Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-16, 20:48   #2281
wanesa83
Raczkowanie

Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez domelcia Pokaż wiadomość
Moja jak ja włączam wydaje jeden krótki sygnał i świeci się cały czas, a jak już się nagrzeje to pika 2 razy i zaczyna mrugać

Spoxiii u mnie jest tak samo jak u Domelci.
Daj znac co z twoja GHD. Jak zarejestrowalas swoja Ghd to ja reklamuj.

buziaki

Edytowane przez wanesa83
Czas edycji: 2009-09-16 o 20:52
wanesa83 jest offline  
Stary 2009-09-17, 12:52   #2282
domelcia
Raczkowanie

GG do domelcia

spoxi napisz może do tego osobnika, od którego zakupiłaś prostownice, może ON cos wie!!
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360145&page=8
domelcia jest offline  
Stary 2009-09-17, 18:24   #2283
sebek...
Przyczajenie

Czy ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem na Allegro sprzedają prostownice firmy GHD za śmiesznie niskie pieniądze, podczas gdy na oficjalnej stronie widnieje cena 117 funtów?

Swoją drogą - czy zamawiając ze strony producenta (lub, jak już ktoś zasugerował, w sklepie lookfantastic) będę miał na ów sprzęt 24 m-cy gwarancji? Napięcie jest uniwersalne, czyli rozumiem, że wystarczy przejściówka?

Pozdrawiam!
sebek... jest offline  
Stary 2009-09-17, 18:27   #2284
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Dzis testowalam prostownice Remington sleek and curl(s1041) .. ale tylko na paru pasemkach..
Idealnie proste wlosy.. i jak pieknie blyszcza po tym prostowaniu
Bede testowac jeszcze w weekend ..ale na razie sie super zapowiada.

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2009-09-17, 18:33   #2285
ewel24
Przyczajenie

witam! mozecie cos powiedzieć o prostownicach firmy CAMRY? Z tego co zdażyłam zauważyć sa niezbyt drogie a mają własciwosc np. jonizacji.
Czy warto kupić prostownicę tej firmy? Bedę wdzieczna za kazda opinie
ewel24 jest offline  
Stary 2009-09-17, 19:07   #2286
gosiula95
Przyczajenie

Hej .bardzo prosze o porade.nie wiem czy kupic prostownice philipsa :4669,4686 czy 4668.a moze zelmer33zo14?mam cienkie wlosy i niestety falowane.chcialabym zeby byly przez caly dzien proste!.błagam o szybka odpowiedz !!!
gosiula95 jest offline  
Stary 2009-09-17, 20:08   #2287
ogarekmonika
Przyczajenie

Witam wszystkich. Mam dylemat w sprawie prostownicy. Będzie to dopiero moja I prostownica, dlatego chciałabym kupić w miarę dobrą prostownice. Zastanawiałam się nad ga.ma, ale może są lepsze (może nawet w podobnej cenie). Moje włosy są po ramiona, suche (wyglądają jak siano), pod wpływem wilgoci puszą się i kręcą. Może też jakąś dobrą odżywkę do włosów lub balsam przeciw niszczeniu, jakbyście mogli polecić!

Ga.Ma która mi się podoba:
http://www.allegro.pl/item744305762_...nica_gama.html

Albo np. braun do farbowanych (mimo iż nigdy ich nie farbowałam)
http://www.allegro.pl/item735660489_...do_koloru.html

PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!
ogarekmonika jest offline  
Stary 2009-09-18, 08:55   #2288
wanesa83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sebek... Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi może wytłumaczyć jakim cudem na Allegro sprzedają prostownice firmy GHD za śmiesznie niskie pieniądze, podczas gdy na oficjalnej stronie widnieje cena 117 funtów?

Swoją drogą - czy zamawiając ze strony producenta (lub, jak już ktoś zasugerował, w sklepie lookfantastic) będę miał na ów sprzęt 24 m-cy gwarancji? Napięcie jest uniwersalne, czyli rozumiem, że wystarczy przejściówka?

Pozdrawiam!

Hej ja kupilam ghd na ebay uk i zaplacilam 89 funtow , prostownica jest oryginalna no i oczywiscie z 2 letnia gwarancja - polecam!!!! acha przesylka przyszla ekspresowo w ciagu 2 dni. Nie kupilam z allegro bo mialam takie same obawy jak ty.

pozdrawiam

ps. prawdopodobnie teraz na lookfantastic przesylka do Polski jest za darmo

Edytowane przez wanesa83
Czas edycji: 2009-09-18 o 08:58
wanesa83 jest offline  
Stary 2009-09-18, 15:38   #2289
loverock
Raczkowanie

GG do loverock

Witam przymierzam się do zakupu prostownicy Efalock Flat Champ. Wybrałam tę, bo słyszałam wiele opinii na temat pełnoceramicznych płytek. Podobno takie są najlepsze a Flat Champ właśnie je ma. Nie wiem czy wyszły jakieś nowe lepsze waszym zdaniem modele od Efalocka lub innej firmy. Zależy mi aby była pełnocereamiczna. Wiem że trudno jest taką znaleźć, więc prosze was o pomoc. Może nabyłyście coś takiego lub mogłybyście mi jakąś polecić? z góry dziękuję
loverock jest offline  
Stary 2009-09-18, 16:29   #2290
czarnula909
Przyczajenie

hej, dziewczyny mające prostownice GHD z allegro, czy na waszych prostownicach są 2 różne kody na hologramach ???? bo u mnie na kablu jest inny i na prostownicy wewnątrz tez inny !! co to oznacza? próbowałyście je zarejestrować na stronie ghd?? kurde no teraz nie wiem co mam zrobić, zaraz napisze do gościa który ja sprzedawał dlaczego tak jest, ale nie wiem czy sie dowiem prawdy :/:/

efekt prostowania nie utrzymuje mi sie długo i do tego włosy ciągle sie puszą, choć pewnie to wlasnie nie wina prostownicy bo one zawsze takie były, juz próbowałam wielu prostownic i niektóre wcale nie prostowały mi włosów, bo sobie po prostu nie radziły... a tą prostownicą wystarczy że raz przeciągne po włosach i są proste.. no ale chciałabym do tego żeby były takie lejące sie, błyszczące, jak zapewniał facet na swojej stronie, a one są takie tylko przez chwile jak gładze je rękami:/
może po prostu to nie jest prostownica dla mnie?

tylko że nawet gdybym chciała ja odesłać to odkleiłam folię z płytek i ja wyrzuciłam <pośpieszyłam sie no...> a nie może mieć sladów użytkowania... :/
czarnula909 jest offline  
Stary 2009-09-18, 17:30   #2291
wanesa83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarnula909 Pokaż wiadomość
hej, dziewczyny mające prostownice GHD z allegro, czy na waszych prostownicach są 2 różne kody na hologramach ???? bo u mnie na kablu jest inny i na prostownicy wewnątrz tez inny !! co to oznacza? próbowałyście je zarejestrować na stronie ghd?? kurde no teraz nie wiem co mam zrobić, zaraz napisze do gościa który ja sprzedawał dlaczego tak jest, ale nie wiem czy sie dowiem prawdy :/:/

efekt prostowania nie utrzymuje mi sie długo i do tego włosy ciągle sie puszą, choć pewnie to wlasnie nie wina prostownicy bo one zawsze takie były, juz próbowałam wielu prostownic i niektóre wcale nie prostowały mi włosów, bo sobie po prostu nie radziły... a tą prostownicą wystarczy że raz przeciągne po włosach i są proste.. no ale chciałabym do tego żeby były takie lejące sie, błyszczące, jak zapewniał facet na swojej stronie, a one są takie tylko przez chwile jak gładze je rękami:/
może po prostu to nie jest prostownica dla mnie?

tylko że nawet gdybym chciała ja odesłać to odkleiłam folię z płytek i ja wyrzuciłam <pośpieszyłam sie no...> a nie może mieć sladów użytkowania... :/
hej ja z mojej ghd jestem bardzo zadowolona tylko ,ze ja mam model z tymi szerszymi plytkami salon styler. Moje wloski sa sypkie , milusie w dotyku jak od fryzjera. Ghd kupilam na ebay uk no i zarejestrowalam ja bez problemu (24 miesiace gwarancji).
Daj znac co ci napisze sprzedawca , a u kogo kupilas ???

pozdrawiam

ps. rowniez mam dwa rozne kody
wanesa83 jest offline  
Stary 2009-09-18, 17:58   #2292
ogarekmonika
Przyczajenie

JESZCZE RAZ PISZE, BO NIE UZYSKAŁAM ODPOWIEDZI Witam wszystkich. Mam dylemat w sprawie prostownicy. Będzie to dopiero moja I prostownica, dlatego chciałabym kupić w miarę dobrą prostownice. Zastanawiałam się nad ga.ma, ale może są lepsze (może nawet w podobnej cenie). Moje włosy są po ramiona, suche (wyglądają jak siano), pod wpływem wilgoci puszą się i kręcą. Może też jakąś dobrą odżywkę do włosów lub balsam przeciw niszczeniu, jakbyście mogli polecić!

Ga.Ma która mi się podoba:
http://www.allegro.pl/item744305762_...nica_gam a.html

Albo np. braun do farbowanych (mimo iż nigdy ich nie farbowałam)
http://www.allegro.pl/item735660489_...do_kolor u.html

PROSZĘ O POMOC!!!!!!!!!!!!!!!!
ogarekmonika jest offline  
Stary 2009-09-18, 18:03   #2293
czarnula909
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wanesa83 Pokaż wiadomość
hej ja z mojej ghd jestem bardzo zadowolona tylko ,ze ja mam model z tymi szerszymi plytkami salon styler. Moje wloski sa sypkie , milusie w dotyku jak od fryzjera. Ghd kupilam na ebay uk no i zarejestrowalam ja bez problemu (24 miesiace gwarancji).
Daj znac co ci napisze sprzedawca , a u kogo kupilas ???

pozdrawiam

ps. rowniez mam dwa rozne kody
to mnie troszke z tymi kodami uspokoiłaś... ja mam ta salon IV styler wersja gold 2.22cm
kupiłam na allegro u luka-sts ... fajnie pisałam ze to facet a to kobieta przecież ;p heh jak to login może namieszać jeszcze nic nie odpisała i obawiam się, że dzisiaj się nic nie dowiem..
jestem w kropce bo nie wiem co zrobić ;( nie bardzo moge ją odesłać, bo tasiemek na płytkach już nie ma
poza tym szkoda mi jej troche, bo może to ja uzywam niewłaściwych kosmetyków do prostowania i datego nie widze efektów miękkości..
a tyle czasu jak to moja mama mówi "chorowałam" na ta prostownice
czarnula909 jest offline  
Stary 2009-09-19, 10:55   #2294
wanesa83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czarnula909 Pokaż wiadomość
to mnie troszke z tymi kodami uspokoiłaś... ja mam ta salon IV styler wersja gold 2.22cm
kupiłam na allegro u luka-sts ... fajnie pisałam ze to facet a to kobieta przecież ;p heh jak to login może namieszać jeszcze nic nie odpisała i obawiam się, że dzisiaj się nic nie dowiem..
jestem w kropce bo nie wiem co zrobić ;( nie bardzo moge ją odesłać, bo tasiemek na płytkach już nie ma
poza tym szkoda mi jej troche, bo może to ja uzywam niewłaściwych kosmetyków do prostowania i datego nie widze efektów miękkości..
a tyle czasu jak to moja mama mówi "chorowałam" na ta prostownice
hejj to ja sprzedaj na allegro jak nie jestes z niej zadowolona.
No i koniecznie daj znac co Ci ta babka napisala ))

pozdrawiam i udanego weekendu
wanesa83 jest offline  
Stary 2009-09-19, 14:55   #2295
WeroniczQaa
Raczkowanie

GG do WeroniczQaa

Cześć dziewczyny!
w końcu miałam czas zrobić zdjęcia

Włosy przed:
http://i35.tinypic.com/o56o1w.jpg

Włosy po:
http://i37.tinypic.com/2h51ndd.jpg

Jestem bardzo zadowolona z mojej Create Magic.
Polecam każdemu
A i dodam, że włosy utrzymują się cały dzień i noc proste!
WeroniczQaa jest offline  
Stary 2009-09-19, 21:15   #2296
Mrs.
Zakorzenienie

Wow super efekt :szok: ile zapłaciłas za ta prostownice ?
Mrs. jest offline  
Stary 2009-09-20, 10:04   #2297
WeroniczQaa
Raczkowanie

GG do WeroniczQaa

Zapłaciłam 320 zł i kosztu przesyłki nie pokrywałam.
WeroniczQaa jest offline  
Stary 2009-09-20, 21:37   #2298
Impressja
Przyczajenie

czy któraś z was miała do czynienia z prostownicą EFALOCK FLAT-MASTER-ADVANCED Z REGULACJĄ TEMPERATURY? Bardzo proszę o jakieś opinie na jej temat
Impressja jest offline  
Stary 2009-09-21, 09:22   #2299
ewel24
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewel24 Pokaż wiadomość
witam! mozecie cos powiedzieć o prostownicach firmy CAMRY? Z tego co zdażyłam zauważyć sa niezbyt drogie a mają własciwosc np. jonizacji.
Czy warto kupić prostownicę tej firmy? Bedę wdzieczna za kazda opinie
ponawiam prosbe, dorzucam link z prostownica: http://www.allegro.pl/item739742591_...30w_laser.html
ewel24 jest offline  
Stary 2009-09-21, 17:07   #2300
czarnula909
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wanesa83 Pokaż wiadomość
hejj to ja sprzedaj na allegro jak nie jestes z niej zadowolona.
No i koniecznie daj znac co Ci ta babka napisala ))

pozdrawiam i udanego weekendu
otrzymałam dzisiaj odpowiedź dotycząca tych kodów i babka mówi że te kody są rózne poniewaz jeden jest do prostownicy a ten drugi do kabla bo takie ponoć sa wymagania.. niewiele mi to dało ale ok ;p
wyprostowałam sobie znowu nią włoski i kurcze troszke mnie zaskoczyła, bo za pierwszym razem jak prostowalam to miałam niesamowita szopę, a teraz już o połowe mniejszą.. może moje włosy musiały sie jej poddać ;p heh
aaa własnie ale skoro kupiłam ja na allegro to i tak moge ja zarejestrować na stronie ghd? bo pamietam ze cos czytałam ze te kody z allegro nie wchodzą, a ta babka która mi ją sprzedała napisała mi że moge ja zarejestrować, ale musze wpisać kod który jest przy porstownicy.. a jak weszłam na stronke ghd to był obrazek z kodem przy kablu ;p heh pokręcone to troche.. rejestrowałaś może swoją? wiesz który kod wpisac i w ogóle to chyba nie bedą mnie ścigać jak to prostownica z allegro jak im tam podam swoje dane? bo paragon mam ;p hehe
w sumie to i tak mam gwarancję na 12 miesiecy zapewnioną przez sprzedawcę, ale chciałabym sprawdzić czy to oryginalna prostownica, bo jeśli mi kod wejdzie to oznacza że tak jest
pozdrawiam

Edytowane przez czarnula909
Czas edycji: 2009-09-21 o 18:02
czarnula909 jest offline  
Stary 2009-09-21, 19:39   #2301
Setsuko
Przyczajenie

Witam. Chciałam zapytać o prostownicę, ponieważ zamierzam właśnie kupić nową. Zastanawiam się nad dwoma modelami. Pierwsza to Babyliss Tourmaline Pulse 24mm. Przeczytałam gdzieś, że jej płytki nie domykają się do końca, lecz nie jest to wada tylko tak po prostu ma być. Mam w związku z tym wątpliwości czy będzie dobrze prostować włosy? (Czy ktoś ma może zdjęcia jak wyglądają te niedomknięte do końca płytki?) Druga nad którą myślę to Babyliss Pro 230 Elegance. Znalazlam ją na allegro za 199 zl ( w sklepie euro rtv agd byla za 270 o.O). Jest przy niej napisane, że nie ma polskiej wtyczki tylko przejściówkę i wydaje mi sie, że to może być kłopotliwe. Czy miał ktoś styczność z tymi prostownicami i może mi polecić którąś? Albo może jakąś zupełnie inną? Dodam, że mam dość długie i gęste włosy.
Będę wdzięczna za każdą pomoc
Setsuko jest offline  
Stary 2009-09-22, 21:49   #2302
Sylwiona
Przyczajenie

Cześć Dziewczynki
Kurczę, ja właśnie też zamierzam kupić sobie nową prostownicę, bo moja obecna (Eurolux 1529) po dwuletnim użytkowaniu troszkę szwankuje, ale jak za takie pieniądze to była na prawdę kosa
Podobnie jak Was zastanawiają mnie prostownice GHD na allegro... Naczytałam się różniastych opinii na temat prostownic i zgłupiałam... Strasznie się napaliłam na tą GHD, ale na stronie oficjalnej ceny są niemiłosiernie duże, a z allegro troszkę się obawiam kupić... Czy moje obawy są słuszne?
Mam dość rzadkie i cienkie włosy, jednak bardzo kręcone i puszące się... Wystarczy, że po wyprostowaniu wyjdę rano na dwór (kiedy jeszcze jest rosa i dość wilgotne powietrze) a od razu mam na głowie jakieś dziwne fale i loki... Straaasznie mnie to wkurza;P ;/
Jeśli mogłybyście mi coś polecić godnego uwagi i z czego byłabym na prawdę zadowolona to będę wdzięczna...

A co do GHD, chciałam sprawdzić wiarygodność tych z allegro i jedna miała tak zrobione zdjęcie, że bez problemu odczytałam ten kod i próbowałam zarejestrować jednak bez skutku...

Z góry wielkie dzięki i pozdrowionka
Sylwiona jest offline  
Stary 2009-09-23, 08:09   #2303
domelcia
Raczkowanie

GG do domelcia

czarnula909
Nie koniecznie jest tak, że jak kod wejdzie to jest orginalna, a jak nie wejdzie to nie jest.
JAk wiadomo, "POLAK POTRAFI" i mogła być taka oto historia:
Polacy na emigracji pracują w rożnych miejscach. Prostownice robione są na halach, składane i przekazywane na magazyny gdzie następuje ich rejestrowanie- właśnie zczytywanie tych nr. z hologramów. A co jeśli taka prostownica "zniknie" i nie dotrze na magazyn!!?? nie wklepią jej kodów no i nie jest w "pamięci" na głównej stronie GHD i jej nie zarejestrujesz, bo fizycznie jej po prostu nie ma.
Jeśli kupujesz w sklepie- drożej- to wiadomo, że oni mają je od producenta, z legalnego źródła dystrybucji. Wiec są na 100% zarejestrowane, no i cena również jest wyższa.

JA kupiłam na allegro, różowa GHD. Jestem z niej bardzo zadowolona. Oczywiście kody nie weszły. Generalnie, mało sie tym przejmuje bo ok.250zł za prostownice to nie wiele. Tyle właśnie dałam za tą GHD. Jeśli jest oryginalna- fajnie. Nie jest- i tak świetnie prostuje, efekt jest porównywalny do prostownic z wyższej półki jak np. CHI Farouka- za którą musiałabym dać z 400zł, a za GHD z oficjalnej strony jeszcze więcej.

Pozdrawiam
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:

Edytowane przez domelcia
Czas edycji: 2009-09-23 o 08:14
domelcia jest offline  
Stary 2009-09-23, 12:50   #2304
sweetnusia
Raczkowanie

Witam!

Ja równiez kupilam prostownice GHD na allegro.. pisałam juz o tym w czerwcu.. Jestem bardzo zadowolona. kupiłam fioletowa z suszarka. Cena rewelacja a prostownica marzenie... po kilku miesiacach uzytkowania moge spokojnie napisac ze moje wlosy wracaja do normy... uzywam tak jak wczesneij mleczka l'oreal tech i wlosy sa idelanie proste do tego jakby nawilzone.. nie wiem jak to okreslic.
Od wielu lat rozjasniam wloski na kolor blond nie nie byly w najlepszej formie, natomiast etraz po wyprostowaniu i zrobieniu przedzialka na srdku.. rewelacja "nature look";D
dziwi mnie takie sprawdzanie i doszukiwanie sie czy jest to prostownica z legalnego zródła.. wydae mi sie ze nie, bo w tej cenie nie bylo by to mzoliwe ale wiem jak to sie dzieje w chinach bo moj przyjaciel ma fabryki w tym kraji.. Ci ludzie strasnzie ciezko pracuja i wykradaja niektore modele dla niego sprzedac taka 1 prostownice lub 2 w mies to rewelacja... do tego sa tez fabryki w ktorych produkuje sie repliki, ktore niczym .. zupelnie niczym nie roznia sie od oryginalow... mialam wiekszosc prostownic z najwyzszej pułki.. od 6 lat prostuje wlosy i ta GHD kupiona na allegro ejst najlepsza!!! dodam jeszcze ze wszystkie poprzednie kupowalam w sklepach fryzjerskich... i uwazam ze to byly pieniadze wyrzucone w bloto!! POLECAM GHD
sweetnusia jest offline  
Stary 2009-09-23, 13:02   #2305
Sylwiona
Przyczajenie

To chyba rozwiałyście moje wątpliwości... Jednak zapytam jeszcze u jakiego sprzedawcy kupowałyście prostwonice? Póki co na allegro są takie oferty:
http://www.allegro.pl/search.php?string=ghd&category=10
Natomiast przodującym sprzedawcą, który posiada największy wybór jest luka-sts . I jeszcze jedno pytanko: Czy te prostownice się czymś różnią? Czy tylko kolorami?
Sylwiona jest offline  
Stary 2009-09-23, 14:39   #2306
domelcia
Raczkowanie

GG do domelcia

Te prostownice na aukcji do których podałaś link to ten sam model tylko "opakowanie" inne

Pozdrawiam i polecam osobiście różową
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
domelcia jest offline  
Stary 2009-09-23, 22:59   #2307
Sylwiona
Przyczajenie

Kochane Dziewczynki
Mam tu parę prostownic i proszę o radę

BABYLISS:

http://www.allegro.pl/item749318585_...ro_i_curl.html

http://www.allegro.pl/item744117715_...wnica_new.html

http://www.allegro.pl/item739889008_..._pro_gw3l.html

http://www.allegro.pl/item743503442_...liss_24gw.html

http://www.allegro.pl/item744867836_...iss_od_ss.html

REMINGTON:

http://www.allegro.pl/item741967460_...ocado_oil.html

http://www.allegro.pl/item741971083_...a_ceramic.html

GAMA:

http://www.allegro.pl/item724074538_...ami_ga_ma.html

TONDEO:

http://www.allegro.pl/item729154777_...jonizacja.html

To są moje takie propozycje Baaardzo Was proszę doradźcie którą z nich najlepiej wybrać... Przypominam, że mam cienkie włoski baaardzo podatne na puszenie i kręcenie nawet przy minimalnej wilgoci... Od razu jeśli możecie to podajcie nazwę jakiegos dobrego preparatu do prostowania włosków, ażeby efekt był jak najlepszy
Z góry serdecznie dziękuję Wam i pozdrawiam

AAAA no i oczywiście jeśli macie jakieś inne propozycje to jestem otwarta

Edytowane przez Sylwiona
Czas edycji: 2009-09-24 o 11:51
Sylwiona jest offline  
Stary 2009-09-24, 14:51   #2308
domelcia
Raczkowanie

GG do domelcia

Sylwiona Z tych które wymieniłaś ja stawiałabym na GA.MA'e.
Borrow who you are..."

Wątek ciuszkowy:
domelcia jest offline  
Stary 2009-09-24, 22:50   #2309
Lavile
Przyczajenie

Dziewczyny co myslicie o tej prostownicy?
http://www.allegro.pl/item752154936_...lna_fv_gw.html
Zastanawiam sie dosyc powaznie nad jej zakupem (skoro tylko kolorem rozni sie od rozowej, ktora byla zachwalana... ;p)...
Lavile jest offline  
Stary 2009-09-25, 19:20   #2310
Setsuko
Przyczajenie

Czy polecacie prostownicę Babyliss PRO Tourmaline Pulse 24mm? Mam zamiar ją kupić, znalazłam dużo pozytywnych opini o niej, ale nadal się waham, bo nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto. Miałyście może styczność z nią?
Setsuko jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości