Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-03-23, 17:02   #3841
annaagata
Raczkowanie

Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

W Apres zapłaciłam 80 pln za podcięcie końcówek: 1-2 cm, bez mycia, bez utrwalania (alergię mam). Czy ja się czepiam, czy 15 minut, z drogi (bez umawiania, na szybko "kto wolny") bez zmiany fryzury, linii itd. to mała przesada. Jak pamiętam to tyle płaciłam za normalne full cięcie z doborem fryzurki. Czepiam się...?
annaagata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 21:59   #3842
emememsik
po prostu Em :)

Niestety wiele salonów nie ma osobnego cennika dla samego podcięcia końcówek.
Stary 2012-03-26, 21:02   #3843
Nova
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Wykupiłam dzisiaj grupon w M1 (Eric Stipa). Proszę o podpowiedź do kogo się umawiać (o ile w ogóle będzie możliwość wyboru ?)
przy okazji zapytam : czy któraś z Was robiła Twin Baleyage? Nie wiem czy to są tylko refleksy? jezeli tak to czy i czym sie róznia od zwykłych refleksów?
Witam!
Ja wykupiłam Grupon do Eric Stipa (wtedy jeszcze był na Długiej, ale się przeniósł do M1) kilka miesięcy temu.
Trochę się obawiałam bo słyszałam różne opinie o traktowaniu klientów z Grupona (ogólnie, nie dotyczące w/w salonu), ale tutaj nie było czego się obawiać.
Gdy zadzwoniłam umówiłam się jeszcze w tym samym tygodniu co wykupiłam kupon, nie było problemów z terminem, potem musiałam zmienić rezerwację (coś mi wypadło) i znowu nie było żadnych problemów z kolejnym (przeze mnie ustalonym).
Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa, obsługiwała mnie taka Pani o rudych włosach (niestety nie pamiętam imienia, to było kilka miesięcy temu), byłam zadowolona.
Jakiś czas temu nawet miałam się do nich umówić normalnie (nie z Grupona) bo byłam zadowolona , niestety przenieśli się z Długiej do M1, a to niestety nie moje okolice, a szkoda.
Tak czy inaczej ja byłam zadowolona i traktowana jak każda inna klientka.
Nova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 22:24   #3844
mme
Raczkowanie

Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, ze mnie tez uda się wykorzystać ten kupon bez problemów. Niewielki problem jednak się już pojawił. na drugi dzień po wykupieniu grupona chciałam ustalić termin wizyty, ale zostałam "odesłana" na później.
Sama mam doświadczenia z tym salonem sprzed kilku lat. Byłam tam dwa razy: Po pierwszej wizycie byłam zachwycona; fryzjerka u której byłam dokonała rzeczywiście metamorfozy mojej fryzury. Niestety drugi raz (u innej pani fryzjerki) mnie rozczarował. Więcej nie próbowałam, bo uważałam, że stosunkowo wysoka cena usług powinna jednak gwarantować wysoki poziom. teraz skusiłam się na tego grupona, chociaż nawet z gruponowym rabatem nie jest tanio. Obawiam się, że ostatecznie zapłacę tyle samo ile płace u swojej sprawdzonej fryzjerki (jeżeli nie więcej), . W cenie grupona jest tylko twin balayage i jeżeli to są po prostu zwykłe refleksy, to pewnie będę musiała dopłacić za koloryzację. Tym bardziej zależy mi, zeby trafić do kogoś sprawdzonego.
mme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 10:25   #3845
Aimee_J
Zakorzenienie

Znowu Grupon
Jestem tam oferta dotycząca keratynowego prostowania włosów w Studio Urody 11.

Czy ktoś miał jakieś doświadczenia z tym salonem?
Aimee_J jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 13:49   #3846
ellish
Zakorzenienie

gdzie mozna zlaezc Claudiusa?

ok, juz wiem. Wyszukiwarka poszła w ruch ;]

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-03-27 o 13:50
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 15:09   #3847
PrivateMember
Raczkowanie

Mam pytanie do dziewczyn bywających we Fryzjerni na Dywizjonu 303.
Kogo możecie tam polecić? Byłam tam kilka razy za każdym razem trafiając na kogoś innego, byłam zadowolona ze wszystkich, oprócz jednej babki. Nie mam w zwyczaju pytać o imię, a teraz boję się, żeby nie trafić do tej kiepskiej...
PrivateMember jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 19:05   #3848
ellish
Zakorzenienie

Bylam dzisiaj w Pure Diamond. Troszke sie balam, gdyz wczoraj zadzwonilam przed 20:00 i juz mi dali na dzisiaj termin, pomyslalam wiec, ze moze klientów nie maja?

Zalezalo mi na cieniowaniu włosów, zmniejszenie objetosci.
Z efektów jestem zadowolona, z tymze drogo - mycie + strzyzenie 90zł. Zastanawiam sie od czego zalezy cena, bo w cenniku jest 80-100zł. Myslalam, ze jak bez modelowania to załapie sie na 80, ale cóż.

Ogólnie jestem zadowolona z efektów. Pani fryzjerka komunikatywna, doradzila, wytłumaczyła co trzeba, Ogólnie nie jest zle, tylko ta cena.
Ale jesli chodzi o sama fryzurke, jest ok
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 09:23   #3849
lourose
Wtajemniczenie

Znowu szukam kogoś do cięcia
Słyszałyście o pani Ani z Kalwaryjskiej (Fabryka Urody)?
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 10:00   #3850
motylica26
Przyczajenie

Witam, czy ktoś z Was wie może gdzie obecnie pracuje Radek od Maniewskiego? Podobno zmienił pracę około 2 miesiące temu. Błagam o jakiś namiar! Jak dla mnie był to najlepszy fryzjer na jakiego się natrafiłam.
motylica26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:16   #3851
Ineso
Matka Smoka

Cytat:
Napisane przez PrivateMember Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn bywających we Fryzjerni na Dywizjonu 303.
Kogo możecie tam polecić? Byłam tam kilka razy za każdym razem trafiając na kogoś innego, byłam zadowolona ze wszystkich, oprócz jednej babki. Nie mam w zwyczaju pytać o imię, a teraz boję się, żeby nie trafić do tej kiepskiej...
Właścicielka Monika (blond), Agnieszka (czarne włosy), Kasia (jasny blond).
Ineso jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 10:56   #3852
krakowianka07
Przyczajenie

witamRadek z /lukaszem otwarli salon na ul.podwale2/3 .na fejsie maja strone Creative Cut.pozdrawiam
krakowianka07 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 18:16   #3853
reakb
Przyczajenie

Czy słyszał ktoś jakieś opinie o fryzjerach w Sakura Dance & Beauty?

są e-vouchery na http://www.evoucher.com.pl/promocje/...-beauty-7.html
reakb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 12:18   #3854
motylica26
Przyczajenie

Super, super! dziękuję Ci bardzo! Już myślałam że straciłam w życiu drugiego dobrego fryzjera i byłam lekko zrozpaczona serdecznie dziękuję Ci za pomoc wszystkim polecam P.Radka bo jest uczciwy i jest super fachowcem. Jego cięcia są IDEALNE, a na farbowanie wystarczy przychodzić raz na 3 miesiące.
Stary 2012-04-11, 18:35   #3855
imperator iwo
Przyczajenie

Witam, szukam Pani Kingi z salonu Colette na Starowiślnej, nie wiem od kiedy tam nie pracuje :/ jeśli ktoś coś wie, bardzo proszę o info!
imperator iwo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 08:46   #3856
frozenstrawberries
Raczkowanie

Witam,

czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat innych fryzjerów pracujących w Avant Apres poza Tomkiem Marutem? Dzwoniłam tam i do niego można zapisać się dopiero na maj, natomiast pani w recepcji proponowała innych fryzjerów, np. Krzyska, Kasię? Wie ktoś czy są warci zachodu?
frozenstrawberries jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 13:45   #3857
pani22ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frozenstrawberries Pokaż wiadomość
Dzwoniłam tam i do niego można zapisać się dopiero na maj, natomiast pani w recepcji proponowała innych fryzjerów, np. Krzyska, Kasię? Wie ktoś czy są warci zachodu?
Absolutnie wart zachodu jest Kuba. Absolutnie świetny fryzjer.

pani22ka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 23:18   #3858
octodontoidea
Raczkowanie

Witajcie. Mianowicie mam taki problem iż poszukuję dobrego fryzjera, który mi doradzi i będzie coś mógł zrobić z moimi włosami. Bo już sama nie wiem czego od nich chce.
Chodziłam od lat do jednej fryzjerki i byłam zadowolona, ale już 3 raz po wyjściu byłam wściekła, włosy nie chciały się układać, a na dodatek podniosła ceny, pomijając fakt, że zawsze ma poślizg. ;/
Zawsze miałam grzywkę(na skos lub na prosto), ma raczej niesforne falowane włosy, a ostatnio zaczęły się łamać, plątać, pomijając fakt że wypadają mimo zastosowaniu kuracji Vichy, może to przez to, że je zapuszczam. Chociaz 2 lata temu ściełam je z 20 cm, myślałam że sieodbudują, ale nie pomogło.

Poradźcie mądrego fryzjera z wizją
octodontoidea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 02:36   #3859
PlumSykes
Przyczajenie

Dziewczyny, poszukuję fryzjera który dobrze sobie radzi z bardzo gęstymi, sztywnymi, falującymi włosami. Jest ich strrrasznie dużo, do tego się puszą i są sianowate. Potrzebuję je trochę przerzedzić, bo już nie daję sobie z nimi rady. Chciałabym mieć naturalne cięcie, nie żaden geometryczno-kosmiczno-asymetryczny chełm na głowie, który wygląda dobrze tylko po prostowaniu.
Proponujecie kogoś???
PlumSykes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 08:07   #3860
imy
Zadomowienie

Proponuje Pana Andrzeja z salonu KHC na Urzędniczej.
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą

imy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 23:36   #3861
mireio
Przyczajenie

czesc. od kilku dobrych lat probuje znalesc fryzjera w krk, odwiedzilam juz na prawde kilka polecanych salonow i to, co moge Wam powiedziec na temat kilku z nich:
1. Styl Agaty (p.Agata) - kolor fantastyczny, ciecie nie przypadlo mi do gustu (proponowana grzywa i paz). Zaryzykowalam ponownie i sytuacja sie powtorzyla: kolor swietny, ciecie (pomimo moich wskazowek i uzgodnien, pani Agata zrobila po swojemu). Natomiast fryzura (ta i poprzednia) jest chwalona przez kolezanki. wiec polecam przekonac sie na wlasnej skorze.
Ja szukam innego fryzjera, chyba, ze bede po kolor wracac, bo jest sliczny. A, no i wlosy zdrowo wygladaly, lsniace i blyszczace. Cena 270/240 (bez rekleksow taniej)
2. Ak.kk - bylam po obciecie i trwala. ODRADZAM! Tuz po obcieciu szlam na spotkanie, i nagle ktos sie pyta, czy wszystko ok i wyciaga mi wlosy z fryzury GARSCIAMI! przypuszczam, ze to po koncowym wycieniowaniu fryzury takimi specjalnymi nozyczkami. wszystkie odciete wlosy zostaly we fryzurze i powoli ladowaly na plaszczu i ubraniu. w zyciu tak oszukana sie nie czulam tymbardziej, ze trwala wyprostowala sie po spotkaniu czyli 1,5h, a ciecie trwalo straaasznie krotko, bez pytan, uzgodnien, po prostu pani podeszla i sciela. dlugie czekanie. zamieszanie z jakimis fryzurami na karnawal czy cus, bo panie teatralnie wymalowane przyszly po fryzury. jedyna rzecz ktora bardzo dobrze wspominam to mycie glowy i wspanialy masaz. wrocilam nastepnego dnia z reklamacja, tego samego dnia juz nie zdazylam, i musialam sie napocic, zeby za trwala mi zwrocono pieniadze (i tak nie cala kwote, ale zorientowalam sie po wyjsciu z lokalu i nie mialam sily dalej sie sprzeczac).
Niestety jeszcze jedno zauwazylam, ogrom kryptoreklamy tego salonu i klotliwe i obrazliwe komentarze pan tam pracujacych (m.in. fryzjer33), ktore na pewno klientow nie przysporza.
3. Jean Louis David - w galerii krk, bylam, zadnego zachwytu, ale poprawnie.
4. Camille Albane na Karmelickiej, ktorego juz nie ma, ale gdzie pracowala pani Karolina, ktora obciela mnie niesamowicie dobrze. Pierwszy i jedyny raz w zyciu z fryzura nie musialam nic robic, a mam wlosy cienkie i ciezko je skutecznie ulozyc. Jesli ktos ma namiary na pania Karoline, bardzo proszeo pomoc. W salonie nie podali mi nr tel, jedynie nieprawdziwe miejsce pracy pani Karoliny.
5. Camille Albane w Plazie - nic specjalnego, drogo i bez jakichkolwiek fajerwerkow.
6. Roman na Slawkowskiej - dzwonilam, bo wiele pozytywnych komentarzy przeczytalam, niestety, informacji o cenach nie udzielaja telefonicznie krucho. moze tna dobrze, ale ten snobizm mnie skutecznie zrazil.
Tyle. Mam nadzieje, ze wpis sie przyda. Jesli sobie cos jeszcze przypomne, napisze. Pozdrawiam
mireio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 21:23   #3862
pakos
Przyczajenie

byłyście Dziewczyny w tym nowym cretive cut? ciekawa jestem..
pakos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 11:28   #3863
Ila
Raczkowanie

Dziewczyny gdzie pomaluje włosy na ładny blond w okolicach Ruczaj??
Ila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 14:31   #3864
iceflower
Przyjaciółka KWC

Cytat:
Napisane przez Ila Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie pomaluje włosy na ładny blond w okolicach Ruczaj??
U Darii w Salonie Fryzjerskim Daria - ul. Jana Szwai, bodajże 16 lub 17. Od strony tego nowego niewykończonego bloku z okrągłą elewacją.

Bardzo miła dziewczyna, bardzo staranna, ładnie ścina, ładnie dobiera farby. Pracuje na L'orealu. Ogólnie bardzo polecam się wybrać.
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:31   #3865
natali94
Raczkowanie

GG do natali94

Cześć dziewczyny!
Mam pytanie, czy ma któraś z Was doświadczenia z salonem DeStillo (nie jestem pewna, czy dobrze napisałam) na Starowiślnej? Mam dość przepłacania za fryzjerów, którzy robią fryzury poprawne, jednak nie tego spodziewam się wydając ponad 100 zł, więc proszę o jakieś opinie o tamtym salonie
natali94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 19:02   #3866
andzia012kr
Raczkowanie

GG do andzia012kr

Czy ktos ma jakies doswiadczenia z salonem "Hair Empire" przy ul. Długosza? Mają bardzo atrakcyjną ofertę na gruperze, jednak nim się rzucę do kupna chciałabym poznać wasze opinie

andzia012kr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 00:36   #3867
Luthieenn
Raczkowanie

Byłam tam na podcięciu końcówek, cena mile mnie zaskoczyła, ponieważ zapłaciłam jedynie 10 zł (w innych salonach dochodziło do 40 zł!), i straciłam na długości włosów dokładnie tyle, ile prosiłam
Mieszkam niedaleko, i przechodząc prawie codziennie koło salonu, zawsze są tam przynajmniej dwie klientki (może dlatego, że mają tylko 2 fotele? ) Więc wydaje mi się, że miejsce nie jest złe, a na pewno korzystne cenowo.
Stary 2012-05-25, 22:59   #3868
joanna923
Przyczajenie

Witam wszystkich!
Chciałabym polecić fryzjera w Krakowie od którego własnie wróciłam. Czytałam na Jego temat pozytywne opinie i cieszę się, że się zdecydowałam. Faktycznie profesjonalista w każdym calu. Włosy ścięte znakomicie (krótka fryzura, geste włosy, wielu fryzjerów sobie nie radziło). Nieszablonowy traktujący swój zawód jako sztukę i powiedziałabym, że dość specyficzny - dla klientek z dystansem do siebie i poczuciem humoru. Drogi, ale warto. Polecam pana JACKA BAKAJA z Krakowa .
joanna923 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 10:13   #3869
motylica26
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez PlumSykes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję fryzjera który dobrze sobie radzi z bardzo gęstymi, sztywnymi, falującymi włosami. Jest ich strrrasznie dużo, do tego się puszą i są sianowate. Potrzebuję je trochę przerzedzić, bo już nie daję sobie z nimi rady. Chciałabym mieć naturalne cięcie, nie żaden geometryczno-kosmiczno-asymetryczny chełm na głowie, który wygląda dobrze tylko po prostowaniu.
Proponujecie kogoś???

Polecam Ci Radka z Creative Cut. Ja też mam bardzo gęste, falujące i puszące się włosy. Wszyscy fryzjerzy zdawali sobie sprawę że muszą je wycieniować z objętości, ale rzadko któremu to wychodziło, a jeśli już to znowu nie byłam zadowolona ze ścięcia. Od około roku chodzę do Radka raz na 3 miesiące i jestem bardzo zadowolna (choć ostatnio mi zginął na chwilę ) Fryzurę mam bardzo klasyczną - żadnych asymetrii i kosmosów - bo też nie lubię takich udziwnień na głowie. Czuję się w niej elegnacko i jak zadbana kobieta - inni też zauważają że mam naprawdę fajną fryzurę (włosy do ramion). Natomiast ja jednak te włosy na codzień prosuję. Żaden fryzjer nie pomoże nic na "puszenie się" - tu pomoże albo prostownica, albo odpowiednie kosmetyki które spowodują że włosy zamienią się w małe loczki, ewentualnie czesanie na szczotce przy suszeniu - ale ja do tego nie mam cierpliwości. Od lat robię różne rzeczy z moimi włosami - żeby wyglądały na zadbane i jedynie prostownica mi to zapewnia i dobry fryzjer oczywiście. Natomiast wracając jeszce do Radka - zanim zabierze się za ściananie lub farbowanie - prowadzi dialog i współnie ustala jak ma wyglądać fryzura, doradza delikatnie swoje rozwiązania, ale nie naciska. Cięcia są naprawdę idealne. Byłam u wielu fryzjerów - m.in u słynnej P.Basi, która wcześniej pracowała w Kiss Paris - ale moim zdaniem daleko jej do umiętności Radka - choć fryzura była poprawna - w porównaniu do wielu innych. Chodziłam też do Krystiana od Maniewskiego i choć byłam zadowolna z fryzur to z farbowania absolutnie nie! poza tym czułam się oszukiwana finansowo. Ceny były kosmiczne, za każdym razem inne - nie wiadomo z jakiego powodu. Raz przez przypadek wylądowałam u Radka i już tak zostało - z powodu 100% zadowolenia
Stary 2012-05-26, 15:24   #3870
no one
Raczkowanie

Hej,
szukam taniego fryzjera najlepiej na Bronowicach, zależy mi tylko na zrobieniu balayage na koronie. Jeden kolor bez cudów, chcę tylko zatuszować odrosty, bez podcinania włosów etc. Potrzebuję kogoś kto zrobi to poprawnie i nie zniszczy włosów, jakieś rady?
no one jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości