Jak się zmienić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-11, 14:19   #1
lublinianka
BAN stały

Jak się zmienić?

Witam. Zaczynam zupełnie nowy etap w życiu i chciałabym to jeszcze podkreślić zmianą wyglądu. Proszę o rady dotyczące fryzury, makijażu, wszystkiego. Z góry ślicznie dziękuję
Żeby jakoś ułatwić:
1. Jak się opalasz - opalam się raczej szybko, generalnie na złoty brąz
2. Kolor oczu
- zielono - szare, tzw. kocie oczy

3. Piegi - może ze dwa
4. Cera - szczerze to nie mam pojęcia, czasem mam tak, że bez makijażu wydaję się sobie strasznie blada, wręcz bezbarwna
5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond, ze złotawymi pasemkami, obecnie rozjaśniane, długie

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - chyba koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? niebieski, granat, fiolet, zieleń - lubię te kolory, ale szczerze to nie wiem, czy w nich mi dobrze ( słyszałam to o czerwieni i granacie, a reszta - nie mam pojęcia)

zdjęcia na: http://www.fotka.pl/osoba.php?id=1808205
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcia T 012.jpg (44,8 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nowiutkie zdjęcia 011.jpg (64,4 KB, 224 załadowań)

Edytowane przez lublinianka
Czas edycji: 2006-10-11 o 16:40
lublinianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 15:15   #2
madziunia80
Zakorzenienie

GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Jak się zmienić?

zdjecia powinnaś zamieścić w załączniku, bez makijażu najlepiej...to tyle na razie
mam wrażenie, że jesteś ciepła, chociaż kolory, w których siedobrze czujesz są z różnych typów kolorystycznych...
Stary 2006-10-12, 15:52   #3
xyoko
Zakorzenienie

Ja na początku zastanowiłabym się nad jakąś fryzurką. Masz ładne włosy, więc nie skracałabym ich bardzo, ale troche bardziej wycieniowała i może zdecydowała sie na ukośna grzywkę?
xyoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 16:02   #4
lublinianka
BAN stały

własnie zastanawiałam się nad ukośną grzywką, tylko nie wiedziałam, czy byłoby mi w niej do twarzy.
dziękuję za rady i proszę o jeszcze
przydałyby się też rady jak wyglądać poważniej, tzn może nie chcę jakoś bardzo się postarzać,ale mam wrażenie, że nie jest traktowana poważnie przez wiele osób. w dodatku mój wzrost to potęguję. niby czasem sympatycznie jest słyszeć komentarze typu"maleństwo, kruszynka, filigranowa, ale ileż można tego słuchać?!? zwł. na każdym kroku i w sytuacjach, gdy ludzie powinni traktować cię poważnie
mam tez pytanie:czy ktoś mógłby określić mój typ kolorystyczny??
Stary 2006-10-12, 16:13   #5
Adora
Przyczajenie

Ja bym Cię widziała w odcieniach brązu, bordo lub rudego - jeśli chodzi o ubrania. Koloru włosów bym nie zmieniała, za to zrobiłabym może lekko trwałą, albo zakręciła włosy na wałki, by tworzyły delikatne fale. A co do powagi - myślę, że niczego Ci nie brakuje i nie jest to kwestia fryzury czy ubrań, a miny i sposobu bycia.
Adora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 16:35   #6
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

po pierwsze nie daj sie namowic na zmaine koloru włosów ani drastyczne cięcia, masz fajniutkie włosy masz wrecz cudną cere i rysy twarzy, wiec z makijazem nie powinno byc kłopotow, masz wysokie czoło wiec równiez jestem za ukosną grzywka
pozdrawiam
virtual_reality jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 09:44   #7
lublinianka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Adora Pokaż wiadomość
A co do powagi - myślę, że niczego Ci nie brakuje i nie jest to kwestia fryzury czy ubrań, a miny i sposobu bycia.
ja w sumie nie chcę wyglądać starzej, tylko poważniej...to w pewnym sensie przykre, że mam 23 lata, pracuję już od kilku lat i niektórzy (którzy trafiają do naszej firmy pierwszy raz i nie wiedzą kim jestem)traktują mnie jak bym była na stażu, a dziewczynę, która naprawdę jest stażystką traktują powążniej i to tylko dlatego, że ona ma 178 a ja 160cm wzrostu. Czasem komentarze typu: malutka itp w pracy naprawdę mogą wkurzyć....

a jakim jestem typem kolorystycznym według Was??
Stary 2006-10-13, 10:22   #8
Adora
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez lublinianka Pokaż wiadomość
ja w sumie nie chcę wyglądać starzej, tylko poważniej...to w pewnym sensie przykre, że mam 23 lata, pracuję już od kilku lat i niektórzy (którzy trafiają do naszej firmy pierwszy raz i nie wiedzą kim jestem)traktują mnie jak bym była na stażu, a dziewczynę, która naprawdę jest stażystką traktują powążniej i to tylko dlatego, że ona ma 178 a ja 160cm wzrostu. Czasem komentarze typu: malutka itp w pracy naprawdę mogą wkurzyć....
Powtórzę się, ale naprawdę kiedy patrzę na Twoją twarz, nie dostrzegam braków powagi... W pracy wiele też zalezy od stylu ubierania się. Często jest tak, że jak Cię widzą, tak Cię piszą. Jesteśmy w podobnym wieku; ja mam tak, że gdy chodzę po ulicach w bardziej sportowym stroju i kucyku (a też jestem niewysoka, 163) zdarza się, że ludzie mówią do mnie per "ty". A w kozakach na obcasie, marynarce i rozpuszczonych włosach jest zawsze "pani". Może to kwestia ubioru?
Adora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 08:19   #9
lublinianka
BAN stały

Jaki jest mój typ kolorystyczny?
Stary 2006-10-21, 19:51   #10
lublinianka
BAN stały

ponawiam pytanie
Stary 2006-10-29, 22:04   #11
maartus
Rozeznanie

Nie znam sie na tym wiec sie nie bede udzielac.
A tak zauwazylam ze wszystkie wizazanki jak komus doradzaja to zawsze chcecie cieniowac albo robic grzywke lub troszke podcinac troszke smiesznie.... bo jak kazdemu to samo sie pisze to chyba nawet nie trzeba zalaczac zdjec i pytac sie indywidualnie a i wszystkim chcecie rozjasniac wlosy
maartus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:08   #12
SABRINKA
Raczkowanie

Jestes prawie identyczna jak moja kolezanka. Ona ma krótkie włosy do ramion i grzywke asymetryczna i to jej bardzo pasuje wiec tobie tez bedzie z penością
SABRINKA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 18:32   #13
lublinianka
BAN stały

Cytat:
Napisane przez SABRINKA Pokaż wiadomość
Jestes prawie identyczna jak moja kolezanka. Ona ma krótkie włosy do ramion i grzywke asymetryczna i to jej bardzo pasuje wiec tobie tez bedzie z penością
dzięki
a jestem wiosną czy latem?? jakie kolory według Was mi pasują?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości