Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-01-10, 20:19   #3781
klaudyna_80
Raczkowanie

Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, jakie macie doświadczenie z grouponami u fryzjera? Czy fryzjerzy nie obsługują wtedy byle jak i czy robią rzeczywiście to co jest w ofercie grouponowej?
klaudyna_80 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 20:26   #3782
emememsik
po prostu Em :)

Słyszałam bardzo dużo negatywnych opinii na temat usług fryzjerskich z grouponu, ale to pewnie zależy od salonu.
Stary 2012-01-11, 21:59   #3783
maaary88
Przyczajenie

Dziewczyny jest sprawa. Dlugo, dlugo chodzilam do Agi J. no ale niestety jakis czas temu Pani Aga zaczela robic na ilosc a nie na jakosc. (Tez wam sie tak wydaje ?)Idac do fryzjera oczekuje czegos wiecej niz tylko jak najszybszego pozbycia sie mojej osoby z fotela, bo nastepny klient czeka. Wiec teraz poszukuje kogos nowego zeby mogl cos zrobic z moimi grubymi i sztywnymi wlosami. W nowym numerze Glamour zostal opisany atelier Vici na Wielopolu i osoba Pawla Okuniewskiego - czy wiecie cos na temat tego salonu i jakosci ich uslug? Czy warto sie wybrac?
Stary 2012-01-13, 09:54   #3784
Sophie86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez klaudyna_80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakie macie doświadczenie z grouponami u fryzjera? Czy fryzjerzy nie obsługują wtedy byle jak i czy robią rzeczywiście to co jest w ofercie grouponowej?
Byłam raz na strzyżeniu z oferty grouponowej w salonie, z którego usług już korzystałam wcześniej. I zostałam tam dobrze obsłużona, aczkolwiek kupon obejmował strzyżenie gorącymi nożyczkami - tym obcięli mi jedynie końcówki włosów, spodziewałam się, że jednak więcej tego będzie. Podsumowując, jestem zadowolona. Moje koleżanki korzystające z grouponów - mają różne doświadczenia, tak pół na pół.

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 00:03   #3785
jusmaj
Przyczajenie

Ja bylam dwa razy u fryzjera z kuponem.

Pierwszy raz na ul. Cieszynskiej, nie pamietam nazwy- generalnie bylam zadowolona. Mialam balejaz- ok, i minimalne podciecie- ok.

Drugi raz w Nefretete na Pradniku. Juz kiedys o tym pisalam- KATASTROFA. Pal licho pieniadze za kupon, ale siedzialam tam chyba 4 godziny bo ta banda nieudacznikow robi sto rzeczy w tym samym czasie. Jakosc obslugi i uslugi jest fatalna. Musialam isc do fryzjera na farbowania po kilku dniach. Nie wspomne jak zniosly moje wlosy dwa razy w krotkim czasie chemie. To miejsce powinno byc zamkniete! Nie wiem kto im wogole dyplom szkoly fryzjerskiej.
jusmaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 14:23   #3786
anachoresis
Przyczajenie

Dziewczyny doradźcie gdzie znajdę fryzjera, który ujarzmi moje kręcone włosy (teraz to takie siano)...marzy mi się też farbowanie inoa bo nie próbowałam...sprawdzałam w okolicy Kleparza ale ceny mają zabójcze jak na moją kieszeń...doradzicie coś?
anachoresis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:43   #3787
framebasics
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics

Hej kochane, w marcu bede w Krakowie i korzystajac z tej okazji chciala bym pojsc do sprawdzonego fryzjera. Niestety, nie pochodze stamtad, wiec nie mam zielonego pojecia, gdzie sie kierowac.
Chciala bym zrobic sobie 'ombre hair' i podciac koncowki. Moje wlosy siegaja za lopatki (za linie stanika), nigdy ich nie farbowalam. Nie sa ani cienkie, ani bardzo grube, lekko sie kreca (a w sumie to faluja, sa dosc podatne na ukladanie).
Na podstawie opinii w internecie sklaniam sie ku salonowi Glamour Hair&Beuty, tylko czy oni podolaja temu zadaniu?
I czy ktoras z Was robila sobie ombre wlasnie w Krakowie i byla by w stanie polecic mi kogos, albo stanowczo odradzic?

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 14:41   #3788
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!

Cytat:
Napisane przez Lenka87 Pokaż wiadomość
Na grouponie niedawno był kupon do Jean Louis David i do Erica Stipy, kupiłam do JLD na Bracką, za 35 zł
Co do tego drugiego to szczególnie polecam, czesałam sie tam na ślub do koleżanki. Ja trafiłam na Panią Martę. Fajnie dobiera fryzurę, u mnie miała większy problem bo uparłam się na upięcie do góry a mam odstające uszy ;( Ale dała radę
Aleksandra06 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 17:48   #3789
Narrhien
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klaudyna_80 Pokaż wiadomość
To chyba zależy od salonu. Jeśli salon wystawił grupona, żeby przyciągnąć nowych klientów i, co ważne, zatrzymać ich przy sobie, to bedzie się starał by klient został jak najlepiej obsłużony.

Jeśli zaś po prostu napędzają sobie klientów, ale nie zależy im, by do nich wrócili już w regularnej cenie, to może być różnie...

Ja byłam ostatnio u fryzjera z grupona, dokładnie w Kiss Paris, na zabieg Joico i strzyżenie z modelowaniem. I jestem zachwycona. Obsłużona zostałam na najwyższym poziomie, salon specjalnie dla mnie dostosował godzinę (bo w regularnych godzinach pracy salonu nie miałam jak przyjść), obsługiwała mnie świetna fryzjerka, młoda, ale widać, że zna się na rzeczy. Zabieg Joico świetny, tutaj pewnie nie muszę zachwalać A strzyżenie... kurcze, pierwszy raz mi się zdarzyło,żeby fryzjer po spojrzeniu na mnie od razu wiedział, w jakiej fryzurze mi ładnie, nie było w ogóle pytania "To co robimy?". Bez wahania oddałam się w jej ręce, wyszłam z dużo krótszymi włosami i grzywką, mimo że do salonu wchodziłam z nastawieniem "nie ścinać włosów" i "zapuszczac grzywkę". I nie żałuję.
Zmiana na duży plus, teraz, po prawie dwóch tygodniach włosy dalej super się układają, grzywka jest absolutnie śliczna i pierwszy raz mam tak ładną

Miałam ogromnego stracha, jak szłam wykorzystać tego grupona, zwłaszcza,że tyle się naczytałam o różnych zawirowaniach w Kiss Paris, ale nie żałuje i na pewno tam wrócę, oprócz samych zabiegów spedziłam chyba jeszcze z pół godizny na rozmowie o tym, co w przyszłości chciałabym sobie na głowie zrobić, co by się przydało, co nie, za jaki czas mam wrócić itd.
Zdecydowałam pod koniec lutego bądź w marcu zrobić sobie dekoloryzację, wtedy zdam relację, jak wyszło

Narrhien jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 10:45   #3790
Aleksandra06

Zgadzam się z poprzedniczką. To wszystko zależy od salonu, który proponuje nam takie usługi.
Co do fryzjera o którym wczesniej pisałam to maja na gruponie tez oferte w Eric Stipa od 59zł jak dobrze pamietam.
I moja kolezanka skorzystała z tego na studniówkę. Zrobili jej idealnie i zero jakiegokolwiek olewactwa to to grupon...
Chociaz tez juz słyszałam o wieleu ofertach, które były kiepsko potem odbierane.
Stary 2012-01-28, 17:06   #3791
_Japonka_
Rozeznanie

Czy któraś z Was ma doświadczenie z salonem HairCoif w Bonarce?

They make it look so easy. Connecting with another human being. It's like no one told them it's the hardest thing in the world.
_Japonka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 11:05   #3792
kalina1980
BAN stały

Nie polecam salonu fryzjerskiego ak.kk katarzyna koscielniak garbarska 8.przereklamowany salon.
Panie nie maja zielonego pojecia o tym co robia.dobiła mnie kolorystyka tego salonu bardzo przytłaczajaca.koloryzacj a zamiast platynowego blondu kolor złocisty.
kalina1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 14:32   #3793
merc100
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kalina1980 Pokaż wiadomość
Nie polecam salonu fryzjerskiego ak.kk katarzyna koscielniak garbarska 8.przereklamowany salon.
Panie nie maja zielonego pojecia o tym co robia.dobiła mnie kolorystyka tego salonu bardzo przytłaczajaca.koloryzacj a zamiast platynowego blondu kolor złocisty.
Teraz na prawdę trudno i dobrego fryzjera, a nie kogoś po kursie, chociaż... sam nie wiem. Natknąłem się ostatnio na taki blog http://salonstory.wordpress.com/ który chyba wyjaśnia wszystkim jak się pracuje z fryzjerami ;-) O ile to wszystko prawda ;-)))
merc100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 23:53   #3794
pralinka25
Przyczajenie

Merc100,dzięki za linka,teksty są poprostu mistrzowskie!! Myślę że w większości to wszystko prawda.Co do zakupów grupowych,to jedno jest to jakie dany salon ma podejście do całej "akcji" ale z drugiej strony ludzie się nauczyli że wszystko można dostać za pół darmo a to i tak czasem za dużo..marża marżą ale nie oczekujmy że ktoś bedzie do nas dokładać (drogie,dobre kosmetyki),co najwyżej zrobi to za darmo lub zarobi na tym z 5 złotych.pozdrawiam.
pralinka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 09:32   #3795
merc100
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez merc100 Pokaż wiadomość
Teraz na prawdę trudno i dobrego fryzjera, a nie kogoś po kursie, chociaż... sam nie wiem. Natknąłem się ostatnio na taki blog http://salonstory.wordpress.com/ który chyba wyjaśnia wszystkim jak się pracuje z fryzjerami ;-) O ile to wszystko prawda ;-)))
Fakt, dobrze się czyta! Rzadko kiedy jakiegos bloga warto polecic ;-) A tu prosze ;-) Ciekawe o czym beda kolejne wpisy - moze trzeba kobitce cos podrzucic!
Stary 2012-01-31, 11:01   #3796
scherzino
Przyczajenie

Drogie Wizażanki! Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu pani Eli - doskonałej fryzjerki, która jeszcze do niedawna pracowała w Soho przy Grodzkiej w Krakowie. Pracownicy salonu nie wiedzą, jak można do niej dotrzeć. Może któraś z Was dysponuje takimi informacjami. Wielkie dzięki za pomoc.
scherzino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 16:28   #3797
merc100
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez maaary88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jest sprawa. Dlugo, dlugo chodzilam do Agi J. no ale niestety jakis czas temu Pani Aga zaczela robic na ilosc a nie na jakosc. (Tez wam sie tak wydaje ?)Idac do fryzjera oczekuje czegos wiecej niz tylko jak najszybszego pozbycia sie mojej osoby z fotela, bo nastepny klient czeka. Wiec teraz poszukuje kogos nowego zeby mogl cos zrobic z moimi grubymi i sztywnymi wlosami. W nowym numerze Glamour zostal opisany atelier Vici na Wielopolu i osoba Pawla Okuniewskiego - czy wiecie cos na temat tego salonu i jakosci ich uslug? Czy warto sie wybrac?
Ten pan jest jakis malo przekonywujacy... ale czytalem, ze lecial tym samolotem co lądował bez podwozia na okęciu, razem ze steczkowską. To miał przygodę... Ale o salonie niewiele można powiedzieć, bo ile razy tamtędy jadę to nikogo nie ma! Chyba coś im nie idzie.
Stary 2012-02-01, 09:31   #3798
anachoresis
Przyczajenie

Cześć dziewczyny.
Wykupiłam z grupona czy jakiegos innego zabieg "regeneracja i wzmocnienie struktury włosów przed zimą" w Maniewskim na Rakowickiej...była któraś z Was? korzystała? jakie wrażenia? i na koniec głupie pytanie-jak tam dojechac z Kleparza?komunikacją czy lepiej własnym samochodem???
Stary 2012-02-01, 10:55   #3799
Narrhien
Zakorzenienie

;O To już nawet Maniewski daje groupona...?

Z Kleparza (Nowego Kleparza?) na Rakowicka najlepiej będzie pojechac 501, wysiąść na przystanku Uniwersytet Ekonomiczny, i przejść kilkanaście kroków Rakowicką w stronę Lubicz.

Narrhien jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:27   #3800
anachoresis
Przyczajenie

Od kilku dni są oferty. Też się zdziwiłam, że Maniewski ale to chyba pierwszy raz...no ale widocznie taka jest potrzeba ciekawam tylko czy będę obsłużona jak zwykły klient czy "na rachu ciachu" jak to się często zdarza przy tego typu ofertach...
Dzięki za info...a chodziło o Nowy Kleparz
Stary 2012-02-03, 10:40   #3801
_Japonka_
Rozeznanie

Witam
Od jakiegoś czasu poszukuję sprawdzonego fryzjera, który dobrze tnie w przystępnej cenie Po przeczytaniu większości wątku mam kompletny zamęt w głowie i nie wiem do kogo się kierować Ważne jest dla mnie to, żebym bez problemu mogła umówić się na naprawdę bliski termin, zależy mi na przyszłym tygodniu. Nie chodzi mi o jakąś metamorfozę, tylko dobre cięcie (mam boba, który trochę "zarósł" ). Zastanawiam się nad polecaną tutaj p. Iwoną z Czystej, wiecie może jakie tam są terminy? I czy ten salon ma jakąś stronę internetową/cokolwiek? Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc

They make it look so easy. Connecting with another human being. It's like no one told them it's the hardest thing in the world.
Stary 2012-02-03, 14:16   #3802
emememsik

Cytat:
Napisane przez _Japonka_ Pokaż wiadomość
Witam
Od jakiegoś czasu poszukuję sprawdzonego fryzjera, który dobrze tnie w przystępnej cenie Po przeczytaniu większości wątku mam kompletny zamęt w głowie i nie wiem do kogo się kierować Ważne jest dla mnie to, żebym bez problemu mogła umówić się na naprawdę bliski termin, zależy mi na przyszłym tygodniu. Nie chodzi mi o jakąś metamorfozę, tylko dobre cięcie (mam boba, który trochę "zarósł" ). Zastanawiam się nad polecaną tutaj p. Iwoną z Czystej, wiecie może jakie tam są terminy? I czy ten salon ma jakąś stronę internetową/cokolwiek? Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc
http://paulaxhair.pl/
Terminy nie powinny być zbyt odległe, myślę że spokojnie uda Ci się umówić na przyszły tydzień. Serdecznie polecam p. Iwonkę, jest bardzo sympatyczna, słucha, doradza, a co najważniejsze wie co to jest 1 (2, 3, 4) centymetr, w przeciwieństwie do wielu fryzjerów. Samo strzyżenie kosztuje 40 zł.

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-02-03 o 14:18
emememsik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-03, 14:51   #3803
Aleksandra06

Ja jestem ciekawa czy któras z Was moze miała wykonywany zabieg keratynowego prostowania włosów własnie w Krakowie ???
Słyszałyście w ogole o czymś takim?
Stary 2012-02-04, 12:36   #3804
_Japonka_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
http://paulaxhair.pl/
Terminy nie powinny być zbyt odległe, myślę że spokojnie uda Ci się umówić na przyszły tydzień. Serdecznie polecam p. Iwonkę, jest bardzo sympatyczna, słucha, doradza, a co najważniejsze wie co to jest 1 (2, 3, 4) centymetr, w przeciwieństwie do wielu fryzjerów. Samo strzyżenie kosztuje 40 zł.
Dzięki za odpowiedź A nie wiesz może czy można rezerwować sobie termin mailowo? Adresy są podane, więc teoretycznie powinna być taka możliwość...próbowałam dzwonić kilka razy i nikt nie odbiera

Stary 2012-02-04, 16:58   #3805
emememsik

Nie wiem, zawsze dzwoniłam i nie było problemu.
Stary 2012-02-04, 17:05   #3806
_Japonka_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie wiem, zawsze dzwoniłam i nie było problemu.
No to trudno, spróbuję od poniedziałku, a jak nie to się przejdę bo mam b. blisko

Stary 2012-02-04, 22:20   #3807
PlumSykes
Przyczajenie

Nie wiecie gdzie w Krakowie rozjaśnią mi końcówki w stylu "ombre hair" za niewygórowaną cenę?
PlumSykes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 17:21   #3808
Justyna33333
Zakorzenienie

GG do Justyna33333

Cytat:
Napisane przez _Japonka_ Pokaż wiadomość
Witam
Iwonka jest genialna, zawsze mówi "tego nie zrobię bo potem nie ułożysz włosów, tak będzie lepiej". Dobry fryzjer potrafi odciągnąć od głupich pomysłów. Teraz Iwonka jest w ciąży () i jest na L4 już więc poczekasz na wizytę u niej...
Stary 2012-02-05, 19:47   #3809
emememsik

Justyna33333, świetna wiadomość. Nie wiesz kiedy wróci do pracy? Nie pójdę do nikogo innego.
Stary 2012-02-05, 20:42   #3810
_Japonka_
Rozeznanie

A miałyście może doświadczenie z innymi paniami tam pracującymi? Już nastawiłam się na wizytę w tamtym salonie, a zależy mi na czasie, mam nadzieję, że inne fryzjerki za bardzo poziomem nie odstają...

Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości