Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-06-28, 20:34   #3001
Lenka87
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

No to ja już nie wiem, gdzie się wybrać
Byłam dziś w AK.KK zobaczyć, gadałam z brunetką, nie była zbyt entuzjastyczna i generalnie była za opcją farby na moje cały włosy, podczas gdy ja nie chcę farbować całej głowy. Ale zaproponowała baleyage - tylko, że mówić, to można wiele, ważne, żeby na głowie wyszło tak, jak chcę...
No i cena za całość - ścięcie (z długich włosów, choć ja uważam, że są średnie) chyba 100 zł, refleksy 50, a baleyage chyba 150.
Pójdę chyba jeszcze do tego EPSU obczaić
Wcześniej generalnie chodziłam do takiego małego saloniku na Karmelickiej, w zasadzie na przeciwko EPSU - są tam dwie panie blondynki i facet. W zasadzie ścinają ok, włosy zawsze się dobrze układały nawet odrośnięte, ale kurcze zawsze prawie tak samo byłam obcinana
Chciałabym, żeby ktoś mi zaproponował ścięcie, które faktycznie będzie fajne i będzie mi pasować...
Lenka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 21:37   #3002
Arashy
Raczkowanie

pytanko:
zastanawiam sie nad salonem AK.KK. generalnie chce zrobic balejaz i sciecie na srednich włosach. przegladalam cennik na stronie internetowej i zastanawiam sie - czy cena za balejaz to cena za samo farbowanie czy w tym rowniez jest mycie strzyzenie i modelowanie? pytam, bo u mojej fryzjerki jest to komplet. a jesli tutaj za te rzeczy musze doplacic to chyba sobie podaruje...

Arashy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:23   #3003
Lenka87
Rozeznanie

ta cena za baleyage to za samo farbowanie - do tego trzeba doliczyć jeszcze cenę ścięcia.
Stary 2010-06-29, 18:07   #3004
Weroni_ka
Przyczajenie

Najlepsza fryzjerka jaka istnieje to pani martyna z ilosion!!!!!!!!niestety od kwietnia juz tam nie pracuje czy ktoś wie gdzie sie przeniosła? Prooooosze o odp! Zgubiłam do niej nr kontaktowy a jest niezastąpiona!!!!
Weroni_ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 13:16   #3005
mikusia8
Przyczajenie

A ja jutro idę do Pani Ani Pyrzanowskiej z salonu Dziedzic na strzyżenie. Jak wrócę opiszę wrażenia. Już nie mogę się doczekać nowej fryzurki
mikusia8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:01   #3006
Kikimera
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez fri_da Pokaż wiadomość
Do Mariusza na Czarnowiejskiej chodziłam przez 5 lat. Nie jestem wymagajaca, ale pokłociliśmy się parę razy. Ścinanie nożem było dla moich włosów super. Z czasem zaczęły mnie jednak wkurzać różne rzeczy: czekanie i po 30 minut, brak skupienia p. Mariusza na kliencie ( ścina w biegu, a resztę zostawia beznadziejnym praktykantom), atmosfera w salonie (regularna wymiana personelu) oraz coraz szybszy wzrost cen.
Poleciłam to miejsce kilku znajomym i odczucia są różne. Pierwsze wizyty są najczęściej ok, ale później jest coraz gorzej.
Teraz szukam nowego fryzjera. Mam z tego powodu fatalną fryzurę, ale nie idę do Mariusza, bo wiem, jak to złośliwie skomentuje.
No właśnie, w sumie byłam klientką tego salonu 3 lata, odwiedziłam go jakieś 5 razy i zaprowadziłam tam mamę, mam bardzo podobne odczucia. Poza tym odniosłam wrażenie, że Mariusz kręcone włosy ścina "zawsze tak samo", postanowiłam poszukać nowego fryzjera i udałam się do pani Agnieszki Jaśko .... Niestety nie zostanie moją fryzjerką, po Mariuszu to jak przesiąść się z mercedesa do malucha. Jestem Mariuszowi w stanie wybaczyć wszystko (no może poza "refleksami" w kolorze spłowiałego blondu na odrostach, które nałożyła mi jego pracownica, na usprawiedliwienie dodam, że było to pierwsze farbowanie chemiczne po hennie jamili). Przychodzisz, siadasz i wychodzisz z fryzurą, która jest ścięta dobrze (zdarza się, że idealnie), pasuje do kształtu twarzy, pozostaje idealna po myciu, po kolejnym myciu i tak przez następne 5-6 miesięcy (mam włosy półdługie i kręcone).
Do Jaśko musiałam udać się dwa razy. Włosy do ramion chciałam trochę skrócić i pocieniować, bo robiło się płasko na czubku. Efekt po pierwszej wizycie - ścieniowana góra i frędzle na dole. Nie zdzierżyłam tego i poszłam jeszcze raz, A. mnie przeprosiła, przyznała, że niepotrzebnie zostawiła te frędzle i bezpłatnie je ścięła (swoją drogą to ładnie o niej świadczy), jednak dół fryzury nie układa się dobrze, o dobraniu długości i rodzaju cięcia do mojej potężnej żuchwy nie ma nawet co wspominać. Przy całej mojej sympatii dla pani Jaśko u dobrego fryzjera, coś takiego nie może mieć miejsca, poza tym włosów mam mało i dlatego sądzę, że degażowanie nie było konieczne. To tyle na temat, jak włosy odrosną, to szukam kolejnego fryzjera albo wrócę do Mariusza.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Dodam jeszcze, że u Mariusza ścięcie kosztuje 100 zł., u Jaśko 55.
Kikimera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 15:57   #3007
ellish
Zakorzenienie

jednak ponawiam pytanie, gdyż wesele tuz tuz i nie wiem kogo wybrać z Trendy (Karmelicka lub Starowiślna). A tylko tam mogę iść..ktoś kogoś może polecić, odradzić?

Pozdrawiam
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 17:51   #3008
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mikusia8 Pokaż wiadomość
A ja jutro idę do Pani Ani Pyrzanowskiej z salonu Dziedzic na strzyżenie. Jak wrócę opiszę wrażenia. Już nie mogę się doczekać nowej fryzurki
Opisz koniecznie i jeżeli możesz to zwróć uwagę czy pracują już na Kerastase czy nadal wyłącznie na Lorealu i Joico Będę wdzięczna.

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 20:05   #3009
lourose
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
jednak ponawiam pytanie, gdyż wesele tuz tuz i nie wiem kogo wybrać z Trendy (Karmelicka lub Starowiślna). A tylko tam mogę iść..ktoś kogoś może polecić, odradzić?

Pozdrawiam
Jeśli na Karmelickiej pracuje p. Marysia, to do niej. Nie idź do obfitej blondyny z dużym biustem ani do metroseksualnego fryzjera, ścinając raz (nieopatrznie) grzywkę u blondyny doświadczyłam co zrobiła mi z włosami i zobaczyłam co ten drugi zrobił innej klientce. Moja znajoma przez lata chodziła do Marysi, ale czy tam dalej pracuje-nie wiem.
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:28   #3010
asiiuniia21
Przyczajenie

A znacie dziewczyny w krk dobrego fryzjera ktory ladnie czesze na sluby??? Pomocy
asiiuniia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 22:24   #3011
Fryzjer33
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asiiuniia21 Pokaż wiadomość
A znacie dziewczyny w krk dobrego fryzjera ktory ladnie czesze na sluby??? Pomocy

Proponuje tak tu wychwalane Panie : Panią Basie z Kiss Paris lub Panią Anie z Dziedzica a potem koniecznie opisz swoje wrażenia .

Pozdrawiam
Fryzjer33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 14:41   #3012
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Proponuje tak tu wychwalane Panie : Panią Basie z Kiss Paris lub Panią Anie z Dziedzica a potem koniecznie opisz swoje wrażenia .

Pozdrawiam
Ojoj chyba dla kogoś nie do zniesienia jest myśl, że w Krakowie istnieje tyle dobrych fryzjerek a jeszcze więcej zadowolonych klientek z ich usług

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-07-01, 15:49   #3013
Fryzjer33
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
Ojoj chyba dla kogoś nie do zniesienia jest myśl, że w Krakowie istnieje tyle dobrych fryzjerek a jeszcze więcej zadowolonych klientek z ich usług
Nie dlaczego to polecenie jest jak najbardziej podytkowane dobrem klientki ,czytając to forum i kilka ostatnich Twoich wpisów i nie tylko można rozumieć wręcz należy że polecane tu Panie stylistki to profesjonalistki więc zasugerowałem aby udała się do jednej z nich a potem opisała swoje wrażenia i odczucia no chyba że wykonanie przez te Panie fryzury ślubnej jest raczej słabym pomysłem to przepraszam .Jednak jestem przekonany czytając to forum ,że wszechstronnośc obu Pań w pełni zaspokoi oczekiwania przyszłej panny młodej .
Pozdrawiam
Fryzjer33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 16:09   #3014
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Nie dlaczego to polecenie jest jak najbardziej podytkowane dobrem klientki ,czytając to forum i kilka ostatnich Twoich wpisów i nie tylko można rozumieć wręcz należy że polecane tu Panie stylistki to profesjonalistki więc zasugerowałem aby udała się do jednej z nich a potem opisała swoje wrażenia i odczucia no chyba że wykonanie przez te Panie fryzury ślubnej jest raczej słabym pomysłem to przepraszam .Jednak jestem przekonany czytając to forum ,że wszechstronnośc obu Pań w pełni zaspokoi oczekiwania przyszłej panny młodej .
Pozdrawiam
Jeżeli intencje wypowiedzi są takie jak opisałeś to przepraszam za ten niesłuszny osąd
Hmm co do wszechstronności to myślę, że chyba nikt tutaj nie twierdził iż wymienione przez Ciebie fryzjerki ( w szczególności wychwalana przez moją skromna osobę Pani Ania P.) są prawdziwymi mistrzyniami nożyczek. Określiłam mój stan i rodzaj włosów oraz sposób w jaki Pani Ania się z nimi rozprawiła więc polecam stale te fryzjerkę dla osób z podobnymi problemami na głowie.
Kwestia upięcia ślubnego- nie ma pojęcia jak fryzjerki z Dziedzica radzą sobie w tym temacie.

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-07-02, 08:47   #3015
mikusia8
Przyczajenie

Chciałabym serdecznie podziękować osobom, które polecały panią Anie Pyrzanowską. Jestem zachwycona tym co zrobiła z moimi włosami, wreszcie mogę nosić je rozpuszczone bo układają się rewelacyjnie. Najpierw była oczywiście rozmowa na temat mojej wizji, potem pani ania przedstawiła jak ona to widzi i dlaczego tak zrobi. Podczas całej wizyty cały czas rozmawiałyśmy na temat moich włosów, jak je pielęgnować, jakimi szamponami myć, jak czesać, modelować itp. Byłam w szoku, że podczas 1,5 h można cały czas mówić o moich włosach. Do tego pani Ania jest przesympatyczną osobą i wizyta u niej to był strzał w 10 !!!
Co do pytania na czym pracują to dalej jest to Joico i Loreal.
mikusia8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 10:51   #3016
assicka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arashy Pokaż wiadomość
pytanko:
zastanawiam sie nad salonem AK.KK. generalnie chce zrobic balejaz i sciecie na srednich włosach. przegladalam cennik na stronie internetowej i zastanawiam sie - czy cena za balejaz to cena za samo farbowanie czy w tym rowniez jest mycie strzyzenie i modelowanie? pytam, bo u mojej fryzjerki jest to komplet. a jesli tutaj za te rzeczy musze doplacic to chyba sobie podaruje...
To jest cena tylko za balejaż Za mycie i strzyżenie musisz sobie doliczyć osobno - wg cennika Wyjdzie raczej spora kwota
Stary 2010-07-03, 11:33   #3017
Kasia81195
Raczkowanie

Od ponad roku chodzę do pani Marysi w centrum handlowym Simply, gdzie jest salon Loreala. Zawsze doradzi jakich kosmetyków używać, jaka fryzura pasuje do twarzy, co będzie praktyczne, jak coś źle, to poprawi, zawsze porozmawia... no po prostu super babka! Jeszcze nigdy takiej fryzjerki nie miałam, a ta jest po prostu super! I nigdy nie ścina za dużo włosów, co jest dla mnie jednym z największych plusów

<33.
Kasia81195 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 23:50   #3018
Arashy
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
To jest cena tylko za balejaż Za mycie i strzyżenie musisz sobie doliczyć osobno - wg cennika Wyjdzie raczej spora kwota
No to sobie podaruje. Moja desperacja ma swoje granice cenowe.

A tak z ciekawosci - czy ktos w ogóle zna jakiegoś w miarę dobrego fryzjera, na którego nie trzeba wydawać majątku?

Stary 2010-07-04, 11:03   #3019
assicka
Zakorzenienie

Cytat:

A tak z ciekawosci - czy ktos w ogóle zna jakiegoś w miarę dobrego fryzjera, na którego nie trzeba wydawać majątku?
Też takiego szukam
W AK.KK zostawiłam 240 zł (obcięcie + farbowanie) nie jestem zadowolona ani z obcięcia ani z farbowania
Stary 2010-07-04, 12:42   #3020
Lenka87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Też takiego szukam
W AK.KK zostawiłam 240 zł (obcięcie + farbowanie) nie jestem zadowolona ani z obcięcia ani z farbowania
Ech, no to się zaczynam wahać, czy iść do tego AK.KK

A w EPSU była któraś z Was?
Stary 2010-07-04, 13:32   #3021
ellish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Jeśli na Karmelickiej pracuje p. Marysia, to do niej. Nie idź do obfitej blondyny z dużym biustem ani do metroseksualnego fryzjera, ścinając raz (nieopatrznie) grzywkę u blondyny doświadczyłam co zrobiła mi z włosami i zobaczyłam co ten drugi zrobił innej klientce. Moja znajoma przez lata chodziła do Marysi, ale czy tam dalej pracuje-nie wiem.
nie pracuje
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:02   #3022
gg22
Zakorzenienie

a ja od ponad roku chodzę do Gosi na os.oświecenia i kocham ją i ubóstwiam!!!! nie ma salonu z prawdziwego zdarzenia, obcina w domu, ale w pełni profesjonalnie. tylko dzięki niej moje włosy odżyły a mój kolore jest cudownie, naturalnie blond
przyszłam do niej z połamanymi, spalonymi, żółto-pomarańczowymi badylami które nadawały się tylko pod kosiarke.koszmar!!!! a ona je uratowała i wyprowadziła na dobrą drogę i wiem że jej nie zamienie.
nie wiem jak z fryzurkami typu ślubne, studniówkowe, bo nie probowalam, ale wiem ze robi i podobno tez dobrze. samo śięcie+ farbowanie- jak najbardziej TAK!
gg22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 12:15   #3023
Sophie86
Zadomowienie

Cytat:

Ja znam - pisałam kilka stron wcześniej o p. Tomku. Strzyżenie z myciem i ułożeniem włosów na prosto - 50 zł, strzyżenie z koloryzacją - do 150 zł ( nie jestem pewna jak z cenami, nie chodziłam na farbowanie, jedynie na strzyżenie). Uważam, że warto sprawdzić - przynajmniej wśród fryzjerów, którzy mają takie ceny p. Tomek jest najlepszy ( nie mam niestety porównania z bardziej zachwalanymi fryzjerami z droższych salonów - na razie to nie mój przedział cenowy).

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 13:29   #3024
Arashy
Raczkowanie

no moj wlasnie tez nie. zreszta moj rozsadek podpowiada mi, ze chodzenie do fryzjera srednio co trzy miesiace i zostawianie tam wrecz fortuny jest lekkim szalenstwem w moim skromnym wypadku

pomysle...

a czy ktos ma jeszcze jakies propozycje? tak... nieco blizej nowej huty

Stary 2010-07-05, 13:36   #3025
Aivilo
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
a ja od ponad roku chodzę do Gosi na os.oświecenia i kocham ją i ubóstwiam!!!! nie ma salonu z prawdziwego zdarzenia, obcina w domu, ale w pełni profesjonalnie. tylko dzięki niej moje włosy odżyły a mój kolore jest cudownie, naturalnie blond
przyszłam do niej z połamanymi, spalonymi, żółto-pomarańczowymi badylami które nadawały się tylko pod kosiarke.koszmar!!!! a ona je uratowała i wyprowadziła na dobrą drogę i wiem że jej nie zamienie.
nie wiem jak z fryzurkami typu ślubne, studniówkowe, bo nie probowalam, ale wiem ze robi i podobno tez dobrze. samo śięcie+ farbowanie- jak najbardziej TAK!
możesz coś wiecej o niej powiedzieć? Jak z cenami? na jakich kosmetykach pracuje?

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:44   #3026
sinsu
Przyczajenie

Bardzo proszę o napisanie czegoś wiecej o salonie Epsu na Karmelickiej. Która z Was tam była? Jakie wrażenia? I najważniejsze - kogo możecie polecić. Ceny tego salonu są dość przystępne, wiec chciałabym tam pójść. Tylko że wolałabym iść do kogoś poleconego.

Bardzo mi zależy, dzięki
sinsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 16:59   #3027
an_anke
Przyczajenie

a była może któraś z Was w Pracowni Fryzjerskiej na Pędzichowie?
an_anke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 18:20   #3028
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Czytaj wątek uważnie ponieważ kilka dziewczyn wspominało wcześniej o tej pracowni.

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-07-06, 08:07   #3029
agneess
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aster123 Pokaż wiadomość
Znalazłam wreszcie pana Szymona, który pracował w Kaizen Hair i mogę go w ciemno polecić. Pracuje teraz na Kurdwanowie w salonie Saffron Beauty, obcina świetnie, jeśli klientka nie wie co zrobić ze sobą doradzi fachowo , modelowanie i układanie włosów - cudo.
A ja nie polecam Szymona. Byłam u niego w Kaizen Hair i wyszłam załamana. Chciałam tylko przyciąć włosy (po cięciu Pauli w KH, po 2 miesiącach fryzura zaczęła tracić fason) - Pauli nie było, poszłam więc do Szymona. To nie była wymyślna fryzura, tylko przycięcie półdługich włosów. Przyciął to fakt, ale już następnego dnia włosy wyglądały gorzej niż po 2 miesiącach od Pauli... Nie chciały się układać, na czubku głowy przyciął mi włosy, z którymi nic później nie dało się zrobić . Na dodatek burkliwy i jakby obrażony na cały świat. Obsługiwał jednocześnie mnie i panią z farbą na głowie - biegał ode mnie do niej i tak w kółko. Ułożenie fryzury - na odwal się. Jednym słowem - NIE POLECAM. Może teraz bardziej się będzie starał :P
agneess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 10:45   #3030
gg22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
możesz coś wiecej o niej powiedzieć? Jak z cenami? na jakich kosmetykach pracuje?
ja mam proste, cienkie ale długie włosy (za łopatki) i farbuje u niej za 100zł. mam zakaz przychodzenia częściej niż co miesiąc a najlepiej 1,5m-ca, kiedyś jak zadzwoniłam po 3tygodniach to powiedziała żebym sobie wybiła z głowy bo ona mi nie ufarbuje. wg. mnie to jest fantastyczne ze bardziej zależy jej na moich włosach niż na kasie
jakm i farbbuje odrosty to nie ciapie całych, ale robi na zasadzie bardzo, babrdzo gęstego balejażu, bo wtedy wygląda to bardziej naturalnie i te odrosty jak już się pojawią to nie odcinają się aż tak bardzo.
ale oczywiście zrobi tak jak chce klientka

na jakich kosmetykach pracuje niestety nie wiem, bo jej na ręce nie patrze, bo jej ufam wyobraź sobie jak przyszłam załamana ze spalonymi, pomaranczowymi włosami, niemal sie kruszyly przy dotknieciu,a ona mi zrobila z nich piekny natorualny blond oczywiście nie od razu, ale wyprowadzila je na prosta.
wiem,że robi zakupy w profesjonalnych sklepach fryzjerskich, mam cudowny płyn dwufazowy do prostownicy i szampon, które moje włosy kochają

uważam że jest świetna- bo wie co robi, chroni moje włosy, mogę z nią fajnie pogadać i nie jest droga
gg22 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości