Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-12-04, 18:01   #4591
cKmaN
Przyczajenie

Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ruchome są lepsze, lepszy nacisk na włosy podczas prostowania. wiesz o co chodzi nie ma tej szpary jak złączysz płytki do siebie.
no rozumiem dziekować xdd
cKmaN jest offline  
Stary 2012-12-04, 22:33   #4592
lusia83
Przyczajenie

a co myślicie o prostownicy Ducastela ??????????
lusia83 jest offline  
Stary 2012-12-06, 11:36   #4593
moja imaginacja
Zakorzenienie

może podpowiecie mi,czy jest jakas w miarę dobra i tania prostownica? Ostatnio gdzies widzialam prostownicę za 40 zł z fajnym motywem, ale juz nawet nie pamietam gdzie.
moja imaginacja jest offline  
Stary 2012-12-06, 11:50   #4594
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
może podpowiecie mi,czy jest jakas w miarę dobra i tania prostownica? Ostatnio gdzies widzialam prostownicę za 40 zł z fajnym motywem, ale juz nawet nie pamietam gdzie.
40 zł? to lepiej poczekaj i odłóż trochę więcej pieniędzy, chyba że nie zależy Ci na wlosach i będzie Cię później stać na regeneracje.
tekila901 jest offline  
Stary 2012-12-06, 12:23   #4595
moja imaginacja
Zakorzenienie

Ja mam dobrą prostownicę ;P chcialam kupic siostrze pod choinke, niekoniecznie za 40 zl ale wiadomo, że funduszy nie wydam. A wiem, że zdarzają się już do\bre prostownice w nizszych cenach
Stary 2012-12-06, 12:26   #4596
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Ja mam dobrą prostownicę ;P chcialam kupic siostrze pod choinke, niekoniecznie za 40 zl ale wiadomo, że funduszy nie wydam. A wiem, że zdarzają się już do\bre prostownice w nizszych cenach
na jakiej podstawie twierdzisz, że masz dobrą prostownicę w niższej cenie? nie jest to żadna uszczypliwość, pytam z ciekawości. bo ja miałam wcześniej właśnie taką za 40 zł i w porównaniu z tą, którą mam obecnie - ta tania to było dziadostwo.
tekila901 jest offline  
Stary 2012-12-06, 13:19   #4597
moja imaginacja
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
40 zł? to lepiej poczekaj i odłóż trochę więcej pieniędzy, chyba że nie zależy Ci na wlosach i będzie Cię później stać na regeneracje.
Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
na jakiej podstawie twierdzisz, że masz dobrą prostownicę w niższej cenie? nie jest to żadna uszczypliwość, pytam z ciekawości. bo ja miałam wcześniej właśnie taką za 40 zł i w porównaniu z tą, którą mam obecnie - ta tania to było dziadostwo.
Ale ja nie powiedziałam, że mam dobrą prostownicę w niższej cenie. Osobiscie mam Remingtona S9950, i chodzi mi jedynie o to, ze kiedys byla np drozsza niz teraz, bo teraz można ją spotkać w niskiej cenie.
Stary 2012-12-06, 22:09   #4598
fryz5
Zakorzenienie

dokładnie. patrz na prostownice od 100zł w górę
Stary 2012-12-08, 11:17   #4599
Marie Antoniette
Zadomowienie

Hej dziewczyny

Przyszedł czas na wymianę prostownicy. Do tej pory miałam 2: Babyliss z lustrzanymi płytkami, która była genialna, niestety ktoś na nią stanął i pękła.
5-ty rok używam Remingtona Damage Defense, którego to opinię pisałam na KWC, i najwyższy czas go wymienić.

Przebrnęłam przez wiele recenzji i stanęło na wyborze albo Braun Satin Hair 7 albo Remington Shine Therapy nowa wersja. O ile o Braunie pełno opinii, o tyle polskich opinii nowej wersji Shina ciężko znaleźć, jedynie na zagranicznych stronach raczej same pozytywy.

Mam włosy silnie uwrażliwione przy końcach, wracam do naturalnego koloru po 5 latach rozjaśniania oczywiście profesjonalne kosmetyki do tego.

Od prostownicy oczekuję żeby ładnie wygładzała włosy, nie ciągnęła ich, ale także żeby można nią zakręcić loki.

Liczę na pomoc w wyborze

Aha, dodam jeszcze że do Shine Therapy myślę dodatkowo nad szczotką z tej serii
Stary 2012-12-08, 12:26   #4600
GOCHA1980
Raczkowanie

stara wersja Shine Therapy od nowej rozni sie tylko czasem nagrzewania i cena niczym wiecej
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2012-12-08, 15:00   #4601
Marie Antoniette
Zadomowienie

Aha, ale generalnie jeżeli zdecyduję się na Remingtona to na nowszą wersję jeszcze poszperałam trochę i w sumie zastanawiam się nad Wahl Cutek Advanced albo Titanum, tylko prostuję raczej na niższych temperaturach dlatego podstawowego modelu nie biorę pod uwagę, a boję się trochę że Titanum może zniszczyć mi włosy 200 stopniami... Wiem że Wahl Cutek robią piękne loki, pytanie czy Remington poradzi sobie równie dobrze?
Stary 2012-12-09, 17:21   #4602
szajn87
Raczkowanie

hej dziewczyny!
nigdy nie miałam prostownicy i jestem zielona jeśli chodzi o marki i ich jakość.
mam z natury proste włosy, ale raczej takie napuszone, przydałoby się im wygłądzenie za pomocą prostownicy, ale chciałabym też żeby była dostępna opcja podkręcania włosów. znalazłam na grouponie taką która łączy w sobie te dwie opcje - http://www.groupon.pl/oferty/cala-po...-z-oo/13998787
ta trzecia ST290E
miała któraś taką? polecacie tą firmę? czy za tą kasę mogę dostać coś lepszego?

przeczytałam wątek i widzę, że raczej nie polecacie firmy Babyliss.
zastanawiam się teraz nad remingotnem - Shine Therapy S9950 i Pearl S9500 -w zasadzie te 2 modele ciągle się przewijają, ale czym one w zasadzie się różnia i który byłby lepszy do robienia loków?

Edytowane przez szajn87
Czas edycji: 2012-12-09 o 19:51
szajn87 jest offline  
Stary 2012-12-10, 21:28   #4603
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Marie Antoniette Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Przyszedł czas na wymianę prostownicy. Do tej pory miałam 2: Babyliss z lustrzanymi płytkami, która była genialna, niestety ktoś na nią stanął i pękła.
5-ty rok używam Remingtona Damage Defense, którego to opinię pisałam na KWC, i najwyższy czas go wymienić.

Przebrnęłam przez wiele recenzji i stanęło na wyborze albo Braun Satin Hair 7 albo Remington Shine Therapy nowa wersja. O ile o Braunie pełno opinii, o tyle polskich opinii nowej wersji Shina ciężko znaleźć, jedynie na zagranicznych stronach raczej same pozytywy.

Mam włosy silnie uwrażliwione przy końcach, wracam do naturalnego koloru po 5 latach rozjaśniania oczywiście profesjonalne kosmetyki do tego.

Od prostownicy oczekuję żeby ładnie wygładzała włosy, nie ciągnęła ich, ale także żeby można nią zakręcić loki.

Liczę na pomoc w wyborze

Aha, dodam jeszcze że do Shine Therapy myślę dodatkowo nad szczotką z tej serii
Shine Therapy to byłby dobry wybór
Stary 2012-12-11, 21:25   #4604
lioele
Rozeznanie

Przymierzam się do kupna nowej prostownicy. Przeczytałam praktycznie cały wątek i znalazłam dla siebie trzy prostownice , które najbardziej mi odpowiadają.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27231
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39803
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23406

I tutaj zastanawiam się którą wybrać. Mam włosy półdługie,falowane,pusząc e się i gęste. Zastanawiam się też czy aby niedługo nie zrobić encanto i wtedy Braun odpada(bo nagrzewa się do 200 st. , a tam potrzebna jest 235 st.).
Może ktoś z Was miał do czynienia z tymi prostownicami i jest w stanie je porównać?
lioele jest offline  
Stary 2012-12-11, 21:31   #4605
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Przymierzam się do kupna nowej prostownicy. Przeczytałam praktycznie cały wątek i znalazłam dla siebie trzy prostownice , które najbardziej mi odpowiadają.

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27231
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39803
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23406

I tutaj zastanawiam się którą wybrać. Mam włosy półdługie,falowane,pusząc e się i gęste. Zastanawiam się też czy aby niedługo nie zrobić encanto i wtedy Braun odpada(bo nagrzewa się do 200 st. , a tam potrzebna jest 235 st.).
Może ktoś z Was miał do czynienia z tymi prostownicami i jest w stanie je porównać?
brauna niestety nie uzywałem ale dla mnie odpada, ja wybieram firmy które specjalizują sie tylko i wyłącznie w prostownicach, a nie w innych produktach. obydwie z remingtona są dobre, mialem obydwa, i tak:
pearl nagrzewa się do 235*C a Shine do 230*C
płytki pearl wydają sie niezniszczalne, za to shine wydaje się łagodniej obchodzić z włosami, wybierając jedną z nich kierowałbym się ceną bo obydwie są godne polecenia
Stary 2012-12-11, 21:37   #4606
lioele
Rozeznanie

Cytat:
brauna niestety nie uzywałem ale dla mnie odpada, ja wybieram firmy które specjalizują sie tylko i wyłącznie w prostownicach, a nie w innych produktach. obydwie z remingtona są dobre, mialem obydwa, i tak:
pearl nagrzewa się do 235*C a Shine do 230*C
płytki pearl wydają sie niezniszczalne, za to shine wydaje się łagodniej obchodzić z włosami, wybierając jedną z nich kierowałbym się ceną bo obydwie są godne polecenia
Hmmm... Jeszcze zapomniałam dodać , że ta z Brauna ma jonizację , a te remingtony nie mają, ale nie mam pojęcia w sumie czy ta jonizacja coś daje, bo moja obecna prostownica jej nie ma.
lioele jest offline  
Stary 2012-12-11, 21:56   #4607
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Hmmm... Jeszcze zapomniałam dodać , że ta z Brauna ma jonizację , a te remingtony nie mają, ale nie mam pojęcia w sumie czy ta jonizacja coś daje, bo moja obecna prostownica jej nie ma.
mialem ze 2 razy styczność z prostownicami z funkcją jonizacji ale jak dla mnie to takie za przeproszeniem o d*** rozbić.
najważniejsze powinny być płytki i ich jakość
Stary 2012-12-12, 12:14   #4608
lioele
Rozeznanie

Cytat:
mialem ze 2 razy styczność z prostownicami z funkcją jonizacji ale jak dla mnie to takie za przeproszeniem o d*** rozbić.
najważniejsze powinny być płytki i ich jakość
Sprawdzałam na allegro te dwie prostownica i powiem , że różnicy w cenie praktycznie nie ma i teraz nie wiem którą z nich wybrać. Obydwie mają wiele pozytywnych recenzji.

Szukając jeszcze trochę znalazłam jeszcze jedną która mnie interesuje z ga.my:

http://tics.pl/GaMa_Cp3_Digital_pros...atury-116.html

Myślisz , że lepiej dołożyć trochę pieniędzy i mieć lepszą? Czy nie warto?
Bo czytam , czytam i już zgupiłam kompletnie i ni wiem którą wybrać
lioele jest offline  
Stary 2012-12-12, 13:08   #4609
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Sprawdzałam na allegro te dwie prostownica i powiem , że różnicy w cenie praktycznie nie ma i teraz nie wiem którą z nich wybrać. Obydwie mają wiele pozytywnych recenzji.

Szukając jeszcze trochę znalazłam jeszcze jedną która mnie interesuje z ga.my:

http://tics.pl/GaMa_Cp3_Digital_pros...atury-116.html

Myślisz , że lepiej dołożyć trochę pieniędzy i mieć lepszą? Czy nie warto?
Bo czytam , czytam i już zgupiłam kompletnie i ni wiem którą wybrać
wiadomo ze lepiej profesjonalną, jak chcesz dokładać to weź gamę ale bez tych bajerów, mozesz wiząć zwykłą ceramiczną gama z regulacją temperatury.

Remingtony są najlepsze z tych dostępnych w sklepach prostownic, zwykłych, wśród profesjonalnych są inne wiodące marki, gama jest dobra i w dobrej cenie. zależy jaką kwotą dysponujesz. bo mając do wydania bez znaczenia ile kasy mozesz tez kupic GHD która jest wiodącą marka wśród profesjonalnych już ale droga
Stary 2012-12-12, 13:14   #4610
lioele
Rozeznanie

Cytat:
wiadomo ze lepiej profesjonalną, jak chcesz dokładać to weź gamę ale bez tych bajerów, mozesz wiząć zwykłą ceramiczną gama z regulacją temperatury.

Remingtony są najlepsze z tych dostępnych w sklepach prostownic, zwykłych, wśród profesjonalnych są inne wiodące marki, gama jest dobra i w dobrej cenie. zależy jaką kwotą dysponujesz. bo mając do wydania bez znaczenia ile kasy mozesz tez kupic GHD która jest wiodącą marka wśród profesjonalnych już ale droga
A mógłbyś mi jeszcze napisać czy w tej shine therapy trzeba ten kosmetyk czy wymianiać? Bo nigdzie się takiej informacji nie doszukałam, jedyne co to , że w suszarce shine therapy się wymienia.
lioele jest offline  
Stary 2012-12-12, 13:33   #4611
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
A mógłbyś mi jeszcze napisać czy w tej shine therapy trzeba ten kosmetyk czy wymianiać? Bo nigdzie się takiej informacji nie doszukałam, jedyne co to , że w suszarce shine therapy się wymienia.
kosmetyk wymieniać? ale jaki? pierwsze słyszę...

ale czekaj bo w sumie Shine Therapy są 3 modele
dwa podobne które różnią się tym, ze nowszy ma dłuższe płytki, i najnowszy zupełnie inny ma wygląd

S8500 z powłoką Advanced Ceramic - to najnowsza i ona ma niby płytki pokryte olejkiem marokańskim (jakos dla mnie to troche chwyt marketingowy)

S9950 SHINE THERAPY - starsza , ma niby jakis kosmetyk emitowany przez plytki. ze on nawilża czy coś. w to też jakoś nie wierzę.
Stary 2012-12-13, 10:00   #4612
lioele
Rozeznanie

Można powiedzieć , że zdecydowałam tylko nadal waham się nad dwoma modelami nad shine therapy i nad tą pearl. Wczoraj byłam już pewna na tą shine , ale doczytałam jeszcze , że podobno szybciej włosy się przetłuszczają po niej , bo emituje ten kosmetyk
Miał ktoś może do czynienia z tymi dwiema prostownicami?
lioele jest offline  
Stary 2012-12-13, 16:03   #4613
Marie Antoniette
Zadomowienie

Zaryzykowałam i kupiłam WAHL CUTEK Advanced myślę sobie kosztuje niedużo, a jak się nie sprawdzi kupię wtedy Shine Therapy. Okazała się świetna! Idealnie prostuje, włosy są sprężyste, nie sztywne druty, sypkie. Kręci również świetnie, piękne, delikatne loki, nie a'la księżniczka A włosy mam dosyć wymagające, rozjaśniane, fakt że używam kosmetyków profesjonalnych, ale stary Remington nie dawał tak spektakularnych rezultatów nawet na początku użytkowania.
Stary 2012-12-13, 16:13   #4614
Justina90
Raczkowanie

GG do Justina90

Z racji że moja stara prostownica po 4 latach eksploatacji nie jest już w rewelacyjnym stanie postanowiłam zrobić sobie prezent pod choinkę i zainwestować w nową. No i tu pojawił się dylemat.. Już od tygodnia przeglądam allegro, fora na wizażu i kwc w poszukiwaniu jak najlepszej dla siebie prostownicy.

Z modeli które najbardziej mi się spodobały są przewijające się wciaż w tym wątku prostownice Remingtona Shine Therapy i Pearl, a także BOSCH PHS 8667 Sensor oraz Philips ProCare Keratin HP 8361. Interesują mnie opinie szczególnie na temat tej ostatniej.

Miał ktoś do czynienia z prostownicą z płytkami ceramiczno-keratynowmi? Wiem, że Remington również wprowadził na rynek jakąś prostownice z tym systemem. Dodam, że moje włosy są cienkie, nieco zniszczone wcześniejszym rozjaśnianiem (juz z tym skończyłam ) i kilkuletnim prostowaniem. Jaką prostownice z wymienionych przeze mnie polecilibyście?
Justina90 jest offline  
Stary 2012-12-13, 16:21   #4615
Marie Antoniette
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Justina90 Pokaż wiadomość
Miał ktoś do czynienia z prostownicą z płytkami ceramiczno-keratynowmi? Jaką prostownice z wymienionych przeze mnie polecilibyście?
Posłuchałam mojego stylisty i kupiłam WAHL CUTEK, mimo że też chciałam znowu kupić prostownicę za ok 300 zł też o tych keratynowych myślałam, shine itp, ale powiedział mi że to pic na wodę - marketing, że lepiej kupić profesjonalną + profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji (używam L'oreal Prof., albo Kerastase) z początku byłam sceptyczna, ale nie żałuję że zaryzykowałam
Stary 2012-12-13, 16:57   #4616
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Z racji że moja stara prostownica po 4 latach eksploatacji nie jest już w rewelacyjnym stanie postanowiłam zrobić sobie prezent pod choinkę i zainwestować w nową. No i tu pojawił się dylemat.. Już od tygodnia przeglądam allegro, fora na wizażu i kwc w poszukiwaniu jak najlepszej dla siebie prostownicy.

Z modeli które najbardziej mi się spodobały są przewijające się wciaż w tym wątku prostownice Remingtona Shine Therapy i Pearl, a także BOSCH PHS 8667 Sensor oraz Philips ProCare Keratin HP 8361. Interesują mnie opinie szczególnie na temat tej ostatniej.

Miał ktoś do czynienia z prostownicą z płytkami ceramiczno-keratynowmi? Wiem, że Remington również wprowadził na rynek jakąś prostownice z tym systemem. Dodam, że moje włosy są cienkie, nieco zniszczone wcześniejszym rozjaśnianiem (juz z tym skończyłam ) i kilkuletnim prostowaniem. Jaką prostownice z wymienionych przeze mnie polecilibyście?
nie wierzę w takie chwyty na keratynę w płytkach, keratyna jest białkiem...nie rozumiem jakim cudem płytka, ceramiczna, ma emitować keratynę, ja w to po prostu nie wierzę. swoją drogą ja bym nie brał ani philipsa ani bosha, bo są to firmy które specjalizują sie w innych sprzętach, a jednak wolę firmę specjalizująca sie tylko i wyłącznie w prostownicach, takie mam zdanie najważniejsze to jakość płytek, jak są pełno ceramiczne to są najlepsze, reszta to tylko zbędne dodatki, mogą być ale nie muszą.
Stary 2012-12-14, 20:00   #4617
lusia83
Przyczajenie

Cytat:

kupiłam Ducastela i jestem zachwycona moja znajoma poleciła mi róznież preparat flexi do prostowania - pomaga mi długo cieszyc sie ładnie wyprostowanymi i błyszczacymi włosami- po samej prostownicy włosy się niewiarygodnie błyszczą a po tym preparacie znacznie sprawniej idzie i na dłuzej
POlECAM!
lusia83 jest offline  
Stary 2012-12-15, 15:52   #4618
Duke
Przyczajenie

Która prostownica do 300 zł

Witajcie,
Chciałbym kupić prostownicę do włosów. Nie znam się na tym, ale chciałbym żeby była jak najdelikatniejsza dla włosów.

Bosch zdaje się mieć coś takiego fajnego jak sensor czy nie za mocno przyciśnie się włosy oraz nagrzewa się do 200 stopni, przez co trudniej włosy zniszczyć. Proszę o pomoc, bo jestem trochę w tym zagubiony. Jeszcze te zauważyłem.

1. Czemu Remington taki tani, za co w przypadku Philipsa płacę więcej itd.

http://allegro.pl/prostownica-hp-836...874522785.html

http://allegro.pl/prostownica-do-wlo...863981776.html

http://allegro.pl/prostownica-reming...844715113.html

http://allegro.pl/prostownica-braun-...863998777.html

http://allegro.pl/tondeo-prostownica...845561888.html

Edytowane przez Duke
Czas edycji: 2012-12-15 o 17:08
Duke jest offline  
Stary 2012-12-15, 17:07   #4619
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: Która prostownica do 300 zł

Cytat:
Napisane przez Duke Pokaż wiadomość
Witajcie,
Chciałbym kupić prostownicę do włosów. Nie znam się na tym, ale chciałbym żeby była jak najdelikatniejsza dla włosów. Czy lepsze są ceramiczne czy turmalinowe?
Poza tymi poniżej:
Remingtona Shine Therapy i Pearl, BOSCH PHS 8667 Sensor oraz Philips ProCare Keratin HP 8361.

Bosch zdaje się mieć coś takiego fajnego jak sensor czy nie za mocno przyciśnie się włosy oraz nagrzewa się do 200 stopni, przez co trudniej włosy zniszczyć. Proszę o pomoc, bo jestem trochę w tym zagubiony. Jeszcze te zauważyłem.

http://allegro.pl/ga-ma-italy-prosto...874321520.html

http://allegro.pl/tondeo-prostownica...845561888.html

Odpowiada mi typ 1 i 3, ale może coś lepszego można dostać do 300zł.
poza tymi o którymi pisalismy już milion razy, o bosh i philipsie juz tez sie wypowiadałem, to proponuję tą
http://allegro.pl/ga-ma-italy-prosto...862922021.html

w cenie w jakiej chcesz się zmieścić, a jest profesjonalna
Stary 2012-12-16, 01:20   #4620
Justina90
Raczkowanie

GG do Justina90

fryz5 pisałeś wcześniej, że generalnie ważne, żeby prostownica była ceramiczna i to wystarczy. W poście wyżej poleciłeś prostownicę z powłoką ceramiczno-turmalinową, czy to znaczy, że tego typu prostownice są jeszcze lepsze?

Co myslisz o tych:
http://allegro.pl/moser-germany-pros...853401567.html
http://allegro.pl/remington-s3500-pr...846958488.html
http://allegro.pl/valera-synthesis-p...841415198.html

Z góry dziękuje za odpowiedź
Justina90 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości