Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-20, 22:07   #2161
kabeer
Przyczajenie

GG do kabeer
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Po dwóch miesiacach czekania trafiłam do polecanego Tomka Maruta. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim pokręconym Nigdy wcześniej nie miałam takich ładnych loczków, tylko lekkie fale - a i to do pierwszego rozczesania. Po ostatnimmyciu kuzynka pytała, czy robiłam trwałą...Poza tym miałam zawsze problem z włosami rozpuszczonymi bo były zbyt ciężkie i miałam albo szope albo przyklapnięte. Teraz jest super. Dowiedziałam się też troche o sposobie pielęgnacji i układania takich włosów. Z ciekawostek powiem, że miałam włosy obcinane gorącymi nożyczkami, co podobno zapobiega rozdwajaniu. Ciekawe. Podobał mi sie też wystrój lokalu - chociaż to sprawa drugorzędna. Przezornie zapisałam się już na kolejne podcięcie - na lipiec...
kabeer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 13:52   #2162
konfiturymalinowe
Przyczajenie

GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe

Niestety, okres oczekiwania na wizytę jest masakryczny:mur :- na początku kwietnia, kiedy chciałam sie tam umówić, usłyszałam, że pierwszy wolny termin to... koniec czerwca... i zostałam wierna pani Basi

konfiturymalinowe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 16:38   #2163
aPerfectDrug
Raczkowanie

GG do aPerfectDrug

Cytat:
Napisane przez agawa112 Pokaż wiadomość
Witam!
Mam spory dylemat i bardzo prosze o pomoc! Zastanawiam sie do ktorego fryzjera sie udac. Czy do tanszego i polecanego salonu EFFECT czy do znanej lecz jak zauwazylam na forum kontrowersyjnej stylistki MALGORZATY BABICZ. POMOZCIE NOWEJ FORUMOWICZCE! DZIEKI!
Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana Piotra w tym salonie. Chodzę do niego od trzech lat na strzyżenie i koloryzację. Powiem szczerze, że jest to pierwszy fryzjer, który słucha i na prawdę umie doradzić. Co więcej, chyba jedyny, który umie powiedzieć "nie" .

Przez ten czas stan moich długich, rozjaśnianych włosów znacznie się poprawił, gdyż używa się tam na prawdę dobrych farb. No i balejaż "na blond" nie jest robiony rozjaśniaczem, jak w większości salonów, które wcześniej odwiedzałam.

Jedyny minus - ceny. Ale po pierwszej wizycie na Borsuczej wiedziałam, że było warto.
aPerfectDrug jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 08:31   #2164
madzi@
Przyczajenie

Cytat:
Witam!
Mam spory dylemat i bardzo prosze o pomoc! Zastanawiam sie do ktorego fryzjera sie udac. Czy do tanszego i polecanego salonu EFFECT czy do znanej lecz jak zauwazylam na forum kontrowersyjnej stylistki MALGORZATY BABICZ. POMOZCIE NOWEJ FORUMOWICZCE! DZIEKI!

Ja mogę polecić studio EFFECT. Co prawda dawno tam nie byłam, ale zawsze byłam zadowolona. Moje koleżanki również
Bardzo fajna atmosfera, a jak jest ciepło to na tarasie też można posiedzieć i kawy się napić.
madzi@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:18   #2165
mysz z krk
Przyczajenie

Cytat:
Witam!

Włąsnie ja też mam ten "problem" .
Czy udać się do M.Babicz czy też do Kiss paris.
mysz z krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 09:04   #2166
mysz z krk
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez cornellia33 Pokaż wiadomość
.Oczywiście ja nie zmiennie gorąco polecam wysokiej rangi fachowca panią Basie,która pracuje w kiss
Więc umówiłam się do Pani Basi z Kiss Paris na 30.04

Zobaczymy jak będzie
mysz z krk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:46   #2167
JustynaZ
Raczkowanie

Wink Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cześć dziewczyny! Planuje jutro pójść do salonu Jean Louis David, mam do wyboru ten na Brackiej, Szewskiej i w Galerii Krakowskiej. Który z nich mogłybyście polecić? Orientujecie się ile kosztuje tam zafarbowanie i obcięcie włosów sięgających do ramion (ze zniżką studencką)?

Pozdrawiam ciepło
JustynaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:38   #2168
hhera
Raczkowanie

Dot.: Loreal Kraków

w Atelier Fryzjereskie Vici na Zakopiance , wiem ,ze pracuja na Lorealu
hhera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 15:06   #2169
aaalina
Raczkowanie

Atelier Fryzjerskie Vici Kraków

Witam,
Po wielu poszukiwaniach dobrego fryzjera w krakowie, w końcu dotarłam do Solvay Parku.
Koleżanka mi poleciła ten salon , trochę się bałam bo ceny nie należą do namniejszych ,ale tez nie są jakoś specjalnie wygurowane.

Spodobało mi się bardzo bo po pierwsze fajna atomosfera no i pracują na Lorealu.

Byłam u p. Basi bardzo sympatyczna kobieta, komunikatywna, tłumaczy krok po kroku co robi na głowie , jakie kosmetyki trzeba kupić, zeby dbać o te włosy i widać , że wie co robi.
Pierwszy raz zrobiono mi tak fajny masaż skóry głowy.

Nie bede opisywać dokladnie co mi robiła i w ogole , ale powiem tak : efekt koncowy był rewelacyjny ., wyszłam bardzo zadowolona i napewno jeszcze tam wróce

Wiem , że czasem warto trroche dłużej poodkładać i zapłacić więcej ,ale przynajmniej człowiek wie za co płaci .
aaalina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 14:57   #2170
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

Cytat:
Napisane przez JustynaZ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Planuje jutro pójść do salonu Jean Louis David, mam do wyboru ten na Brackiej, Szewskiej i w Galerii Krakowskiej. Który z nich mogłybyście polecić? Orientujecie się ile kosztuje tam zafarbowanie i obcięcie włosów sięgających do ramion (ze zniżką studencką)?

Pozdrawiam ciepło
I jak tam JustynaZ, byłaś może w którymś JLD? Jeśli tak to powiedz w którym i jak było Bo też się wybieram, po mojej nieudanej wizycie w Kiss Paris:/ Ostatnio zawsze chodziłam do galerii jest tam taki pan:P Moja koleżanka zresztą też tam chodzi i upatrzyła sobie jakiegoś drugiego pana.. bo była zadowolona ze ścięcia.. ale może podpowiesz mi kogoś innego Nie wiem jak z farbowaniem ale ja za ścięcie ze zniszką płaciłam ostatnio chyba koło 57zł. Pozdrawiam

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 21:44   #2171
Riana
Wtajemniczenie

GG do Riana

Witam,mam pytanie czy ktoras z was wizazanek zna dobra fryzjerke ktora wkonuje uslugi u klijenta w domku.Mianowicie chodzi mi o to iz w dniu 15,08,09 wszystkie zaklady do ktorych dzwonilam sa zamkniete i niemam FRYZJERKI KTORAMOGLAB MNIE UCZESAC NA MOJ SLUB.BARDZO PROSZE O POMOC
Riana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 15:08   #2172
ksjoyful
Przyczajenie

czesc dziewczyny czy ktoras z was byla w Trinity na Kobierzyńskiej? Miejsce jest nowe, zapisalam sie tam na jutro i kompletnie nie wiem czego sie spodziewac! moze ktos wie kto tam pracuje...
ksjoyful jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 15:45   #2173
zwierciadlo
Przyczajenie

Hej dziewczyny. A byłyście na łąkowej u fryzjera? Klinika młodości to się nazywa. http://www.klinikamlodosci.pl/

Bo mam blisko i się zastnaawiam czy tam nie iść. macie jakies opinie?
zwierciadlo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 18:25   #2174
aaalina
Raczkowanie

hej , nie zauwazylam wczesniej tego watku i zalozylam wczesniej wlasny , moze komus sie przyda

ja w kazdym badz razie polecam .
troche daleko od centrum ,no ale

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331705
Stary 2009-05-05, 18:43   #2175
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez aaalina Pokaż wiadomość
hej , nie zauwazylam wczesniej tego watku i zalozylam wczesniej wlasny , moze komus sie przyda

ja w kazdym badz razie polecam .
troche daleko od centrum ,no ale

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=331705
A możesz coś więcej napisać, ile zapłaciłaś, co miałaś robione? Może masz jakieś fotki??
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 19:19   #2176
aaalina
Raczkowanie

zdjec nie posiadam niestety.

Robiłam kolor , plus strzyzenie wraz z modelowaniem i zapłacilam coś koło 200 zł , moje włosy to są gdzieś długości średniej . Nie uwazam ,zeby to bylo jakoś dużo na krakowskie ceny , a wyszłam zadowolona
Stary 2009-05-06, 01:39   #2177
hhera
Raczkowanie

hej , tez miałam przyjemność być w salonie VICI juz tu wspominanym .
Z tym ,że ja byłam u p. Pawła. Chodziłam wczesniej do niego ,ale jak pracował w Galerii Kazimierzowskiej do Hair Coif, ale teraz otworzył swój własy salon. To co ten człowiek wyprawia z włosami przechodzi ludzie wyobrażenia , autentycznie. Ma w sobie " to coś " i zawsze jestem zadowolona z jego wypocin. No ,ale kazdy ma swoje wymagania i to trzeba się na własnej skorze przekonac co kto potrafi.
hhera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:13   #2178
ksjoyful
Przyczajenie

Byłam dziś w salonie Trinity na kobierzyńskiej i z ręką na sercu mogę polecić to miejsce. Miałam cięcie długich włosów i przy twarzy cieniowane,wyszło bardzo dobrze. Poza tym podejście do klienta bardzo profesjonalne ale nie krępujące jak w co niektórych salonach. Aha strzygła mnie bardzo sympatyczna p.Karolina. Cena na razie jest 41 ale jak sie skonczy promocja to cos ok 70 zl bedzie.
ksjoyful jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:41   #2179
fliegen
Raczkowanie

Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Ja byłam na szkoleniu fryzjerskim i miałam to szczęście, że wyszłam baardzo zadowolona. Nie rozumiałam o czym pan Maciej mówi do fryzjerek.. (jakieś linie horyzontalne hehe), ale mnie przede wszystkim interesował efekt - powalający (odważny lecz nieprzesadzony, modne cięcie ale nie ekstremalnie rzucające się w oczy).
Nie wiem jak to jest u niego w salonie.. Bo szkolenie odbywało się w województwie Lubuskim.
Szkoda, że nie wiem jak się wkręcić na takie szkolenie jeszcze raz ;>
fliegen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:16   #2180
Nova
Raczkowanie

Dot.: Maciej Maniewski - Kraków

Cytat:
Napisane przez kochamtulipany Pokaż wiadomość
Maniewski? totalna porażka... zdecydowanie nie polecam... kilkadziesiąt km drogi w jedną stronę z nadzieją na nową fryzurę... moje długie włosy zupełnie mi się znudziły... liczyłam na fachowe podejście dobór koloru i jakiejś ciekawej fryzury pasującej mi...

A efekt?

Podejście do klienta - beznadzieja, gość nie miał czasu - zajety bieganiem tam i z powrotem mimo że tłumów w salonie nie było... powiedziałabym że wręcz pusto, z nudów nabijał km

Wybór koloru - 2 sek.
Farbowanie - fryzjerka chyba bardziej ucząca się
Rozmowa dot fryzury - 5sek
Strzyżenie - nie przesadzając 5 min

Efekt końcowy- ta sama fryzura jedynie krótsza o 4cm, to było raczej zwykłe podcięcie końcówek

Koszt? nie mówiąc o drodze do Pana "Stylisty" 230zł !!! za zwykłe podcięcie końcówek i 1 kolor...

Zdecydowanie lepiej robiła to zwykła fryzjerka z małej miejscowości...

Dla mnie żaden stylista a zwykły "fryzjerzyna"
Czy ten salon mieści się na Rakowickiej (tak z opisu wynika)?
Hmmm...
Byłam tam dwa lata temu,ale widzę,że podejście się nie zmieniło...
Spóźnianie się,zapisywanie do konkretnej osoby (np. do Pana Andrzeja) podczas gdy 90% rzeczy z włosami robi całkiem inna osoba (praktykantka?) -miałam taką sytuacją dwa razy,mimo,że za drugim razem uczulałam przy zapisywaniu ,że zależy mi,że był to Pan Andrzej,a nie ktoś inny.
I chyba jedyny salon (to akurat najmniej istotne ),gdzie przez całą trzygodzinną wizytę nikt nawet nie zaproponuje czegoś do picia (tak przynajmniej było dwa lata temu).
Efekt nie powalający ani też nie najgorszy-nie powiem.
Po tym jak (po kolejnej wizycie,byłam tam kilka razy) fryzjerka wypuściła mnie (mam długie włosy,więc nie widziałam) z ręcznikiem papierowym na bluzce do domu (po drodze jeszcze robiłam zakupy w sklepie i dopiero tam zauważyłam,że coś jest nie tak ) więcej już nie poszłam.
W wątku "Dobry fryzjer w Krakowie" jedna dziewczyna miała identyczne odczucia odnośnie "olewającej" obsługi jak ja mimo,że była tam stosunkowo niedawno.
Plusem na pewno jest bardzo ładne,ciekawe,nowoczesne wnętrze i nie wiem jak teraz,ale dwa lata temu było na czym oko zawiesić
Nova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 20:33   #2181
Nova
Raczkowanie

Czy ktoś już korzystał z nowo otwartego (chyba jeszcze nie ma dwóch miesięcy) salonu fryzjerskiego BS (Bogumiła Stępień) na ulicy Wrocławskiej 47 (ta część Wrocławskiej bliżej Urzędu Marszałkowskiego)?
Jakie opinie?
Nova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 11:16   #2182
totuja
Przyczajenie

Witajcie!
To mój pierwszy post, ale przeczytałam strony z paru lat.
Na jednej z wcześniejszych stron ktoś polecał p Jolę z ul. Lubicz. Myślę, że to fryzjerka, z której strzyżenia byłam bardzo zadowolona kilka lat temu. Teraz chciałam do niej wrócić i już w V.I.P. nie pracuje... Wie ktoś może, jak znaleźć tę panią? Stary numer komórkowy nie działa - zgłasza się poczta głosowa i nic z tego nie wynika, SMSy nie dochodzą. Proszę o pomoc.
Druga część pytania dotyczy Dywizjonu 303 - dużo pochlebnych opinii, blisko mnie, ale nie wiem, do kogo się umawiać, bo w jednym poście informacja, że tam strzygą trzy dziewczyny, w innym, że jedna. Poradźcie, proszę.
Czekam niecierpliwie, bo szukam dobrego fryzjera, który doradzi mi zupełnie nową fryzurę i dokładnie ostrzyże, a włosy mam niełatwe.
totuja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 23:57   #2183
ulablaut
Przyczajenie

WITAJ RIANA!
Nie wiem o jaką fryzurę Ci chodzi ale jeśli o kok to możesz zapytac panią Danusię z Pasażu Bielaka. Jest fantastyczna. I ślubne fryzury to jej pasja i czesze je nawet wtedy kiedy ma wolne - przynajmniej ze mną tak było. Opisywałam tu kiedys całą historię jak ją znalazłam i co mi wyczarowała. Ale nie wiem czy przyjedzie do domu. To już starsza Pani. W każdym razie napisz co Ci się udało. Jeśli będziesz potrzebowac to dam Ci namiar na inną fryzjerkę (ta już młoda ) która też mnie kiedys dobrze uczesała na sylwestra i moze ona przyjedzie.
ulablaut jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 18:27   #2184
sinsu
Przyczajenie

Witam
Przeczytałam jakiś czas temu cały wątek. Zresztą śledze go regularnie, ale mam kilka pytań, bo gdzieś mi to umknęło:

1. Tomek Marut - gdzie pracuje, jaki to salon, jakie ma ceny?
2. Kogo polecacie z salonu Trendy na Starowiślnej?
3. Czy polecacie pana Pawła z salony VICI w Solvay Parku?

Bardzo serdecznie prosze o odpowiedzi.
Od prawie 5 lat szukam swojego fryzjera i jakoś nie moge znaleść. Najpierw byłam u Agnieszki Jaśko - zbyt chaotyczna jak dla mnie, wiec jak sie przeniosła to jej nawet nie szukałam. Później była osławiona tutaj pani Basia - uważam że jest świeta, ale dla mnie za droga. Ostatnio byłam tez w Daviness u pani Magdy - wyszło dobrze, ale nie rewelacyjnie. Szukam nadal. Chetnie tym razem pójde do jakiegoś Pana
Bardzo prosze o pomoc
sinsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 00:28   #2185
PlumSykes
Przyczajenie

Przeczytałam wątek od strony 59.
Też chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami z krakowskimi fryzjerami.
Mam baaardzo dużo włosów, grube, falują się, ale zawsze prostuję je prostownicą.

Tomek Karcz - byłam u niego duuuużo razy, robił mi fryzurę na studniówkę (przepiękny asymetryczny kok, który wykonał jedną ręką. no coś niesamowitego), ujarzmił moje trudne włosy. Naprawdę wspaniały fachowiec, zawsze wpadnie na jakąś "wizję" a do tego przesympatyczna z niego osoba. Obcina w swoim mieszkaniu, zawsze puści jakąś płytę na życzenie, albo koncert Madonny na DVD ;-))

Maniewski - byłam u Krystiana, chciałam zrobić zmianę wizerunku z okazji pierwszego roku studiów i pierwszy raz w życiu zafarbować (przyciemnić) włosy.
No cóż, wyszła tragedia. Po pierwsze 80% czasu zajmowała się mną praktykantka, po drugie w ogóle nie było widać że mam zafarbowane włosy, nikt kompletnie nie zauważał żadnej różnicy, a po trzecie w sekundę została mi obcięta asymetryczna grzywka do połowy czoła. Wyglądałam jak kretyn i skończyło się na chodzeniu w opasce przez 3 miesiące. Co prawda z jakąś tam zniżką studencką zapłaciłam tylko 175zł, ale wyszłam niezadowolona.

Apres Avant - byłam tam pod koniec lutego u Pani Basi Pieczary. Przemiła osoba, salon naprawdę urządzony z gustem, ceny niewysokie. Świetna, "nienadęta" atmosfera jak w Maniewskim. Pani Basia ma dobre pomysły i w mojej nowej fryzurze czułam sie naprawdę dobrze. Obok mnie siedziała dzieczyna, którą ścinał Tomek Marut i wyszła z fryzurą jak modelka, no przepięknie. Jutro tam dzwonie i umawiam się na cięcie i farbę, mam nadzieję, że będą mieli termin za 2 tygodnie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kok studniowka 1.jpg (24,3 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kok studniowka 2.jpg (15,5 KB, 122 załadowań)
PlumSykes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 00:35   #2186
mme
Raczkowanie

Jestem po drugiej wizycie w AK.KK na Garbarskiej. Tym razem,oprócz strzyżenia, robiłam koloryzację +refleksy. Wszystko bez zastrzeżeń. przede wszystkim udało się wyprowadzić mieszankę barw na moich włosach do jednolitego koloru i to dokładnie takiego jak oczekiwałam. Kiedyś już pisałam, że po moich dotychczasowych eksperymentach z różnymi farbami, obawiałam się, że będzie konieczna dekoloryzacja albo przynajmniej demakijaż. Udało się jednak tego uniknąć a więc korzyść dla moich włosów i zapewne kieszeni. Fryzura tak jak poprzednio: perfekcyjne strzyżenie dzięki czemu włosy układają się po unyciu nawet bez modelowania. Jestem naprawdę zadowolona i nie żałuję wydanej kasy (za wszystko 245 zł) chociaż niestety na regularne wydatki w tej wysokości nie mogę sobie pozwolić. Ale byłam przygotowana na taką kwotę bo przecież cennik usług jest na stronie AK.KK i nie było tu żadnych "niespodzianek".
mme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:03   #2187
sinsu
Przyczajenie

A ja właśnie sie zapisałam na 30 maja do Atelier Vici do p.Pawła. Troche sie boje, bo ostatnio cały czas zapuszczałam włosy, ale jednak chce ściąć. Czy ktos moze mi cos wiecej o nim powiedziec? Byłabym bardzo wdzieczna
sinsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 16:22   #2188
Ann2bell1
Przyczajenie

a u Pani Basi w Kiss Paris, jakie sa ceny, pytam bo ich stronka nie chce mi sie zaladowac ;/ a szkoda;/ bo wlasnie sie zastanawiam pomiedzy pania Basia a AK.KK i nie wiem co wybrac
Ann2bell1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 22:26   #2189
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A ja bardzo proszę o informację nt cen u Tomka Maruta. Będę bardzo wdzięczna!
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 09:14   #2190
Robiek
Przyczajenie

u Tomka Maruta za strzyżenie ( z myciem i modelowaniem) zapłaciłam 68zł. nie wiem jak reszta
Robiek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości