Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-08-01, 09:03   #931
AniaZiele
Raczkowanie

GG do AniaZiele
Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

witam witam

ja czekam na odrosniecie pazurkow i tesh scinam na skos oba boki juz nie moge sie doczekac
Stary 2007-08-01, 09:24   #932
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Gizmiatko czemu uważasz ze masz za krótkie włosy na boba?
Mysle ze to nie prawda i spokojnie możesz sie juz scinac na wersje z grzywką.

chyba jednak mam za krótkie bylam u fryzierki dzis i powiedziala ze ja musze miec dluzsze boki a ze mam jeszcze wycieniowane wlosy to mi nie pomaga

mniej wiecej musiabyl miec takie wloski :http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4899117 tzn ciut dluzsze aby je sciac a niestety z boku twarzy mam je o wiele krótszee

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 09:48   #933
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Gizmiatko z tyłu napewno da rady zrobic boba.Z przodu mozesz sobie zrobić ta krótsza wersje i wtedy stopniowo zapuszczać do równego przodu.Inna wersja też mogłaby byc ciekawa.
malwiiina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 10:01   #934
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

zobacz na wersje Frytki,ona z boku tez ma krótkie te pierwsze warstwy i spoko to wygląda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg agnieszkad.jpeg (63,9 KB, 565 załadowań)
Stary 2007-08-01, 10:19   #935
Gizmiatko
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 33
GG do Gizmiatko

no walnie ale fryzierka powiedziala ze ja btym lepiej wyglada jakbym miala dluuuzsze boki nie takie jak frytka na tym zdjeciu tylko dluzsze no ale niestety bede musiala poczekac:| nic dziekuje za rady

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 10:27   #936
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

hmmmmm też myslę ze lepiej bys wygladała w dłuższym przodzie,ale jeśli o mnie chodzi to wolalabym zapuszczac dłuzszy przód z krótszego boba niz z tej fryzurki ktora teraz masz.Moze idz do innego fryzjera po porade,kolezanka(fryzjerk a ) mówiła mi że są fryzjerzy którzy jezdza na szkolenia dotyczace samych bobów
Stary 2007-08-01, 10:33   #937
magdaaa1987
Raczkowanie

niop dokladnie to wlasnie
magdaaa1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 10:41   #938
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

moim zdaniem w długim bobie(taki jak na fotkach które przesłaąłam wczesniej) bedziesz super wyglądała.Twarz sie właściwie nie zmieni bo przeciez z przodu zetnie Ci kilka cm a bedzie bardziej z charakterkiem wrrrrrrr
ścinaj sie Magda i dawaj nam tu fotki do wglądu
Stary 2007-08-01, 10:58   #939
magdaaa1987
Raczkowanie

hehhh no kurcze my kobietki jestesmy czasem takie niezdecydowane ja zreszta tak zawsze mam,pol h zastanawiam sie czy zjesc glupiego banana czy jablko heh ale przyklad:P no a myslisz Malwinko zeby jakos zmienic kolor wlosow?? bo Vicky o wiele bardziej mnie sie podoba w ciemniejszych
Stary 2007-08-01, 11:10   #940
magdaaa1987
Raczkowanie

Cytat:
moim zdaniem w długim bobie(taki jak na fotkach które przesłaąłam wczesniej) bedziesz super wyglądała.Twarz sie właściwie nie zmieni bo przeciez z przodu zetnie Ci kilka cm a bedzie bardziej z charakterkiem wrrrrrrr
ścinaj sie Magda i dawaj nam tu fotki do wglądu
hehh kurcze my kobietki czasem bywamy takie niezdecydowane:P a mi to szczegolnie czesto sie zdarza,zastanawiam sie pol h czy zjesc glupiego banana czy jablko:P heh ale przyklad walnelam no a myslisz Malwinko zeby robic cos z kolorkiem?? bo Vicky o wiele fajniej wyglada tzn moim zdaniem w tych ciemnych z lekkim balejazem.Ty tez extra wygladasz i tez majac ciemne bo tak sobie mysle ze wlasnie ta fryzurka bardziej pasi chyba do ciemnych..fajniejszy efekt jest..
Stary 2007-08-01, 11:12   #941
magdaaa1987
Raczkowanie

Unhappy Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

sorki ze pisze 2 razy to samo ale cos mi sie z netem dzieje:/
Stary 2007-08-01, 11:30   #942
magdaaa1987
Raczkowanie

nierozumiem czemu pisze wiadomosc i najpierw ona jest na forum a pozniej jak znow wchodze to nie ma po niej ani sladu...
Stary 2007-08-01, 11:37   #943
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

No wiec wstawiam fotki mojej fryzurki. Sa po zwyklym suszeniu, konce prostowalam, ale widac zawijaja sie do przodu. Sa po prostu zbyt lekkie, ja mam jeszcze na dodatek bardzo malo wlosow i sa cienkie.
Mysle, ze nic nie da sie teraz zrobic, musze po prostu poczekac.
Tyl taki jaki mam na zdjeciu jest najkrotszy jaki moge miec bez golenia. Gdyby nie to, to bym go sobie podciela i by byl juz dawno ladny ale krotki bob.
Nie przestraszcie sie. Jak widac lewa strona jest o wiele gorsza, wyzarta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL19685.JPG (36,3 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSL19686.JPG (66,9 KB, 263 załadowań)
fruity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 13:36   #944
magdaaa1987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
No wiec wstawiam fotki mojej fryzurki. Sa po zwyklym suszeniu, konce prostowalam, ale widac zawijaja sie do przodu. Sa po prostu zbyt lekkie, ja mam jeszcze na dodatek bardzo malo wlosow i sa cienkie.
Mysle, ze nic nie da sie teraz zrobic, musze po prostu poczekac.
Tyl taki jaki mam na zdjeciu jest najkrotszy jaki moge miec bez golenia. Gdyby nie to, to bym go sobie podciela i by byl juz dawno ladny ale krotki bob.
Nie przestraszcie sie. Jak widac lewa strona jest o wiele gorsza, wyzarta.
Fruity..nie przesadzaj! slicznie Ci to wyszlo wlasnie-nie masz az tak bardzo przedluzonego przodu a wlosy wazne ze sa lsniace i nie sianowate..jesli masz okragla twarz to przeslij fotke bez zakrywania twarzy:P bo chce wkoncu zobaczyc kogos o okragles twarzy z ta fruzurka..plisss
Stary 2007-08-01, 13:43   #945
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Magdaaaa heheheh ja mam to samo z decyzjami-wizyta w restauracji ze mna to istny szok(30 minut siedzenia nad menu) a kończe na frytkach hehehhehe.Wiec wyobraz sobie jaki ja mialam dylemat nad scieciem tak długich włosów na boba(do tej pory jestem w szoku ze to zrobiłam),dodam jeszcze ze ja sie strasznie trzese nad swoim wygladem.Wszytskich po kolei pytalam czy mam sie sciac czy nie,az mnie mieli dosc i juz nie mialam kogo zapytac....wtedy trafiłam na to forum
Jesli zachorowałas na ta fryzurke to juz sie raczej nie wylezysz
Wiec zaoszczedz sobie czasu i myslenia i lec do fryzjera.Masz jakiegos dobrego?skad jestes?
Kolorek bym zostawiła-jak masz ładny to po co kombinowac i niszczyc włosy.Ja zamiast na farbe wole wydać na odzywki-Biolage(o ktorych wspominałam wczesniej)
Apropo Biolage to przyszła mi juz paczka i jestem bardzo zadowolona z tej nowej serii Volume-nie obciąża moich leciutkich włosków( co jest niezbędne raczej do tej fryzurki zeby nie oklapla) ale świetnie odzywia i nawilza.Biolage czyni cuda
Stary 2007-08-01, 13:46   #946
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Fruity a czemu nie zrobiłaś sobie skosu?wzięłaś jakies foto do fryzjera?
Nie jest zle-ale tak normalnie....-chyba ze o to Ci chodziło
a jeśli chodziło Ci o coś w stylu VB to bym zrobiła sporo krótszy tył no i obowiązkowo bombkę.
Stary 2007-08-01, 13:54   #947
fruity
Wtajemniczenie

Magdaaa nie mam okraglej buzi.
Malwiiina, nie bylam z fotka, tylko wytlumaczylam. Nie wiem co bylo w tym takiego trudnego do zrozumienia, bo chcialam tyl jak najkrocej i ze skosem do przodu, z czym jedna strona miala byc dluzsza od drugiej.
Cos w stylu Jenny Jameson, tylko asymetryczne ciecie (prawa strona dluzsza) i inny tyl. Chociaz teraz jak patrze, to gdyby u mnie mozna bylo zrobic taki tyl, to bym wolala od tego co mam teraz.
Ty masz sporo podgolony tyl? U ciebie tyl mi sie wlasnie podoba teraz po nowym scieciu. Moglabys jakies przyblizenie twojego tylu pokazac?
Ale ja wlasnie krocej bez golenia tylu nie moge sciac. Dlatego tez nie mam typowej bombki. Mysle, ze glupio by to wygladalo gdybym duzo z tylu podgolila.
No i jak wspomnialam, mam malo wlosow.
Stary 2007-08-01, 14:35   #948
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

z doświaczenia wiem ze trzeba isc z fotką bo wielu fryzjerów nawet nie słucha tylko tnie to co umie...
Jak zrobie fotki z tyłu to oczywiście zamieszczę.
Mi z tyłu włosy rosną bardzo wysoko wiec nie goliła mi nic.A jesli masz cienkie i rzadkie włosy jak ja to musisz mieś sporo pocieniowane z tyłu i oczywiście fryzurke ścina sie wartstwowo.
Wybierz sie do jakiegoś naprawde dobrego fryzjera i popraw sobie po prostu na taka fryzurke jaka chciałas.Skad jestes?moze ktos ma tam sprawdzonego fryca.
Stary 2007-08-01, 14:46   #949
fruity
Wtajemniczenie

Po lewej mam sporo pocieniowane z tylu, ale jakos to wyglada gorzej niz po prawej stronie. Ach cala moja fryzura mnie dobija. Nie jest w najmniejszym stopniu tak jak chcialam.
Teraz to wlosy i tak juz sa poprawione raz. Bylam u drugiej fryzjerki w Slubicach i ona mi powiedziala, ze bardzo mam wyzarte po lewej stronie i ze musze poczekac ze 2 miesiace, to mi lepiej poprawi. Ale ja niewytrzymam tyle czekac.
Moze pojde niedlugo i jej pokaze ta fotke, ale nie wiem czy u mnie tak mozna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (86,6 KB, 285 załadowań)
Stary 2007-08-01, 15:28   #950
magdaaa1987
Raczkowanie

Cytat:
Magdaaaa heheheh ja mam to samo z decyzjami-wizyta w restauracji ze mna to istny szok(30 minut siedzenia nad menu) a kończe na frytkach hehehhehe.Wiec wyobraz sobie jaki ja mialam dylemat nad scieciem tak długich włosów na boba(do tej pory jestem w szoku ze to zrobiłam),dodam jeszcze ze ja sie strasznie trzese nad swoim wygladem.Wszytskich po kolei pytalam czy mam sie sciac czy nie,az mnie mieli dosc i juz nie mialam kogo zapytac....wtedy trafiłam na to forum
Jesli zachorowałas na ta fryzurke to juz sie raczej nie wylezysz
Wiec zaoszczedz sobie czasu i myslenia i lec do fryzjera.Masz jakiegos dobrego?skad jestes?
Kolorek bym zostawiła-jak masz ładny to po co kombinowac i niszczyc włosy.Ja zamiast na farbe wole wydać na odzywki-Biolage(o ktorych wspominałam wczesniej)
Apropo Biolage to przyszła mi juz paczka i jestem bardzo zadowolona z tej nowej serii Volume-nie obciąża moich leciutkich włosków( co jest niezbędne raczej do tej fryzurki zeby nie oklapla) ale świetnie odzywia i nawilza.Biolage czyni cuda
hehh no wlasnie czytalam wczesniej jak pisalas o tym kosmetyku (Biolage) i chyba tez sobie sprawie skoro mowisz ze Ci bardzo sluzy i w sumie nie jest az taki drogi.no ja jestem z Katowic i wlasnie mam problem bo w zasadzie nigdy nie eksperymentowalam tak z wlosami,jedynie przycinalam ewentualnie lekko cieniowalam i boje sie ze moja fryzjerka nie sprosta temu zadaniu:P hmm a Ty skad jestes ?? moze gdzies blisko mnie mieszkasz i wtedy pojade do Twojej fryzjerki
Stary 2007-08-01, 17:41   #951
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

ja kupuje Biolage w opakowaniach 1l bo bardziej sie opłaca(za szampon i odzywke zaplaciłam 120zl razem z przesyłką),mam sprawdzonego sprzedawce u którego zawsze kupuje i ma najtaniej,jak bedziesz chciała link to Ci podam na gg.
Ja jestem z dolnego śląska wiec raczej musisz szukac fryzjera w swoim rejonie.Nie zaponmnij wziac fotek do fryzjera bo to róznie z nimi bywa...
Stary 2007-08-01, 17:43   #952
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

,,Ale ja niewytrzymam tyle czekac"-doskonale cie rozumem Fruity,na Twoim miejscu pytałabym u innych fryzjerów-sa tacy magicy,którzy sie tego podejmą
Stary 2007-08-01, 18:03   #953
asia_nowak
Raczkowanie

Hej dziewczyny! Ja się jeszcze nie odważyłam, ale planuję iść w sobotę... troszkę się boję. Może któraś z was zrobiłaby mi małą symulację z moim zdjęciem, bo ja próbuję, ale jakoś mi nie wychodzi :-/ wklejam foto

Edytowane przez asia_nowak
Czas edycji: 2011-07-20 o 20:21
asia_nowak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 19:40   #954
suchaa
Rozeznanie

ja mam te fryzurke i nosi sie suuuper nawet nei musze jej specjalnie ukladac okragla szczotka i suszarka przy wyjatkowych okazjach prostownica
Stary 2007-08-01, 20:50   #955
Shangri-La
Raczkowanie

Bylam u fryzka i jestem zadowolona, chetnie bym wstawila fotki ale nie chca mi sie zldowac niewiem czemu... ale sprobuje jeszcze pozniej
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 20:58   #956
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

suchaa dawaj foty
Stary 2007-08-01, 21:08   #957
fruity
Wtajemniczenie

Malwiina a skad z Dolnego Slaska jestes?
Ja pochodze tez z Dolnego Slaska, a dokladniej z Boleslawca i tam u mojej fryzjerki, ktora mnie zna od kilku lat scielam pierwszy raz. Strasznie mnie rozczarowala, moze mnie z zadrosci tak obciela, bo normalnie zawsze bylam bardzo zadowolona.
Wstawiam zdjecie tylu. Wlosy bylo swiezo ulozone, normalnie sa przyklapniete. Nie wiem jaki tyl z moich kilku piorek mozna zrobic. Ale jak widac krocej nie bardzo mozna. Jedynie boki troszeczke.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSL11168a.JPG (18,7 KB, 197 załadowań)

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2007-08-11 o 18:06
Stary 2007-08-01, 21:21   #958
Marta1329
Raczkowanie

kurcze, napalilam sie na ta fryzurke jak nie wiem co ^^ ale wydaje mi sie, ze nie bedzie mi ona pasowac iiiiii nie chce tez miec wlosow tak krotkich z tylu... sama nie wiem co robic. moze macie jakis inny pomysl dla mnie? zalaczam swoja fotke (z przed miesiaca) i zdjecie fryzurki z dluzszym tylem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3uczesanie.jpg (11,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02380.JPG (115,3 KB, 51 załadowań)
Marta1329 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-01, 21:26   #959
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

jestem z Jawora.Mój kolega ma salon fryzjerski w Strzegomiu,nazywa sie Dawid Wasilewski-podobno jest swietny(ja nie byłam u niego bo nigdy włosów nie ścinałam az do teraz hehe).Moze znajdziesz dokładny adres jego zakładu w necie.
Jutro spotkam sie z kolezanka-fryzjerka która mnie obcinała i pokaże Twoje fotki,zobaczymy co powie.
Fruity Ty masz dobrze ściete i pewnie spoko wyglądasz ale rozumiem Cie ze o co innego Ci chodziło.Widac boba nie tak łatwo jest ściąć.
Stary 2007-08-01, 21:30   #960
fruity
Wtajemniczenie

Dziekuje.
Ja mam bardzo malo wlosow i pewnie stad ciezko jest zrobic tyl. Przynajmniej nie moge chyba miec cos takiego jak ty czy Jenny Jameson. Moj bob powinnien widocznie byc taki odrosniety. Sama nie wiem.
Mozesz mi przy okazji tez na gg podac link tego Biolage?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości