Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Pokaż wyniki sondy: Jaka prostownica jest najodpowiedniejsza dla wlosów?
tytanowa 0 0%
ceramiczna 15 100,00%
ceramiczno-grafitowa 0 0%
wszystkie tak samo niszczą wlosy 0 0%
Głosujący: 15. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-02, 09:33   #2701
Rei
Zakorzenienie

GG do Rei
Dot.: Najlepsze Prostownice-czesc III-wątek zbiorczy.

GHD to mistrzostwo! Cudo Mam włosy gęste, grube - kręcone/falowane. Wyprostowane po umyciu i wysuszeniu są jak igiełki, następnego poranka wyglądam jak bym w nocy u fryzjera siedziała! Kolejnego dnia też do następnego mycia!! Po prostu coś wspaniałego Zawsze musiałam kolejnego dnia poprawiać kilkoma pociągnięciami końcówki itp... Poza tym strasznie tył włosów mnie denerwował bo włosy mi się ZAWSZE puszyły i falowały..

Zapraszam do wątku użytkowniczki GHD
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=15858467

Nowe na blogu
Rei jest offline  
Stary 2010-01-02, 18:08   #2702
kazik1252
Przyczajenie

Witam. Chce kupic dziewczynie prostownice tylko nie znam sie zabardzo na tym. mam nato przeznaczone okolo 200zl. chciała by taką prostownice po ktorej nie elektryzowalyby sie wlosy. zastanawialem sie nad philips hp 4666 albo braun es3

Edytowane przez kazik1252
Czas edycji: 2010-01-02 o 20:31
kazik1252 jest offline  
Stary 2010-01-03, 00:02   #2703
wanilliowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez justyla122 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem spray należy rozpylić na włosach bezpośrednio przed prostowaniem - ma on za zadanie nie tylko ochronić włosy, ale również ułatwić późniejsze modelowanie. Taki kosmetyk również nawilża włosy, sprawia, że używając prostownicy "odparowaniu" ulega woda z kosmetyku, włos nie traci swojej naturalna wilgoci.
Z lotionem może być o tyle inaczej, że ma on cięższą konsystencję więc możliwe, że dobrze go stosujesz nakładając go na noc, przed rannym prostowaniem.
Ja osobiście wolę włosy wyprostować zaraz po ich umyciu i wysuszeniu, a potem nawet położyć się spać z wyprostowanymi, bo rano chyba jednak lepiej się takie ukladają.

Ostatnio moja fryzierka aplikowała przed prostowaniem mi na mokre włosy spray Wella, wysuszyła je po czym znowu spryskała mi włosy tym kosmetykiem, tak więc jest to chyba właściwe użycie tego typu sprayów ochronnych.

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez cherr Pokaż wiadomość
Możecie mi coś napisać więcej o tej GHD? bo przeczytalam 4 strony, i nie wiem jak daleko mam dojsc zeby sie czegos o niej dowiedziec ^^.. co w niej takiego cudnego?
Ja mam włosy cienkie, ale i z moim ta prostownica świetnie sobie radzi - zwykle niedługo po prostowaniu w domu włosy wywijały mi się na końcach, tak więc efekt utrzymywał się bardzo krótko. GHD nie dość, że super prostuje, to efekt jest bardzo trwały, a do tego włoski super się błyszczą. Ogromną zaletą tej prostownicy jest również fakt, iż nagrzewa się w kilkanaście sekund - jest to o wiele "zdrowsze" dla włosa. Uwielbiam tą prostownicę za prostotę - jest bardzo klasyczna, bez udziwnień, za to solidnie wykonana, z wysokiej jakości materiałów i, co NAJWAŻNIESZE efekt po użyciu jest zjawiskowy.

---------- Dopisano o 01:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo proszę kogoś kto ma porównanie prostownicy Ga.ma z GHD najlepiej na priv. Jestem na kupnie prostownicy i zależy mi na opinii kogoś kto używał obydwie. Z góry baardzo dziękuję **
Prostownic Ga.ma używają salony TRENDY, do których zawsze chodzę. GHD mam w domu i używam. Od fryzierki zawsze wychodzę zadowolna, włosy mam prościutkie aż do kolejnego mycia. Ale wiadomo - inaczej (lepiej) jest jak ktoś Ci się włosami zajmie, a jak masz sama sobie prostować. Nie prostowałam sobie sama nigdy włosów Ga.Mą, ale z pełnością mogę polecić GHD do samodzielnego prostowania.

Edytowane przez wanilliowa
Czas edycji: 2010-01-03 o 00:09
wanilliowa jest offline  
Stary 2010-01-03, 08:56   #2704
GOCHA1980
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wanilliowa Pokaż wiadomość

Ostatnio moja fryzierka aplikowała przed prostowaniem mi na mokre włosy spray Wella, wysuszyła je po czym znowu spryskała mi włosy tym kosmetykiem, tak więc jest to chyba właściwe użycie tego typu sprayów ochronnych.
moja robi tak samo
GOCHA1980 jest offline  
Stary 2010-01-03, 21:57   #2705
ana1301
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez magduuunia Pokaż wiadomość
ufff...przeczytałam prawie całe te 3 części forum o naj prostownicach, z czego mętlik mam jeszcze większy niż miałam po paru stronach zamówiłam sobie w końcu GA.MĘ z jonizacją i reg. temperatury, przyszła już nast. dnia, ale musiałam odesłać, bo miała rysę na płytce :/ i właśnie czekam na nową, jak wypróbuję, dam znać
Mi właśnie odradzono tą GA.Mę bo niestety podobno wyświetlacze sie psują oby z twoją nic się nie stało. ja zdecydowałam się na tą prostszą wersję z laserową jonizacją ale bez regulacji temperatury i jestem bardzo z niej zadowolona ale niestety ma ona minus który mnie drażni - obudowa lasera haczy włosy jeżeli za weźmie się za duże pasemko i zsunie sie z płytek
ana1301 jest offline  
Stary 2010-01-04, 08:37   #2706
magduuunia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ana1301 Pokaż wiadomość
Mi właśnie odradzono tą GA.Mę bo niestety podobno wyświetlacze sie psują oby z twoją nic się nie stało. ja zdecydowałam się na tą prostszą wersję z laserową jonizacją ale bez regulacji temperatury i jestem bardzo z niej zadowolona ale niestety ma ona minus który mnie drażni - obudowa lasera haczy włosy jeżeli za weźmie się za duże pasemko i zsunie sie z płytek
Ale ja ma tą nie z wyświetlaczem, tylko taką zwykłą regulacją, bo też to samo czytałam o tej z wyświetlaczem...a nie chcę katować włosów 200 st, skoro dają radę się wyprostować przy mniejszej
magduuunia jest offline  
Stary 2010-01-04, 22:05   #2707
nathalie359
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to powinnaś szukać date code w środku na ramieniu prostownicy przy symbolu CE. Nie posiadam GHD, więc może później wypowie się jakaś właścicielka, ale spróbować możesz
Dzięki wielkie za pomoc. Sprawdziłam i ten sam kod był na prostownicy na jako date code i na hologramie na kablu. Wpisałam na stronie GHD i wszystko gra
Jeszcze raz dziękuję.
nathalie359 jest offline  
Stary 2010-01-05, 20:30   #2708
calioppe
Przyczajenie

hej. mam taki problem. bo zamierzam kupic nowa prostownice ale czytajac te wszytskie opinie zglupialam troszke mam dosc cienkie wlosy i dosc krotkie, no i elektryzuja mi sie ostatnio;/ chcialabym prostownice ktora dobrze prostuje i zeby wytrzymywaly dluzej niz pol dnia. cenowo najlepiej do 200zl. zastanawiam sie nad prostownica z firmy remington ale nie wiem jaki model? tyle ich jest ze ciezko sie zdecydowac;p moze ktos cos doradzic? zastanawialam sie nad modelem s7902 wet&straight. czy ktos moze ja uzywal i moze wyrazic swoja opinie? czy naprawde tak dlugo wlosy wytrzymuja i nie reaguja tak na wilgotnosc? jesli juz bylo podobne pytanie to przepraszam ale nie wylapalam go;p pomozcie w wyborze
calioppe jest offline  
Stary 2010-01-06, 10:16   #2709
Cold Princess
Raczkowanie

Używałam tej prosto wet&streight i musze powiedzieć, ze bylam bardzo mocno zaskoczona (prostowałam tylko na sucho), ponieważ nigdy wcześniej nie uzyskałam tak prostych drutów! efekt utrzymywał się od wieczora , poprzez spanie i cały kolejny dzień. Naprawdę można być zadowolonym z tej prosto, chociaż ja kupiłam ostatnio rywalkę s1052
Cold Princess jest offline  
Stary 2010-01-06, 13:25   #2710
afroman69
Raczkowanie

poszukuje dobrej prostownicy ceramicznej

pasowało by mi tak za 50zł coś kupić włosy gęęęste strasznie mam no i puszą mi się dopiero po prostownicy tracą na objętości i są normalne, nie wiem co wybrać ? Może lepiej CS5002 ? Czy znalazło się już coś lepszego ? Oczywiście coś mało niszczącego włosy bo końcówki mi się często kruszą ;O
afroman69 jest offline  
Stary 2010-01-06, 20:43   #2711
edytka8787
Rozeznanie

A czy mi ktos doradzi Mam wloski cienkie z natury i chce wlosy sciac na boba , ale dluzszego niebede calych wlosow prostowac tylko od polowy , poleccie co niedrogiego a dobrego i zeby nie zniszczylo wlsow
Stary 2010-01-07, 02:00   #2712
dorocia019
Przyczajenie

Witam od kilku tygodni probuje dokonac wyboru pomiedzi kilkoma prostownicami a mianowicie :
REMINGTON S9950 SHINE therapy
Braun ES3
REMINGTONS7902 ~ANTIFRIZZ

a dodam ze nie mam grubych wlosow ale srednie
Prosze pomozcie !! z gory dzieki
dorocia019 jest offline  
Stary 2010-01-07, 12:17   #2713
_paula_20
Raczkowanie

witam,
czy któraś z was miała jakieś doświadczenie z prostownicami ZELMERA?
To pytanie na pewno nie padło pierwszy raz, ale wybaczcie, nie dałam rady przebrnąć przez tyle stron

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline  
Stary 2010-01-07, 16:50   #2714
Jazzlyn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dorocia019 Pokaż wiadomość
Witam od kilku tygodni probuje dokonac wyboru pomiedzi kilkoma prostownicami a mianowicie :
REMINGTON S9950 SHINE therapy
Braun ES3
Parę miesięcy temu zastanawiałam się między tymi dwoma prostownicami, wybór padł na Brauna. Nie byłam do końca zadowolona, w grudniu sprzedałam ją siostrze a dzisiaj kurier przysłał mi Shine Therapy, napiszę później jak wrażenia w porównaniu do Brauna :P Dodam tylko że gdy kupowałam Brauna to w internecie nie było żadnych recenzji, ciągnęło mnie do ST która była bardzo zachwalana, jednak zdecydowałam się wtedy na Brauna bo miała jonizację. Nie wiem, może znowu źle wybrałam z ST (myślałam jeszcze o Babyliss Pro Radiance 230), ale przejrzałam już wszelkie możliwe recenzje, testy i mam nadzieję że będę zadowolona.
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-01-07, 18:45   #2715
dorocia019
Przyczajenie

A mozesz powiedziec czemu nie bylas zadowolona z Brauna ?
dorocia019 jest offline  
Stary 2010-01-07, 19:32   #2716
Jazzlyn
Zadomowienie

Włosy nie były idealnie proste, puszyły się, końcówki się wywijały, po paru godzinach praktycznie nie było widać że je prostowałam, czasami zwiększałam temperaturę bo myślałam że może używam zbyt niskiej, ale efekt nie był wcale dużo lepszy a włosów spalić nie chcę. Nie wiem, może chodzi o moje włosy, na KWC jest tez sporo pozytywnych opinii.
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-01-08, 09:17   #2717
_paula_20
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Włosy nie były idealnie proste, puszyły się, końcówki się wywijały, po paru godzinach praktycznie nie było widać że je prostowałam, czasami zwiększałam temperaturę bo myślałam że może używam zbyt niskiej, ale efekt nie był wcale dużo lepszy a włosów spalić nie chcę. Nie wiem, może chodzi o moje włosy, na KWC jest tez sporo pozytywnych opinii.
ja mam właśnie taki problem z włosami, po każdej prostownicy jakiej do tej pory używałam. nawet po fryzjerze;/

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline  
Stary 2010-01-08, 13:13   #2718
calioppe
Przyczajenie

hej. na dniach chcialabym kupic nowa prostownice. bardzo zastanawiam sie nad remingtona wet&straight. tylko sa dwa modele: s8002 i s7902. i nie wiem ktory jest lepszy? czy moze polecicie jakas zupelnie inna? zalezy mi na prostownicy ktora bedzie prostowac dobrze i trwale. i zeby wlosy sie nie elektryzowaly. mam krotkie wlosy i dosc cienkie.prostuje codziennie i zalezy mi zebym nie musiala tego robic 2 razy dziennie jak do tej pory.. prosze o odpowiedz
calioppe jest offline  
Stary 2010-01-08, 15:36   #2719
ANETKA07
Raczkowanie

GG do ANETKA07

Hejzastanawim się właśnie nad kupnem prostownicy braun es2 może któraś z was może powiedzieć mi coś o niej, ale jak się sprawuje w praktyce bo żeby poczytać o niej same suche fakty mam wyszukiwarke, a może lepsza będzie też brauna es3 z góry mówie, że nie mam farbowanych włosów, zastanawiałam się też nad philips4666, jak na razie mam zamiar prostować włosy dosyć często. Może przy okazji możecie polecić jakieś dobre kosmetyki doprostowania włosów
ANETKA07 jest offline  
Stary 2010-01-08, 15:46   #2720
Jazzlyn
Zadomowienie

One różnią się tylko szerokością płytek, jeśli masz krótkie włosy to wybierz tą z wąskimi płytkami S7902.

dorocia019>Wieczorem przetestowałam Shine Therapy, jak na razie jestem zachwycona Włosy idealnie proste, gładkie, sypkie, lśniące, miękkie. Co najważniejsze prostowałam je na najniższym ustawieniu 150 stop. (Braunem nic bym nie wyprostowała w takiej temperaturze.) Myślałam że jak niska temperatura to efekt nie będzie trwały, ale po nocy włosy były w stanie nienaruszonym, nie odkształciły się też pod czapką, później miałam z 7 godzin spięte, ale dalej są idealnie proste.

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2010-01-08 o 16:12
Jazzlyn jest offline  
Stary 2010-01-08, 16:33   #2721
kasienka1985
Zakorzenienie

Witam
Proszę pomóżcie mi w wyborze, bo do reszty już zgłupiałam
Chcę kupic prostownik ale ciągle nie wiem na jaki się zdecydowac...
Wybrałam Remingtona- bo chyba najwięcej pochlebnych opinii o nim słyszałam.
Nie chcę raczej wydawac więcej niż 100- 150 zł poniewaz nie używam jej zbyt często...
Przeważnie prostuję tylko grzywkę i czasem tylko całe włosy.
Teraz pytanie w co najlepiej zainwestowac?

* Najtansza REMINGTON CS5002 za 83 zł z przesyłką

* REMINGTON S7902 Wet2Straight, którą uda mi się byc moze kupic za 120-130 z przesylka?

*
REMINGTON S1051 też w podobnej cenie co wyżej 120-130 zł.

* czy tę, którą polecalyscie przed chwilką ale droższą
REMINGTON S9950 SHINE THERAPY za 195 z przes?

Pomóżcie proszę, bo bardzo ciężko mi się zdecydowac patrząc na to, że żadnej z nich nie miałam w ręku.
Ważnym kryterium jest też to, żeby była wąska- do łatwiejszej obsługi grzywki.

Czekam na odpowiedz z niecierpliwoscia

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline  
Stary 2010-01-08, 18:10   #2722
dorocia019
Przyczajenie

Dzieki Jazzlyn za opinie bardzo mi pomoglas. Wczesniej nie bylam zbytnio przekonana do Brauna ES3 ale teraz rezygnuje z kupna tej prostownicy nadal pozstaje mi dylemat pomiedzy
REMINGTON S7902 Wet2Straight a REMINGTON S9950 SHINE therapy

Edytowane przez dorocia019
Czas edycji: 2010-01-08 o 18:26
dorocia019 jest offline  
Stary 2010-01-09, 10:54   #2723
Cold Princess
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Witam
* REMINGTON S1051 też w podobnej cenie co wyżej 120-130 zł.
mam tą prostownicę - tylko wersję z szerszymi płytami, używam co 2 -3 dni. Wyprostowane tą prostownicą włosy trzymają się bardzo długo (gdyby nie to, że już musiałam je umyć to pewnie by się trzymały z 4 dni) co było wielkim zaskoczeniem i to bardzo na +
Kolejnym zaskoczeniem był czas prostowania - tutaj w niecałe 15 min wyprostowałam idealnie włosy za łopatki, NAWET na 130*C !!!

Myślę, że jeśli nie prostujesz włosów codziennie to extra wybór dla Ciebie, ponieważ tą prostownicą można również w mega łatwy sposób zakręcić włosy (chyba żadną prostownicą tak łatwo nie zakręcisz włosów). Także masz większy wybór stylizacji

Nie wiem jak inne propozycje, fajna jest także wet&streight, ale to już wyższy koszt; jeśli nie zależy Ci na skróceniu czasu suszenia wolałabym (i sama wybrałam) Sleek&Curl.
Cold Princess jest offline  
Stary 2010-01-09, 11:43   #2724
kasienka1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cold Princess Pokaż wiadomość
mam tą prostownicę - tylko wersję z szerszymi płytami, używam co 2 -3 dni. Wyprostowane tą prostownicą włosy trzymają się bardzo długo (gdyby nie to, że już musiałam je umyć to pewnie by się trzymały z 4 dni) co było wielkim zaskoczeniem i to bardzo na +
Kolejnym zaskoczeniem był czas prostowania - tutaj w niecałe 15 min wyprostowałam idealnie włosy za łopatki, NAWET na 130*C !!!

Myślę, że jeśli nie prostujesz włosów codziennie to extra wybór dla Ciebie, ponieważ tą prostownicą można również w mega łatwy sposób zakręcić włosy (chyba żadną prostownicą tak łatwo nie zakręcisz włosów). Także masz większy wybór stylizacji

Nie wiem jak inne propozycje, fajna jest także wet&streight, ale to już wyższy koszt; jeśli nie zależy Ci na skróceniu czasu suszenia wolałabym (i sama wybrałam) Sleek&Curl.
Dzięki skarbie
Chyba wybiorę tę do kręcenia, bo czasem tez mam chęc się zakręcic i przyda się takie podwójnie cacko!
Raz jeszcze dzięki

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline  
Stary 2010-01-09, 12:14   #2725
edytka8787
Rozeznanie

No , a ja mam wlasnie dylemat ktora wziasc Ale zdecydowalam na Remingtona Tylko nie wiem , ktora jeszcze Sluchajcie, a jonizacja tj po to zeby sie nie puszyly tak?
Stary 2010-01-09, 17:56   #2726
ANETKA07
Raczkowanie

GG do ANETKA07

Tak, dzięki jonizacji włosy nie powinny się puszyć i elektryzować.
ANETKA07 jest offline  
Stary 2010-01-09, 18:23   #2727
edytka8787
Rozeznanie

dziekuje za odp
Stary 2010-01-10, 13:28   #2728
Auzzy
Raczkowanie

Wizażanki potrzebuje pomocy..Wyjeżdżam w piątek rano i do czwartku musze mieć prosrownicę, z powodu zepsucia się starej.. I teraz mam dylemat nie mogę się zdecydowac pomiędzy remingtonem shine terapy, a sleek&curl. Z jednej strony ta pierwsza ma ceramiczne plytki, ale jest bez jonizacji co w przypadku moich cienkich włosów nie jest najlepszym rozwiązaniem, zaś sleek&curl ma teflonowe płytki Pomóżcie w wyborze bo ja sie nigdy sama na nic nie zdecyduje Aha czy sadzicie ze przesylka dotrze do mnie do czwartku wieczor??
Stary 2010-01-10, 13:43   #2729
ANETKA07
Raczkowanie

GG do ANETKA07

Nad shine terapy terapy też się zastanawiałam, czytałam o niej wiele pochlebnych opini, ale dla mnie też brak jonizacji jest wielkim dylematem, więc ja chyba zdecyduje sie nad braun es2. Do teflonowych płytek nie mam jakoś przekonania podobno powłoka teflonowa może schodzić z czasem, natomiast jeżeli chodzi o przesyłko to myśle, że do czwartku dostaniesz przesyłke jeśli jak najszybciej ją zamówisz.
ANETKA07 jest offline  
Stary 2010-01-10, 13:49   #2730
GOCHA1980
Raczkowanie

shine therapy nie ma teflonowej powloki chyba ze to do brauna bylo fakt faktem jonizacji tez nie ma ale mnie sie po nie jnie elektryzuja wlosy
GOCHA1980 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
babyliss, bosch, braun, camry, chłopak, depilator, forum, fryzjer, fryzura, fryzury, fryzury i styling, ga.ma, gama, gel, guma, jonizacja, kosmetyki, którą prostownicę wybrać, lakier syoss taft avon, luigi, mario, mat, matowy, modelująca, moser, najlepsze, objętość, pasta, pasta wyglad dlugie wlosy, pearl, philips, pielęgnacja włosów, pielęgniacja, pomoc, pomocy, proste włosy, prostowanie, prostowanie włosów, prostowniaca, prostownica, prostownica ceramiczna, prostownica moser, prostownica remington, prostownica włosy, prostownice, prostownice wlosy, remington, remington babyliss, rowenta, s2004, s8102, s9500, s9800, styliacja, stylizacja, syoss, uroda, włosów, włosy, wybó prostownicy, wybór, zdjęcia, zelmer, zmiana, żel, żel do włosów

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości