Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-01-16, 07:07   #4531
Antalaja
Przyczajenie

Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez maxima90 Pokaż wiadomość
Rewelacyjny salon. Ja jestem bardzo, bardzo zadowolona z ich usług. Niestety cenowo trochę jak dla mnie mają drogo. Za kolor i podciecie płaciłam koło 300zl czasem więcej. Jak dla mnie to spora kwota.
Ja najbardziej ze wszystkich polecam Viru, czyli Virginie
Bardzo dobry fachowiec, widać że kocha ta prace i zna się na rzeczy. Ja u nikogo lepszego jeszcze nie byłam. Gorąco polecam

Ja również z całego serca mogę polecić Viru. Co prawda nie farbuję włosów, chodzę tylko na strzyżenie, ale miałam okazję nie raz zobaczyć efekty jej pracy nad kolorem i zawsze efekt był świetny. Viru bardzo dobrze potrafi też doradzić i nie robi na ślepo tego co klient sobie wymyślił za wszelką cenę.
Antalaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 07:33   #4532
Dotka90
Zakorzenienie

A jakie ceny u Viru?
Tzn. chodzi mi o długie włosy i zrobienie całkiem nowej fryzury

W. 07.12.2015
Przeczytane w 2017: 15
Aktualnie czytam: Harlan Coben - Sześć lat później.
Dotka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 08:30   #4533
SurferKa
Przyczajenie

Słuchajcie, a czy jest jakiś tajny trick, aby umówić się do tego salonu? Dzwonię do nich, wypisuję i nic, żadnego odzewu, aż niemożliwe.
Ile trzeba czekać na wizytę?
SurferKa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 10:57   #4534
cornflower_girl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SurferKa Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a czy jest jakiś tajny trick, aby umówić się do tego salonu? Dzwonię do nich, wypisuję i nic, żadnego odzewu, aż niemożliwe.
Ile trzeba czekać na wizytę?
Byłam tam raz na strzyżeniu u Tomka Maruta - wrażenia pozytywne. Dla mnie ogromnym minusem był czas oczekiwania u tego fryzjera - 3 miesiące, ale zapisy przyjmują na 2 msc przed - błędne koło. Z tego, co mówiły mi stałe klientki tego salonu - inaczej ma się sprawa, kiedy fryzjer już dobrze zna klientkę. Ja byłam z zewnątrz i takich znajomości nei miałam. Nie wiem, jak jest u innych stylistów, ale paranoja z zapisami i te długie terminy skutecznie mnie zniechęciły. Znalazłam swojego fryzjera (no właściwie to TŻ mi polecił), terminy mam w ciągu tygodnia.

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2015-01-16 o 10:58
cornflower_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 12:19   #4535
Kamea2000
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nie robiłam jasnego blondu, robiłam refleksy z takim średnim blondem. Generalnie efekt był fajny, tonowała na chłodno, udało jej się zwłaszcza za pierwszym razem. Potem też w sumie byłam zadowolona, ale po ostatniej wizycie było mi zbyt żółto, z tonerem wtedy chyba się oszczędzała.
Dzięki, to sobie przemyślę.

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Byłam tam raz na strzyżeniu u Tomka Maruta - wrażenia pozytywne. Dla mnie ogromnym minusem był czas oczekiwania u tego fryzjera - 3 miesiące, ale zapisy przyjmują na 2 msc przed - błędne koło. Z tego, co mówiły mi stałe klientki tego salonu - inaczej ma się sprawa, kiedy fryzjer już dobrze zna klientkę. Ja byłam z zewnątrz i takich znajomości nei miałam. Nie wiem, jak jest u innych stylistów, ale paranoja z zapisami i te długie terminy skutecznie mnie zniechęciły. Znalazłam swojego fryzjera (no właściwie to TŻ mi polecił), terminy mam w ciągu tygodnia.
Też kiedyś miałam taki termin, ale nie doczekałam, w połowie terminu grzecznie odwołałam, może któraś z Was dzięki temu czekała miesiąc krócej do Pana Tomka
Kamea2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 20:10   #4536
Benderka
Przyczajenie

Cytat:
A zdradzisz coś więcej?

Chciałabym mieć swojego pewnego fryzjera/fryzjerkę, a tu zawsze coś nie tak.

Kiedyś przez przypadek trafiłam do osiedlowej pani, która obcięła mnie genialnie. Włosy się świetnie układały przez długi czas. Dane mi było być u niej kilka razy, a potem nagle salon zamknięto, bez żadnej informacji i pani mi przepadła. Nikt jej do tej pory nie dorównał.
Benderka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 07:51   #4537
Antalaja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A jakie ceny u Viru?
Tzn. chodzi mi o długie włosy i zrobienie całkiem nowej fryzury
Ja za ścięcie długich włosów zawsze płacę 95 zl.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:

Dziwne, kiedy ja pierwszy raz się zapisywałam to bez problemu dostalam termin, a nie miałam żadnych znajomości. Jestem stałą klientką Viru, ale niestety nie otrzymuję z tego względu żadnych przywilejów. Poza tym zapisune nas recepcjonistka, zwykle telefonicznie więc znajomość z fryzjerem nic nam nie daje. Ostatnio faktycznie na termin do Viru trzeba długo czekać, chyba przez wzrost jej popularności. Ja ostatnio czekałam 2 miesiące.
Antalaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-17, 09:26   #4538
cornflower_girl
Zakorzenienie

Benderka Jaki masz typ włosów? Ja mam bardzo problematyczne (ni to proste, ni falujące; gęste i puszące się) i wreszcie ktoś sobie z nimi radzi.
Chodzę do Grzegorza Kołodzieja (przyjmuje na Kazimierzu). Jestem zadowolona, bo dobrał mi kolor pasujący do karnacji - naturalne są szare i mocno rozjaśnione na końcach od słońca. Teraz odcień jest ciepły, lekko kasztanowy; nie jest też płaski. Strzyżenie - dokładne. Być może nie była to wielka i awangardowa rewolucja - nie chciałam takiej, ale fryzura jest kobieca i twarzowa. Włosy jak na moje warunki dobrze się układają (czasami chciałam obcięcie na większe kręcenie się włosów - to były falujące, teraz mam lekko doprostowujące - też się fajnie sprawdza).
TŻ odkąd chodzi do niego, ma bardzo dobrze obcięte włosy (a tego nie mogłam powiedzieć o innych fryzjerach, nawet tych sławniejszych w Krakowie).

Antalaja Nie wiem, jak u Viru jest z kolejkami - nigdy nie byłam. Wypowiadałam się wyłącznie na temat innego fryzjera. Z przywilejami to wnioskuję po tym, co widziałam na głowach koleżanek - nie mają ogromnych odrostów, a chodzą do tej samej osoby, do której zapisy są normalnie na 3 msc naprzód.

Stary 2015-01-17, 09:32   #4539
Dotka90
Zakorzenienie

Dzięki za odpowiedź
Mi głównie chodzi o dobranie jakiejś nowej fryzury

W. 07.12.2015
Stary 2015-01-20, 17:33   #4540
agatkaos
Przyczajenie

Dziewczyny, a możecie polecić jakiegoś dobrego fryzjera, który robi ładne fryzury ślubne i dojeżdża do domu?
agatkaos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 14:16   #4541
Adiko88
Przyczajenie

Witam,

Czy szanowne Panie mogą polecić jakiegoś męskiego fryzjera w Krakowie godnego polecenia ?
Chciałbym coś zmienić. Jakaś fryzura na czasie ale nie mam rozeznania kto może z weną sam coś doradzić.
Adiko88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 14:47   #4542
Dotka90
Zakorzenienie

p. Aneta z Hair Club na Żabińcu.

W. 07.12.2015
Stary 2015-01-23, 08:40   #4543
Roksana10
Przyczajenie

Salon Colette !
Roksana10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 18:30   #4544
Kamea2000
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Słyszał ktoś o fryzjerze Ren-art? Przyjmuje albo na Bosackiej albo na Al. Słowackiego, trudno wyczuć bo na necie są dwa adresy. Widziałam stronę na FB, wygląda interesująco, no ale wiadomo...
Kamea2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 18:27   #4545
kora777
Raczkowanie

dziewczyny, czy ktoś kojarzy jak się nazywa i gdzie się podziała utalentowana fryzjerka z Kiss Paris w Cubusie? taka drobna brunetka, przyjemna, trochę gadatliwa, tak koło 40ki, imię chyba na A? zawsze strzygła mnie genialnie, zresztą wyglądała na szefową... od kilku miesięcy trafiam tylko na chłopaka (który nota bene ma b.dobry warsztat i jest sympatyczny).

teraz mam do podcięcia tylko końcówki. kusi mnie jakiś grupon (nie mam zamiaru wydawać więcej niż 50zł za podcięcie włosów o max.2 cm), jakieś propozycje?
lub sugestie gdzie zaginęła fryzjerka z Kiss Paris?
.
kora777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:53   #4546
eve_malutka
Zadomowienie

GG do eve_malutka

Dziewczyny polećcie mi jakiegoś fryziera który zrobi mi fryzur ślubną, lekkie fale lub jakiegoś kłosa który wytrzyma chociaż pół zabawy . Biorę pod uwagę KHC, ale macie może jeszcze jakaś alternatywę?
eve_malutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 12:56   #4547
cornflower_girl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie mi jakiegoś fryziera który zrobi mi fryzur ślubną, lekkie fale lub jakiegoś kłosa który wytrzyma chociaż pół zabawy . Biorę pod uwagę KHC, ale macie może jeszcze jakaś alternatywę?
Lekkie upięcia z pofalowanych włosów - p. Kasia z Kaczmarzyk Hair Stylist.
Chyba, że potrzebujesz klasycznego/eleganckiego upięcia, to mam już inny namiar

Stary 2015-01-26, 13:21   #4548
alkaxy
biegam dla Zabawy

Umówiłam się w końcu do Klaudii z Avant Apres, chciałam do Viru, ale faktycznie krótkie terminy nie są osiągalne.
Zadowolona jestem, Klaudia sama zaproponowała jakie cięcie by u mnie widziała. Dopytywała jak układają mi się włosy, jak lubię je mieć. Mam podobną długość jak miałam, ale całkiem inny kształt. I trafiony - faktycznie nie mam problemu z ułożeniem.
Po ścięciu też bardzo twarzowo mi wymodelowała.
Miałam się zapisać następnym razem do Viru, ale chyba odpuszczę sobie te kilku miesięczne czekanie i pójdę znowu do Klaudii.
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:23   #4549
eve_malutka
Zadomowienie

GG do eve_malutka

Proszę podaj namiar obawiam się ze może być problem z terminem trochę za późno za to się zabrałam
eve_malutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 15:05   #4550
cornflower_girl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Proszę podaj namiar obawiam się ze może być problem z terminem trochę za późno za to się zabrałam
Umawiałam się przez internet: http://skaczmarzyk.pl/
Zarówno w tym salonie jak i KHC te terminy na okolicznościowe czesanie są ok - choć najlepiej zadzwonić tam i zapytać.

Stary 2015-01-26, 15:07   #4551
Dotka90
Zakorzenienie

Alkaxy, a do Viru jaki najbliższy termin? Bo też się chciałam zapisać.

W. 07.12.2015
Stary 2015-01-26, 20:56   #4552
prezesowaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Alkaxy, a do Viru jaki najbliższy termin? Bo też się chciałam zapisać.
ja ostatnio sie zapisywałam do viru, dostałam termin na koniec marca, z tym ze sama jestem ograniczona czasowo wiec termin troche narzucilam sama, nie wiem czy bylo cos wolnego wczesniej
Stary 2015-01-26, 21:02   #4553
Dotka90
Zakorzenienie

Dzięki za info, to nie aż tak źle, jak myślałam
Spróbuję przedzwonić

W. 07.12.2015
Stary 2015-01-27, 12:45   #4554
malamiii23
Przyczajenie

Dot.: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW KRAKÓW!! -wybór salonu!!

Ja przedłuzam włosy od lat. Ostatnio odwiedziłam Sklep Kiss Paris the hair shop w krakowie ul. starowislna 10 i okazuje sie ze panie tez przedłużają włosy różnymi metodami i okazuje sie ze super im to wychodzi :) Jestem bardzo zadowolona. Włosy mają super jakości, mozna dobrać sobie włosy na miejscu. W sklepie mają ich większą część. Ja przedłuzyłam sobie metodą laser extend i jestem zadowolona :) w dodatku dobrałam włosy dziewicze :) polecam tez makijaz permanentny metoda piórkową u nich:oklaski:
malamiii23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 17:13   #4555
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
ja ostatnio sie zapisywałam do viru, dostałam termin na koniec marca, z tym ze sama jestem ograniczona czasowo wiec termin troche narzucilam sama, nie wiem czy bylo cos wolnego wczesniej
Jakoś właśnie na samą końcówkę marca były pierwsze terminy.
Stary 2015-01-27, 20:55   #4556
lovely_purple
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Dziewczyny, jest ktoś godny polecenia na kurdwanowie?
lovely_purple jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 18:55   #4557
szokolatte
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Dzięki, a jak Pani Marcie wychodzą jasne blondy, zwłaszcza gdy trzeba farbować z ciemniejszego naturalnego koloru?
ja u niej byłam ok 3 razy, schodziłam z balejażu... za pierwszym razem było ok, za drugim nawet, nawet ale za trzecim już mnie zdenerwowało, że strasznie odznaczały się farbowany wcześniej odrosty.. więc 1/4 włosów od skóry miałam rudą ;/ a dziś jestem po farbowaniu u pana Piotra z trendy hair fashion i jestem mega zadowolona, kolor jest jednolity i nie ma odrostów
jednakże ceny się trochę różnią

szokolatte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 23:08   #4558
Benderka
Przyczajenie

Cytat:
Benderka Jaki masz typ włosów? Ja mam bardzo problematyczne (ni to proste, ni falujące; gęste i puszące się) i wreszcie ktoś sobie z nimi radzi.
Chodzę do Grzegorza Kołodzieja (przyjmuje na Kazimierzu). Jestem zadowolona, bo dobrał mi kolor pasujący do karnacji - naturalne są szare i mocno rozjaśnione na końcach od słońca. Teraz odcień jest ciepły, lekko kasztanowy; nie jest też płaski. Strzyżenie - dokładne. Być może nie była to wielka i awangardowa rewolucja - nie chciałam takiej, ale fryzura jest kobieca i twarzowa. Włosy jak na moje warunki dobrze się układają (czasami chciałam obcięcie na większe kręcenie się włosów - to były falujące, teraz mam lekko doprostowujące - też się fajnie sprawdza).
TŻ odkąd chodzi do niego, ma bardzo dobrze obcięte włosy (a tego nie mogłam powiedzieć o innych fryzjerach, nawet tych sławniejszych w Krakowie).

Z Twojego opisu wynika, że mamy taki sam typ włosów. Ma on może stronę? nie widzę nic w googlach.
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Umówiłam się w końcu do Klaudii z Avant Apres, chciałam do Viru, ale faktycznie krótkie terminy nie są osiągalne.
Zadowolona jestem, Klaudia sama zaproponowała jakie cięcie by u mnie widziała. Dopytywała jak układają mi się włosy, jak lubię je mieć. Mam podobną długość jak miałam, ale całkiem inny kształt. I trafiony - faktycznie nie mam problemu z ułożeniem.
Po ścięciu też bardzo twarzowo mi wymodelowała.
Miałam się zapisać następnym razem do Viru, ale chyba odpuszczę sobie te kilku miesięczne czekanie i pójdę znowu do Klaudii.
Na pewno Klaudii? Nie widzę na ich stronie żadnej Klaudii, tylko Kingę

Miałyście kiedyś robione hair undercut? Byłam kilka dni temu w Creative Cut i mi takie podcięcie zaproponowano, ponoć włosy się mają lepiej układać i ogólnie sprzyja takie podcięcie gęstym włosom.
Benderka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 08:52   #4559
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez Benderka Pokaż wiadomość
Na pewno Klaudii? Nie widzę na ich stronie żadnej Klaudii, tylko Kingę

(...).
No właśnie jej nie ma - sama dlatego dopytywałam o imię przez telefon 2 razy. Na ich fb wypatrzyłam, że to jest Klaudia Kowal.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2015-02-01 o 18:00
Stary 2015-02-16, 17:29   #4560
PaulaJurecka24
Przyczajenie

Planuje już od kilku miesięcy przedłużyć włosy ,słyszałam że w Krakowie na ul.Starowiślnej jest sklep który zajmuje się sprzedaża włosów i że włosy są super gatunku.Nie wiecie czy tam też przedłużają włosy ?? i jaki gatunek polecacie ??? słyszałam że najlepsze są słowiańskie a europejskie ?? czym się różnią?? buziakii
PaulaJurecka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości