Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-10, 19:06   #4381
truskaweczkaa1
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez blackmarta Pokaż wiadomość
A więc i jestem z relacjami Braun Satin Hair 7, premium edition. Jest super! Włosy mam gładkie, miękkie, lśniące! Prostownica tak gładko sunie po włosach, że nie czuję nawet, że w ogóle to robi :O Jestem w szoku. A żeby mieć porównanie, pojechałam do Media Marktu wypróbować Remingtona Pearl i powiem Wam, że bez porównania. Braun sunie po włosach jak po maśle Jedyne, czego mu brakuej, a co ma Remington, to płytki mogłyby być ciut dłuższe, ale jest ok i prostowanie jest przyjemnością. W ogóle nie pali mi końców! Moje sztywniaki prostuje nawet przy 170 stopniach
Dziękuje Ci bardzo bardzo za tą odpowiedź ! ;*
Więc ja też kupuję jej siostrę - braun es3 xd
Kupuję jakoś na początku września więc jeśli przez ten będziesz jeszcze miała jakieś nowe wieści o tej prostownicy to pisz kochana czy Ci się zniszczyły włoski przez ten czas czy cuś Dzięki jeszcze raz ! ;*
truskaweczkaa1 jest offline  
Stary 2012-08-10, 23:24   #4382
KingaMG
Przyczajenie

Witam! Mam dylemat, mianowicie szukam odpowiedniej prostownicy, zastanawiam się między tondeo cerion premium, a tondeo cerion plus. Czy ktoś może mi doradzić? nie mam pojęcia która wybrać, choć bardziej przekonuje mnie ta pierwsza. Co myślicie?
KingaMG jest offline  
Stary 2012-08-11, 10:29   #4383
blackmarta
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez truskaweczkaa1 Pokaż wiadomość
Dziękuje Ci bardzo bardzo za tą odpowiedź ! ;*
Więc ja też kupuję jej siostrę - braun es3 xd
Kupuję jakoś na początku września więc jeśli przez ten będziesz jeszcze miała jakieś nowe wieści o tej prostownicy to pisz kochana czy Ci się zniszczyły włoski przez ten czas czy cuś Dzięki jeszcze raz ! ;*
No nie ma sprawy Słyszałam tylko, że ta es3 nie ma tej 9stopniowej regulacji temperatury, a zamiast tego pokazuje rodzaj włosów? Zwróć uwagę na to, bo niektóre dziewczyny na to narzekały na KWC.

dbam o włosy.
57-58-59-60-61-62-...-za biust -...-do talii
Moje włosy
blackmarta jest offline  
Stary 2012-08-11, 11:44   #4384
truskaweczkaa1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez blackmarta Pokaż wiadomość
No nie ma sprawy Słyszałam tylko, że ta es3 nie ma tej 9stopniowej regulacji temperatury, a zamiast tego pokazuje rodzaj włosów? Zwróć uwagę na to, bo niektóre dziewczyny na to narzekały na KWC.
Czytałam ta es3 ma 15stopniową regulacje temperatury i mam nadzieje że poradzę sobie z tym że pokazuje tylko rodzaj włosów skoro ma aż 15 stopni do wyboru najważniejsze żeby były ładne włoski a w sklepie też sobie niedawno przejechałam włoski tym braunem i rzeczywiście jak po maśle o wiele lepiej od remingtona !
truskaweczkaa1 jest offline  
Stary 2012-08-12, 21:26   #4385
loveann
Przyczajenie

Dziewczyny- i mnie czeka zakup nowej prostownicy. Na ten cel przeznaczone mam ok. 130-140 zł. Czytając Wasze opinie skłaniam się do zakupu Remington Shine Therapy S9950. Ale przeglądając oferty na all natknęłam się na Remington S9951 Fizz Therapy. I tu moje pytanie? Czym się różnią oraz która jest lepsza? Dodam tylko, że mam długie włosy, naturalnie falowane, bardzo podatne na wilgoć.

Pozdrawiam

Edytowane przez loveann
Czas edycji: 2012-08-12 o 21:28
loveann jest offline  
Stary 2012-08-13, 08:15   #4386
GOCHA1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez loveann Pokaż wiadomość
Dziewczyny- i mnie czeka zakup nowej prostownicy. Na ten cel przeznaczone mam ok. 130-140 zł. Czytając Wasze opinie skłaniam się do zakupu Remington Shine Therapy S9950. Ale przeglądając oferty na all natknęłam się na Remington S9951 Fizz Therapy. I tu moje pytanie? Czym się różnią oraz która jest lepsza? Dodam tylko, że mam długie włosy, naturalnie falowane, bardzo podatne na wilgoć.

Pozdrawiam
9951 szybciej sie nagrzewa, jest lzejsza, poza tym maja wszystko to samo
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2012-08-13, 21:49   #4387
nesaya5
Raczkowanie

Ptysia78 mam pytanie jakie masz naturalne włosy ? planuje zakup nowej prostownicy , chciałam kupic FHI Heat jednak doszlam do wniosku , że jest za droga, gdyż nie mam zamiaru prostowac włosów za kazdym razem po umyciu. Zastanawiałam się ten nad DIVĄ jednak chyba zrezygnuję, bo dołożyłabym te 50 zł i miałabym już FHI tak wiec zastanawiam się nad Suntachi. Nigdy o niej nie słyszałam, a potrzebuje prostownicy która naprawdę mocno się nagrzewa, bo mam grube i gęste włosy...
nesaya5 jest offline  
Stary 2012-08-14, 08:18   #4388
tekila901
Zakorzenienie

w jakiej temperaturze prostujecie wlosy? ja ustawiam na 200-210 stopni i prostuje dosyć długo (w porównaniu z moja stara prostownica, za 40zl), a otrzymuje taki sam efekt jak przy zwykłej prostownicy. gdy ustawie temperaturę na maksymalna, to włosy są idealnie proste, ale te pojedyncze na czubku głowy tak śmiesznie stercza, zamiast się przylizać. nadal zastanawiam się nad prostownica ghd, ale nie wiem czy warto inwestować, skoro remington jest tak wychwalany, a nie jestem nim aż tak zachwycona jak niektóre z Was.

poza tym - nawet po reklamacji (w stacjonarnym sklepie), dostałam model z płytkami, które się nie stykają, ale powiedziano mi, ze tej już nie wymienia.
tekila901 jest offline  
Stary 2012-08-14, 22:36   #4389
KingaMG
Przyczajenie

Jako że nikt nie udzielił mi odpowiedzi a prostownica tondeo cerion premium miała same pozytywne opinie, zamówiłam ją, dziś przyszła, jest rewelacyjna! włosy idealnie proste... naprawdę polecam. Jednak trzeba poświęcić więcej czasu aby wyprostować 'całą głowę' (pewnie dlatego że mam masę włosów na głowie)

tekila901 prostuję włosy w temp 200stopni i także prostuję je dłużej niż tańszą prostownicą (wcześniej używałam zelmera) jednak efekt nie jest taki sam a o niebo lepszy... jaką masz prostownice?

Przed zakupem prostownicy czytałam masę opinii o ghd, (oraz prostownicach innych firm) ghd ponoć jest mocno przereklamowana na wizazu. Dlatego zdecydowałam się na tondeo, choć cena ghd też lekko odstrasza.
Z czystym sercem polecam tondeo, włosy z którymi miałam odwieczny problem są idealnie proste i lśniące
KingaMG jest offline  
Stary 2012-08-15, 10:32   #4390
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KingaMG Pokaż wiadomość
Jako że nikt nie udzielił mi odpowiedzi a prostownica tondeo cerion premium miała same pozytywne opinie, zamówiłam ją, dziś przyszła, jest rewelacyjna! włosy idealnie proste... naprawdę polecam. Jednak trzeba poświęcić więcej czasu aby wyprostować 'całą głowę' (pewnie dlatego że mam masę włosów na głowie)

tekila901 prostuję włosy w temp 200stopni i także prostuję je dłużej niż tańszą prostownicą (wcześniej używałam zelmera) jednak efekt nie jest taki sam a o niebo lepszy... jaką masz prostownice?

Przed zakupem prostownicy czytałam masę opinii o ghd, (oraz prostownicach innych firm) ghd ponoć jest mocno przereklamowana na wizazu. Dlatego zdecydowałam się na tondeo, choć cena ghd też lekko odstrasza.
Z czystym sercem polecam tondeo, włosy z którymi miałam odwieczny problem są idealnie proste i lśniące
mam Remingtona Pearl. zastanawiam sie nad tym, w jakim stanie będą moje wlosy za jakis czas, po prostowaniu ich w takiej temperaturze. kupiłam już odżywkę z Waxa, tak na wszelki wypadek, żeby ich szybko nie zrujnować.

jakie masz włosy?
tekila901 jest offline  
Stary 2012-08-15, 12:29   #4391
KingaMG
Przyczajenie

włosy mam długie, grube, gęste.
Tondeo ma regulacje temperatury, ja jako że mam włosy 'trudne do prostowania' ustawiam na 200stopni, a przecież zawsze można prostować na niższej

Zamówiłam spray termoochronny tresemme, wychwalany na forach, niestety nie dostępny w PL... zamawiałam na allegro. ciekawe jak się sprawdzi
mogę wiedzieć co to za odżywka z waxa?

Przy okazji czy ktoś może polecić mi jakąś dobrą maskę do włosów zniszczonych?
Przez codzienne prostowanie moje włosy nie są w najlepszym stanie.
KingaMG jest offline  
Stary 2012-08-15, 16:20   #4392
Ptysia78
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nesaya5 Pokaż wiadomość
Ptysia78 mam pytanie jakie masz naturalne włosy ? planuje zakup nowej prostownicy , chciałam kupic FHI Heat jednak doszlam do wniosku , że jest za droga, gdyż nie mam zamiaru prostowac włosów za kazdym razem po umyciu. Zastanawiałam się ten nad DIVĄ jednak chyba zrezygnuję, bo dołożyłabym te 50 zł i miałabym już FHI tak wiec zastanawiam się nad Suntachi. Nigdy o niej nie słyszałam, a potrzebuje prostownicy która naprawdę mocno się nagrzewa, bo mam grube i gęste włosy...

moje wlosy strasznie sie pusza i sa dosc grube - poszukaj w moich postach, dwa razy wstawialam zdjecia wlosow przed prostowaniem

naprawde Suntachi daje rade
Ptysia78 jest offline  
Stary 2012-08-16, 09:13   #4393
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KingaMG Pokaż wiadomość
włosy mam długie, grube, gęste.
Tondeo ma regulacje temperatury, ja jako że mam włosy 'trudne do prostowania' ustawiam na 200stopni, a przecież zawsze można prostować na niższej

Zamówiłam spray termoochronny tresemme, wychwalany na forach, niestety nie dostępny w PL... zamawiałam na allegro. ciekawe jak się sprawdzi
mogę wiedzieć co to za odżywka z waxa?

Przy okazji czy ktoś może polecić mi jakąś dobrą maskę do włosów zniszczonych?
Przez codzienne prostowanie moje włosy nie są w najlepszym stanie.
ja uzywam serum termoochronne firmy Marion. a ta odzywka/maska z Waxa, to po prostu angielski http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=267 tylko trzeba sie upewnić, ze jest to angielski Wax, bo polski ma bardzo podobne opakowanie. kiedys go używałam i mi bardzo pomógł. wczoraj kupilam jeszcze jakąś odżywkę Pantene na rozdwojone końcówki, ale nie wiem czy mi pomoże. czas pokaże.
moje włosy sa grube, ale maja bardzo zniszczone końcówki.
tekila901 jest offline  
Stary 2012-08-20, 22:20   #4394
anne72
Przyczajenie

Witam !
Dzisiaj listonosz zawitał u mnie z nowym nabytkiem ! Tylko mam mały problem, płytki w prostownicy się nie stykają i jest taka mała szparka. Zastanawiam się czy jest sens reklamować czy po prostu "tak ma być". Czytałam już na jakimś forum, że w niektórych prostownicach na "zimno" tak jest a gdy się nagrzewa problem znika Nie wiem już co o tym myśleć, więc bardzo proszę o pomoc. Model prostownicy to gama cp3.
Pozdrawiam serdecznie
anne72 jest offline  
Stary 2012-08-26, 21:20   #4395
eyesgree
Raczkowanie

Pomocy jaka prostownica??

Potrzebuje pomocy w wyborze prostownicy. Jest tyle marek, że nie mam pojęcia którą wybrać. Zastanawiałam się nad remington, ale odkąd zaczęłam szukać i sprawdzać na necie to już sama nie wiem co wybrać. Wiem, że ten wątek był poruszony, ale już jakiś czas temu i nie dał mi odpowiedzi.

Edytowane przez eyesgree
Czas edycji: 2012-08-26 o 21:34
eyesgree jest offline  
Stary 2012-08-26, 22:27   #4396
natusia167
Rozeznanie

GG do natusia167
Dot.: Pomocy jaka prostownica??

Ja w domu mam dwie. Remington i rowenta. Innych firm nigdy nie bralam pod uwage. Remingtona mam od lat i jestem szalenie zadowolona a rowente dostalam od Tzta i tez jest super.. Tyle ze rowenta ktora mam to wysoki model

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline  
Stary 2012-08-27, 09:10   #4397
eyesgree
Raczkowanie

hmm a jaki model masz tej prostownicy remingtona??
eyesgree jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:53   #4398
saane
Zakorzenienie

Też mam remingtona, dokładnie s6500 i bardzo ładnie prostuje

Nie odkładaj niczego na później!...

...bo później też Ci się nie będzie chciało

130/1000
saane jest offline  
Stary 2012-08-28, 14:02   #4399
magnolia113
Raczkowanie

Potrzebuję prostownicy do włosów cienkich, długich, niesfornych. Generalnie kręcą się, ale nie są to baranki. Robię prostowanie keratynowe, ale po 1,5-2 miesiącach trzeba już doprostowywać przód, bo robią się fale.
Od prostownicy oczekuję prostowania we względnie niskiej temperaturze, bo jak już wspomniałam, mam cienkie kłaczki.
Jestem na etapie oglądania Remingtonów Sleek&Curl S6500 lub Pearl. Przy czym wydaje mi się, że nie ma sensu tyle płacić za tą drugą, bo pierwsza da podobny efekt...?
A może znacie jakąś alternatywę?
Do tej pory używałam Remingtona S 1031 - szału nie było, ale na wysokiej temperaturze dawała radę.
magnolia113 jest offline  
Stary 2012-08-28, 14:11   #4400
saane
Zakorzenienie

czy względnie niska dla Ciebie, to 190? prostowałam włosy koleżance, która ma długie włosy i dawała radę.
jeśli chcesz, mogę wstawić zdj. moich włosów przed i po prostowaniu

130/1000
saane jest offline  
Stary 2012-08-28, 15:02   #4401
magnolia113
Raczkowanie

Najczęściej ustawiam na 120-130 i tylko wygładzam (póki co widać efekty Encanto choć nie jest na pewno już tak idealnie jak było), 190 to już opcja 'na wyjście' kiedy faktycznie zależy mi na prościutkich końcówkach i mam pewność, że nie będę miała spotkania z deszczem lub wodą w basenie (pozdrowienia dla wszystkich mądrych kolegów - chyba każda z nas ma takich ).
No ale wiadomo... prostownica prostownicy nierówna, jedna zniszczy włosy po kilku użyciach i prostowaniu w najniższej temperaturze, a inną można katować włosy w 220st. a ich kondycja jest o niebo lepsza
magnolia113 jest offline  
Stary 2012-08-28, 15:05   #4402
saane
Zakorzenienie

temperatura w s6500 zaczyna się od 140

130/1000
saane jest offline  
Stary 2012-08-28, 15:14   #4403
magnolia113
Raczkowanie

To waśnie ta 'względnie niska'
jak będziesz miała chwilkę, możesz dodać zdjęcia.
A ogólnie jak wrażenia? Jest ok, jest super czy wolałabyś inną?
magnolia113 jest offline  
Stary 2012-08-28, 15:26   #4404
saane
Zakorzenienie

Włosy, są proste, miękkie i gładkie w dotyku Ogólnie mi się podoba, chociaż następnym razem kupiłabym wigo (takiej używa moja fryzjerka). Ale nie wiem jaka byłaby po dłuższym użytkowaniu

Jutro postaram się wstawić fotki

130/1000
saane jest offline  
Stary 2012-08-28, 19:04   #4405
magnolia113
Raczkowanie

Chyba zdecyduję się jednak na Perłę
magnolia113 jest offline  
Stary 2012-08-31, 15:49   #4406
Margox
Raczkowanie

Witam
Potrzebuję prostownicy do encanto która nagrzewa się do 230C, będzie używana raz na parę miesięcy tylko to tego zabiegu i najlepiej jak by była niezbyt droga.
Znalazłam taką PROSTOWNICA REMINGTON S3500 TURMALIN ETUI 230C na all może znacie jakieś tańsze?
Margox jest offline  
Stary 2012-09-02, 19:26   #4407
eyesgree
Raczkowanie

pytałam fryzjera o prostownice i u niego w zakładzie używaja baby... podobno rewelacja, włosy wyprostowane otrzymują się przez 2-3 dni, niestety nie wiem który to model
eyesgree jest offline  
Stary 2012-09-03, 16:17   #4408
hmyk
Przyczajenie

Smile fundusz: 500 zł, najlepsza prostownica pod względem bezpieczeństwa włosów

Witam

Mam zamiar kupić mojej kobiecie prostownicę, ponieważ nie widzi się w kręconych włosach. Ma kręcone naturalne włosy. Nie używa jednak jakiejś wysokiej jakości prostownicy. Niszczą jej się włosy. Ma fioła na punkcie swoich włosów. Bardzo lubi je prostować, właściwie to czuje się jedynie dobrze w prostych. Nie ma bata by jej wyrzucić to z głowy. Nie chcę by się dziewczyna kiedyś załamała z powodu całkiem zniszczonych włosów więc przynajmniej jeśli już ma prostować to niech się jej te włosy tak nie niszczą

Niedługo jej urodziny postanowiłem jej sprawić prezent w postaci prostownicy.

Fundusz: 500 zł.

Moje typy laika:
http://allegro.pl/prostownica-parowo...586914526.html
http://allegro.pl/fhi-prostownica-pl...594882023.html

Wy się na pewno lepiej znacie.

Która z prostownic z mojego wyboru będzie lepsza? a może zasugerujecie mi coś lepszego?

Podczas wyboru jako laik sugerowałem się art.: http://urodaizdrowie.pl/nowoczesne-p...nice-do-wlosow

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
hmyk jest offline  
Stary 2012-09-03, 17:10   #4409
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: fundusz: 500 zł, najlepsza prostownica pod względem bezpieczeństwa włosów

Twój wątek może zostać zablokowany ze względu na to, iż jest juz wątek o prostownicach, główny wątek, dlatego proszę od razu o dołączenie tego wątku do wątku o prostownicach, z góry dziękuję.

No więc, kup sobie prostownicę z remingtona, ja polecam tą co ma perłowo ceramiczne płytki

KLIK

jest genialna pod względem jakości wykonania, jakości płytek i ich żywotności, nie niszczy włosów, tak jak inne. no własnie. nie niszczy tak jak inne nie znacyz nie niszczy wcale, Każda obróbka cieplna wysuszy włosy jeżeli nie zadbamy o ochronę więc polecam serum termoochronne do używania zawsze przy suszeniu i prostowaniu czy kręceniu to:

KLIK

kupisz za ok 7-8zł

nie trzeba wydawać majątku aby mieć coś dobrego, a prostownice firmy remington są wg mnie i wielu wielu osob najlepszymi...mimo iz nie są profesjonalne
Stary 2012-09-03, 17:34   #4410
hmyk
Przyczajenie

Dot.: fundusz: 500 zł, najlepsza prostownica pod względem bezpieczeństwa włosów

Dziękuję za sugestię odnośnie serum termoochronnego - o tym nie pomyślałem.

Jednak odnośnie Twojej odpowiedzi w drugiej prostownicy, którą wymieniłem tzn. FHI używane jest do ogrzewania ciepło podczerwone, jest to totalnie inna technika. Ogrzewa mieszek włosa od wewnątrz przez co redukuje powierzchniowe uszkodzenie włosa.

500 zł to nie majątek, chcę najlepszego wyboru. Rozumiem, że prostownica remington spełni moje oczekiwania, ale jeśli jakaś może zrobić to lepiej to taką wybiorę.

Swoją drogą kontynuacja wątku głównego:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=46651

błąd, ciężko się dołączyć do czegoś co nie działa ^^

Poza tym mój wątek jest bardzo sprecyzowany. Pod rozwiązanie szczególnego problemu. Określona została kwota i szczególne potrzeby (jak najmniejszy negatywny skutek na włosy). To nie jest spam Temat został specyficzne określony przez co dla "potomnych" będzie łatwiej znaleźć odpowiedź.
hmyk jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości