Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-12-08, 07:44   #3271
Donimika
Przyczajenie

Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa Pokaż wiadomość
A u kogo byłaś?
Na Pilotów? Niestety nie pamiętam. Byłam w październiku... Pisałam o tej wizycie już jakiś czas temu.
Donimika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:35   #3272
kwiatek007
Przyczajenie

a ja polecam p. andrzeja kruczka z t na karmelickiej- w maju uratował moje włosy, w październiku również byłam b. zadowolona z cięcia i farbowania. nie mogę się do niczego przyczepić- potrafi doradzić ale też nie narzuca swojej wizji. słucha. nie skraca nadmiernie jeśli mu się powie. mam fajną fryzurę która dobrze się układa- wystarczy wysuszyć no i przede wszystkim jestem zadowolona. mam średnie/długie włosy.
kwiatek007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:22   #3273
kasienja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kwiatek007 Pokaż wiadomość
a ja polecam p. andrzeja kruczka z t na karmelickiej- .
A ja tego samego p. Andrzeja nie polecam. Miałam siano na głowie po ostrzyżeniu przez niego. Chociaż sam p. Andrzej - przesympatyczny.
kasienja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 22:35   #3274
zuczek81
Przyczajenie

czyli tak ! bylam w Atelier Bernady, u Pani Basi na balejazu, tonerze i scieciu tydzien temu moje wloski maja odcien perlowego blondu i wygladaja slicznie !!! toner, tym razem pomieszane 3 odcienie, okazal sie byz calkiem dobrym wyborem cena 280 zl a wlosy mam dlugie jakies 10 cm za linie stanika !
szczerze mowiac ten salon jest bardziej w moim guscie niz Kiss Pariss, moze dlatego ze nie przepadam za salonami w hotelu ? a moze poprostu dlatego ze jest bardziej gustownie wykonczony ?
Poza tym to cenie sobie dobra atmosfere w salonie (tak bylo w Camilu na Karmelickiej i zdecydowanie nie jest u Romana !) i wspolprace np. kosmetyczki i pani od paznokci wiec bardzo fajnie sie stalo ze zupelnym przypadkiem umawiajac sie tylko do fryzjera udalo mi sie jeszcze wcisnac do kosmetyczki i na paznokcie, a planowo spedzilam tylko 2 dni w Krakowie. wiec to byla mila niespodzianka
Kurcze chcialabym znalesc jakas wade tego salonu i jedyne co mi przychodzi do glowy to to ze nie pracuja na moich ukochanych tonerach z L'Oreala ;( to chyba tyle ! kawa byla dobra i czekoladki z Lidla smaczne
A wiem ! w Camilu mieli taki bajer ze kazda klientka w grudniu dostawala jakis maly upominek ! dobrze to pamietam bo raz dostalam mala, wieczorowa torebke w panterke od L'Oreala taki maly gest a sie liczy ! U Pani Basi nie dostalam prezentu !
Jest tam jeszcze jedna Pani Grazynka, ktora mnie oczarowala swoim cieplem i sympatycznoscia Jesli ktokolwiek by do niej poszedl to bardzo chcialabym wiedziec jak robi wloski ? Ja u niej tylko grzywke 'doprasowywalam' po kosmetyczce wiec nie wiem ;(
No wiec tyle o nowym salonie Basi, bylam u niej drugi raz i nie zawiodlam sie

@prezesowaaa nie wiem co ci doradzic ;( ja mialam na glowie czekoladowy kasztan przez rok, po czym zdecydowalam sie na blond przerzucic, ale zrobilam to balejazem i tonerem a nie przez typowa dekoloryzacje ! trwalo to jakies 5 godzin ale powiodlo sie wiec od tego czasu jestem blondynka ! najlepiej zapytaj fryzjera, ktory zobaczy jaki jest stan twojego wlosa i pamietaj, zanim z brazu na blond przeszlam odwiedzilam 3 salony bo nikt mi nie chcial takiej fryzury zrobic !
zuczek81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 22:37   #3275
dillana
Przyczajenie

Witam

Poszukuje pilnie fryzjera Grzegorza, kilka lat temu pracowal w Expanderze na Pilsudskiego, pozniej w La Femme gdzie jak sie dowiedzialam zakonczyl prace w kwietniu. Od tego czasu sluch o nim zaginal. W salonie gdzie pracowal "mile" panie nie chca, nie moga udzielic zadnej informacji.

Bardzo prosze o jakiekolwiek info

pozdrawiam

Dila
dillana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 07:00   #3276
sila3
Przyczajenie

ja tez go szukam.pytałam juz tu kilkukrotnie, ale nikt nic nie wiem. Pani w la femme tez udawala ze nic nie wie. Dzis ide wyprobowac Kube w avant apres, niestey nikt po Grzegorzu jeszcze mi nie spasował. Ma krótkie włosy, a on je swietnie obcinal
sila3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:37   #3277
dillana
Przyczajenie

Coz, ja tez po wielu eksperymentach wracalam do Grzegorza zawsze.. uwielbiam jego pewna reke i doskonale wyczucie. Bylam jego klientka przez kilkanascie lat. niestety ostatnio stracilam telefon w ktorym mialam nr tel do niego..

mam nadzieje ze ktoras z was ma jekas informacje..

Pozdrawiam
Stary 2010-12-10, 18:57   #3278
ruda3000
Raczkowanie

Ja również byłąbym wdzieczna za jakiekolwiek info nt Grzeska. Chodziłam do niego regularnie przez 6 lat i niestety zniknął mi z oczu
ruda3000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 20:19   #3279
dillana
Przyczajenie

niewierze ze tak poprostu zapadl sie pod ziemie...
prawdopodobnie wyjechal z kraju albo.. mam nadzieje, ze otworzyl cos swojego
Stary 2010-12-11, 03:49   #3280
zuczek81
Przyczajenie

Dziewuchy co do Rytualu Kerastase to zadna rewelacja ;( robilam go 3 razy po balejazu i jakiegos piorunujacego efektu nie zauwazylam ;(

I co najzabawniejsze (takie mam odczucie) to rytualy czy jakies ampulki proponuja zwykle fryzjerzy, ktorzy maja tendencje do przesuszania lub wrecz niszczenia czesci wlosow ! wtedy taki zabieg ma lekki sens gdyz przynajmniej po czesci maskuje fryzjerskie porazki ! tak wiec u dobrych fryzjerow, pracujacych na dobrych produktach nigdy jeszcze nie bylam na taki 'rytual' naciagana, gdyz wloski byly mieciutkie i blyszczace nawet po rozjasnianiu
Ale jak mowie, to tylko moja indywidualna opinia

Pozdrawiam
zuczek81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 04:50   #3281
bikini kill
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dillana Pokaż wiadomość
oh, Grześ... Hair by Norbi, ul. Świętej Katarzyny.
bikini kill jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 10:44   #3282
dillana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bikini kill Pokaż wiadomość
oh, Grześ... Hair by Norbi, ul. Świętej Katarzyny.

Dzieki wielkie
Stary 2010-12-11, 11:05   #3283
ladyzeton
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez dillana Pokaż wiadomość
Witam Drogie Panie!
Ja rowniez byłam klientka Grzegorza przez dobrych pare lat,i dłuugo probowałam go znalezc,niestety bez powodzenia,ostatnio doszły mnie słuchy ze pracuje na ul.Sw Katarzyny,nie wiem czy jest to pewna informacja ale mozecie sprawdzic,ja niestety jestem chora i uziemiona w domu...dajcie znac jesli ktoras to sprawdzi,pozdrawuam!
ladyzeton jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 14:34   #3284
dillana
Przyczajenie

Informacja potwierdzona. Smialo mozesz dzwonic, 124302244, Hair by Norbi, ul Sw Katarzyny
Stary 2010-12-11, 22:28   #3285
abi2009
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez deana Pokaż wiadomość
Co sądzicie o salonach Trendy? interesuje mnie głównie cieniowanie długich włosów. Zauważyłam w tym wątku już dużo negatywnych opinii na temat Trendów na Karmelickiej (a szkoda, bo tam mam najbliżej ) Czy któraś z Was korzystała z salonu na Pilotów i może polecić jakąś konkretną i kompetentną osobę, która pomoże mi dobrać fryzurę do kształtu twarzy i rodzaju włosów, a jednocześnie nie narzuci swojej woli? Do Claudiusów i innych artystów nie chcę iść, bo boję się, że zostanę awangardowo ostrzyżona wbrew mojej woli
Witam ja bywam w salonie Trendy przy ul.Kijowskiej 24 u pani Moniki polecam ,a czy któraś z was była na Kijowskiej.
abi2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 23:56   #3286
sila3
Przyczajenie

jejuu Grzegorz sie znalazł, a ja sie wczoraj obcielam. Byłam u Kuby w avant apress, poki co jestem zadowolona, ale musze poczekac pare dni jak sobie sama z wlosami radze.
nawet jesli bedzie super to na nastepne sciecie wracam do Grzegorza, z niego bylam zawsze zadowolona bardzo, a przy tym fajny kontaktowy gosc, tylko ceny zaczely byc nie dla mnie i ucieklam, ale wracam
Stary 2010-12-12, 18:29   #3287
prezesowaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zuczek81 Pokaż wiadomość

@prezesowaaa nie wiem co ci doradzic ;( ja mialam na glowie czekoladowy kasztan przez rok, po czym zdecydowalam sie na blond przerzucic, ale zrobilam to balejazem i tonerem a nie przez typowa dekoloryzacje ! trwalo to jakies 5 godzin ale powiodlo sie wiec od tego czasu jestem blondynka ! najlepiej zapytaj fryzjera, ktory zobaczy jaki jest stan twojego wlosa i pamietaj, zanim z brazu na blond przeszlam odwiedzilam 3 salony bo nikt mi nie chcial takiej fryzury zrobic !
mimo wątpliwosci czy zostawic rude czy zrobic blond tak jak zawsze... udałam się do Pani Basi i zrobiłam tak jak pisała koleżanka balejaż + toner na włoski. a teraz mam przepiękny mega jasny blond . nie taki k**ski tylko naprawdę śliczny delikantny jasniutki. pani basia sama nie dowierzała ze cos takiego wszyło na moich włosach po raz kolejny jestem mega zadowolona. a własciwie teraz najbardziej. wróciłam do koloru w ktorym czuje sie najlepiej. i do tego jeszcze nigdy nie miałam takiego odcieniu. jak tylko dostane swoj aparat z naprawy to wrzuce wam foto tego dzieła nie no w sumie przesada troche skromnosci ale na prawdę jak blond to do baśki
Stary 2010-12-13, 11:05   #3288
ruda3000
Raczkowanie

Dillana WIEEEEEEEEEEELKIE dzięki !!!!!
ruda3000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 23:26   #3289
nicesmile
Przyczajenie

witam. Czy możecie mi polecić dobrego fryzjera w okolicy Ruczaju. Do tej pory chodziłam do Kaludiusza (Cludius). Przyznaję, że zawsze bardzo byłam zadowolona z doboru koloru i z tego, że korzystają z farb, które nie niszczyły włosów (bez amoniaku), a fryzurami byłam zachwycona. Niestety firma przenosi się do ścisłego centrum - Rynek Główny, więc dojazd nie jest jak dla mnie wymarzony. Co więcej, nie stać mnie już na płacenie co 2 miesiące (tak mniej więcej moje odrosty są widoczne) tak wysokich rachunków (250 - 360zł). Widziałam na forum wzmianki o Le Premiere i Trendy na Chmieleńcu. Czy ktoś wie, jakich farb używają? Jeśli któraś byłą zadowolona Może macie jakieś inne miejsca do polecenia? Będę wdzięczna za pomoc. Wybieram się za jakieś 2 tygodnie, lub po Sylwestrze, jak nie będzie wcześniej miejsc Mój obecny kolor to ciemny blond, długość - do ramion, włosy cienkie proste.
nicesmile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 12:36   #3290
eda24
Przyczajenie

Nicesmile, a wiesz moze kiedy claudius sie przenosi? bo umowilam sie do niego (tzn. konkretnie do p. Izy) na koniec grudnia. To bedzie moja pierwsza wizyta w tym salonie. A zdecydowalam sie wlasnie na ten salon ze wzgledow lokalizacyjnych.
A jak przeniosa sie do centrum to cena pewnie bedzie jeszcze wyzsza
eda24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 13:33   #3291
sinsu
Przyczajenie

A mam pytanko - czy ktoś mógłby napisać coś na temat Framesi na rynku? Bo mają kupon rabatowy w gruperze i mam ochotę kupić, ale nic nie wiem o tym salonie. Może ktoś z was był? Polecacie kogoś konkretnego? A może nie warto tam iść nawet po niższej cenie? Bardzo proszę o jakieś rady, promocja trwa jeszcze 34 h
sinsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 17:09   #3292
paulie_c
Przyczajenie

Witam
Tak się zachwycacie p. Grzegorzem, że aż mam ochotę do niego pójść Orientujecie się jakie tam są ceny za strzyżenie włosów do ramion? Dzięki za odpowiedź!
paulie_c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:46   #3293
dillana
Przyczajenie

Grzegorz? Warto, warto..
doskonaly kontakt i wyczucie klientki, swietna i niebanalna technika strzyzenia, bardzo precyzyjny..
dla mnie doskonaly a uwiezcie mi korzystalam z uslug wielu fryzjerow.
A propos Krakowa, chodzilam pare razy do Klaudiusza, bardzo fajny czlowiek pelen inspiracji enigmatyczny, energetyczny gosc. Swietne, pelne polotu glowy od niego wychodza i za kazdym razem jestem pelna podziwu dla jego artyzmu.
Klaudiusz - artysta nie rzemieslnik.
Moje trudne wlosy wymagaja doswiadczonego rzemieslnika artysty
Dlatego rozmijalam sie czasami z Klaudiusza zamyslem, swietny efekt toz po strzyzeniu ale juz po kilku dniach niepowtarzalnasc fryzury bledla..
Mimo to wstepuje tam czasami na jakies male przystrzyzyny Polecam
Stary 2010-12-17, 08:37   #3294
sila3
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez paulie_c Pokaż wiadomość
Witam
Tak się zachwycacie p. Grzegorzem, że aż mam ochotę do niego pójść Orientujecie się jakie tam są ceny za strzyżenie włosów do ramion? Dzięki za odpowiedź!
ja przstałam chodzic do niego jakies 3 lata temu, ale wczesniej byłam wierna klientka, nigdy nie narzekałam.Mam krótkie włosy i z nikogo juz tak nie bylam zadowolona. Ludzie na ulicy zaczepiali i pytali kto mnie obcinał. Ja wtedy zmianiłam fryzjera właśnie ze wzgl na cene, za samo obciecie krótkich włosów placiłam ponad 100zł.nie wiem na ile to byla cena salonu a na ile jego, nie mam pojecia jak jest teraz
Stary 2010-12-19, 16:14   #3295
Sandora
Raczkowanie

GG do Sandora Send a message via Skype™ to Sandora

Dziewczyny! Orientujecie się może ile bierze p.Lewicka w salonie MARGO za farbowanie włosów do pasa?
Sandora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 22:10   #3296
nicesmile
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez eda24 Pokaż wiadomość
Nicesmile, a wiesz moze kiedy claudius sie przenosi? bo umowilam sie do niego (tzn. konkretnie do p. Izy) na koniec grudnia. To bedzie moja pierwsza wizyta w tym salonie. A zdecydowalam sie wlasnie na ten salon ze wzgledow lokalizacyjnych.
A jak przeniosa sie do centrum to cena pewnie bedzie jeszcze wyzsza
Hej. Podobno będą tam do końca tego roku, więc zdążysz zanim się przeniosą. Wstępnie byłą mowa o tym, że na nowe miejsce przeniosą się w styczniu.
Co do cen, to niestety nie wiem, ale można się spodziewać podwyżki, nie tylko związanej z VAT-em Rynek zobowiązuje, choć obym się myliła!
nicesmile jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 18:41   #3297
madeline123
Przyczajenie

Cześć dziewczyny jestem tu nowa.
Maja 2011 mam ślub, i chcąc nie chcąc szukam dobrego fryzjera + kosmetyczki od razu. Znacie może jakiś dobry salon?
madeline123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 16:31   #3298
Fryzjer33
Przyczajenie

Witam

Wesołych Świąt wszystkim życze i tym dobrym (polecanym) i tym gorszym znaczy mniej polecanym a przede wszystkim Panią odwiedzającym ten wątek .
WESOŁYCH RADOSNYCH RODZINNYCH I BARDZO SPOKOJNYCH ŚWIĄT .

Fryzjer33
Fryzjer33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 08:57   #3299
Mollinka
Zadomowienie

a był ktoś może w salonie na powstańców? u p. kazimiery jusięgi?

instagram #mollinkaa
Mollinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 14:18   #3300
Sophie86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mollinka Pokaż wiadomość
a był ktoś może w salonie na powstańców? u p. kazimiery jusięgi?
Sama w tym salonie nie byłam od ponad 10 lat, wiem, że się tam sporo pozmieniało. Natomiast widziałam moją mamę po strzyżeniu tam ( to było ok. pół roku temu) - niby miało być podcięcie włosów do linii brody i grzywka, nie do końca wyszło to twarzowo. Mama nie była zadowolona, bo włosy naprawdę kiepsko się układały - widziałam ją w o wiele ładniejszym wykonaniu takiej fryzury. Niestety nie zapytałam, która fryzjerka ją strzygła i czy widziała, jak strzygą inne fryzjerki w tym salonie.

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości