trądzik zabieg zapping - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-11, 20:15   #1
Lovvely
Raczkowanie

trądzik zabieg zapping

Ostatnio kiedy oglądałam telewizje lokalną mojego miasta był jakiś program w którym i mówiono tam o trądziku, i na końcu pojawił się tam właściciel pobliskiego solarium gadając coś o jakimś zabiegu zappingu opracowanym przez jakąś panią doktor który ma pomagać w leczeniu trądziku. Pokazywał jakieś małe urządzenie które wysyła jakieś fale elektryczne czy coś takiego i że niby te fale mają zabijać bakterie i virusy. Szukając o tym informacji w internecie dowiedziałam się że z tego zabiegu korzystają także osoby które często chorują itp itd.
Co wy o tym sądzicie?czy coś o tym słyszałyście??czy korzystałyście z takiego zabiegu??
Lovvely jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 20:57   #2
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84
Dot.: trądzik zabieg zapping

Ja o tym nic nie słyszałam, chetnie się dowiem.
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 09:59   #3
olenkaaa_1
Raczkowanie

to ja się podepnę i zapytam o to,czy ktos wie o usuwaniu zaskórników za pomoca lasera,przeczytalam o tym w jakimś piśmie,a teraz nigdzie nic o tym nie mogę znaleźć

no i czy są jeszcze jakies zabiegi oprócz mikrodermabrazji,kawitacj i i głębokich peelingów,które mogą pomóc?

olenkaaa_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 11:20   #4
Lovvely
Raczkowanie

"Zapping jest metodą opracowaną przez dr Huldę R. Clark i służy pozbyciu się wszelkiego rodzaju pasożytów, a co za tym idzie - schorzeń, jakie one indukują. Praktyka pokazuje, że wiele z uporczywych, często o nieustalonej etiologii dolegliwości wywołują właśnie pasożyty i dlatego zapping jest tak zadziwiająco skuteczny w tego rozdaju wypadkach."

a tu jest opis książki wydanej przez tą doktor:
http://opty.org/plus/kuracjazycia.html

Ciekawa jestem czy taki zabieg pomaga w usunięciu np. wągrów
Lovvely jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 12:54   #5
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
to ja się podepnę i zapytam o to,czy ktos wie o usuwaniu zaskórników za pomoca lasera,przeczytalam o tym w jakimś piśmie,a teraz nigdzie nic o tym nie mogę znaleźć
zabieg jest skuteczny w przypadku małej lub sredniej ilosci zaskóników, jednak gdy jest ich wiele nie da sie ich usunąc za jedym razem a taki zabieg kosztuje około 400 zł, usuwany jest pojedynczo, znaczy usuwa sie po jednym je, jest bezbolesne, chyba ze krtos jest niepodatny to podszczypywanie czuje
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 12:57   #6
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
"Zapping jest metodą opracowaną przez dr Huldę R. Clark i służy pozbyciu się wszelkiego rodzaju pasożytów, a co za tym idzie - schorzeń, jakie one indukują. Praktyka pokazuje, że wiele z uporczywych, często o nieustalonej etiologii dolegliwości wywołują właśnie pasożyty i dlatego zapping jest tak zadziwiająco skuteczny w tego rozdaju wypadkach."

a tu jest opis książki wydanej przez tą doktor:
http://opty.org/plus/kuracjazycia.html

Ciekawa jestem czy taki zabieg pomaga w usunięciu np. wągrów
ja od siebie dodam , ze traktuje się napieciem elektrycznym, z odpowiednią czestotliwoscią , kilka zabiegów njest polecanych , niesetty o efektach nie wypowiem sie bo sama nie robiłam tego i nie znam osob które korzytstałyby z tego, jednak w zaskórnikach nie za bardzo pomoze
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości