sposobie powiadomienia wygranej osoby poczekamy zobaczymy
nesaya5 jest offline  
Stary 2011-12-17, 18:06   #4101
Ptysia78
Raczkowanie

z tego co widze na FB jak jest na profilach innych firm to z reguly pisza o wygranej na tablicy, ale mysle ze tez pisza wiadomosc do wygranej osoby

jak kiedys wygralam na stronie mojego miasta, to napisali wlasnie na tablicy i oprocz tego dostalam pw
Ptysia78 jest offline  
Stary 2011-12-17, 18:10   #4102
Sayouri89
Raczkowanie

http://www.megamedia.pl/prostownica-...-jonizacja.php
posiadam taką z Rowenty, dostałam ją w prezencie od chłopaka, używam jej od dwóch lat i bardzo polecam, świetnie prostuje, szybko się nagrzewa cudo
Sayouri89 jest offline  
Stary 2011-12-17, 20:04   #4103
sunderin13
Przyczajenie

Cytat:
a znalazlas profil Fhi Heat Polska?
tam na tablicy jest post pierwszy od gory o tym
wpisywałam hasło "FHI heat" bez dopisku Polska i dlatego sie doszukać nie mogłam. dziekuje za pomoc
sunderin13 jest offline  
Stary 2011-12-17, 21:54   #4104
Bebesza
Przyczajenie

Witam.
Mam dlugie i bardzo gęste wlosy z naturalnymi falami, jaka prostownica byłaby najodpowiedniejsza ? Nie chciałabym prostowac włosow i po wyjsciu na dwor sie martwić że się skrecać zaczna, a tak zazwyczaj sie dzieje u mnie ;/
Co polecacie?
Bebesza jest offline  
Stary 2011-12-18, 00:09   #4105
Sayouri89
Raczkowanie

Bebesza, też mam takie włosy. ja stosuję preparaty do prostowania, jedwab no i moją prostownice z rowenty i włosy są proste. no chyba, że na dworze jest pluga :P
Sayouri89 jest offline  
Stary 2011-12-19, 14:43   #4106
SuLoVa
Organizatorka

czy miał ktoś do czynienia z prostownicą Remington S1001CRK?
Mam średniej długości włosy, prostownicy potrzebuję do grzywki
mikroREKLAMA
NOWE AUKCJE, MEGA WYPRZEDAŻ SZAFY. ZAPRASZAM :)

Ta reklama pokazywana jest pod 18 009 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
SuLoVa jest offline  
Stary 2011-12-19, 20:14   #4107
Bebesza
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sayouri89 Pokaż wiadomość
Bebesza, też mam takie włosy. ja stosuję preparaty do prostowania, jedwab no i moją prostownice z rowenty i włosy są proste. no chyba, że na dworze jest pluga :P
Dzieki bardzo, w sumie nie uzywalam nigdy jedwabiu jedynie jakies odzywki z pantene na proste wlosy lub maseczki i nic nie działalo. A moze wina tez to płytek w mojej prostownicy? Posiadam prostownice firmy BabyLiss z płytkami ceramiczno-tytanowymi.
Bebesza jest offline  
Stary 2011-12-27, 19:42   #4108
emely
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
PROSTOWNICA ROVENTA SF 7870 Respectissim vs PHILIPS HP 8361

Witajcie !
waham się między zakupem jeden z tych prostownic, jeśli któraś z Was miała/ma którąś z nich, będę wdzięczna za wszelkie opinie !
Stary 2011-12-27, 20:29   #4109
GothikGirl
Przyczajenie

Smile Prostownica Braun ST 750

Zamierzam kupić tę prostownicę i chciałabym się dowiedzieć czy jest ona dobra. Moje poprzednie prostownice strasznie wysuszały moje włosy i sprawiały że stały się łamliwe i matowe czytałam że ta prostownica posiada funkcję jonizacji i nawilżania . Bardzo podoba mi się jej wygląd i wiele ciekawych funkcji. Jak ona sprawdza się w praktyce?

zapuszczanie włosów czas zacząć
GothikGirl jest offline  
Stary 2011-12-27, 22:42   #4110
alesya24
Raczkowanie

witam wszystkie wielbicielki prostych wlosów
zdecydowalam sie na zakup nowej prostownicy, jednak wybor jest tak duzy ze nie wiem juz sama co wybrac, jedna ma takie plytki, inna znowu ruchome plytki itd. po wstepnej weryfikacji zastanawiam sie nad modelami:
- philips hp8361- jest aktualnie w euro w cenie 199zł,
- babyliss st87e - rowniez w euro po 159 zł.
- remington s9950 pearl - niestety nie jest w moim miescie dostepna od reki wiec jedynie allegro w cenie ok 180 zł.
czy możecie mi poradzic ktora wybrac, dodam, że do tej pory uzywalam prostownicy ktora juz ma (o matko!) 6 lat... moje wlosy sa sredniej dlugosci, sianowate, suche i lamliwe, ale prostownica to jedyne narzedzie aby je ujarzmic i jakos wygladac :P
plissss poradzcie
buziaki
alesya24 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości