Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-05-07, 16:59   #1651
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
lalaith: odnośnie Mariusza Kusi: na wizyte lepiej sie umawiac ok.2 tyg.wczesniej...to tez zalezy od okresu. Najlepiej zadzwonic i zapytac jak cos namiary moge podac
A jakie są koszty?
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:14   #1652
Quintesencja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kimka Pokaż wiadomość
Hej, ja pozwolę sobie jeszcze raz polecić salon FreeStyle na ul. Stradom. Pani Skrobacz wprowadziła teraz do salonu kosmetyki firmy Sebastian- hit w USA, w Polsce jeszcze nieznane, ale my zawsze jesteśmy troszkę do tyłu Ja się już od nich totalnie uzależniłam, mam cieńkie włoski, które teraz naprawdę nabrały witalności- nie jest to tani interes ale naprawdę warto zainwestować jeżeli chcemy aby fajne cięcie było wydobyte jeszcze bardziej dzięki super kondycji włosa
Ja używam nawilżającego szamponu 2+1 (70 zł) i odżywki z tej samej serii (109 zł), cena niemała ale kosmetyki są niesamowicie wydajne i spokojnie taki szampon starcza na 3 miesiące (przy codziennym myciu długich włosów).
Ktoś może zarzucić mi że mówię nie na temat, w końcu w tym wątku na forum rozmawiamy o fryzjerach Zmierzam tą wcześniejszą wypowiedzią do tego że Pani Agnieszka oprócz tego że ma niesamowitą rękę dodatkowo cały czas interesuje się nowościami na rynku i nie boi się w nie zainwestować

Ktoś pytał o salon, w którym pierwszym etapem kontaktu z kilentem jest konsultacja- Freestyle. Nigdy nie zapomnę jak Pani Agnieszka z Panią Dorotą chwyciły się za głowę, kiedy zobaczyły że mam pocieniowane włoski- przy cienkich włosach nie można tego robić (!!!), bo człowiek staje się niewolnikiem prostownicy, bo bez niej włosy wyglądają na zniszczone.

Pozdrawiam wszystkich którzy znaleźli już swojego fryzjera i tych którzy go jeszcze poszukują

Chyba nie jesteśmy tak znów w tyłu bo Sebastian jest już w Krakowie ładnych parę miesięcy a z tego co wiem to już parę salonów zdążyło sie z niego wycofać.
Quintesencja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:34   #1653
kaska222
Moderator

Dziewczyny,prosze o uwage; Od 1Maja weszly nowe zasady na tym forum(watek redakcyjny),prosze w watkach nie pisac nazw ulic zakladow fryzjerskich i nr;telefonow.Jesli chcecie sie podzielic adresem/nr;telefonu do zakladow fryzjerskich mozecie wymieniac sie PW.
Starsze posty nie beda edytowane.Mam nadzieje ze dostosujecie sie do Nowych zasad na tym forum.Pozdrawiam

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 23:59   #1654
Porcelainnn
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,prosze o uwage; Od 1Maja weszly nowe zasady na tym forum(watek redakcyjny),prosze w watkach nie pisac nazw ulic zakladow fryzjerskich i nr;telefonow.Jesli chcecie sie podzielic adresem/nr;telefonu do zakladow fryzjerskich mozecie wymieniac sie PW.
Starsze posty nie beda edytowane.Mam nadzieje ze dostosujecie sie do Nowych zasad na tym forum.Pozdrawiam
Rozumiem. Tylko to chyba oznacza, że trzeba zamknąć ten wątek. Bo on polegał na polecaniu i podawaniu sobie adresów dobrych fryzjerów

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 12:36   #1655
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
Rozumiem. Tylko to chyba oznacza, że trzeba zamknąć ten wątek. Bo on polegał na polecaniu i podawaniu sobie adresów dobrych fryzjerów

Nie widze sensu zamykac watku,mozecie polecac salony Imiona czy Nazwiska ale bez ulic i nr;telefonu,jesli osoby beda zainteresowane adresem zakladu/salonu fryzj;mozecie napisac PW do tej osoby co polecaja.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2008-05-09, 13:44   #1656
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Nie widze sensu zamykac watku,mozecie polecac salony Imiona czy Nazwiska ale bez ulic i nr;telefonu,jesli osoby beda zainteresowane adresem zakladu/salonu fryzj;mozecie napisac PW do tej osoby co polecaja.
A czy można spytać dlaczego tak? (Nie żebym się nie zgadzała, pytam po prostu z ciekawości...)
Stary 2008-05-09, 14:38   #1657
Porcelainnn
Zadomowienie

To chyba ma związek z tym, że takie polecanie to rodzaj darmowej reklamy. A większość portali umieszcza reklamy odpłatnie. Chyba, nie jestem pewna

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 14:51   #1658
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Pokaż wiadomość
To chyba ma związek z tym, że takie polecanie to rodzaj darmowej reklamy. A większość portali umieszcza reklamy odpłatnie. Chyba, nie jestem pewna
Tak, ma to zwiazek spamowania forum reklamami,dlatego weszly takie zasady na tym forum.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

Stary 2008-05-09, 16:54   #1659
emememsik
po prostu Em :)

Uważam to za bezsens, jak ktoś będzie chciał darmowej reklamy to i tak pozachwala swój salon, a wizażanki będą prosić na PW o adres.

Eh, te regulaminy..
Stary 2008-05-09, 19:16   #1660
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uważam to za bezsens, jak ktoś będzie chciał darmowej reklamy to i tak pozachwala swój salon, a wizażanki będą prosić na PW o adres.

Eh, te regulaminy..
zachwalanie nie jest bezsensem, tylko podanie namiarow , a to jest właśnie darmowa reklama, i nie chodzi tu te osoby, ktore podawaly je dllatego ze byly zadowolone,lecz o te osobv, ktore wlasnie nieuczciwie szukaja reklamy na naszym forum i
nie wydaje nam sie zeby klopot sprawilo podawanie adresow na PW
Stary 2008-05-09, 20:13   #1661
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
zachwalanie nie jest bezsensem, tylko podanie namiarow , a to jest właśnie darmowa reklama, i nie chodzi tu te osoby, ktore podawaly je dllatego ze byly zadowolone,lecz o te osobv, ktore wlasnie nieuczciwie szukaja reklamy na naszym forum i
nie wydaje nam sie zeby klopot sprawilo podawanie adresow na PW
Szkoda, ze nie da sie formy "recenzji" danego fryzjera w ogole zreformowac. Np gdyby byla taka ankieta zamiast posta do wypelnienia, w ktorej pisaloby sie imie wzglednie nazwisko fryzjera, opisywalo przebieg wizyty i na koncu ladowalo zdjecie...marzenia

Ja rozumiem ograniczenie w podawaniu adresow. Zawsze jest to taki maly filtr na spamerow, ktorzy chca za wszelka cene wypromowac swoj salon. Mysle, ze malo kto bedzie zabiegal o adres do fryzjera u kogos, kto ma kilka postow w swoich statystykach...A idealnej metody zlikwidowania reklamy w watku takim jak ten nie ma, wiec trzeba sie posluzyc istniejacymi srodkami.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 20:16   #1662
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

nigdy nie ma idealnego rozwiazania. w zadnej kwestii.. dlatego właśnie takie zasady i prosba w tej sprawie )
Stary 2008-05-10, 10:46   #1663
usiak
Raczkowanie

A ja mam takowe pytanie odnośnie do nowej zasady: co w sytuacji (która się zdarza), gdy ktoś chce zapytać o opinie o konkretnym salonie? Czy wtedy można podać namiary? Bo w przeciwnym razie - jak ma się go zidentyfikować, tak żeby inne osoby wiedziały o jaki salon chodzi? W przypadków salonów sieciowych, których jest kilka, chyba nie ma innego wyjścia jak podanie namiarów - czy mam rację?

Pozdrawiam!

Ulka
usiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 10:49   #1664
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez usiak Pokaż wiadomość
A ja mam takowe pytanie odnośnie do nowej zasady: co w sytuacji (która się zdarza), gdy ktoś chce zapytać o opinie o konkretnym salonie? Czy wtedy można podać namiary? Bo w przeciwnym razie - jak ma się go zidentyfikować, tak żeby inne osoby wiedziały o jaki salon chodzi? W przypadków salonów sieciowych, których jest kilka, chyba nie ma innego wyjścia jak podanie namiarów - czy mam rację?

Pozdrawiam!

Ulka
Nie popadajmy w paranoje. "Jean Louis David" na Brackiej czy na Szewskiej chyba nikogo nie zgorszy O cos innego tu chodzi i uwazam, ze troche doszukujecie sie dziury w calym Moze niech ktos lepiej sformuluje ten punkt regulaminu, skoro ma taki pomysl?
Stary 2008-05-10, 18:51   #1665
meruniaa
Przyczajenie

Dot.: fryzjer - stylista Kraków

klaudiusz obecnie pracuje w stylowni POLECAM !!! naprawde nigdy jeszcze nie bylam tak zadowolona :P

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-29 o 23:38 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami tego forum
meruniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 11:49   #1666
babakloc
Przyczajenie

Moim skromnym zdaniem zakazy nie maja najmniejszego sensu. Po to chyba funkcjonowalo to forum, aby opinie i recezje zamieszczac. Tak sobie mysle,ze nawet pytanie kogos na "Pr" o numer,opinie, itp nie jest do konca dobre, bo np. co z osobami, ktore potrzebuja namiary natychmiast ( bo sa i takie ) i chcialyby zadzownic i zasiegac jezyka w salonie, teraz, dzis? A osoba pytajaca nie odpisuje... nie odpisuje.. bo oczywiscie ma swoje zycie tudziez wazniejsze sprawy, ale tego chyba tlumaczyc nie trzeba. Ja mysle,ze to wprowadzi zamet. Mnie np. nie bedzie chcialo sie zawracac komus glowy, pisaniem prywatnych wiadomosci, czekaniem na w miare szybka odpowiedz bo nie mam na to po prostu czasu
pozdrawiam WSzystkich " ZAKAZUJACYCH "
babakloc jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 16:42   #1667
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez babakloc Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem zakazy nie maja najmniejszego sensu. Po to chyba funkcjonowalo to forum, aby opinie i recezje zamieszczac. Tak sobie mysle,ze nawet pytanie kogos na "Pr" o numer,opinie, itp nie jest do konca dobre, bo np. co z osobami, ktore potrzebuja namiary natychmiast ( bo sa i takie ) i chcialyby zadzownic i zasiegac jezyka w salonie, teraz, dzis? A osoba pytajaca nie odpisuje... nie odpisuje.. bo oczywiscie ma swoje zycie tudziez wazniejsze sprawy, ale tego chyba tlumaczyc nie trzeba. Ja mysle,ze to wprowadzi zamet. Mnie np. nie bedzie chcialo sie zawracac komus glowy, pisaniem prywatnych wiadomosci, czekaniem na w miare szybka odpowiedz bo nie mam na to po prostu czasu
pozdrawiam WSzystkich " ZAKAZUJACYCH "
Troche to nielogiczne. Przeciez jesli wiesz, ze chodzi o Pania Zosie z salonu Dobry fryzjer w Krakowie to wpisujesz w google: "Dobry fryzjer ul." i wyskakuje Ci adres i nr telefonu, ktory na pewno jest w jakims banku informacji o firmach...Potem dzwonisz i prosisz o umowienie na wizyte u Pani Zosi...Google nie gryza i naprawde wszystko da sie w nich znalezc przy minimalnym wysilku, dodam

Edytowane przez tulipanna.
Czas edycji: 2008-05-11 o 16:43 Powód: dopisek
Stary 2008-05-11, 16:51   #1668
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Troche to nielogiczne. Przeciez jesli wiesz, ze chodzi o Pania Zosie z salonu Dobry fryzjer w Krakowie to wpisujesz w google: "Dobry fryzjer ul." i wyskakuje Ci adres i nr telefonu, ktory na pewno jest w jakims banku informacji o firmach...Potem dzwonisz i prosisz o umowienie na wizyte u Pani Zosi...Google nie gryza i naprawde wszystko da sie w nich znalezc przy minimalnym wysilku, dodam
dziekujue ..dokladnie tak jak to ujelas
Stary 2008-05-12, 11:27   #1669
porterka
Raczkowanie

Nie wiem co powiedzieć... Przeglądając Forum zawsze się zastanawiałam które z opisanych salonów to była chamska reklama (miała swoje typy ale chyba wszyscy wiedzą o które chodzi).
Niemniej jednak sens tego wątku chyba opierał się na tym, żeby informacje były pełnej znaleźć - szybko i konkretnie. Ja filtrowałam te informacje - przecież reklama żyje wszędzie i nie da się od niej uciec, a spamerzy zawsze będą, nigdy też nie wiesz kto siedzi po drugie stronie monitora. Internet nie jest anonimowy ale przeciętny użytkownik sam musi dawać sobie radę. Nie rozumiem nowych zasad - nie est to instytucja państwowa nie róbmy tutaj takich porządków bo może sie okazać że wątek umrze śmiercią naturalną. Zresztą czas pokaże co będzie dalej, może nie mam racji;p
pozdrawiam cieplo
porterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 11:36   #1670
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
dziekujue ..dokladnie tak jak to ujelas
Ciesze sie, ze sie zgadzamy

Cytat:
Napisane przez porterka Pokaż wiadomość
Nie wiem co powiedzieć... Przeglądając Forum zawsze się zastanawiałam które z opisanych salonów to była chamska reklama (miała swoje typy ale chyba wszyscy wiedzą o które chodzi).
Niemniej jednak sens tego wątku chyba opierał się na tym, żeby informacje były pełnej znaleźć - szybko i konkretnie. Ja filtrowałam te informacje - przecież reklama żyje wszędzie i nie da się od niej uciec, a spamerzy zawsze będą, nigdy też nie wiesz kto siedzi po drugie stronie monitora. Internet nie jest anonimowy ale przeciętny użytkownik sam musi dawać sobie radę. Nie rozumiem nowych zasad - nie est to instytucja państwowa nie róbmy tutaj takich porządków bo może sie okazać że wątek umrze śmiercią naturalną. Zresztą czas pokaże co będzie dalej, może nie mam racji;p
pozdrawiam cieplo
Ja dalej nie rozumiem o co ta burza w szklance wody
Osobiscie nie wzielam stad zadnego adresu. Zawsze szukalam namiarow na fryzjera, ktory zostal tu opisany, a bylam u dwoch polecanych na wizazu. Nie stanowilo tez dla mnie problemu napisanie PW do uzytkownika - w wielu przypadkach mozna wyslac wiadomosc, ktora trafi na maila i z reguly dziewczyny odpisuja Przynajmniej ja nie spotkalam sie z takim przypadkiem, zeby nie.
Co do tego jaki jest sens tego forum...Odnosze wrazenie, ze nie ma to byc ksiazka telefoniczna, tylko miejsce wymiany wrazen. To nie sztuka sklecic 5 zdan i podac namiary. Osobiscie bylabym szczesliwa, gdyby poza nazwiskami podawane bylo troche konkretnych argumentow przemawiajacych za tym, zeby ich odwiedzic. Bo wiesz, jak bede chciala sobie wybrac losowo fryzjera to otworze panorame firm na odpowiedniej stronie i zagram w rosyjska ruletke
Stary 2008-05-14, 15:34   #1671
moli88
Przyczajenie

Dziewczyny!! Zaraz idę do Empire a boję się tak jak przed wizytą u dentysty Był tam ktoś i jest zadowolony??
moli88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 16:19   #1672
lalaith
Zakorzenienie

No i już po wizycie u pani Agnieszki Skrobacz i... ohów ani ahów nie będzie. Zaraz po przyjściu Aga posadziła mnie na fotel i nawet nie zapytała na co mam ochotę, od razu zaczęła mówić w jakiej fryzurze ona mnie widzi. Wyśmiała moją grzywkę, którą ścięłam parę tygodni temu, mówiąc że jest "tragiczna" i jak już ktoś tu wcześniej pisał, zamiast zająć się moimi cienkimi włoskami i wyczarować na nich coś fajnego i modnego orzekła, że najlepiej mi będzie w prosto ściętych jak od garnka włosach i podobnej "garnkowej" grzywce. Do tego ścięła mi dużo więcej włosów niż prosiłam (miałam strasznie długie super włosy, tylko końce zniszczone), bo stwierdziła że są o 2 tony jaśniejsze niż reszta włosów i zniszczone (aż takie złe nie były, końce tak, ale nie połowa włosów!) Potem był jeszcze monolog na temat "osiedlowych fryzjerów" u których to nawet grzywki nie powinnam ścinać i wyśmianie szamponu koloryzującego: "szampon, phi.. jak to w ogóle brzmi!"
Wyszłam wprawdzie nie załamana bo tak źle nie jest, ale podobną fryzurkę mogłam mieć za 15zł a nie za 60. No i żal mi moich długich włosów, łyso tak. Mam nadzieję że się szybko przyzwyczaję.
Pani Aga jest baaaardzo pewna siebie.
Ani jedna osoba nie powiedziała mi jeszcze że fajnie wyglądam, a po tym zwykłam poznawać że fryzjer jest dobry. Po wizytach u Tomka nie mogłam się opędzić od komplementów, nawet jeśli sama nie byłam do końca przekonana do nowej fryzury.
Stary 2008-05-15, 06:17   #1673
Sophie86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez moli88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! Zaraz idę do Empire a boję się tak jak przed wizytą u dentysty Był tam ktoś i jest zadowolony??
Ja byłam u pani Beaty i chyba u p. Kasi - nie pamiętam dokładnie imienia. Pisałam o tym w wątku( młodziutka dziewczyna, proste włosy , szczuplutka)
Za pierwszym razem u p. Basi miałam świetną fryzurkę, za drugim - nie wyszło tak fajnie. Ale wiem,że dobrze doradzi - miałam odrosty sprataczonej grzywki, nie pasowała do twarzy. Fryzjerzy z kiepską wizją zrobiliby taką samą. P. Beata kazała cierpliwie zapuszczać
A ta druga pani - rewelacja ! Potem chciałam iść do niej, ale poszła na macierzyński... Nie wiem jak jest teraz.

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 06:32   #1674
OnYoo
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
No i już po wizycie u pani Agnieszki Skrobacz i... ohów ani ahów nie będzie. Zaraz po przyjściu Aga posadziła mnie na fotel i nawet nie zapytała na co mam ochotę, od razu zaczęła mówić w jakiej fryzurze ona mnie widzi. Wyśmiała moją grzywkę, którą ścięłam parę tygodni temu, mówiąc że jest "tragiczna" i jak już ktoś tu wcześniej pisał, zamiast zająć się moimi cienkimi włoskami i wyczarować na nich coś fajnego i modnego orzekła, że najlepiej mi będzie w prosto ściętych jak od garnka włosach i podobnej "garnkowej" grzywce. Do tego ścięła mi dużo więcej włosów niż prosiłam (miałam strasznie długie super włosy, tylko końce zniszczone), bo stwierdziła że są o 2 tony jaśniejsze niż reszta włosów i zniszczone (aż takie złe nie były, końce tak, ale nie połowa włosów!) Potem był jeszcze monolog na temat "osiedlowych fryzjerów" u których to nawet grzywki nie powinnam ścinać i wyśmianie szamponu koloryzującego: "szampon, phi.. jak to w ogóle brzmi!"
Wyszłam wprawdzie nie załamana bo tak źle nie jest, ale podobną fryzurkę mogłam mieć za 15zł a nie za 60. No i żal mi moich długich włosów, łyso tak. Mam nadzieję że się szybko przyzwyczaję.
Pani Aga jest baaaardzo pewna siebie.
Ani jedna osoba nie powiedziała mi jeszcze że fajnie wyglądam, a po tym zwykłam poznawać że fryzjer jest dobry. Po wizytach u Tomka nie mogłam się opędzić od komplementów, nawet jeśli sama nie byłam do końca przekonana do nowej fryzury.
No ja niestety mam podobne przemyslenia po wizycie u drugiej pani Agnieszki - Jaśko. Dawniej dwie Agnieszki razem pracowały. Nie wiem co się kobiecie stało bo tyle sie naczytałam dobrych opinii o niej, ze az głupio mi pisac.
Otóż zaufałam jej całkowicie, nie patrzyłam na ręce jak mnie strzygła bo w końcu przyszłam do fachowca i przyjrzałam się włosom dokładnie dopiero w domu. I wtedy omal mnie nie pogięło. Z jednej strony wygryzione schody i może uznalabym, że taka właśnie była wizja fryzjerki ale z drugiej strony wlosy były prawie w ogóle nie wycieniowane!
Następny dzień w pracy siedziałam wkurzona jak nie wiem co i myślałam tylko o moich krzywo obciętych włosach. Koleżanki, którym to pokazałam również stwierdziły że krzywo, z tym że włosy mi sie kręcą i dzięki temu udało sie to zatuszowac jakoś. Wieczorem wziełam nożyczki i pracowicie, do lusterka praktycznie ostrzygłam się sama. Teraz mam równo, ładnie wycieniowane, włosy lepiej się układają ale chyba nie po to umawiałam się na strzyżenie z prawie czterotygodniowym wyprzedzeniem, i nie po to chyba zapłaciłam 50 zł żeby ostrzyc sie sama!
Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy ale zastanawiam się czy jeszcze tam pójdę. Przede mną z salony wychodziła dziewczyna z prostymi włosami i wyglądała przepięknie. A z moimi kreconymi - kompletny error
OnYoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 10:57   #1675
moli88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Ja byłam u pani Beaty i chyba u p. Kasi - nie pamiętam dokładnie imienia. Pisałam o tym w wątku( młodziutka dziewczyna, proste włosy , szczuplutka)
Za pierwszym razem u p. Basi miałam świetną fryzurkę, za drugim - nie wyszło tak fajnie. Ale wiem,że dobrze doradzi - miałam odrosty sprataczonej grzywki, nie pasowała do twarzy. Fryzjerzy z kiepską wizją zrobiliby taką samą. P. Beata kazała cierpliwie zapuszczać
A ta druga pani - rewelacja ! Potem chciałam iść do niej, ale poszła na macierzyński... Nie wiem jak jest teraz.

Ja jestem zadowolona z wizyty w Empire Pani B. zrobiła mi zwiewną fryzurke Ale ciekawa jestem jeszcze Pani A. ponieważ w salonie wisiało pełnooo DYPLOMÓW. Może ktoś u niej był??

Edytowane przez moli88
Czas edycji: 2008-05-16 o 07:32
moli88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:43   #1676
__Ania__
Raczkowanie

GG do __Ania__

A był ktoś może u fryzjera w Solvay Paku? Jakie wrażenia?
__Ania__ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:00   #1677
Sławka2
Wtajemniczenie

GG do Sławka2

A ja mam w planie zamówić fryzjera do domu
Mam 4,5 miesięcznego synka i nie mam go z kim ostawić a brać go ze sobą uważam za pomyłkę - mam nadzieję, że uda mi sie znaleźć kogoś kto przyjdzie i nie skasuje mnie na amen

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 21:59   #1678
Ania Gawlak
Przyczajenie

Drogie!
Przeczytałam prawie wszystkie 47 stron i juz mam dwie opcje (dwa rózne miejsca). Myślę o pani Agnieszce Skrobacz z Freestyle na i panu klaudiuszu z stylowni na Proszę poradźcie! Napiszę jakie mam oczekiwania i jakie są moje włosięta.
Zatem: cienkie włoski, naturalny kolor blond przechodzący w szatynowaty obecnie rudawy bo farba była mocno ruda ale bez amoniaku wiec szybko sie zmyła, chcę zeby były w kolorze bardzo anturalnym mi, zeby wrócić do swoich i w oóle straznie mi zależy na naturalności. A włoski chce ściać bardzo krótko Któz lepiej zetnie na krótko cienkie włoski tak zeby fryzura to nie był istny szał nowoczesnosci tylko coś ładnego, uroczego

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-17 o 22:17 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
Ania Gawlak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 12:35   #1679
marioo91
Przyczajenie

Hej

Sam chce wybrać się do fryzjera by zmienić fryzurkę....ale szczerze nie wiem do jakiego się udać by było ok....Prosze o poradę
marioo91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 21:33   #1680
winyl
Zakorzenienie

Bylam u tego samego fryzjera, co Tulipanna (str 45 ) .
Geniuuuusz! Zgodzę się, co do każdego słówka, które Tulipanna napisała (idąc na łatwiznę :P).
I muszę pana Tomka pochwalić, za to, że jako jedyny fryzjer, ba, jako jedyna osoba w całym moim życiu obciął mi grzywkę tak jak trzeba, nie jest ani za długa, ani za krótka, fajnie się układa i wszystko jest jak być powinno. Zdecydowanie lepiej niż się spodziewałam . Jego dużym plusem jest też to, że jest taki sympatyczny i dba o klienta. Cały czas pytał, czy wszystko jest ok, czy zgadzam się, żeby tu obciąć tak, tam inaczej itd. Niestety większość fryzjerów obcina włosy i dopiero jak już skończy, pyta jak się podoba, a to nie jest najlepsze rozwiązanie, dla kogoś tak wybrednego jak ja :P.
Podsumowując: baaardzo pana Tomka polecam i nigdy więcej nie wybiorę się do innego fryzjera .

XOXO
winyl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości