Grudki pod oczami!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-02-26, 13:00   #1
Dzmilla
Przyczajenie

Grudki pod oczami!!!

Potrzebuję pomocy! Pod oczami i na powiekach mam pełno malutkich (i większych niestety też) grudek. Mam wrażenie że są one "zrobione" z tłuszczu. Wyglądają bardzo nieestetycznie co w połączeniu z moimi "naturalnymi" sińcami jest nie do przyjęcia. Co mozna z tym zrobić? Męczę się z tym od lat ale ostatnio zjawisko to przybrało na sile a ja nie wiem w którą stronę się zwrócić. Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.
Dzmilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 13:00   #2
Dzmilla
Przyczajenie

Grudki pod oczami!!!

Potrzebuję pomocy! Pod oczami i na powiekach mam pełno malutkich (i większych niestety też) grudek. Mam wrażenie że są one "zrobione" z tłuszczu. Wyglądają bardzo nieestetycznie co w połączeniu z moimi "naturalnymi" sińcami jest nie do przyjęcia. Co mozna z tym zrobić? Męczę się z tym od lat ale ostatnio zjawisko to przybrało na sile a ja nie wiem w którą stronę się zwrócić. Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.
Dzmilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 13:14   #3
guest
Zakorzenienie

Re: Grudki pod oczami!!!

Powinnaś zdecydowanie udać się do gabinetu kosmetycznego - by można było ocenić co to jest. Mogą to być tzw."kaszaki", z którymi bez problemu poradzi sobie kosmetyczka. Jednak bez tzw. "wizji lokalnej" nie da się wydać odpowiedniej diagnozy diagnozy.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-26, 13:14   #4
guest
Zakorzenienie

Powinnaś zdecydowanie udać się do gabinetu kosmetycznego - by można było ocenić co to jest. Mogą to być tzw."kaszaki", z którymi bez problemu poradzi sobie kosmetyczka. Jednak bez tzw. "wizji lokalnej" nie da się wydać odpowiedniej diagnozy diagnozy.
Stary 2002-03-17, 20:22   #5
guest
Zakorzenienie

To prawdopodobnie złogi łojowe (też miałam). Proponuję zrobić badanie krwi na pozim cholesterolu (niezależnie do wieku! ale może mieć związek ze sposobem żywienia). Mnie usunęła kosmetyczka posługująca się "łyżeczką", od dwóch lat problem nie powrócił - a z usług tej Pani korzystam nadal. Jeśli Cię urządza namiar w Krakowie, służę. Pozdrawiam - morelka

Dzmilla napisał(a):
> Potrzebuję pomocy! Pod oczami i na powiekach mam pełno malutkich (i większych niestety też) grudek. Mam wrażenie że są one "zrobione" z tłuszczu. Wyglądają bardzo nieestetycznie co w połączeniu z moimi "naturalnymi" sińcami jest nie do przyjęcia. Co mozna z tym zrobić? Męczę się z tym od lat ale ostatnio zjawisko to przybrało na sile a ja nie wiem w którą stronę się zwrócić. Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.
Stary 2002-03-17, 20:22   #6
guest
Zakorzenienie

To prawdopodobnie złogi łojowe (też miałam). Proponuję zrobić badanie krwi na pozim cholesterolu (niezależnie do wieku! ale może mieć związek ze sposobem żywienia). Mnie usunęła kosmetyczka posługująca się "łyżeczką", od dwóch lat problem nie powrócił - a z usług tej Pani korzystam nadal. Jeśli Cię urządza namiar w Krakowie, służę. Pozdrawiam - morelka

Dzmilla napisał(a):
> Potrzebuję pomocy! Pod oczami i na powiekach mam pełno malutkich (i większych niestety też) grudek. Mam wrażenie że są one "zrobione" z tłuszczu. Wyglądają bardzo nieestetycznie co w połączeniu z moimi "naturalnymi" sińcami jest nie do przyjęcia. Co mozna z tym zrobić? Męczę się z tym od lat ale ostatnio zjawisko to przybrało na sile a ja nie wiem w którą stronę się zwrócić. Z góry dziękuję za wszystkie uwagi.
Stary 2002-03-18, 10:09   #7
guest
Zakorzenienie

Cześć! Dzięki za odpowiedż ale do Krakowa mam grubo ponad 400 km [img]icons/icon7.gif[/img] Chyba w końcu wybiorę się do kosmetyczki u siebie ale mam jedno ''głupie'' pytanie :czy to boli? Pozdrawiam! Aga
Stary 2002-03-18, 10:09   #8
guest
Zakorzenienie

Cześć! Dzięki za odpowiedż ale do Krakowa mam grubo ponad 400 km [img]icons/icon7.gif[/img] Chyba w końcu wybiorę się do kosmetyczki u siebie ale mam jedno ''głupie'' pytanie :czy to boli? Pozdrawiam! Aga
Stary 2002-03-18, 13:53   #9
Gordon
Przyczajenie

To mozna tez usunac w dobrym gabinecie okulistyczno-optycznym, ktory sie tym zajmuje. Jesli mieszkasz w W-wie , to polecam na Grojeckiej, niedaleko placu Narutowicza.
pozdrawiam
Gordon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 13:53   #10
Gordon
Przyczajenie

To mozna tez usunac w dobrym gabinecie okulistyczno-optycznym, ktory sie tym zajmuje. Jesli mieszkasz w W-wie , to polecam na Grojeckiej, niedaleko placu Narutowicza.
pozdrawiam
Gordon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 14:22   #11
Katia
Przyczajenie

Morelka, czy mogłabyś podać namiary na Twoją kosmetyczkę. Szukam kogoś dobrego w Krakowie, ale jak na razie bezskutecznie. Z góry dziękuję!
Katia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 14:22   #12
Katia
Przyczajenie

Morelka, czy mogłabyś podać namiary na Twoją kosmetyczkę. Szukam kogoś dobrego w Krakowie, ale jak na razie bezskutecznie. Z góry dziękuję!
Katia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-03-18, 22:11   #13
guest
Zakorzenienie

Witaj! Boli mniej niż reszta czyszczenia. Ale inna (poprzednia)kosmetyczka się nie podjęła tego usunąć, a pani doktor (dermatolog-kosmetolog) zdiagnozowała to jako właśnie złogi łojowe i też nic z tym nie zrobiła. Przez Ciebie wyoglądałam się dokładnie - od dwóch lat na pewno ich już nie mam, a miałam duże, żółte i zajmujące całe "wory" pod oczami...
Powodzenia - Morela
dzmilla napisał(a):
> Cześć! Dzięki za odpowiedż ale do Krakowa mam grubo ponad 400 km [img]icons/icon7.gif[/img] Chyba w końcu wybiorę się do kosmetyczki u siebie ale mam jedno ''głupie'' pytanie :czy to boli? Pozdrawiam! Aga
Stary 2002-03-18, 22:11   #14
guest
Zakorzenienie

Witaj! Boli mniej niż reszta czyszczenia. Ale inna (poprzednia)kosmetyczka się nie podjęła tego usunąć, a pani doktor (dermatolog-kosmetolog) zdiagnozowała to jako właśnie złogi łojowe i też nic z tym nie zrobiła. Przez Ciebie wyoglądałam się dokładnie - od dwóch lat na pewno ich już nie mam, a miałam duże, żółte i zajmujące całe "wory" pod oczami...
Powodzenia - Morela
dzmilla napisał(a):
> Cześć! Dzięki za odpowiedż ale do Krakowa mam grubo ponad 400 km [img]icons/icon7.gif[/img] Chyba w końcu wybiorę się do kosmetyczki u siebie ale mam jedno ''głupie'' pytanie :czy to boli? Pozdrawiam! Aga
Stary 2002-03-18, 22:19   #15
guest
Zakorzenienie

Kasia napisał(a):
> Morelka, czy mogłabyś podać namiary na Twoją kosmetyczkę. Szukam kogoś dobrego w Krakowie, ale jak na razie bezskutecznie. Z góry dziękuję!

Z czystym sumieniem - jestem alergikiem z pękającymi naczynkami i kłopotliwą skórą - a ta Pani to wszystko uszanowała - więc się jej twardo trzymam. Salon nie jest wytworny - ale skuteczność dużej klasy (w dniu zabiegu mogę zrobić makijaż i iść mięzy ludzi!)
To pani Jolanta Kluzek, os. Hutnicze8 (Praktyczna Pani) tel. 644 52 27
Pozdrawiam - Morela
Stary 2002-03-18, 22:19   #16
guest
Zakorzenienie

Kasia napisał(a):
> Morelka, czy mogłabyś podać namiary na Twoją kosmetyczkę. Szukam kogoś dobrego w Krakowie, ale jak na razie bezskutecznie. Z góry dziękuję!

Z czystym sumieniem - jestem alergikiem z pękającymi naczynkami i kłopotliwą skórą - a ta Pani to wszystko uszanowała - więc się jej twardo trzymam. Salon nie jest wytworny - ale skuteczność dużej klasy (w dniu zabiegu mogę zrobić makijaż i iść mięzy ludzi!)
To pani Jolanta Kluzek, os. Hutnicze8 (Praktyczna Pani) tel. 644 52 27
Pozdrawiam - Morela
Stary 2012-08-15, 15:47   #17
brzozka88
Zadomowienie

Dot.: Grudki pod oczami!!!

Witam.
Od razu wspomnę, że użyłam wyszukiwarki. Znalazłam dużo wątków, ale dotyczących problemów na całej twarzy. Mój problem dotyczy tylko okolic oczu.
Wątek jest dosyć stary, dlatego podbijam.

Grudki mam odkąd pamiętam! Są widoczne, podkład je nie zakrywa. Ale gdy dotykam tej okolicy palcami, raczej nie są mocno wyczuwalne.
W związku z tym, że łatwo pomylić się w problemach skórnych wklejam zdjęcia obrazujące stan rzeczy.
Byłam u jednego dermatologa. Miał tyle zapału do pracy, że nawet nie zbadał mnie dokładnie. A wyrok ("taka jest Pani uroda") wydał niemalże po tym, jak powiedziałam, że moja mama ma to samo.

Zastanawiam się, czy pójść do innego dermatologa czy lepiej do kosmetyczki?
Sama oczywiście nie zamierzam nic z tym robić na własną rękę.

Czy ktoś od czasu powstania tego wątku boryka/ł się z tym problemem?
Udało się tego pozbyć?
Jak? Gdzie?

Z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez brzozka88
Czas edycji: 2012-08-24 o 19:26
brzozka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 21:32   #18
brzozka88
Zadomowienie

Dot.: Grudki pod oczami!!!

up
brzozka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości