Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-03-26, 18:56   #1561
tulipanna.
Zakorzenienie

Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
tulipanna.. pozwól ze ja będę na tym forum oceniać czy jest to problematyczne czy nie
jeżeli ten punkt regulaminu jest łamany , to zazwyczaj upominamy punktami karnymi jak mówi regulamin... a jeżeli tego nie robimy , to nie dlatego ze to tolerujemy , tylko po prostu nie zauważamy, bo nie jesteśmy w stanie tego wyłapywać, ale jest taka opcja :zgłoszenie złego postu: wiec mogłaś to zgłosić...
miałam dziś dobry humor wiec .... ale z modami sie nie dyskutuje w spawie oczywistej, wiec zostawmy to tak , jak jest , wyjaśnienie zostało przyjęte...

Nie chcę wchodzić w dalszą dyskusję, nie tylko dlatego, że darzę Cię olbrzymim szacunkiem, ale tez dlatego, bo wiem co oznacza rola moderatora z autopsji. Choc nie ze wszystkim, co napisalas sie zgadzam, jako potulny uzytkownik klade uszy po sobie, jeszcze raz przepraszam i dziekuje za wyrozumialosc Pozdrawiam!
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 19:08   #1562
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Stary 2008-03-26, 21:21   #1563
Jula84
Wtajemniczenie

Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
tulipanna. ..a ja zachęcam Cie do przestudiowania regulaminu... jest taki punkt o edycji, a TY go łamiesz nie podając powodu , na razie upomnienie ustne
YY..mogę wtrącić?
Gaga a dlaczego Ty sama łamiesz inna zasadę którą modzi nagminnie tępią u użytkowników - i dobrze....(edycja postów)...
No chyba że modów to nie dotyczy,
Chociażby wątek : "A miało być tak fajnie" - post pod postem..( http://www.wizaz.pl/forum/showthread...85#post7013885 )., dalej: wątek "Gliwice - Dobry Fryzjer" ("http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6996267# post6996267 )
kolejny "Najlepsze farby blond" - znów Twój post pod postem: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...04#post6935504

o... i jeszcze jednen: "http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=237240&p age=3 wątek " Dziewczyny do strzyżen i koloryzjacji. (Rozumiem posty na str 2 gdy wklejałaś zdjecia, ale potem zdjęc już nie było...)
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 22:53   #1564
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Jula84 czy źle wildze? Ty sie mnie o to pytasz?....
no dobrze odpowiem Ci, ale tylko raz.... bo jestem moderatorem
na tym Forum.... i mogę pisać post pod postem jeżeli pisze i mam coś do powiedzenia żeby bylo czytelne, mogę decydować o wielu rzeczach wraz oczywiście z moimi koleżankami modkami...
coś jeszcze?jakieś pytanie?... a tak w ogóle co to obrońca z Ciebie? ja chyba sobie wyjaśniłam to z osoba , do której pisałam i nie uwazam ze to co piszesz jest w ogóle na rzeczy....
Stary 2008-03-27, 00:02   #1565
Yvonneee
Raczkowanie

Maripossa - dziekuje za odpowiedz

Bylam kiedys w tym salonie, ale nie u pana Mariusza, tylko u jakiejs pani-imienia nie znam. Bez rewelacji, ale tez szkody nie zrobila. zaplacilam 60 zl za mycie + strzyzenie (ale pewnie u p.Mariusza jest drozej). wiecej tam raczej nie pojde. bede szukac dalej, az trafie na 'mojego' fryzjera.
Jednak 60 zl to dla mnie zbyt wysoka cena - raz na jakis czas moze byc, ale na pewno nie na stale.
Yvonneee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:34   #1566
ona366
Raczkowanie

Dziewczyny ja lece dzisiaj do Franka Provosta na kuracje ma być Mega regenerująca NIE zapytałam o cene opowiem o efekcie jak wróce.A od jutra zaczynam rzepakowe nawilżanie zobaczymy który efekt będzie lepszy
ona366 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 10:15   #1567
Martita22
Przyczajenie

Studio fryzur w Krakowie!

Halo, na forum jestem pierwszy raz ale postanowiłam do was napisać ponieważ może ktoś mi udzieli pomocy.
A więc panicznie ale to panicznie boję się chodzić do fryzjera! Moja stała fryzjerka wyjechała Teraz mam dłuższe wycieniowane włosy, kolor naturalny brąz (który bardzo mi się podoba ponieważ wracałam do niego chyba cała wieki- NIE LUBIĘ EKSPERYMENTOWAĆ a fryzjerzy na których trafiałam wręcz przeciwnie) Szukam fryzjera w Krakowie, który zrobi mi fajne ścięcie, tzn skróci włosy (marzy mi się bob taki jak nosi Hyori Lee) odrobinę ożywi kolor. Szukam salonu (naprawdę cena nie gra roli) gdzie fryzjer jest specjalistą w takich naturalnych ścięciach a nie irokezach itd.
Postów na forum jest tyle, że nie możliwe przejrzenie ich w jeden dzień a ja naprawdę muszę coś zrobić z włosami bo wyląduje lada dzień na Kobierzyńskiej
Martita22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 15:01   #1568
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
bo jestem moderatorem
na tym Forum.... i mogę pisać post pod postem jeżeli pisze i mam coś do powiedzenia żeby bylo czytelne
Poważnie? A ja myślałam, że moderator to zwykły użytkownik i ma takie same obowiązki jak cała reszta. Jesteś moderatorem, a sama prowadzisz do zaśmiecania forum. Coś tu nie gra, nie spotkałam się z tym, żeby inni modzi tak robili.

Piszesz w wątku posta, a minutę później dodajesz następnego, tylko po to, żeby napisać, że działasz ze Złosiem w tym samym czasie. Wybacz, ale nawet ja, marny użytkownik wiem, że w takiej sytuacji używa się OPCJI EDYCJI.
Stary 2008-03-27, 15:44   #1569
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yvonneee Pokaż wiadomość
Maripossa - dziekuje za odpowiedz

Bylam kiedys w tym salonie, ale nie u pana Mariusza, tylko u jakiejs pani-imienia nie znam. Bez rewelacji, ale tez szkody nie zrobila. zaplacilam 60 zl za mycie + strzyzenie (ale pewnie u p.Mariusza jest drozej). wiecej tam raczej nie pojde. bede szukac dalej, az trafie na 'mojego' fryzjera.
Jednak 60 zl to dla mnie zbyt wysoka cena - raz na jakis czas moze byc, ale na pewno nie na stale.
raczej watpie zeby on bral wiecej. tam nie ma osobnego cennika p.Mariusz i osobno reszta pracownikow... jest 1 cennik przy drzwiach i tyle.
Jak na strzyzenie - to TYLKO do niego bym poszla.

pozdrawiam
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 15:55   #1570
Avenna
Raczkowanie

Dot.: fryzjer kraków

a ja byłam wczoraj na Galla i jestem zachwycona! zapłaciłam 30 zł za moją wymarzoną fryzurkę, a jeszcze pani Ewa musiała poprawiać poprzednie, nieudane strzyżenie. Wyszło super. naprawdę warto. tylko obsługa niefajna, są tam jacyś uczniowie i jakby bali się klientek (albo je mieli gdzieś)...mimo to polecam, porady gratis, ale dużo chętnych i lepiej się umówić telefonicznie bo tylko przy mnie 2 osoby z ulicy zostały spławione
Avenna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:15   #1571
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Martita22 Pokaż wiadomość
Halo, na forum jestem pierwszy raz ale postanowiłam do was napisać ponieważ może ktoś mi udzieli pomocy.
A więc panicznie ale to panicznie boję się chodzić do fryzjera! Moja stała fryzjerka wyjechała Teraz mam dłuższe wycieniowane włosy, kolor naturalny brąz (który bardzo mi się podoba ponieważ wracałam do niego chyba cała wieki- NIE LUBIĘ EKSPERYMENTOWAĆ a fryzjerzy na których trafiałam wręcz przeciwnie) Szukam fryzjera w Krakowie, który zrobi mi fajne ścięcie, tzn skróci włosy (marzy mi się bob taki jak nosi Hyori Lee) odrobinę ożywi kolor. Szukam salonu (naprawdę cena nie gra roli) gdzie fryzjer jest specjalistą w takich naturalnych ścięciach a nie irokezach itd.
Postów na forum jest tyle, że nie możliwe przejrzenie ich w jeden dzień a ja naprawdę muszę coś zrobić z włosami bo wyląduje lada dzień na Kobierzyńskiej
No to polecam Ci z całego serca Pana Tomka Grabowskiego z salonu autorskiego na Piastowskiej. Trochę to kosztuje ale efekt jest rewelacyjny i naturalny na dłuuugi czas!
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:23   #1572
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Pan Mariusz Kusia, ma swoj maly salon na Czarnowiejskiej.
Jest fryzjerem-stylista. Jak dzwonisz, najlepiej powiedziec, ze chcesz do niego isc z tym, ze on tylko scina wloski, dobiera fryzure a gdy chcesz jeszcze kolor, to robia to jego pracownice (ma chyba 1 lub 2 facetow).
Salonik nieduzy, wyglada skromnie, ale uslugi na najwyzszym poziomie!
czesc wlosow obcina jak siedzisz, czesc na stojaco takim fajnym nozem japonskim (czy chinskim...nie pamietam) wlosy mam do tej pory rewelacyjne a bylam tam w polowie grudnia
Do tego ten ekstra odzywczy zabieg na wlosy gdzie naklada sie takie urzadzenie wytw.pare raz zimna, raz cieplahehe wlosy sa po tym super! - tylko ten zab.dodatkowo platny.

Nie wydalam tam malo, ale mialam chyba z wlosami robione wszystko
POLECAM GO NAPRAWDE WSZYSTKIM DZIEWCZYNOM Z WLOSAMI KRECONYMI I FALOWANYMI (no i nie tylko), ja wlasnie mam krecone i on jako pierwszy zrobil z nich cudo! ), poza tym pan Mariusz b.lubi takie wloski potrafi pochwalic - ale skrytykowac obecna fryzure rowniez

Polecila mi go kolezanka siostry, ja polecilam kolezance, pozniej sama poszlam () i wszystkie jestesmy zadowolone.
Też słyszałam wiele dobrego nt tego fryzjera! I to od niejednej osoby. Choć sama jeszcze nie testowałam..

gaga też uważam że moderatorzy powinni przestrzegać regulaminu i być autorytetem w tej dziedzinie. Za to m.in. podziwiam moderatorki z biochemii, nie dość że się niesamowicie udzielają i żadnego postu nie pozostawią bez odpowiedzi to są dla nas autentycznym wzorem i za to brawa dla nich. I pełen szacunek forumowiczek!
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 20:27   #1573
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

lalaith, napisałaś post pod postem, mam Cie za to przestać szanować?
uważasz ze ja nie przestrzegam regulaminu?
zawsze mozesz o tym napisać do szefa....
ja nie mam sobie nic do zarzucenia
a poza tym chyba to nie jest watek na mój temat?ale może sie zaczyna?
myślę jednak powinnyśmy wrócić do tematu, albo jak chcesz załóż inny watek o mnie jakie to robie błędy na forum fryzjerskim...
Stary 2008-03-27, 21:04   #1574
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
lalaith, napisałaś post pod postem, mam Cie za to przestać szanować?
uważasz ze ja nie przestrzegam regulaminu?
zawsze mozesz o tym napisać do szefa....
ja nie mam sobie nic do zarzucenia
a poza tym chyba to nie jest watek na mój temat?ale może sie zaczyna?
myślę jednak powinnyśmy wrócić do tematu, albo jak chcesz załóż inny watek o mnie jakie to robie błędy na forum fryzjerskim...
Jako zwykły użytkownik doskonale wiem, że OT nie należy ciągnąć (), dlatego przenoszę duskusję do innego wątku.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=moderato%2A
Stary 2008-03-28, 00:14   #1575
Karola_krk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
jezeli fryzjer robi fryzure nadajaca sie do wlosow prostych podczas gdy naturalnie sa one krecone, to NIE JEST ON DOBRYM FRYZJEREM co, masz moze teraz przez ta kobiete caly czas wlosy prostowac? mnie juz raz tak zalatwiono (wychodzac z salonu mialam piekna fryzure i grzywke - wyprostowane wszystko - tylko po 1 myciu efekt prysl...przez fryzjerke mam sie teraz meczyc z prostowaniem, Bog wie jakim ukladaniem itd.zeby wygladac jak czlowiek?? caly widz polega na tym, zeby fryzjer zrobil na glowie cos pieknego, zeby wlosy same sie ladnie ukladaly lub z niewielka doza srodkow stylizujacych a nie na meczarniach przed lustrem)...
dzieki Bogu nawrocil mnie inny fryzjer (bylam przekonana ze moje wlosy sa "nie dobre" i musze je prostowac jakimis sposobami - nie mam prostownicy), a on ze powinnam chodzic czesto w rozpuszczonych (bo skoro ma sie piekne wlosy to czemu je chowac w kucyka? - nie mowie zeby wogole sie w niego nie czesac) i MOICH NATURALNYCH a nie zmieniac na sile. Bylam na niego zla ze tak mowi, ze pewnie nie ma racji. Jedna po tym co zrobiono na mojej glowie bylam w szoku! i moje otoczenie rowniez, kazdy (!) znajomy mowil mi, ze wygladam o wiele lepiej i ze fryzura jest super
Jestem mu za to baardzo wdzieczna i mimo ze malo nie zaplacilam, to jeszcze kiedys tam wroce

Po co miec piekna fryzure na "nie naturalnych" wlosach, skoro przy natrualnych jest paskudnie? nie rozumiem... jakies chore wizje fryzjerow, ktore w zyciu codziennym nijak sie nie przekladaja...
Zgadzam się z Toba w 100% byłam pod strasznym wrażeniem mojej fryzurki, ba chyba nadal jestem bo po układaniu (dodam ze na moich gestych dlugich wlosach zajmuje to około 30-40minut!) fryzurka jest super! wszyscy mi to mówią, spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami Ale brakuje mi strasznie moich loczków i nie wiem jak pójde na jakąkolwiek impresssskę bez szalonej burzy loków na głowie :P chyba nikt nie zwróci na mnie uwagi :P żartuje oczywiście w każdym bądź razie skłaniam się coraz bardziej do kolejnej wizyty u jednego z Panów Tomków (Maruta bądź Grabowskiego) lub u Pana Mariusza Ale na to sobie jeszcze poczekam bo włoski muszą mi sporo odrosnąć (mam dośc sporo wycieniowane dlatego przy skręceniu mam efekt grzybka :P).

oh rozpisałam sie
Stary 2008-03-31, 09:17   #1576
tenarr
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez carolajn83 Pokaż wiadomość
A ja byłam ostatnio w Camille Albane na ul.Karmelickiej. Fryzurke mam rewelacyjną obcinała mnie pani Tereska. Zero pytan w stylu 'co robimy'. Sama zaproponowała mi zmianę, idealnie do mojej twarzy. Podpowiedziała też pomysł na ciekawą koloryzację na raz następny używają swoich kosmetyków ( znakomite!! ), których nigdzie indziej nie można kupić ale używają też loreala. Za strzyżenie z modelowaniem, mycie z super relaksującym masażem, zapłaciłam 65 zł. Ale za taką obsługę mogłabym zapłacić nawet więcej. Salon czysty, wręcz sterylny, miła atmosfera. Naprawde polecam

Dla mnie Camille Albane to trudny orzech do zgryzienia. Pani Tereska robiła mi trwałą i podcinała włosy - wyszło bardzo ładnie. Moja siostra postanowiła obciąć włosy na "chłopczycę" i też świetnie wyszło. Ale następnym razem była u tej samej pani żeby troszkę tą fryzurke odświeżyć...no i wyszła z salonu z płaczem a później wracała z reklamacją . I teraz już nie wiem co myśleć
tenarr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:40   #1577
Rikki
Raczkowanie

GG do Rikki

Czy któraś z was farbowała może włosy w salonie Klier w Galerii Krakowskiej i czy była zadowolona?
w moim zamku ze szkła...
Rikki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 21:58   #1578
sparkle777
Przyczajenie

Balejaż, pasemka w Krakowie.Gdzie?

Drogie Wizażanki!
Proszę o pomoc w doradzeniu, gdzie powinnam udać się na wykonanie profesjonalnego balejażu lub pasemek blond. Obecnie mam włosy w kolorze ciemnego blondu (do światła wydobywa się z nich rudy ), ale źle się w nich czuję. Miesiąc temu podjęłam już jedną próbę rozjaśnienia włosów balejażem, ale jak zobaczyłam swoje włosy "po" mało się nie rozpłakałam. Wystraszona fryzjerka pokryła mi włosy ciemniejszym szamponem i zostałam właściwie z tym z czym przyszłam. Czy możecie mi polecić profesjonalnego fryzjera w Krakowie, który dobierze odpowiedni kolor i zrobi naturalnie wyglądający balejaż blond? Liczę na waszą pomoc za którą z góry dzięuję. Pozdrawiam
sparkle777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 10:48   #1579
MartaKutera
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Rikki Pokaż wiadomość
Czy któraś z was farbowała może włosy w salonie Klier w Galerii Krakowskiej i czy była zadowolona?

Witam
Co do koloryzacji włosów uznaje tylko farby formy L'Oreal i od lat chodze tylko do salonów firmowych tej marki i jestem bardzo zadowolona nigdy niemiałam żadnych problemów gorąco polecam Ci oraz innym Panią pragnącym mieć perfekcyjny piękny kolor Panią Kasie z salonu AK.KK ma tytuł kolorysty experta i jest profesjonalistką w tym co robi salon mieści sie na Ul. Garbarskiej 4 napomkne że sam salon jak i atmosfera oraz profesjonalne podejście do klienta jest tu na najwyższym poziomie klientka czuje się jak dama ,przystępne ceny, rabaty a efekt doskonały pozdrawiam wszystkich Marta
MartaKutera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 12:09   #1580
porterka
Raczkowanie

Hej dziwczyny czy któraś z Was była w salonie L art Studio przy ul. Krowoderskiej???
Szukam opinii.
porterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:37   #1581
Rikki
Raczkowanie

GG do Rikki

Cytat:
Napisane przez MartaKutera Pokaż wiadomość
Witam
Co do koloryzacji włosów uznaje tylko farby formy L'Oreal i od lat chodze tylko do salonów firmowych tej marki i jestem bardzo zadowolona nigdy niemiałam żadnych problemów gorąco polecam Ci oraz innym Panią pragnącym mieć perfekcyjny piękny kolor Panią Kasie z salonu AK.KK ma tytuł kolorysty experta i jest profesjonalistką w tym co robi salon mieści sie na Ul. Garbarskiej 4 napomkne że sam salon jak i atmosfera oraz profesjonalne podejście do klienta jest tu na najwyższym poziomie klientka czuje się jak dama ,przystępne ceny, rabaty a efekt doskonały pozdrawiam wszystkich Marta
A co to ma się do mojego pytania?
w moim zamku ze szkła...
Rikki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:27   #1582
ona366
Raczkowanie

Kocham Siebie moje Drogie
ona366 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:30   #1583
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

powiedz cos wiecej o kuracji
Stary 2008-04-05, 17:38   #1584
kora777
Raczkowanie

byłam w salonie na ul. galla - pani Ewa ma rewelacyjne podejście do klientek i przede wszystkim słucha... zmiana nie była drastyczna, ale regenerującą i niedroga. polecam!!!!
kora777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 18:02   #1585
Jula84
Wtajemniczenie

Czy mogłybyście polecić konkretną osobę z salonu Camille Albane w Krakowie do koloryzjacji?
Stary 2008-04-05, 21:01   #1586
kbac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Czy mogłybyście polecić konkretną osobę z salonu Camille Albane w Krakowie do koloryzjacji?
Ja generalnie w ogóle nie polecam Camille Albane. Byłam tam parę dni temu. Za nałożenie farby na same odrosty i zrobienie kilku pasemek plus podcięcie końcówek zapłaciłam 300zł!!! Kolor na całości w ogóle nie był odświeżony!!! Jak na efekty, których w ogóle nie widać to strasznie drogo. Trafiłam do pana Witka. Osoba nie za bardzo kontaktowa, jak mówiłam co bym chciała to kiwał głową a później i tak zrobił swoje.
kbac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 23:14   #1587
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kbac Pokaż wiadomość
Ja generalnie w ogóle nie polecam Camille Albane. Byłam tam parę dni temu. Za nałożenie farby na same odrosty i zrobienie kilku pasemek plus podcięcie końcówek zapłaciłam 300zł!!! Kolor na całości w ogóle nie był odświeżony!!! Jak na efekty, których w ogóle nie widać to strasznie drogo. Trafiłam do pana Witka. Osoba nie za bardzo kontaktowa, jak mówiłam co bym chciała to kiwał głową a później i tak zrobił swoje.
O mamo... 300 zł
Dobrze że napisałaś.... A czy kiedykolwiek robiłas włosy (chodzi mi o pasemka blond, lub "malowanie" cokolwiek by to miało znaczyć) i byłas zadowolona?
Szukam naprawdę sprawdzonego salonu / osoby która nie zrobiłaby mi kurczaka na głowie ale piękny blond, nie paląc przy tym włosów...

Błagam doradźcie coś...
Jestem tym bardziej zdesperowana, że na tym wątku w 90% poleca się dobrych fryzjerów ale do strzyżenia a o koloryzacji mało kto się wypowiada...
Stary 2008-04-06, 00:12   #1588
soledad2004
Przyczajenie

p. Anatol z Framesi na Rynku - nie! Odwiedziłam salon Framesi przy Rynku Głównym z nadzieją, że nazywający siebie "stylistą fryzur" pan Anatol w profesjonalny sposób, nie tylko zadba o wykonanie mojej nowej fryzury ale i doradzi przy jej wyborze. Niestety, skrajnie się rozczarowałam. Pan Anatol, zupełnie nie licząc się z moimi sugestiami [ sprawiał wrażenie jakby całkiem nie rozumiał co do niego mówię, co biorąc pod uwagę jego akcent zza wschodniej granicy, jest prawdopodobne] wykonywał swoje obowiązki bez jakiegokolwiek zaangażowania, od niechcenia, zapominając chyba że to on jest dla klienta, a nie odwrotnie! Dlatego mówię panu Anatolowi zdecydowane - "nie", nie - dla przeciętnych umiejętności fryzjerskich, arogancji i braku szacunku do klienta, nieudolnie nadrabianych zmanierowaniem, pozą i pretensjonalnością. Żenada....

Edytowane przez soledad2004
Czas edycji: 2008-04-14 o 20:02
soledad2004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 00:26   #1589
sponsa_bella
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez soledad2004 Pokaż wiadomość
Nie dla p. Anatola z Framesi na Rynku! Odwiedziłam salon Framesi przy Rynku Głównym z nadzieją, że nazywający siebie "stylistą fryzur" pan Anatol w profesjonalny sposób, nie tylko zadba o wykonanie mojej nowej fryzury ale i doradzi przy jej wyborze. Niestety, skrajnie się rozczarowałam. Pan Anatol, zupełnie nie licząc się z moimi sugestiami [ sprawiał wrażenie jakby całkiem nie rozumiał co do niego mówię, co biorąc pod uwagę jego akcent zza wschodniej granicy, jest prawdopodobne] wykonywał swoje obowiązki bez jakiegokolwiek zaangażowania, od niechcenia, zapominając chyba że to on jest dla klienta, a nie odwrotnie! Dlatego mówię panu Anatolowi zdecydowane - "nie", nie - dla przeciętnych umiejętności fryzjerskich, arogancji i braku szacunku do klienta, nieudolnie nadrabianych zmanierowaniem, pozą i pretensjonalnością. Żenada....
doskonale Cię rozumiem i potwierdzam każde słowo! Salon FRAMESI jest przereklamowany. Miejscówka na Rynku? Aż trudno w to uwierzyć. Pamiętam bardzo dokładnie, jak kilka lat temu ścinałam tam włosy przed ważnym wyjściem. Przysięgam, pierwszy raz w życiu popłakałam się na swój widok (ale już po opuszczeniu "salonu" psia mać!), a z Framesi wyszłam dopiero po włożeniu kaptura. Od tamtej pory nie pozwałam fryzjerom używać nożyczek do degażowania na moich włosach. Kto to widział, żeby strzyc je za pomocą tego ustrojstwa od samego czubka? Odradzam i nie polecam Framesi.

p.s. czy jakaś dobra dusza wie może, gdzie (jeśli w ogóle) przyjmuje Marzena, która do tej pory strzygła na Stradomiu w Freestyle Studio (tam, gdzie Agnieszka Jaśko)?
sponsa_bella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 13:18   #1590
kbac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
O mamo... 300 zł
Dobrze że napisałaś.... A czy kiedykolwiek robiłas włosy (chodzi mi o pasemka blond, lub "malowanie" cokolwiek by to miało znaczyć) i byłas zadowolona?
Szukam naprawdę sprawdzonego salonu / osoby która nie zrobiłaby mi kurczaka na głowie ale piękny blond, nie paląc przy tym włosów...

Błagam doradźcie coś...
Jestem tym bardziej zdesperowana, że na tym wątku w 90% poleca się dobrych fryzjerów ale do strzyżenia a o koloryzacji mało kto się wypowiada...
Kilka lat temu chodziłam do Trendy na Karmelickiej do Pani Wioli. I ona była mistrzynią dla mnie. Kolorek spod jej ręki wychodził jak marzenie, również pięknie zawsze ścinała moje kręcone włosy. Niestety ilekroć o nią nie pytam to mówią mi, że jest na urlopie wychowawczym. Już straciłam nadzieję, że kiedyś wróci.
Na drugim miejscu w mojej hierarchii dobrych fryzjerów jest Pani Basia z Kiss Paris.
Myślę, że po ostatniej wpadce z Camille Albane przestane eksperymentować z fryzjerami.
kbac jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości