Usuwanie tipsów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-02-18, 16:23   #1
guest
Zakorzenienie

Usuwanie tipsów

Po pół roku noszenia tipsów (później w konsekwencji żelu na własne paznokcie) postanowiłam się go pozbyć. Widziałam już nie raz jak wyglądają paznokcie po ściągniętym żelu - tragednia (paznokcie niewiarygodnie miękkie, cienkie i zniszczone). Czy zna ktoś środek na wzmocnienie paznokci, aby po "zabiegu" nie wyglądały tak tragicznie ?
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 13:55   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Re: usunięcie TIPSÓW

Poszukaj na forum rad dotyczących pielęgnacji paznokci - na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Poza tym jeśli koniecznie musisz zdjąć tipsy (czy żel ) to poproś manicurzystkę aby udzieliła Ci rad dotyczących pielęgnacji paznokci. Najlepiej byłoby poczekać aż żel sam całkiem zrośnie, zdejmowanie zawsze wiąże się z możliwością uszkodzenia paznokci

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 14:37   #3
guest
Zakorzenienie

Az sam zejdzie? JEj straszne jak to bedzie wyglaadac. A nie mz zmywaczy do zelu i tipsow?
Stary 2002-02-20, 16:22   #4
guest
Zakorzenienie

Usunięcie polega na spiłowaniu żelu i zapewniam Cię, że jakbyś u mnie zobaczyla paznokcie to wogole byś się nie zorientowała, że są jeszcze resztki żelu (oczywiście na pomalowanych paznokciach).

krenciolek napisał(a):
> Az sam zejdzie? JEj straszne jak to bedzie wyglaadac. A nie mz zmywaczy do zelu i tipsow?
Stary 2002-02-20, 21:55   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu

A ja mimo wszystko boję się takiego brutalnego spsobu zdejmowania tipsów. Paznokcie są bardzo delikatne i wrażliwe , już nawet nałożenie tipsów (klej) zdecydowanie im szkodzi. Rozmawiałam z przedstawicielką firmy La Famme (specjalizują się w różnych metodach upiększania paznokci) i pani specjalistka powiedziała mi ,że wszelkie nawet delikatnie przeprowadzone zabiegi zdejmowania tipsów niszczą paznokcie ( szczególnie spiłowywanie i wszelkie rozpuszczalniki do tipsów). Zrobisz jak uważasz to w końcu Twoje paznokcie - a kurację radziłabym zacząć już teraz (ampułkę keratynową wkrapla się pod paznokieć , odżywia ona macież paznokcia i jego łożysko , a nie tylko zewnętrzną część płytki (ta zewnętrzna część płytki jest rogowym tworem naskórka )).

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-21, 09:01   #6
guest
Zakorzenienie

Dziękuję za odpowiedź - dobre rady, zawsze w cenie ! Ja oczywiście piekęgnuję paznokcie jak mogę i staram się to robić cały czas, a teraz w szczególności. Wiem, że zdejmowanie żelu i tipsów nie działa dobroczynnie -zdaję sobie z tego sprawę ! Lecz, jeśli jakiś czas temu zdecydowałam się na przedłużenie paznokci (chodziło o ceremonię ślubną) to wcześniej czy później każdy wkońcu decyduje się na powrót do naturalności, bo wiadomo, że tego typu zabiegi to bynajmniej balsam dla paznokcia nie jest....
Proszę tylko o informacje: gdzie można zdobyć ampułkę keratynową ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości