wrazliwa skora pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-02-05, 17:42   #1
doris
Przyczajenie

wrazliwa skora pod oczami

Witam,
Bardzo sie ciesze, ze mamy taka mozliwosc wymiany rad na tak wazne tematy i mam nadzieje, ze ktos mi poradzi w moim problemie. Mam bardzo wrazliwa skore pod oczami i na powiekach. Sa takie dni, ze nie moge uzywac cieni do oczu bo oprocz tego, ze czuje swedzenie to jeszcze nie wyglada to intersesujaco, skora po paru godzinach staje sie sucha. Dodatkowo jestem dziedzicznie obciazona cieniami pod oczami i nie mam pojecia co z nimi zrobic. Musze dodac, ze nie mieszkam w Polsce i czasami jest mi ciezko zdobyc jakies polskie produkty. Jestem otwarta na tzw. domowe sposoby.
Dziekuje i czekam na rady, Doris
doris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-05, 17:42   #2
doris
Przyczajenie

wrazliwa skora pod oczami

Witam,
Bardzo sie ciesze, ze mamy taka mozliwosc wymiany rad na tak wazne tematy i mam nadzieje, ze ktos mi poradzi w moim problemie. Mam bardzo wrazliwa skore pod oczami i na powiekach. Sa takie dni, ze nie moge uzywac cieni do oczu bo oprocz tego, ze czuje swedzenie to jeszcze nie wyglada to intersesujaco, skora po paru godzinach staje sie sucha. Dodatkowo jestem dziedzicznie obciazona cieniami pod oczami i nie mam pojecia co z nimi zrobic. Musze dodac, ze nie mieszkam w Polsce i czasami jest mi ciezko zdobyc jakies polskie produkty. Jestem otwarta na tzw. domowe sposoby.
Dziekuje i czekam na rady, Doris
doris jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-07, 15:17   #3
guest
Zakorzenienie

Re: wrazliwa skora pod oczami

To znowu ja, z domowych porad mogę polecić kompresy z zimnej herbaty (robisz napar ze zwykłej herbaty, nakładasz na powieki waciki, nasączone zimną herbatą - na 10 minut),
ew. kostki lodu na moment. Są to skuteczne sposoby na podkrążone i zmęczone oczy.
Miałam też kiedyś krem Lancome Hydra Zen pod oczy; faktycznie czułam się dużo lepiej, wypoczęta. Jest bardzo łagodny.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-07, 15:17   #4
guest
Zakorzenienie

To znowu ja, z domowych porad mogę polecić kompresy z zimnej herbaty (robisz napar ze zwykłej herbaty, nakładasz na powieki waciki, nasączone zimną herbatą - na 10 minut),
ew. kostki lodu na moment. Są to skuteczne sposoby na podkrążone i zmęczone oczy.
Miałam też kiedyś krem Lancome Hydra Zen pod oczy; faktycznie czułam się dużo lepiej, wypoczęta. Jest bardzo łagodny.
Stary 2002-02-07, 18:42   #5
guest
Zakorzenienie

Anja, stokrotne dzieki za odpowiedzi. Herbate tez juz probowalam a oprocz tego mam bardzo dobre mieszanki ziolowe, efekty ich dzialania widzialam na kolezance. Jezeli jestes zainteresowana to moge Ci je przeslac. Dorota
Stary 2002-02-07, 18:42   #6
guest
Zakorzenienie

Anja, stokrotne dzieki za odpowiedzi. Herbate tez juz probowalam a oprocz tego mam bardzo dobre mieszanki ziolowe, efekty ich dzialania widzialam na kolezance. Jezeli jestes zainteresowana to moge Ci je przeslac. Dorota
Stary 2002-02-08, 08:20   #7
guest
Zakorzenienie

Dorota,

oczywiście, chętnie skorzystam z porad!!! Anka
Stary 2002-02-08, 08:20   #8
guest
Zakorzenienie

Dorota,

oczywiście, chętnie skorzystam z porad!!! Anka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości