Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-27, 19:21   #781
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
wybieram sie dziewczyny na galla i nie chce zaliczyc wtopy , prosze napiszcie mi jak wyglada pani Ewa a jak pani Agnieszka.
p. Ewa jest starsza poznasz ją na pewno
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 19:45   #782
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
p. Ewa jest starsza poznasz ją na pewno
dzięki

ehhh, dzisiaj musialam zrezygnować z fryzjera, bo mialam rozmowe w sprawie pracy, której i tak nie dostane, bo szkolenia są akurat wtedy kiedy ja mam egzaminy na studiach

Jutro bede sie umawiac na nowy termin, mam nadziej, ze moze jakoś na jutro już mnie wcisnie.

EdIT: dziewczyny, moze mi jeszzce w jednym pomożecie : jutro znowu bede miala problem do której z pań sie zapisac, nie chce zmieniac fryzury a jedynie troszke odświeżyć. Pani Ewa czy pani Agnieszka?

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2007-04-27 o 20:07 Powód: jeszce jedno pytanie mam;)
alkaxy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 19:47   #783
elffee
Zadomowienie

GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee

ja walasnie chce sobie zrobic miesiac dla siebie i jako kelnerka to z dlugiego weekendy chce odlozyc na fryzjera [kurde do czego to doszlo by placic facetowi za uslugi ] chce sobie zrobic paznokcie bo mam strasznie slabe i takie niefajne, no i cos jeszcze chcialam.... hmm nie wiem, ale fryzjer i paznokcie napewno. u fryzjera farbowanie, bo nie chce scinac, ostatnio mi odbilo by zapuszczac, ciekawe ile wytrzuymam w tym postanowieniu, a w ogole to sciac to nie problem, gorzej z odrastaniem ;]
Stary 2007-04-27, 22:37   #784
Rellen
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Jutro Pani Agnieszki nie ma bo sama się chciałam umówić na jakąś robótke z łepetynką , spróbuje w poniedziałek.. Ciepło się robi może włoski skróce.
Stary 2007-04-28, 21:49   #785
Jula84
Wtajemniczenie

Dziewczyny ile kosztują blond pasemka (lub baleyage) w Camille Albane na Karmelickiej? ( I czy warto tam sie wybrac, jezeli tak to do kogo?) Desperacko poszukuje salonu w ktorym ładnie robią kolor, rozjaśniają (szczególnie blond włosy)...
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 18:36   #786
alkaxy
biegam dla Zabawy

Wrócillam z galla. scinala mnie pani Agnieszka. fryzura nawet ok wyszla, z tym , ze ja nie scinalam wiele i fryzurę zostawialam praktycznie taka jaka mialam. Jak za taka cenę to ekstra.
I jeszcze jedno: salon absolutnie nie jest tylko "dla starszych pań". Spodziwalam sie naprawdę kiepskich warunków po tym co tu niektórzy pisali. A tam ładny salonik, nawet nie bardzo mały, czysty.
Stary 2007-04-30, 19:29   #787
Jula84
Wtajemniczenie

A ja sie dzis umowilam do Agnieszki Skrobacz (do Freestyle'a). Chyba zrobie jakies pasma i zetnę włosy....
Stary 2007-05-01, 08:24   #788
OnYoo
Raczkowanie

A propos Freestyle. Ale mnie nastraszylyscie ta pania Agnieszka J. A ja się umowiłam do niej na nastepny tydzień i teraz sie boje. Przez telefon wydawala mi sie bardzo miła. Mam nadzieję ze na zywo tez taka jest i fajnie mi obetnie włosy.
OnYoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:34   #789
Reese
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez OnYoo Pokaż wiadomość
A propos Freestyle. Ale mnie nastraszylyscie ta pania Agnieszka J. A ja się umowiłam do niej na nastepny tydzień i teraz sie boje. Przez telefon wydawala mi sie bardzo miła. Mam nadzieję ze na zywo tez taka jest i fajnie mi obetnie włosy.
ja sie jej bynajmniej nie boje Wręcz przeciwnie, uratowała moje włosy po fuszerce innej fryzjerki
Reese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 16:20   #790
wiki_wiki
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wąż Pokaż wiadomość
no to teraz coś ode mnie Po przeglądnięciu tego wątku stworzyłam sobie listę salonów i fryzjerów, z których usług warto skorzystać. Na samym szczycie listy umieściłam panią gosie strug-zgrzywę. No i mam baaaardzo mieszane uczucia.
może pierwsze te na plus: - nie wyciąga na siłę pieniędzy od klientki, strzyże długo i dokładnie - tak że mam pewność, że wszystko jest równo i generalnie tak jak być powinno.
no ale negatywne odczucie jednak przeważa. Nie miałam pomysłu na fryzurę. Doszłam do wniosku, że taka "mistrzyni" sama (oceniając kształt twarzy, rodzaj i strukturę włosa itp) mi coś dopasuje - i tu niestety nastąpiło pierwsze rozczarowanie. Pani Małgosia przyniosła katalogi, abym sobie coś wybrała!!! Po ustaleniu co i jak zabrała się za strzyżenie - i tu kolejne rozczarowanie!! Bardzo mocno wycieniowała mi włosy (czego zresztą w ogóle nie miała robić) - co w moim przypadku daje efekt kwadratowej, kanciastej fryzurki i twarzy (a doświadczony fryzjer, który - przynajmniej teoretycznie - ocenił moją urodę i włosy, nie powinien takiego błędu popełnić).
Zraziła mnie jeszcze jedna rzecz - wygląd pani Małgorzaty. Tak, wiem że to głupie. Wydaje mi się jednak, że osoba, która kształtuje wygląd innych, sama powinna być pewnym przykładem. A pani M. okazała się - w moim przekonaniu - kwintesencją kiczu. 2-3 milimetrowe włosy zafarbowane na żółty blond to rybka. Rozwaliła mnie po prostu jej bluzka składająca się z samych dziur, bluzka ze zbyt długimi rękawami, które wiecznie jej zahaczały o mega długie paznokcie i nożyczki. Dopełnieniem tego wszystkiego były obcisłe rybaczki - imitacja skóry/sierści czarno-białej krowy. Cudo

Przynajmniej dzięki pani Małgorzacie trochę zaoszczędzę, gdyż na razie unikam fryzjerów i staram się zapuścić to, co zostało mi wycięte na czubku głowy.
Też mam taką opinie o pani gosi strug.Obcinała mnie ok.2 tygodnie temu i co.....mam koszmar na głowie.Wycieniowała mi tak włosy że nic z nimi zrobić nie mogę.Grzywka to już totalna prażka(1,5 cm długości).Nie wiem co mam teraz zrobić z tymi włosami.
Może polecicie bardzo dobrego fryzjera w krakowie,który to choć troche poprawi (już nie ważna cena).
NIE POLECAM MAłGORZATY STRUG - ZGRZYWY!!!

Edytowane przez wiki_wiki
Czas edycji: 2007-05-01 o 17:47
wiki_wiki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 14:59   #791
Jula84
Wtajemniczenie

CHolerka... Mam mętlik w głowie...Boję sie iść na ta wizyte do Freestyle bo mimo że A. Skrobacz ma dobre opinie (jeszcze niekt chyba na nią nie narzekał) jeżeli chodzi o ścinanie włosów to martwię sie jakie mi tam pasemka zrobią
Stary 2007-05-02, 17:06   #792
eve_malutka
Zadomowienie

GG do eve_malutka

Ile kosztuje samo scięcie na Galla dziewczyny?
eve_malutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 17:20   #793
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
bez mycia płaciłam 25, z myciem chyba 28
Stary 2007-05-02, 17:24   #794
eve_malutka
Zadomowienie

GG do eve_malutka

A to sie wybiore po dlugim weekendzie raz sie zyje ))
Stary 2007-05-02, 18:31   #795
wąż
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
bez mycia 28 (a w rzeczywistości 30 - bo zawsze jakichś kosmetyków jeszcze użyją). Co do ceny z myciem głowy nie mam pewności, ale chyba 38.

wąż jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 19:01   #796
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez wąż Pokaż wiadomość
bez mycia 28 (a w rzeczywistości 30 - bo zawsze jakichś kosmetyków jeszcze użyją). Co do ceny z myciem głowy nie mam pewności, ale chyba 38.
hmm ja napewno zaplacilam 25, jakąś odzywke mi nalozyla po zmoczeniu, byłam w ten poniedziałek, wlosy mam do ramion, wiec tez nie z okazji na długość...
w każdym razie tak czy tak tanio

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2007-05-02 o 20:38 Powód: zeby nie było, ze jestem krakus ;)
Stary 2007-05-02, 19:50   #797
eve_malutka
Zadomowienie

GG do eve_malutka

Ja tylko koncowki podcinam i cieniuje włosy , bez zadnych rewelacji do 50zł moge dac ))
Stary 2007-05-02, 21:40   #798
wąż
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
hmm ja napewno zaplacilam 25, jakąś odzywke mi nalozyla po zmoczeniu, byłam w ten poniedziałek, wlosy mam do ramion, wiec tez nie z okazji na długość...
w każdym razie tak czy tak tanio
Hmmm ja tydzień temu byłam.
Ale może to dlatego, że u Agnieszki się ścinałaś?? Bo ja u p. Ewy płaciłam 30 i jakaś kobieta przede mną tak samo. Ciekawe...

wąż jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:10   #799
czarownicafromvenus
Raczkowanie

moze ktos ma jeszcze jakies opinie o la femme wybieram sie tam i delikatny stres...

czarownicafromvenus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 08:40   #800
Kkkaaarrrooolllkkkaaa
Przyczajenie

ja placilam 35 :| na galla , oczywiscie bez mycia , samo strzyzenie
Kkkaaarrrooolllkkkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 11:53   #801
wiki_wiki
Przyczajenie

Smile Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A co sądzicie o francku provost(teraz jest przeniesiony na sienną,wcześniej był w plazie).Pracuje tam od dawna m.in gosia i ula.Jakie zdanie macie o nich i o tym salonie???

Jeszcze jedno pytanko.Jakimi kosmetykami farbują włosy w michel caruso?Czy warto sie tam wybrać i do kogo(mam długie, lekko kręcone włosy).
A może klaudiusza polecacie?On pracował podobno w caruso a teraz w stylowni .

Czekam na wasze opinie.
wiki_wiki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 08:47   #802
edi75
Raczkowanie

GG do edi75

Cytat:
Napisane przez wiki_wiki Pokaż wiadomość
A co sądzicie o francku provost(teraz jest przeniesiony na sienną,wcześniej był w plazie).Pracuje tam od dawna m.in gosia i ula.Jakie zdanie macie o nich i o tym salonie???

Jeszcze jedno pytanko.Jakimi kosmetykami farbują włosy w michel caruso?Czy warto sie tam wybrać i do kogo(mam długie, lekko kręcone włosy).
A może klaudiusza polecacie?On pracował podobno w caruso a teraz w stylowni .

Czekam na wasze opinie.
Polecam Klaudiusza! w Stylowni farbują kosmetykami firmy Kadus-marka mówi sama za siebie.
edi75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 10:24   #803
czarownicafromvenus
Raczkowanie

a jakie ceny w stylowni???

Stary 2007-05-05, 19:11   #804
alcia222
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
a w którym to dokładnie miejscu i ile za samo strzyżenie długich włosów? Mieszkam w okolicy i kojarzę 6 salonów na tej ulicy
jest to bardzo dobry fryzjer chodze tam od dziecka (salon roman chochoł) świetni profesjonaliści zawsze wychodze zadowolona. mycie+strzyrzenie+suszeni e+modelowanie wychodzi 70 zł. naprawde gorąco polecam
alcia222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 08:47   #805
edi75
Raczkowanie

GG do edi75

Cytat:
Napisane przez czarownicafromvenus Pokaż wiadomość
a jakie ceny w stylowni???
Zauwazyłam że na forum dominuje opcja na szukanie fryzjera, który dobrze obetnie i do tego tanio...ja też tak robiłam, ale efekt był taki, że bałam się obciąć coś więcej jak końcówki i ewentualnie trochę pocieniować, a jak zdecydowaąłm się zmienić fryzurę (zrobiłąm grzywkę) to potem żałowałam, bo za nic nie chciała dobrze wygladać. Niestety drogie Panie - dobra, fachowa robota kosztuje, pomyślcie-przecież to w pewien sposób sztuka, a nie zwykle rzemiosło obciąć włosy tak, aby układały się niezależnie od tego co znimi zrobimy i zafarbować tak, aby był efekt i jeszcze nie było widać, że włosy są farbowane. Dlatego polecam Klaudiusza ze Stylowni - nie jest tanio, strzyżenie z farbowaniem około 200 zł no i nie trwa to 20 minut ale około 2-3 godziny, co samo świadczy już o tym, że to sztuka, a nie zwykłe fryzjerskie rzemiosło. Do tego można liczyć na fachową poradę co do odpowiedniej do kształtu twarzy fryzury i koloru włosów czy późniejszej pielęgnacji włosów.
edi75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 09:03   #806
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez edi75 Pokaż wiadomość
Zauwazyłam że na forum dominuje opcja na szukanie fryzjera, który dobrze obetnie i do tego tanio...ja też tak robiłam, ale efekt był taki, że bałam się obciąć coś więcej jak końcówki i ewentualnie trochę pocieniować, a jak zdecydowaąłm się zmienić fryzurę (zrobiłąm grzywkę) to potem żałowałam, bo za nic nie chciała dobrze wygladać. Niestety drogie Panie - dobra, fachowa robota kosztuje, pomyślcie-przecież to w pewien sposób sztuka, a nie zwykle rzemiosło obciąć włosy tak, aby układały się niezależnie od tego co znimi zrobimy i zafarbować tak, aby był efekt i jeszcze nie było widać, że włosy są farbowane. Dlatego polecam Klaudiusza ze Stylowni - nie jest tanio, strzyżenie z farbowaniem około 200 zł no i nie trwa to 20 minut ale około 2-3 godziny, co samo świadczy już o tym, że to sztuka, a nie zwykłe fryzjerskie rzemiosło. Do tego można liczyć na fachową poradę co do odpowiedniej do kształtu twarzy fryzury i koloru włosów czy późniejszej pielęgnacji włosów.
Edi...a długo się tam czeka na termin?Czy ten Klaudiusz słuch klientów czy raczej ma "swoją wizję" i sie go nie da przegadac??

Dziewczyny ja mam taki dylemat...nie wiem czy scinac włosy czy nie. Robię balejaż od 2 lat i mam juz na głowie milion kolorów. Chciałabym zrobić jakieś grubsze pasma- blond z brązem...I mam termin do Freestyle do A. Skrobacz...i boje się jak cholera
Stary 2007-05-06, 11:49   #807
madzia58
Przyczajenie

Bylam kiedys w Caruso ale niestety nie trafilam do Klaudiusza tylko do innego fryzjera i bylam srednio zadowolona zastanawialam sie nad stylownia lub soho na rynku .
Jestem osoba ktora raczej nie ma wlasnej wizji i licze na dorade i pomoc fachowca.Jakie macie doswiadczenie z tymi salonami?? Pozdrawiam
madzia58 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 12:06   #808
alkaxy
biegam dla Zabawy

Cytat:
Napisane przez edi75 Pokaż wiadomość
Dlatego polecam Klaudiusza ze Stylowni - nie jest tanio, strzyżenie z farbowaniem około 200 zł .
A znasz może cenę bez farbowania?
Stary 2007-05-07, 10:20   #809
czarownicafromvenus
Raczkowanie

wlasnie cena bez farbowania jest niezwykle interesujaca.....

Stary 2007-05-07, 10:43   #810
Jula84
Wtajemniczenie

W tym wątku ocenia się przede wszystkim fryzjerów na podstawie kryterium "jak ścinają".... a polećcie kogoś kto potrafi zająć się blond włosami (chodzi mi np o wyrównanie kolorytu i uzyskanie ładnych odcieni... )
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości