Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-23, 10:41   #1531
Shangri-La
Raczkowanie

Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Nie wiem czy mnie pamiętacie..... Ścinałam długie włosy na boba i zmieniałam pasemka na blond. I znowu zmiana. Teraz jeszcze skróciłam boba i przefarbowałam na brąz. Jak szalec to szaleć!

Dla porównania: moje poprzednie fryzurki sa na stronie 38 i 40.
ładne ciecie a przedewszystkim sliczny kolor, bardzo mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
Shangri-La Towj bob cudny mi bardziej podoba sie wersja 1
Dziekuje bardzo jak patrze tak na fotke to tez mnie ciagnie do 1 wersji ale znow nadszedl czas na dluzsze wloski, no i mam w koncu upragniona gesta grzywke

Cytat:
Napisane przez 26Magda06 Pokaż wiadomość
Wszyscy maja boba-mam i ja (od 2 dni)
Strrrasznie sie balam podczas wizyty u fryzjera, poniewa zawsze nosilam dlugie wlosy, ale mialam ochote na metamorfoze i w sumie jest ok
ale musze przyznac ze jak pierwszy raz uslyszalam dzwiek nozyczek tak blisko mojego ucha to cisnienie wzroslo mi do granic mozliwosci
W zalaczeniu zdjecia przed i po metamorfozie a wiecej tutaj www.26magda06.fotka.pl
co sadzicie??
Wiesz ladna dziewczyna z ciebie wiec i tak i tak jest ci ladnie chociaz slicznie wygladasz w dlugich wlosach i tej grzywce, bardzo dziewczeco tak ale wiem to po sobie ze czasem ma sie ochote na wieksze zmiany

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Shangri-La - bardzo ładnie wyglądasz w tej grzywce i na prawdę masz już długie włoski . Teraz zapuszczasz, tak ?. Mi też się powoli bob nudzi i chciałabym miec długie włosy.
dziekuje wiesz wsumie chce zeby mi wlosy sciegaga troche za ramiona (przod juz mam taki teraz czekam na tyl) ewentualnie do lopatek ale nie dluzsze. Fryzurka niby mi sie nie znudzila ale ja sie nudze szybko wszystkim co za dlugo na manie jest hehe pozatym w tym roku studniowka wiec zawsze cos latwiej wymyslic z dluzszych wlosow
Wlasnie gdzies czytalam ze zalujesz sciecia??? ale powiem ci ze tobie bardzo pasuje ta dlugosc i ogolnie fryzurka, wsumie zawsze warto sprobowac zeby sie przekonac jak bedzie
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:47   #1532
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Cytat:
Napisane przez Shangri-La Pokaż wiadomość
ładne ciecie a przedewszystkim sliczny kolor, bardzo mi sie podoba

Dziekuje bardzo jak patrze tak na fotke to tez mnie ciagnie do 1 wersji ale znow nadszedl czas na dluzsze wloski, no i mam w koncu upragniona gesta grzywke

Wiesz ladna dziewczyna z ciebie wiec i tak i tak jest ci ladnie chociaz slicznie wygladasz w dlugich wlosach i tej grzywce, bardzo dziewczeco tak ale wiem to po sobie ze czasem ma sie ochote na wieksze zmiany

dziekuje wiesz wsumie chce zeby mi wlosy sciegaga troche za ramiona (przod juz mam taki teraz czekam na tyl) ewentualnie do lopatek ale nie dluzsze. Fryzurka niby mi sie nie znudzila ale ja sie nudze szybko wszystkim co za dlugo na manie jest hehe pozatym w tym roku studniowka wiec zawsze cos latwiej wymyslic z dluzszych wlosow
Wlasnie gdzies czytalam ze zalujesz sciecia??? ale powiem ci ze tobie bardzo pasuje ta dlugosc i ogolnie fryzurka, wsumie zawsze warto sprobowac zeby sie przekonac jak bedzie
No, troszkę żałuję ale dopiero teraz bo wcześniej byłam bardzo zadowolona . Szkoda mi tylko właśnie tego że nie mogę się czesac w koczki, kitki, warkocze a ja lubię coś robic z włosami . Też bym chciała takie za łopatki max, bo np. do pasa już mi się tak nie podobają. Nawet bym była już zadowolona z takich jak mam z przodu ale właśnie ten tył tak jak ty mam jeszcze krótki. Mam teraz ochotę znowu na jąkąś zmianę więc zastanawiam się nad pasemkami .

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:54   #1533
Shangri-La
Raczkowanie

Cytat:
No, troszkę żałuję ale dopiero teraz bo wcześniej byłam bardzo zadowolona . Szkoda mi tylko właśnie tego że nie mogę się czesac w koczki, kitki, warkocze a ja lubię coś robic z włosami . Też bym chciała takie za łopatki max, bo np. do pasa już mi się tak nie podobają. Nawet bym była już zadowolona z takich jak mam z przodu ale właśnie ten tył tak jak ty mam jeszcze krótki. Mam teraz ochotę znowu na jąkąś zmianę więc zastanawiam się nad pasemkami .
No znam to dobrze hehe, chociaz niby tyl nie jest dlugi to moge robic kitki, zawsze to jakies urozmaicenie. No ja tez wlasnie zeby cos zmienic przefarbowalam wlosy ale na czarno i zostaje przy tym, a jakie chcesz pasemka?? bo ty masz ciemno brazowe wlosy prawda??
Stary 2007-09-23, 11:39   #1534
26Magda06
Przyczajenie

Heh no ja wiem ze dziewczecoi w sumie troszke szkoda mi bylo moich wlosow ale ile mozna heh zawsze mialam dlugie wiec teraz po 18 latach trzeba bylo w koncu cos z tym zrobic pewnie i tak jeszcze kiedys zapuszcze wlosy, bo jak to ladnie pisalyscie "wlosy nie reka-odrosna"
a mozecie mi polecic cos do ukladania? tzn chodzi mi glownie o koncowki...jakis krem czy cos
26Magda06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:54   #1535
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Cytat:
No znam to dobrze hehe, chociaz niby tyl nie jest dlugi to moge robic kitki, zawsze to jakies urozmaicenie. No ja tez wlasnie zeby cos zmienic przefarbowalam wlosy ale na czarno i zostaje przy tym, a jakie chcesz pasemka?? bo ty masz ciemno brazowe wlosy prawda??
Tak, ciemno brązowe . Myślę nad jakimś karmelem

Stary 2007-09-23, 12:38   #1536
Shangri-La
Raczkowanie

Cytat:
Heh no ja wiem ze dziewczecoi w sumie troszke szkoda mi bylo moich wlosow ale ile mozna heh zawsze mialam dlugie wiec teraz po 18 latach trzeba bylo w koncu cos z tym zrobic pewnie i tak jeszcze kiedys zapuszcze wlosy, bo jak to ladnie pisalyscie "wlosy nie reka-odrosna"
a mozecie mi polecic cos do ukladania? tzn chodzi mi glownie o koncowki...jakis krem czy cos
No dokladnie, a co do ukladana do ja uzywam ochronnego kremu Loreal'a ale do prostowania, wlosy sa gladkie i ladnie blyszcza no i latwiej sie prostuja czyli koncowki mi sie nie wywijaja... a innych srodkow nie polece bo sie nie znam

Cytat:
Tak, ciemno brązowe . Myślę nad jakimś karmelem
ah ten karme...l kurde moim marzeniem bylo miec karmelek na wlosach moze takto jakies refleksy na wlosach w tym kolorze sobie zrob, chociaz twoj kolor naturalny jest ladny
Stary 2007-09-23, 12:42   #1537
Anja92
Wtajemniczenie

GG do Anja92

Też mi się marzy karmel . Ale całe włosy w nim to za duże zmiana, icekawa jestem co by w szkole powiedzieli jakbym z brunetki nagle stała się prawie blondynką . Ale jakieś refleksy to chyba sobie właśnie zrobię.

Stary 2007-09-23, 13:10   #1538
26Magda06
Przyczajenie

Cytat:
No dokladnie, a co do ukladana do ja uzywam ochronnego kremu Loreal'a ale do prostowania, wlosy sa gladkie i ladnie blyszcza no i latwiej sie prostuja czyli koncowki mi sie nie wywijaja... a innych srodkow nie polece bo sie nie znam

Shangri-La a jak sie dokladnie nazywa ten krem?;> ja powstrzymuje sie od kupna prostownicy bo wiem ze po tym wlosow to bym juz nie miala chyba a moje sa naturalnie proste wiec mysle ze jezlei wysusze i tylko jakis krem uzyje to bedzie spoko

Dziewczyny a robicie moze na swoich bobach jakies loczki fale itp? bo ja zawsze marzylam zeby miec cos innego niz zwykle proste wlosy ale nawet po wałkach u fryzjera loczki stawaly sie proste w ciagu 3 godzin wiec moze na krotkich wlosach cos by wyszlo?;>jak uwazacie?
26Magda06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:51   #1539
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

26Magda06 mi się bardziej podobało z długimi,ale moze dlatego ze juz mi sie mój bob nudzi.

Shangri-La podoba mi sie bardzo Twoja długa wersja.Wczoraj podciełam sobie ostatni raz na krótką wersje,ponieważ równam juz cieniowanie i będe powili zapuszczała utrzymując lekki skos tak jak ty masz.Fajnie ze wkleiłas fotki ,poniewaz bede chciała pokazac fryzjerce do czego dąze

malwiiina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:19   #1540
Shangri-La
Raczkowanie

Cytat:
Shangri-La a jak sie dokladnie nazywa ten krem?;> ja powstrzymuje sie od kupna prostownicy bo wiem ze po tym wlosow to bym juz nie miala chyba a moje sa naturalnie proste wiec mysle ze jezlei wysusze i tylko jakis krem uzyje to bedzie spoko

Dziewczyny a robicie moze na swoich bobach jakies loczki fale itp? bo ja zawsze marzylam zeby miec cos innego niz zwykle proste wlosy ale nawet po wałkach u fryzjera loczki stawaly sie proste w ciagu 3 godzin wiec moze na krotkich wlosach cos by wyszlo?;>jak uwazacie?
To jest wlasnie ochronny krem przed wysoka temperatura do prostowinicy... choiaz raz uzylam go tylko do suszenia wlosow dla eksperymentu no i faktycznie byly galdkie itp nawet troche prostsze ale sam w sobie bardzo nie protuje.. to Tec hot style iron finish. jesli chodzi o prostowanie to jest bardzo dobry i przedewszystkim swietnie croni bo uzywam prostownicy od paru miesiecy i ani troche nie sa zniszczone czy rozdwojone a co do krecenia to u mnie wyglada to fatalnie wiec tego nie robie...

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Shangri-La podoba mi sie bardzo Twoja długa wersja.Wczoraj podciełam sobie ostatni raz na krótką wersje,ponieważ równam juz cieniowanie i będe powili zapuszczała utrzymując lekki skos tak jak ty masz.Fajnie ze wkleiłas fotki ,poniewaz bede chciała pokazac fryzjerce do czego dąze
Ciesze sie ze ci sie podoba i zycze wytrwalosci w zapuszczaiu, ja akurat nie mialam z tym problemu bo mnie szybko rosna pozatym ja sie jakos nigdy niczym nie przemuje zbytnio ale powiem ci szcerze ze taki odrosniety bob wyglada ladnie z poczatku bo jak zaczyna rosnac i jest w takim momecie jak moj teraz to wyglada to dosc specyficznie (doprawilam to jeszcze grzywka) co prawda mnie odpowiada i tak sie ludzie gapia i tak... no chyba ze zamierzasz utrzyywac go w takim stanie "lekko odrosniety" czyli czeste podcinanie jeju chyba tak pisze ze ledwo idzie zrozumiec

Ja własnie zastanawiam sie czy sciac przod tak zeby byl tylko troche dłuzszy od tyłu z leciutkim skosem... zeby latwiej mi bylo zapuszczac (chociz srednio mi sie widzi taka dlugosc do moje grzywki) czy zrobic tak ze jak tyl bedzie juz dosc dlugi powiecmy za kark dopiero wtedy wyrownac przod (tylko chyba nie bardzo to bedzie wygladalo.... bo przod bede miala bardzo dlugi a tyl nie...) tak tez nie mam pojecia co zrobic teraz... bo pozniej chce zrobic pazurki przy twarzy dlatego tez zastaanwiam sie nad taka opcja jak na zaloczonym zdjeciu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loki.styl.fm.bwgl.jpg (88,5 KB, 205 załadowań)
Stary 2007-09-24, 07:59   #1541
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

mi sie podobasz chyba nawet bardziej z ta prostą grzyweczka

ciężko z tym zapuszczaniem,poniewaz po 3 tygodniach od scięcia fryzurka przestaje sie sama układać i dobrze wyglądać,dlatego podcinam co 2,5-3 tygodnie.
przy zapuszczaniu nadal postaram sie utrzymac lekki skos no i podcinać chociaz minimalnie-koleżanka jest fryzjerka wiec zrobi to ostroznie.Już przychodza mi mysli o doczepianiu naturalnych włosów,aby bez trudu mieć je do pasa heheh,potem ściagnac i juz moje beda odrośniete.Słyszała m ze we wrocławiu jest jakaś hurtownia włosów naturalnych wiec moglabym kupić tam,kolezanka doczepi,wiec mysle ze zmiesciłabym sie w 500zl.

jak znajde chwile to wkleje fotki mojej obecnej fryzurki z lekkimi jasnymi refleksami

ps.na poprzednich stronach tego wątku pisałam ze stusuje szampon i odzywke biolage.Minęlo juz sporo czasu odkad używam serii volume therapie i stwierdzam ze nie nadaje ona specjalnie objętości,jest to prawie to samo co hydratherapie.Większego plusa daje dla hydratherapie,poniewaz bardziej ozdywia i takze nie obciąża.

Stary 2007-09-24, 10:02   #1542
Shangri-La
Raczkowanie

Doczepianie włosów mówisz co takiego w tym jest ze dziewczyny po scieciu zaraz chca miec z powrotem dlugie włosy hehe... czyli jednak chcesz zapuszczac dlugie wlosy?? znudzila ci sie ta fryzurka?? ja polubilam krotkie wlosy bo jakos mi wygodniej i wogole chyba ladniej ale i tak nie chce miec dlugasnych tylko do lopatek... i pewnie za jakis czas znow zetne na krotko ale teraz mi sie zamarzyla grzywka (upragniona gesta i prosta ktorej nigdy nie mialam bo posiadam okraglom twarz ale zaryzykowalam no i musze zrobic pazurki przy twarzy zeby lepiej wygladalo) wiec pora na zmieny a moja fryzurą przejściową bedzie postrzępiony bob bo musze zlikwidowac powoli skos i wycieniowac wlosy zeby sobie ładnie rosły do łopatek niewiem co z tego wyjdzie hehe
Stary 2007-09-24, 13:48   #1543
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

zawsze miałam długie włosy i w takich najlepiej sie czuje i myśle ze wyglądam
w moim przypadku krótka fryzurka nie jest az tak wygodna,poniewaz min nie moge jej spiąc na siłownie,która odwiedzam 5 razy w tyg-więc jest to jakis problem,jak zepne spinką to potem mam ja odciśnięta.U mnie fryzurka musi byc idealnie ułożona-takie mam zboczenie inaczej wkurzam sie.Poza tym myję głowę codziennie,nie chce wysuszyc włosów za bardzo.

Stary 2007-09-24, 15:59   #1544
fruity
Wtajemniczenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity

Shangri-La
Bosko wygladasz w tej grzywce!!!
Wlosy masz w ogole przepiekne, tylko pozazdroscic!
Dluzsza wersja tez mi sie podoba, a najbardziej podobala mi sie wersja bobu z dluzszym przodem i krotszym tylem jak ci odrastaly.
Nie masz juz pasemek niebieskich??
fruity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 17:55   #1545
Shangri-La
Raczkowanie

Cytat:
zawsze miałam długie włosy i w takich najlepiej sie czuje i myśle ze wyglądam
w moim przypadku krótka fryzurka nie jest az tak wygodna,poniewaz min nie moge jej spiąc na siłownie,która odwiedzam 5 razy w tyg-więc jest to jakis problem,jak zepne spinką to potem mam ja odciśnięta.U mnie fryzurka musi byc idealnie ułożona-takie mam zboczenie inaczej wkurzam sie.Poza tym myję głowę codziennie,nie chce wysuszyc włosów za bardzo.
Chyba wklejalas fotke z tego co pamietam w dlugich włosach i faktycznie pasuja ci a co do wygody to z ta silownia moze i racja, dluzsze wlosy praktyczniejsze, jak bedziesz miala dluzsza wersje to sie pochwal

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Shangri-La
Bosko wygladasz w tej grzywce!!!
Wlosy masz w ogole przepiekne, tylko pozazdroscic!
Dluzsza wersja tez mi sie podoba, a najbardziej podobala mi sie wersja bobu z dluzszym przodem i krotszym tylem jak ci odrastaly.
Nie masz juz pasemek niebieskich??
Jejuuu dziekuje hehe mysalm ze raczj teraz wygladam dosc dziwnie bo jeszce nie widzialam nikogo z taka fryzura i wcale nie sa takie przepiekne, bez ukladania czy prostowania tak nie wygladaja
Nie mam juz pasemek bo bylo to uciazliwe, toner bardzo szybko sie z włosów wypłukiwał i zostawaly mi blond pasemka co nieciekawie wygladalo na czarnych wlosach, dlatego przefarbowalam cale wlosy na błękitną czerń i chyba przy tym zostane na dluzej

Jakoś na dniach znow scianm wloski wec siem pochwale moim poczochrańcem
Stary 2007-09-25, 09:34   #1546
AniaZiele
Raczkowanie

GG do AniaZiele

Cytat:
....

:ee k:
Cudnie wygladasz... napatrzyc sie nie moge
Stary 2007-09-25, 13:21   #1547
Shangri-La
Raczkowanie

Jeej az tak?? mysle ze jednak przesadzacie ale milo mi a mowia ze gesta prosta grzywka nie pasuje do okraglej buzki a ja tam i tak polubilam ta grzywke
Stary 2007-09-25, 14:18   #1548
Nutek
Raczkowanie

GG do Nutek

Dziewczyny!
Podglądam ten wątek już bardzo długo i podziwiałam Wasze wersje tej fryzurki, ale sama o niej w ogóle nie myślałam - chyba nie do końca miałam na nią ochotę. Ale dziś poszłam do fryzjera i powiedziałam: "proszę robić to, co się żywnie podoba" (miałam ochotę zaszaleć i mieć niespodziankę). No i wyszło... to co na zdjęciu. Zdjęcie nie jest technicznie mistrzostwem świata, ale to co najważniejsze, czyli włosy, widać.

A ja chyba potrzebuję jeszcze troszeczkę czasu żeby się przyzwyczaić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bory-046.jpg (100,4 KB, 445 załadowań)
Nutek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:28   #1549
monisia_89
Raczkowanie

GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89

jej a jak mnie mama wyciela ach tył kruciutko boki dluższe mmm cudnie mi isę bardzo podoba tylko nie mam aparatu i sie wam nie pochwale buuuu mam tylko nadzieję że do 100 dniówki odrosna i chodizasz jakies loczki walnac sie da
monisia_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 20:59   #1550
lilianaX
Rozeznanie

Cytat:
Wszyscy maja boba-mam i ja (od 2 dni)
Strrrasznie sie balam podczas wizyty u fryzjera, poniewa zawsze nosilam dlugie wlosy, ale mialam ochote na metamorfoze i w sumie jest ok
ale musze przyznac ze jak pierwszy raz uslyszalam dzwiek nozyczek tak blisko mojego ucha to cisnienie wzroslo mi do granic mozliwosci
W zalaczeniu zdjecia przed i po metamorfozie a wiecej tutaj www.26magda06.fotka.pl
co sadzicie??
Jest nieźle, ale w długich było Ci dużo lepiej.
Stary 2007-09-27, 16:44   #1551
fruity
Wtajemniczenie

Cytat:
Jakoś na dniach znow scianm wloski wec siem pochwale moim poczochrańcem
Koniecznie! Bardzo lubie Twoje fotki i wlosy.
Stary 2007-09-27, 21:18   #1552
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Shangri-La czekam na fotki,może beda inspiracja dla mnie przy zapuszczaniu

Stary 2007-09-29, 18:11   #1553
luluusia
Przyczajenie

Cytat:
Doczepianie włosów mówisz co takiego w tym jest ze dziewczyny po scieciu zaraz chca miec z powrotem dlugie włosy hehe... czyli jednak chcesz zapuszczac dlugie wlosy?? znudzila ci sie ta fryzurka?? ja polubilam krotkie wlosy bo jakos mi wygodniej i wogole chyba ladniej ale i tak nie chce miec dlugasnych tylko do lopatek... i pewnie za jakis czas znow zetne na krotko ale teraz mi sie zamarzyla grzywka (upragniona gesta i prosta ktorej nigdy nie mialam bo posiadam okraglom twarz ale zaryzykowalam no i musze zrobic pazurki przy twarzy zeby lepiej wygladalo) wiec pora na zmieny a moja fryzurą przejściową bedzie postrzępiony bob bo musze zlikwidowac powoli skos i wycieniowac wlosy zeby sobie ładnie rosły do łopatek niewiem co z tego wyjdzie hehe
Shangri-La : Zaraz się za przeproszeniem zsikam..Jak widzę twoje włosy to poprostu.. No.. Aż brak mi słów. Przepiękna fryzurra! W tej poprzedniej tez było Ci ładnie,ale mi się jakoś bardziej podoba ta druga wersja
W ogóle bardziej podobają mi się dłuższe bob'y [yh.. no wiecie co o co chodzi ,nie moge się dzisiaj wysłowic.A to drugie zdanie jakoś dziwnie brzmi ]
A tak pozatym masz ładny avatar
luluusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 20:29   #1554
Shangri-La
Raczkowanie

luluusia jest mi na prawde miło to słyszec
a co do avatarka to jest własnie moja poczochrana fryzurka

Dziewczyny jak mówiłam zmasakrowałam mojego boba, i teraz to w zasadzie wyglada jak hmmm nie bob mam mocno postrzepione wlosy, tyl dosc krotki, postrzepiony a przod dlugi ale terz mocno pocieniowany, ze mam o polowe wlosow mniej i teraz czekam az mi tyl zacznie rosnac, jak bedzie siegal ramion to podetne na rowno przod
Narazie nie mam jak zrobic dobry fotek ale jakos postaram sie na dniach cos wykombinowac i wkleic, ale ostrzegam wygadam obecnie dosc dziwnie z tym fryzem, jak odorsnie bedzie tak jak ma byc
Stary 2007-09-29, 22:29   #1555
Nutek
Raczkowanie

GG do Nutek

Dziewczyny, pomóżcie proszę, bo już nie mam pomysłu jak uajrzmić te włosy! Po wyjściu od fryzjera, a owszem, wyglądały tak jak miały - tył ładnie zaokrąglony, przód prosty, tworzyło to niezłą całość (http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5375172), ale niestety to był ostatni raz kiedy ta fryzura na mojej głowie jakoś wyglądała.

Nigdy nie miałam problemów z układaniem włosów, nie kręciły się jakoś wybitnie, a w razie czego były całkowicie posłuszne prostownicy. Teraz nie da się z nimi zrobić kompletnie nic - tył wywija się na zewnątrz w sposób kompletnie nierównomierny, przód faluje i generalnie każdy włos żyje własnym życiem. W całości wygląda to bardzo nieestetycznie i zwyczajnie fatalnie.

Na dodatek - kompletnie tego nie rozumiem - nie działa tu żadna prostownica ani szczotka, żaden żel, pianka ani lakier, przez 10 minut owszem, wyglądają tak jak chce, są proste i wywinięte do środka, ale minie trochę czasu i natychmiast wracają do poprzedniego stanu (a raczej bezstanu).

Jest fatalnie! Na dodatek mam spartaczoną grzywke (prostą do połowy czoła, wszystkie to kochamy...), więc muszę ją podpinać na bok albo do góry, co również skutecznie szpeci tą fryzurę.

Nie mam juz siły ani pomysłu jak to uratować - co robić z grzywką, żeby wyglądała jakoś sensownie i ładnie i jak ujarzmić te włosy? macie jakieś sposoby?
Nutek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 12:08   #1556
fruity
Wtajemniczenie

Cytat:
Shangri-La czekam na fotki,może beda inspiracja dla mnie przy zapuszczaniu
Nie mowilas przypadkiem, ze tez wstawisz fotki?
Ja potrzebuje tez inspiracji, a raczej motywacji do wytrwania w zapuszczeniu kilku centymetrow.
Bo niedlugo zwariuje i sobie sama podetne.

Wiec wstawiajcie wszystkie bobowiczki fotki!
Stary 2007-10-01, 16:13   #1557
monisia_89
Raczkowanie

GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89

Cytat:
Napisane przez Nutek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie proszę, bo już nie mam pomysłu jak uajrzmić te włosy! Po wyjściu od fryzjera, a owszem, wyglądały tak jak miały - tył ładnie zaokrąglony, przód prosty, tworzyło to niezłą całość (http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5375172), ale niestety to był ostatni raz kiedy ta fryzura na mojej głowie jakoś wyglądała.

Nigdy nie miałam problemów z układaniem włosów, nie kręciły się jakoś wybitnie, a w razie czego były całkowicie posłuszne prostownicy. Teraz nie da się z nimi zrobić kompletnie nic - tył wywija się na zewnątrz w sposób kompletnie nierównomierny, przód faluje i generalnie każdy włos żyje własnym życiem. W całości wygląda to bardzo nieestetycznie i zwyczajnie fatalnie.

Na dodatek - kompletnie tego nie rozumiem - nie działa tu żadna prostownica ani szczotka, żaden żel, pianka ani lakier, przez 10 minut owszem, wyglądają tak jak chce, są proste i wywinięte do środka, ale minie trochę czasu i natychmiast wracają do poprzedniego stanu (a raczej bezstanu).

Jest fatalnie! Na dodatek mam spartaczoną grzywke (prostą do połowy czoła, wszystkie to kochamy...), więc muszę ją podpinać na bok albo do góry, co również skutecznie szpeci tą fryzurę.

Nie mam juz siły ani pomysłu jak to uratować - co robić z grzywką, żeby wyglądała jakoś sensownie i ładnie i jak ujarzmić te włosy? macie jakieś sposoby?
hmmmm ja to tez mam kosmos z tymi moimi włosami. Fajnie mi isę ukladają nawet chodz jak mi bardzo zalezy to potrafia sie wogule nie ulozyć. Jam mam tył tak ze stopniowany że sam isę wbombke robi. Jak rano wychodzę do skzoły sa fajne wrecz idealne przody prościusienkie, ale po 2 godiznach jak ise zobaczę w szkolnym kibelkowym lusterku to masakra , juz raz wziełam prostownicę ale nikt nie wpadl na gienialny pomysł zalożenia tam gniazdka :/ buuuu
Ale jesli faktycznie nie umiesz nic z nimi zrobić to jestes xle obcieta, potrafia nie ktore fryzjerki tak wypitolic że fajnie wygladają tylko do 1 umycia:/ poczekaj może jak odrosna i idz do jakiegos innego fryzjera
monisia_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 20:42   #1558
Shangri-La
Raczkowanie

Tak jak obiecalam masakre mojego boba tak tez wstawiam masakryczne fotki
Ehh cały czas nie mam aparatu wiec postanowilam zrobic jakies fotki telefonem ale niestety jest mocno porysowany i robi tragiczne zdjecia wiec fotki nie sa najlepsze i niewiem czy wogole cos na nich widac...
Włosow nie ukladalam (czyt. nie czochrałam) bo skonczyl mi sie lakier i mi sie tez nie chcialo sa mocno wycieniowane... (taki "emo" bob heheh) ze mam ich teraz niewiele mam ciezkie wlosy wiec wczesniej mialam bardzo przyklapnieta fryzure co przy takiej grzywce i mojej okraglej twarzazy nie za ciekawie wygladalo. Ta fryzurka to właściwie etap przejsciowy w zapuszczaniu tylu... jak jakos konkretnie juz bedzie wygladal to tak jak mowilam zetne przod.... mam nadzieje ze przez 4 miesiace czyli do studniowki z tylu wlosy beda mi siegac za ramiona chociaz

Przepraszam za jakoś zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg Zdj_cie016.jpeg (24,4 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Zdj_cie017.jpeg (21,9 KB, 172 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Zdj_cie015.jpeg (20,5 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg Zdj_cie010.jpeg (22,3 KB, 351 załadowań)
Stary 2007-10-03, 22:08   #1559
syska89
Przyczajenie

Smile Dot.: fryzurka Victorii Beckham-jutro po nią idę :)

siemka też sie zastanawiam nad taką fryzurką.. ale mam trochę stracha.. od dzieciaka miałam bardzo długie włosy.. już mi sie znudziły i chciałabym coś zmienić.. ale każdy mi odradza.. twierdzą, że moje włosy są za cienkie, a trzeba mieć do tej fryzury troszeczkę gęstrze... pomóżcie prosze.. bo nie mam pojęcia co robić.. niedługo 100dniówka i boje się, że jak się obetnę tak i mi się nie spodoba to będzie gafa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1286.jpg (97,8 KB, 301 załadowań)
Stary 2007-10-04, 12:25   #1560
Dagusiac
Zakorzenienie

Ja się niedawno zdecydowałam i jestem baaardzo zadowolona,chociaż zamierzam się jeszcze trochę ściąć Przy tego typu cięciu włosy(przynajmniej moje) bardzo dobrze się układają,a fryzurka jest niesamowicie efektowna
Dagusiac jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości