Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-04-20, 23:29   #1621
andziaxx
Raczkowanie

Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Dziewczyny, a czy któraś z Was poleciłaby fryzjera który potrafi coś zrobić ciekawego na głowie za niezbyt wygórowaną kwotę w rejonie Nowej Huty?
andziaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 07:37   #1622
Jula84
Wtajemniczenie

Muszę przyznać że nie znam drugiego takiego wątku na wizażu, na którym byłoby tak dużo wypowiedzi osób z 1 postem na koncie...

I takie wypowiedzi traktuję bardziej jako antyreklamę ...
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 13:50   #1623
lady_dark
Przyczajenie

Wiecie moze ile kosztowaloby mnie sciecie i farbowanie w Expanderze ??
lady_dark jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:30   #1624
porterka
Raczkowanie

hej
Dawno nic nie pisałam ale zbliża się czas kiedy muszę podciąć i ... nie wiem gdzie. Szczerze mówiąc już naprawdę boje sie eksperymentować, a z drugiej strony chce jakąś zmianę na glowie. Troche to błędne kolo - bo boe sie fryzjera wiec zwykle życzę sobie małą ingerencje w to co juz est na mojej głowie...!
Moze ktoś rzuci jakimiś nowymi nazwiskami lub salonami?
Jakie są ostatnie wieści, kto jest teraz na topie?
porterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 20:23   #1625
CHARLOTTE LOFBERG
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać że nie znam drugiego takiego wątku na wizażu, na którym byłoby tak dużo wypowiedzi osób z 1 postem na koncie...

I takie wypowiedzi traktuję bardziej jako antyreklamę ...

Witam

Na wstepie przepraszam wszystkich na tym forum ale musze odpowiedziec na wpis Jula84 bo bez watpienia dotyczy mojego wpisu.

Droga Julo84 jak widze niedoczytalas tematu i watku tego forum skup sie raczej na pisaniu o wlasnych doswiadczeniach niz na atakowaniu innych, napewno w ten sposob zyskasz sobie wiecej przyjaciol ,a Twoje wypowiedzi beda profesjonalne i na temat, niepodwazaj doswiadczen innych skoro niemasz na ten temat nic do napisania pozdrawiam

CH.L
CHARLOTTE LOFBERG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 20:27   #1626
carmelova
Zakorzenienie

A ja się zgodzę z Julą. I salon, który potrzebuje takiej reklamy od takich uzytkownikow nie zyskal mojego zaufania i na pewno nie będę klientką AK.KK czy jakoś tak. Tymbardziej, że ktoś go reklamowal zanim jeszcze zostal otwarty
carmelova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 20:31   #1627
Jula84
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
A ja się zgodzę z Julą. I salon, który potrzebuje takiej reklamy od takich uzytkownikow nie zyskal mojego zaufania i na pewno nie będę klientką AK.KK czy jakoś tak. Tymbardziej, że ktoś go reklamowal zanim jeszcze zostal otwarty
Carmelova dziekuję

Jak przeczytałam tamtego posta po prostu mi ręce opadły... "atakowanie ludzi" i te sprawy... arcyciekawe...naprawde...

W tym wątku wyjątkowo wielu osobom chce się zakładać konta żeby dać opinię o tym jaki to wspaniały jest ten czy tamten salon po czym "karierę" na forum kończą z 1 lub 2 postami na koncie... Żenada...
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 21:49   #1628
babakloc
Przyczajenie

A ja caly czas czytam, a wlosy rosna.

pozdrawiam
babakloc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 22:05   #1629
carmelova
Zakorzenienie

Nie chcę wymieniać się uwagami na temat salonu AK.kk z niejaką charlotte na PW, ponieważ uważam, że tego typu posty pisane prywatnie są nie na miejscu. Skoro dotyczą salonu, stylistek bądź ich pracy, to powinny byc zamieszczane tu, a nie w PW. Krytykując fryzjerkę innego salonu, właścicielka potrafiła zachować się z klasą, co sprawiło, że mój TŻ na pewno tam wróci i będzie obcinał włosy właśnie u niej. W tym miejscu chcialabym zacytować Twoją wiadomość, ale wczesniej powinnaś uważnie przeczytać to co ja napisałam. Nie krytykowalam salonu, pracy stylistek, bo tego po prostu nie doświadczyłam. Chodzilo mi o samą reklamę. Nie napisalam, że salon jest be a panie fryzjerki nie znają się na swojej pracy.
Stary 2008-04-21, 22:14   #1630
emememsik
po prostu Em :)

carmelova, przeklejanie czyichś PW na forum jest niezgodne z regulaminem.
Stary 2008-04-21, 22:15   #1631
carmelova
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
carmelova, przeklejanie czyichś PW na forum jest niezgodne z regulaminem.
przepraszam, nie wiedziałam
Stary 2008-04-22, 09:38   #1632
kaska1111
Przyczajenie

Smile Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Witam ja czytajac tak to forum od paru tygodni wreszcie wczoraj wybralam sie do p. Mariusza Kusia. Bylam w szoku... Powiedzialam co bym chciala a on sie zasmial. Okazalo sie ze moje "wlosy" to od ramion straszne siano i pan zdecydowanym ruchem je obcial... No i scial mi polowe wlosow. NA poczatku szok, ale teraz nie zaluje. Od razu moje wlosy wygladaja lepiej. To jest fryzjer i stylista wiec umie dla kazdego dobrac fryzure na kazdej dlugosci wlosow. Przede wszystkim chce ratowac wlosy!! Bardzo szczery a to tez sie ceni
kaska1111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 10:24   #1633
lady_dark
Przyczajenie

Chcialalbym zaproponowac abyscie nie "gadaly"miedzy soba na forum bo w sytuacji jak ktos szuka jakiej informacji o salonie (bo ponoc od tego jest ten watek) to musi sie przekopac przez posty oskarzajace sie wzajemnie nie wiadomo po co zanim uzyska jakakolwiek informacje, i ponawiam prosbe o ceny w expanderze i czy na pilsudzkiego pracuje niejaki p. Jarek. Chcialabym wkoncu trafic na jakiegos dobrego fryzjera w krk bo do kazdego do ktorego nie pojde (nawet tych co sa tutaj zachwalani) to totalna kicha i czekanie az odrosna...
Stary 2008-04-22, 21:10   #1634
ona366
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Karola_krk Pokaż wiadomość
Polecam Joico K-PAX Reconstructor (niektórzy używają spolszczonej nazwy "rekonstruktor"). Na pewno widziałam ja na allegro, ale cudne ceny są tez na ebayu Maseczke miałam na włosach tylko raz przez 5 minut (nałożyła mi ja Pani Basia w KissParis) ale efekt był od razu! cudownie miękkie włosy, przyjemne w dotyku, zdrowo wyglądające i lśniące. Wiem że cała seria K-Pax jest świetna, a ta maseczka dostała nawet jakies specjalne nagrody. A wiesz co jest najlepsze? Zapach! Owoce egzotyczne! Przez 2 dni cały czas wniuchiwałam się w zapach moich włosów który był niesamowity! Planuję zakup w najbliższym czasie, ale czas mi nie pozwala zająć się wyszukiwaniem atrakcyjnej cenowo oferty
Karola_krk kilka dniu już Joico K-PAX Reconstructor używam kupiłam go w sklepie fryzjerskim ,trochę przepłaciłam bo na allegro pozniej znalazłam tańszy ale co tam przynajmniej mogłam go uzyć odrazu i mnie zaskoczył,efekt jest naprawde bombowy,włoski są w lepszej formie.
ona366 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:47   #1635
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

2 dni temu postanowiłam zapisać się na wizytę do pani Agnieszki Skrobacz i dostałam termin dopiero na 13 maja (a sądziłam że komuna już się skończyła ;p) Nie wiem czy dotrwam, ale jak dotrwam to opiszę co i jak

Cytat:
Napisane przez kaska1111 Pokaż wiadomość
Witam ja czytajac tak to forum od paru tygodni wreszcie wczoraj wybralam sie do p. Mariusza Kusia. Bylam w szoku... Powiedzialam co bym chciala a on sie zasmial. Okazalo sie ze moje "wlosy" to od ramion straszne siano i pan zdecydowanym ruchem je obcial... No i scial mi polowe wlosow. NA poczatku szok, ale teraz nie zaluje. Od razu moje wlosy wygladaja lepiej. To jest fryzjer i stylista wiec umie dla kazdego dobrac fryzure na kazdej dlugosci wlosow. Przede wszystkim chce ratowac wlosy!! Bardzo szczery a to tez sie ceni
A jakie są ceny u p.Kusi i ile trzeba czekać na wizytę?
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:54   #1636
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
2 dni temu postanowiłam zapisać się na wizytę do pani Agnieszki Skrobacz i dostałam termin dopiero na 13 maja (a sądziłam że komuna już się skończyła ;p) Nie wiem czy dotrwam, ale jak dotrwam to opiszę co i jak

A jakie są ceny u p.Kusi i ile trzeba czekać na wizytę?
13 maja to niezle. ja czekalam na wizyte u swojego fryzjera 1,5 miesiaca. Tyle, ze warto bylo. I juz zaklepalam wizyte we wrzesniu - na wszelki wypadek
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:42   #1637
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie

GG do PAULINA CHMIEST

[quote=lalaith;7327057]2 dni temu postanowiłam zapisać się na wizytę do pani Agnieszki Skrobacz i dostałam termin dopiero na 13 maja (a sądziłam że komuna już się skończyła ;p)
Dlaczego długie terminy u fryzjera porównujesz do komuny? Wtedy panie przychodziły do zakładu fryzjerskiego i godzinami siedziały w oczekiwaniu na swoją kolej.Nie było możliwości zapisania sie na termin. Piszę to bo u mnie klientki też się obrażają gdy mają czekać kilka dni. Człowiek ma tylko 2 ręce a doba tylko 24 godziny.Pozdrawiam wszystkie fryzjerki(ów)które mają długie terminy
PAULINA CHMIEST jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:31   #1638
lady_dark
Przyczajenie

Ja ide jutro do expandera na dluga na ciecie i farbowanie wiec zdam realcje.
Stary 2008-04-23, 22:25   #1639
Jik
Zadomowienie

Witajcie Dziewczyny!
Od dłuższego czasu śledzę ten wątek z nadzieją, że znajdę dobrego fryzjera. Byłam w PaulaXHair jeszcze w zeszłym roku. Niestety, zmęczyła mnie ta wizyta niesamowicie. Przesiedziałam tam kilka godzin, wyszłam zadowolona, choć fryzura i kolor mnie nie powaliły ( to nie miało być to), ale wiecie... fryzjer, sama wizyta, autosugestia itd. Więc wyszłam zadowolona, dopóki mój TŻ nie zapytał mnie, gdy tylko stanęłam na progu, co to za kotleta mam na czole No, nic... Bywa... W końcu przestałam czytać forum, a fryzjera mi poleciła koleżanka, której polecił kolega itd. i to był kardynalny błąd
Teligi 15, salon "Basia", żaden super hajlajf, a zatrzęsienie bab tam jak w poczekalni do lekarza. Byłam umówiona na 17. O godz. 18 pani fryzjerka zorientowała się, ze ja coś, na coś, jakoś czekam... Miała być fachowa porada, bo ponoć pani potrafi dobrać fryzurę do buzi. Jeszcze przed tym przyszłam z gotowym zdjęciem i pytam, czy taki efekt jest możliwy na moich włosach. Tak, trzeba zrobić trwałą. Ok, czy na moich włosach da się zrobić? - pytam. Pani zrobiła dziwną minę, po czym rzekła, że ona nie ma czasu na trwałę teraz. Ok, to w takim razie strzyżenie i kolor. Strzyżenie... Miało być fachowo, wyszła żenada. Pyta co chcę. Ja, ze czekam na propozycję, co by mi pasowało. No to, ze niby na karo ( paź). Ja mówię, ze nie, bo przez 20 ostatnich lat nosiłam takie włosy i nie chcę. Jak to przez 20? - słyszę - jak to nowość! No, ciekawe... W końcu wymyśliła mi jakąś asymetrię. Miało być lekko. Miały się spinać itd. Mam krótkie. Z prawej strony zostawiła mi dwa smętnie wiszące "icki", niczym pejsy żydowskie. Rach, ciach, wydegażowała brzytwą, szarpiąc mnie okrutnie. Naprawdę! I mówiąc, ze to dla mojego dobra! Boże, za jakie grzechy, myślałam siedząc na fotelu... Czy ja komu co zrobiłam. Wysuszyła, pomaziała gumą i piała z zachwytu. Ja - świeczki w oczach, a w sobotę wesele przyjaciółki I nic się nie da zrobić. Nic spiąć...Po przyjściu do domu obcięłam tego "icka" i ryczę w poduszkę. Świetny osiedlowy stylista. Zmora , nie fryzjer. A na jutro miałam zamówioną wizytę do sympatycznych pań fryzjerek na ul. Kościuszki, które każdy ścinany kosmyk uzgadniają z klientem. Spokojnie, fachowo, miło. To polazłam gdzie nie trzeba i chce mi się płakać
Tak więc ODRADZAM osiedlowych pseudo stylistów! Nie obrażając nikogo, ale renomowany salon w mieście jednak do czegoś zobowiązuje.
Jik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 22:44   #1640
n1kotynka
Zadomowienie

hej wszystkim
przestudiowalam znaczna czesc forum i zdecydowalam sie na p. Klaudiusza ze stylowni. Mam termin na 6 maja no i ogolnie bardzo sympatyczny fryzjer tyle ze zaspiewal mi za strzyzenie i farbowanie 400 zl <szok> wiec jestem w trakcie oszczedzania zdam relacje jak juz bede "po".
ps. to nieprawda ze nie robi blondow mi zaproponowal hmm perlowy blond z czyms tam jeszcze wiec nie ma obaw
pozdrawiam
n1kotynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:29   #1641
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

[QUOTE=PAULINA CHMIEST;7327639]
Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
2 dni temu postanowiłam zapisać się na wizytę do pani Agnieszki Skrobacz i dostałam termin dopiero na 13 maja (a sądziłam że komuna już się skończyła ;p)
Dlaczego długie terminy u fryzjera porównujesz do komuny? Wtedy panie przychodziły do zakładu fryzjerskiego i godzinami siedziały w oczekiwaniu na swoją kolej.Nie było możliwości zapisania sie na termin. Piszę to bo u mnie klientki też się obrażają gdy mają czekać kilka dni. Człowiek ma tylko 2 ręce a doba tylko 24 godziny.Pozdrawiam wszystkie fryzjerki(ów)które mają długie terminy
To było żartobliwie powiedziane, wcale się nie obrażam (bo niby o co?). Po prostu byłam bardzo zaskoczona.. Dotąd chodziłam do Tomka Grabowskiego i zawsze dostawałam termin na przyszły tydzień.
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 19:51   #1642
Maripossa
Zakorzenienie

lalaith: odnośnie Mariusza Kusi: na wizyte lepiej sie umawiac ok.2 tyg.wczesniej...to tez zalezy od okresu. Najlepiej zadzwonic i zapytac jak cos namiary moge podac
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 21:12   #1643
lady_dark
Przyczajenie

expandera moge spokojnie polecic kolor mam sliczny sciecie tez, na dlugiej obcinala i farbowala mnie taka dziewczytna blondyneczka z obcym akcentem. tylko 250zl :/
Stary 2008-04-27, 23:04   #1644
natade6
Przyczajenie

Niedawno wybrałam sie zasugerowana wypowiedziami do kiss paris..hmjestem zadowolona choć mialo być troszke dluzej. Włosy zostały wycieniowane z asymetryczną grzywką= czyli standard(obecnie co druga z nas tak wygląda).Mam pytanie odnosnie specyfiku używanego przez pania basie do wykonczenia juz fryzury?? czy ktoraś zna może nazwę?? kojarze tylko pomarańczowy pojemniczek(może to było 'COś' z serii joico) W każdym razie śliczny zapach utrzymujący SIĘ I fryzurę bardzo długo.proszę o odpowiedz.
natade6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 11:14   #1645
natade6
Przyczajenie

dowód dzieła z kiss paris załączam

1.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryzura.jpg (70,1 KB, 328 załadowań)
natade6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 20:09   #1646
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

natade6 m , no akurat taka fotka nie bardzo oddaje klimat tej
fryzurki...
a o kosmetyk to najlepiej pytac w salonie.. wtedy masz pewność co było użyte
Stary 2008-05-04, 22:59   #1647
babakloc
Przyczajenie

Wybieram sie do salonu "vip" na kolor, znam ten salon, terminy zawsze sa odlegle, ale tym razem postanowilam poczekac cierpliwie. Mysle,ze po wizycie bede mogla polecic go innym. Zreszta... zobaczymy.
pozdrawiam.
babakloc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 15:35   #1648
mada1
Przyczajenie

Dot.: ROZPACZLIWIE POSZUKIWANA BARBARA PIECZARA (pracowała w Trendy na Karmelickiej w

Serdeczne dzięki!!! Szukam jej od kilku miesięcy. W salnonie Trendy nie chcieli mi powiedzieć, gdzie teraz pracuje...
Jeszcze raz dzięki za ten numer - zaraz się umówię
mada1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 19:32   #1649
n1kotynka
Zadomowienie

a ja dzisiaj bylam w stylowni u Klaudiusza i jestem zachwycona. mam piekny perlowy blond mieciusienkie wloski i do tego ten masaz glowy ahhh
wszystkie zdania takie same - On jest po prostu genialny!!
goraco polecam tylko cena przeraza na poczatku :P ja zaplacilam 400 zl za farbowanie dlugich wlosow i strzyzenie
ale powiem Wam ze warto nawet minie bylo zal tak bardzo
n1kotynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 11:18   #1650
Porcelainnn
Zadomowienie

Czy któraś z Was korzystała z usług salonu Anna D'Auria na xxx? Będę wdzięczna za opinie

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-07 o 12:35 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum,ulice edytuje.
Porcelainnn jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 5 (0 użytkowników i 5 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości