Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-07-22, 15:10   #1741
aaagatkaaa
Przyczajenie

Dot.: ROZPACZLIWIE POSZUKIWANA BARBARA PIECZARA (pracowała w Trendy na Karmelickiej w

A jakie są ceny w Avant Apres? Szukałam ale nie mogę nigdzie znaleźć ich stronki..
aaagatkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 20:34   #1742
usiak
Raczkowanie

Dot.: Studio fryzur w Krakowie!

Hej dziewczyny (i chłopaki)

Czy któraś/któryś z Was obcinana/y był/a kiedyś przez panią Agatę Kociołek? Ponoć pracuje w jednym z krakowskich Romanów - jestem ciekawa w którym. No i jeśli ktoś kiedyś był u niej - ciekawa jestem też wrażeń

Pozdrawiam

u.
usiak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 23:36   #1743
wiolka1115
Rozeznanie

a kogo mozecie mi polecic do zrobienia jak najbardziej naturalnego ladnego odcienia blondu?
wiolka1115 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 17:19   #1744
lilly1984
Raczkowanie

Dot.: Framesi - Kraków

Muszę sie wypowiedziec, po prostu muszę!
Stanowczo odradzam Anatola-nie wiem czy tam jeszcze pracuje-kompletnie zniszczył mi długie włosy, musiałam sie obciac na krótko-ostrzegam wszem i wobec.Partacz!Powinien stracic prawo do wykonywania zawodu
lilly1984 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:36   #1745
karolina011
Raczkowanie

Ja osobiście polecam Panią Maję bardzo dobra fryzjerka, całkowicie zmieniła moja fryzure na lepsze podobno ma liczne osiągniecia we fryzjerstwie..
karolina011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:35   #1746
soledad2004
Przyczajenie

Fryzjer- stylista Anatol, Framesi - nie! Podstawą "filozofii Framesi" (zgodnie z deklaracjami na stronie internetowej salonu) jest przeświadczenie, że fryzjer to jedyny i prawdziwy doradca w sprawach wyglądu! Wizyta u fryzjera-stylisty Anatola miała przekonać mnie, czy to ambitne wyzwanie znajdzie swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Niestety, okazało się, że to jedynie pobożne życzenia. Spóźnioniony ponad 20 minut fryzjer w rekordowym tempie przystąpił do równoczesnego strzyżenia trzech klientek [ w tym niestety i mnie]. Działał pospiesznie, od niechcenia, automatycznie, bez zaangażowania, przypominając pracownika linii produkcyjnej w systemie "na akord", a nie stylistę fryzur, od którego oczekiwałam chwili uwagi, indywidualnej porady w doborze fryzury czy pielęgnacji włosów. W efekcie moje uczesanie jest nijakie, schematyczne, "wyjęte" z katalogu Framesi poza który najwidoczniej wyobraźnia, talent, kreatywność i umiejętności stylisty Anatola nie wykraczają. Do tego dochodzi niezbyt sympatyczna atomsfera w salonie, będąca pewnie wynikiem jego wszechobecnego "gwiazdorstwa", auto -kreacji i pozy. Podczas gdy w rzeczywistości to jedynie przerost totalnego braku formy nad treścią.

Edytowane przez soledad2004
Czas edycji: 2008-08-02 o 22:08
soledad2004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 18:28   #1747
wiolka1115
Rozeznanie

up! nie chce podnosic tematu ale zalezy mi na czasie ;]
Stary 2008-07-27, 07:22   #1748
Rellen
Przyczajenie

Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Szok

Długo mnie nie było w Polsce i jak wróciłam chciałam iść do mojej ulubionej fryzjerki pani Agnieszki z Saloniku przy ul. **** . I co ?? I okazało się że już tam nie pracuje . Podobno zrezygnowała z fryzjerstwa a przecież była profesjonalistką
Może gdzieś znajdę do niej numer na komórkę chyba że Wy Wizażanki posiadacie do niej numerek to byłabym wdzięczna. Do innej fryzjerki nie chciałabym iść. Ona jedyna wiedziała jak zrobić mi fryzurkę taką jak chciałam Help

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-07-27 o 13:57 Powód: proszę zapoznać się z zasadami forum
Rellen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 21:28   #1749
weraaa900
Przyczajenie

GG do weraaa900
fryzjer klaudiusz krakow

Hej nie wicie czy teraz klaudiusz ten fryzjer z krakowa pracuje w stylownii??
jezeli tak to nie wiecie ile kosztuje obciecie wlosow???

prosze o pomoc
weraaa900 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 21:29   #1750
weraaa900
Przyczajenie

GG do weraaa900
Dot.: Krakow, Katowice, Bielsko

hej na ci polecam pania Agate na ***** z salonu dziedzic swietna stylistka choc jest troche drogo

Napisane przez Jolie2601
Proszę zapoznać się z zasadami forum- od 1.05.2008 nie można podawać na forum nazw ulic i numerów tel. salonów. Można to robić na PW.

Czas edycji: 2008-07-29 o 10:44
Stary 2008-07-29, 13:36   #1751
weraaa900
Przyczajenie

GG do weraaa900
Dot.: fryzjer - stylista Kraków

hey ktos ma jakis nr do tego salonu gdzie pracuje ten klaudiusz a wogole ile on bierze za obciecie wlosow??
Stary 2008-07-29, 14:01   #1752
divinee
Raczkowanie

Kraków - TANI fryzjer

Cześć!
Poszukuję fryzjera, który zafarbuje niedrogo odrosty, dokładniej blond pasemka, oraz podetnie włosy. Obecnie mam dość ograniczone finanse, a muszę coś zrobić z włosami. Może ktoś poratuje
divinee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 14:19   #1753
foczynska
Przyczajenie

Red face Dot.: Kraków - TANI fryzjer

hehe na olszy 1 jest tani fryzjer zawsze tam robilam włoski***** czynnedo 18 a w soboty do 14:P polecam tu masz numer *****

Czas edycji: 2008-07-31 o 19:49 Powód: proszę zapoznać się z zasadami forum
foczynska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 21:11   #1754
rafal1401
Przyczajenie

Kraków. Fryzjer dla faceta.

Chce zasięgnąć waszej opinii na temat jakiegoś dobrego i w miarę taniego fryzjera w Krakowie. Problem stanowi też to, że jestem z poza Krakowa, i po prostu nie mogę sobie pozwolić, żeby jeździć po całym mieście do fryzjera. Odwiedził ktoś z was salony Jean Louis David w Galerii Krakowskiej lub Hair Coif w Galerii Kazimierz lub CH Carrefour Czyżyny? Jeśli tak to proszę o opinie. Ile kosztuje cię itd.
rafal1401 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 16:17   #1755
muammamija
Raczkowanie

Dziewczyny jakiego dobrego styliste mozecie polecic, ale nie do obciecia,farbowania, jakiejs totalnej zmiany tylko do ulozenia fryzury? Ja juz mam swoja fryzjerke, ciecie dokladnie takie jakie zawsze chcialam, kolor tez. W Krakowie bede przejazdem, nie znam w ogole tutejszych fryzjerow,a potrzebuje sie jakos sktra uczesac na wieczor. Kogo mozecie polecic?

Aha, mam dlugie blond wlosy, troche za lopatki, nie chce jakiejs awangardowej fryzury a bardzo bardzo dziewczeca, cos w stylu pin up girl z lat 60
muammamija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 19:12   #1756
Kasia5
Raczkowanie

Dziewczyny poszukuję dobrego fryzjera do wycieniowania długich włosów. Ostatnio ścinała mnie fryzjerka, która po znajomości przychodzi do mnie do domu. jak zobaczyłam co mi zrobiła z włosami to mi się płakać chciało. Grzywka do połowy czoła i jakieś dziwne schody na włosach. Koszmar. Teraz szukam kogoś kto mógłby uratować mi fryzurę Proszę pomóżcie
Kasia5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 15:53   #1757
porterka
Raczkowanie

mam okropne pasemka w kolorze złotym, naturalne włosy braz, jak mam pozbyć się tch okropnych pasemek?((( Zaznaczam ze nie hcce farby na całe wlosy. I kto moze mi to profesjonalnie podratować? Please podajcie jakieś namiary

własciwie to nie pasemka ale balejaż, ((

Czas edycji: 2008-08-12 o 17:49 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
porterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 16:00   #1758
babsztylet
Raczkowanie

oh, oto watek dla mnie
od trzech lat szukam swojego fryzjera w krakowie. najwieksza wpadke zaliczylam w neo na grodzkiej (bardzo drogo, obciecie zle i niedopasowane do moich wlosow i urody, do tego zarozumiali i niesympatyczni wielcy panstwo stylisci). pierwswzy i ostatni raz! czsami odwiedzam trendy - mam niedaleko i sa ok, ale bez cudow. jak sie tam farbowalam ostatnio to prawie nie bylo widac roznic miedzy tym, co sobie zwykle robie w domu. osoatnie odkryvie to salon p. Dziedzic i Fryzjerka o imieniu Basia. na razie jest ok Zauwazylam, ze po jakms czasie kazdy fryzjer przestaje byc dla mnie, "pogarsza sie" i musze szukac nowego. tez tak macie?
babsztylet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 20:15   #1759
Cibeles
Przyczajenie

GG do Cibeles
Balejaz

Dziewczyny, macie moze jakies nowe wiesci w kwestii "krakowskiego mistrza balejazu"?

Ostatnie 2 razy robilam balejaz u p. Pauliny z PaulaXhair. Za 1 razem bylam naprawde zadowolona.
Niestety za drugim razem pasemka byly niedokadnie od glowy zrobione, przez co szybko bylo widac odrosty. Na przodzie glowy zbyt dlugo mialam trzymana farbe, przez co wlosy bardziej sie rozjasnily i wygladam jak czeski metal. Do tego na bokach wyszly mi pasma po 0,5 cm, nie ma szans zwiazac wlosow do gory Dobor kolorow niezly, ale nie zachwycajacy.

Jeszcze wczesniej bylam u p. Beaty Oles - kolory i grubosc pasemek super. Ale ten sam zarzut - niedokladnie od glowy i nieladnie zrobiony przod - wlosy wygladaly nieladnie pod opaska albo zwiazane do tylu.

Myslalam o p. Ewelinie ze Strefy Fryzur z Galerii. Czy ktos robil tam balejaz? Jakie sa ceny na dlugie wlosy?

Od 28/07/2007 Mężatka
Cibeles jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:23   #1760
veronicas15
Zakorzenienie

Hej
Polecicie mi jakiegoś fryzjera,który zrobiłby fajną fryzurkę dla nastolatki? Chciałabym zrobić sobie taką mniej więcej w stylu emo,ale nie wiem do kogo pójść, wolałabym żeby to była jakaś młoda osoba żeby wiedziała co i jak, no i oczywiście nie za drogo
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
veronicas15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:41   #1761
elffee
Zadomowienie

GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee

Cytat:
Napisane przez Marikaa :* Pokaż wiadomość
Dlatego stwierdziłam, że sprawdzę jeszcze p. Rafała z salonu Neo na *****. I tu sytuacja powtórzyła się. Ścięcie super natomiast kolor wyszedł żółty.. A zależało mi na jasnym blondzie, bardziej perłowym.. W poniedziałek byłam z nim umówiona na ścięcie i odesłał mnie z kwitkiem bo stwierdził, ze trzeba już poprawić kolor a on nie będzie ścinał osobno i farbował osobno bo nie będzie widział prawidłowej linii włosów i takie tam różne dziwne rzeczy.. Więc wyszłam zła bo nie dość, że w deszczu goniłam przez pół Krakowa to jeszcze żadnych korzyści z tego nie miałam.. I zastanawiam się teraz co zrobić..Chciałabym mieć jednego fryzjera od farbowania i ścięcia i już nie wiem na kogo się zdecydować..
polecam goraco rafala, nigdy mnie nie zawiodl i z kolorem i ze scieciem.

nie znam lepszego fryzjera. wlosy zawsze sie fajnie ukladaly nie mialam z nimi problemu juz nie mowiac ze siedzenie na fotelu rafala i sluchanie jego komplementow to czlowiek sie czuje prawie jakw niebie hihi
Stary 2008-08-13, 14:14   #1762
veronicas15
Zakorzenienie

A jakie są u niego ceny za strzyżenie?
Stary 2008-08-13, 14:26   #1763
elffee
Zadomowienie

GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
A jakie są u niego ceny za strzyżenie?
w sumie to dawno nie bylam ,ale cos kolo 90.

w sumie standard jak na krakow
Stary 2008-08-13, 17:51   #1764
wiolka1115
Rozeznanie

Niech mi ktos wysle na priv numer Beaty Oles i adres salonu;]
Stary 2008-08-14, 12:03   #1765
Frysia
Przyczajenie

Koki i upecia -krakow??

Kto moze polecic jakiegos fajnego fryzjera w krakowie, co wyczaruje jakas ladna i trwala (!!!) fryzurke na slub?? za niedlugo wybieram sie na wesele i chcialabym jakas fajna wymyslna fryzurke...tylko ze nie znam zadnych dobrych salonow....a boje sie isc tak na pierwszy traf byle gdzie... pomozcie
Frysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 19:18   #1766
wiolka1115
Rozeznanie

up!!!
Stary 2008-08-14, 21:52   #1767
scha
Raczkowanie

Hej dziewczeta
Od pazdziernika zaczynam studia w Krakowie wiec stwierdzilam, ze skoro mam zamiar zafarbowac wlosy (po raz pierwszy) to dlaczego nie zrobic tego w jakims krakowskim salonie? Wlosy mam grube, geste, falowane i ogolnie troche roboty z nimi jest ale mam serdecznie dosc swojego naturalngo koloru i chyba zafarbuje. (http://e2.pudelek.pl/p1827/9188b4ba0028e75448a37bd9 - ten kolor mi sie marzy). Kogo polecacie jezeli chodzi o farbowanie i dobre strzyzenie?
Wiem, ze pewnie czytajac watek dostalabym odpowiedz, ale ma on tyle stron, ze po prostu nie mam czasu na przegladanie calosci. Dlatego licze na szybka odpowiedz i dobre rady. Gdzie warto sie wybrac i znaja sie na rzeczy, a gdzie zrobia mi siano z wlosow?
Z gory dzieki
Stary 2008-08-15, 20:51   #1768
veronicas15
Zakorzenienie

Ja mogę ci polecić salon Klier w galerii. Kolor wyszedł mi naprawdę ładny
Stary 2008-08-16, 17:37   #1769
gandusia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez scha Pokaż wiadomość
Hej dziewczeta
Od pazdziernika zaczynam studia w Krakowie wiec stwierdzilam, ze skoro mam zamiar zafarbowac wlosy (po raz pierwszy) to dlaczego nie zrobic tego w jakims krakowskim salonie? Wlosy mam grube, geste, falowane i ogolnie troche roboty z nimi jest ale mam serdecznie dosc swojego naturalngo koloru i chyba zafarbuje. (http://e2.pudelek.pl/p1827/9188b4ba0028e75448a37bd9 - ten kolor mi sie marzy). Kogo polecacie jezeli chodzi o farbowanie i dobre strzyzenie?
Wiem, ze pewnie czytajac watek dostalabym odpowiedz, ale ma on tyle stron, ze po prostu nie mam czasu na przegladanie calosci. Dlatego licze na szybka odpowiedz i dobre rady. Gdzie warto sie wybrac i znaja sie na rzeczy, a gdzie zrobia mi siano z wlosow?
Z gory dzieki
podpinam sie o dobrego fryzjera, który dobrze zafarbuje moje kłaczki, teraz są w beznadziejnym kolorze, daaaleko odbiegają od mojego wymarzonego kolorku, ale też nie chcę zapłacic majątku.
pomózcie!!!!

„lepiej byc blisko z kims niz blisko kogos”

gandusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:49   #1770
gaia
Zadomowienie

KRAKÓW- A.JAŚKO I ROMAN- jakie ceny?

jakie są ceny w salonie Agnieszki Jaśko na rogu xxxxxxx i xxxxxxxx oraz u Romana naxxxxxx?

naczytałam się pozytywnych opinii i może się wybiorę.

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-18 o 18:13 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum.
gaia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości