Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-25, 13:48   #2221
MALENSTWO84
Raczkowanie

Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

ja z czystym sumieniem mogę polecić salon Trendy na Pilotów (z tego, co wiem, jest już otwarty na Kobierzyńskej, w okolicach Tesco). Polecam w szczególności Panią Anię, której jestem wierna już od 3 lat. Moja przygoda z tym salonem i tą fryzjerką zaczęła się jakieś 4 lata temu, kiedy po rozjaśnianiu przez koleżankę na głowie miałam kolor (doslownie) jajeczno-żółty z pomarańczowo- rudymi plamami po rozmytych pasemkach czarnych. Pani Ania uratowala mi włosy, mało tego- zrobiła śliczną fryzurkę, której byłam wierna przez 3 lata, póki nie zaczęłam zapuszczać włosków.
Ostatnio robiłam sobie dekoloryzację i farbowanie właśnie w Trendy i też jestem zachwycona- nie zniszczyły mi się bardzo włosy (Pani Ania dała najsłabszą wodę, 2%, bo bez problemu rozpoznaje kondycję włosków).
Jeśli mowa o fryzjerach- zdecydowanie Pani Ania, drobna blondynka. Cudowny fryzjer.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

hm... no to faktycznie klapa lekko mówiąc. teraz chyba zostaje Ci tylko regeneracja włosów (kosmetyki Joico)- słyszałam wieeeele bardzo dobrych opinii na ten temat. Spróbuj. Nie chcę Cię załamywać, ale już chyba nic gorszego Cię nie może spotkać. Ja też jakiś czas temu robiłam trwałą i też koszmarnie zrobioly mi się włoski. Po każdym myciu maska na kilka godzin, za każdym razem odżywa w psikaczu i wogóle chyba wszystko, czym można bylo pokryć włosy, żeby je wzmocnić, robiłam. Postaw teraz na regenerację.
MALENSTWO84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 15:08   #2222
sylwiusia89
Raczkowanie

Dziewczyny własnie wróciłam z salonu Kiss Paris i jak najbardziej podpisuje sie pod zachwytami nad p.Basią Po pierwsze jest niesamowiecie miła no a po drugie wie co robi..... Można jej dokładnie powiedzieć co chcesz mieć na głowie, czego oczekujesz itd Dokładnie ściana, także pełen fach Polecam
sylwiusia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:02   #2223
aaalina
Raczkowanie

Właśnie byłam na stronie Atelier Vici i znalazłam tam informację o promocji: Kolor+strzyżenie w zależności od długości włosów 120, 155 i 180 !
To ok 50-60zł taniej niż normalnie płacę!!!!!!
Trochę to ukryli więc dobrze poszperajcie po stronie - zakładka pras. Może komuś się przyda
aaalina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:41   #2224
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Robiek Pokaż wiadomość
ech...to może rzeczywiście idź to tej P.Basi, a Tomka sobie odpuścisz (albo pójdziesz do niego na urodziny ). bo jeżeli imieniny masz 15czerwca ,a jeszcze chciałaś na ślub przed 4lipca, to termin 30lipca mija się z celem...wiesz, warto czekać jeżeli się ma czas a kobieta jak widac ma mnóstwo pozytywnych opinii, to może warto spróbować??
Zapisałam się do p. Basi na 12 czerwca. Pani w recepcji jak dzwoniłam spytała czy może nie chcę dziś, ale najzwyczajniej w świecie stchórzyłam (jednak muszę się psychicznie przygotować przed taką wizytą, zawsze się strasznie stresuję).
Jak mi się nie spodoba (odpukać) na wszelki wypadek nie odwołuję terminu do Tomka.

Cytat:
Napisane przez aaalina Pokaż wiadomość
Właśnie byłam na stronie Atelier Vici i znalazłam tam informację o promocji: Kolor+strzyżenie w zależności od długości włosów 120, 155 i 180 !
To ok 50-60zł taniej niż normalnie płacę!!!!!!
Trochę to ukryli więc dobrze poszperajcie po stronie - zakładka pras. Może komuś się przyda
Jak podasz linka to na pewno się przyda

DZIEWCZYNY, PONAWIAM PROŚBĘ O FOTKI FRYZUR OD PANI BASI !!!

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-06-05 o 07:58
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:48   #2225
Robiek
Przyczajenie

hehe, cwaniara no, ale to przynajmniej jakiś normalny termin!! może też się kiedyś skuszę... także dołączam się do prośby o fotki
Robiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 00:43   #2226
aaalina
Raczkowanie

ojjjj faktycznie , zapomniałam dać linka
to już wklejam.
http://www.af-vici.pl/page.php?p=6&n=all&id=12 , nie wiem czy każemy wejdzie, ale jakby co to wystarczy wejsc na www.af-vici.pl i tam jest zakładka "prasa" i tam powinien być ten kupon znizkowy, zreszta na stronie wszytsko jest napisane
aaalina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:40   #2227
anulaa21
BAN stały

noi ja podpisuje sie pod Fan Clubem KISS PARIS bylam u pani EWY na kolorku i zrobila to co inni uwazali za NIEWYKONALNE nie obeszlo sie bez sciagniecia kolorku ale JAKIE EFEKTY. Kolor jest nasycony piekna ceglana miedzia o jakiej marzylam a wlosy wogole nie zniszczone nadal blyszcza i sa jedwabne w dotyku a strzyzenie wykonczylo caly efekt:j upi: Dziewczyny nie ma nad czym sie zastanawiac z wyborem KISS PARIS to trafienie w dziesiatke!

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

zapomnialam wam dziewczyny dodac piszac ze usluga zostala wykonana efektem dla innych nie osiagalnym .Juz tlumacze dwa tygodnie temu zrobilam trwala ktora mi spalila wlosy i slowo sciagniecie koloru doprowadzalo mnie do dreszczy ale zaufalam i dziekuje bo efekt jest supernie wiem dokladnie na jakich produktach wykonali usluge ale napewno wiem ze wlosy są w nie porownującym stanie . dziekuje kiss priss i pani ewie.
anulaa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 18:03   #2228
caameroon
Rozeznanie

GG do caameroon

A ja wczoraj byłam na cięciu włosków w GK w JLD u pana Tomka.. zresztą nie pierwszy raz, to jest taki mój pewniak.. Zawsze do niego wracam po nieudanych wizytach u innych fryzjerów bo podoba mi się jego styl ścinania i już Fryzurka nie była zbyt wymagająca ale wyszło fajnie Ale to czego on mi naopowiadał podczas całej wizyty o włosach to szok.. Ma gościu wiedze nie powiem.. Generalnie wizyta udana i dodatkowo niedrogo 60,80 zł ze zniżką.. ah jak dobrze być studentką

Ale mam do Was Dziewczynki jeszcze pytanie troszke z innej beczki.. może wie któraś z Was jaka firma jest lepsza: Kerastase (na którym pracują w JLD) czy Joico (na którym pracują w kiss paris) Planuje zainwestować w regeneracje moich włosków tylko nie wiem co wybrać Byłabym wdzięczna za podpowiedź

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 08:27   #2229
Justyna33333
Zakorzenienie

GG do Justyna33333

Chyba Kerastase...
Stary 2009-05-29, 11:39   #2230
nietalala
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kamikami Pokaż wiadomość
czy ktos wie gdzie pracuje teraz Emil od maniewskiego?? blagam pomozcie
trzeba sie z nim prywatnie kontaktowac mimo wszystko baaardzo polecam
nietalala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 14:38   #2231
aga24zuzia
Rozeznanie

Dot.: Framesi - Kraków

ja sie wybieram do tego salonu za ok miesiac na balejage...dzwonilam tam przed chwila i pani powiedziala mi ze oni rozjasniaja wlosy na wodzie 3,5 i 4,5 %
dziewczynki byla ktoras na baleyage?
jakie wrazenia
pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiissssssssss sss o odp
dodam ze zalezy mi na jak mniejszym zniszczeniu wlosow przez rozjasnianie....
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-05-29 o 14:39
aga24zuzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 15:21   #2232
lalaith
Zakorzenienie

Dziewczyny a ta pani Basia to coś doradzi jak się przyjdzie bez żadnego pomysłu??

A jeśli chodzi o farbowanie to jeśli się jeszcze strzygę to za włosy długie bym zapłaciła 155zł za farbowanie + za strzyżenie 95zł czy jest jakaś zniżka jeśli robię to i to? Bo to straszna suma.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-05-29 o 17:50
Stary 2009-05-29, 18:42   #2233
tamtaramtam
Przyczajenie

witam witamwedług mnie the best Trendy na Piastowskiej i Dobrego Pasterza, byłam tam już kilka razy i zawsze jestem zadowolona, nigdy nie zepsuli mi fryzury i zawsze wychodzi tak jak chce jak to się dzieje? chyba po prostu panie fryzjerki mają mega talent. polecaaaam)
tamtaramtam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 18:22   #2234
ofczak
Raczkowanie

Oj muszę się nie zgodzić. Byłam w trendach na Dobrego Pasterze i zrobili ze mną coś strasznego. W ogóle nie wiedzą co robić z kręconymi włosami. Odradzam bardzo.
ofczak jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:44   #2235
abi2009
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
W dalszym ciągu szukam dobrego fryzjera z okolic Nowego Kleparza/Wrocławskiej/Prądnickiej i najbliższe okolice.
jeśli szukasz dobrego fryzjera to polecam TRENDY na ul.Kijowskiej , panią Monikę blondynkę bo są dwie jest bardzo dobra ,umie doradzić no i oaza cierpliwiści zna panią Basie z Kiss Paris chodziły razem do szkoły. Polecam

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

nie wiem ile bez strzyżenia bo ja zapłaciłam za komplet 173zł mam średnie włosy

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Myślę, że mogę się dołączyć do tej opinii, bo to chyba salon Trendy przeniesiony z mojego osiedla. A jeżeli tak to byłam tam wiele razy. Wprawdzie nie zawsze byłam zachwycona ale to dlatego, że często się tam zmieniały fryzjerki i niestety zdarzało się, że kiedy wybierałam kogoś nowego to już nie było to co poprzednio. Ale mimo wszystko zawsze fryzura była co najmniej poprawna. Poza tym w tym salonie na moim osiedlu ceny usług były przystępne (strzyżenie ok. 40 zł). Ciekawa jestem czy tak samo jest na Kościuszki? Możliwe, że kiedyś tam zajrzę- brakuje mi jeszcze jednej wizyty do bonusa (w Trendy są karty stałego klienta i po chyba 10 wizytach można zrobić gratisowy zabieg pielegnacyjny). Gdyby nie ta przeprowadzka to na pewno nie szukałabym innego fryzjera ale na Kościuszki nie bardzo mi po drodze.
masz racje ale oprócz tego na Kościuszki jest jeszcze TRENDY na Kijowskiej i to jest to samo.Ja chodzę długo do pani Moniki jestem jej wierna od lat (oa przyjmuje tu i tu )i teraz ma naprawdę świetną ekipę.Polecam Ci
abi2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 14:24   #2236
reew
Przyczajenie

Dziewczyny jestem umówiona w salonie Kiss Paris.. ale nie dostałam się do Pani BAsi.. bo za długo muszę na nią czekać.. Zapisałam się do Pani Ewy.. była któraś z was.. może u niej.. Proszę o pomoc.. chcę sobie pierwszy raz w życiu zrobić grzywkę i nie chce żeby ktoś to spieprzył.. Proszę o jakąś odpowiedz
reew jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 07:39   #2237
Emilia8080
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez reew Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem umówiona w salonie Kiss Paris.. ale nie dostałam się do Pani BAsi.. bo za długo muszę na nią czekać.. Zapisałam się do Pani Ewy.. była któraś z was.. może u niej.. Proszę o pomoc.. chcę sobie pierwszy raz w życiu zrobić grzywkę i nie chce żeby ktoś to spieprzył.. Proszę o jakąś odpowiedz
na forum było juz pare wypowiedzi na temat pani Ewy i była zawsze zachwalana. a ile trzeba czekać na termin u pani Basi.? sama bym się wybrała, ale nastraszyłaś mnie i teraz nie wiem, czy to się w ogóle uda. :| buzi, buź. ;**
Emilia8080 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 08:00   #2238
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Emilia8080 Pokaż wiadomość
na forum było juz pare wypowiedzi na temat pani Ewy i była zawsze zachwalana. a ile trzeba czekać na termin u pani Basi.? sama bym się wybrała, ale nastraszyłaś mnie i teraz nie wiem, czy to się w ogóle uda. :| buzi, buź. ;**
ok 2 tygodni, ale czasem mają jakiś wcześniejszy termin jak się zwolni, mnie jak dzwoniłam pytano czy nie chcę przyjść dzisiaj
Stary 2009-06-05, 16:42   #2239
totuja
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez totuja Pokaż wiadomość
Witajcie!
To mój pierwszy post, ale przeczytałam strony z paru lat.
Na jednej z wcześniejszych stron ktoś polecał p Jolę z ul. Lubicz. Myślę, że to fryzjerka, z której strzyżenia byłam bardzo zadowolona kilka lat temu. Teraz chciałam do niej wrócić i już w V.I.P. nie pracuje... Wie ktoś może, jak znaleźć tę panią? Stary numer komórkowy nie działa - zgłasza się poczta głosowa i nic z tego nie wynika, SMSy nie dochodzą. Proszę o pomoc.
Druga część pytania dotyczy Dywizjonu 303 - dużo pochlebnych opinii, blisko mnie, ale nie wiem, do kogo się umawiać, bo w jednym poście informacja, że tam strzygą trzy dziewczyny, w innym, że jedna. Poradźcie, proszę.
Czekam niecierpliwie, bo szukam dobrego fryzjera, który doradzi mi zupełnie nową fryzurę i dokładnie ostrzyże, a włosy mam niełatwe.
Ludzie, poradźcie, proszę, bo zarastam gorzej niż lew!
totuja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 17:00   #2240
julitamxx
Przyczajenie

Witam,

Jestem nowa na forum ale chetnie wypowiem sie na temat mojego doswiadczenia fryzjerskiego.
Tak wiec, aby nie zanudzac... Pani Basia z Kiss Paris.. zawitałam do niej jakis rok temu ab zejsc ze zbyt ciemnego koloru wlosow i zrobic jakas ladna fryzurke. Efekt: bardzo ladny kolor wlosow lecz wlosy byly baardzo suche i tak jak mam grube i krecone wlosy tak przez chyba miesiac byly sianowate i praktycznie nie do ulozenia. Poza tym zostlalam za krotko scięta, moje wlosy wymodelowane na szczotce i powiedzmy ze jakos to wygladalo, ale no wlasnie... kompletnie nie uwzglednione zostalo to ze wlosy sie kreca i po wysuszeniu sie podniosa i będą jeszcze krotsze i to, ze tak na prawde za tyle pieniedzy oczekiwalam sciecia, po ktorym nie bede musiala ukladac wlosow, poniewaz NIGDY nic z nim nie robię. Na moje słowa, że nigdy nic nie robie z wlosami i zastanawiam sie jak sie uloza same bo ja ich tak nie uloze, Pani Basia sie oburzyla ze przeciez wlasnie nic nie robie z wlosami... i jak mi si nie podoba to najwyzej juz do niej nie przyjde na sciecie. Pięknie.. raczej sie nie pojawię

Niedawna historia z Pania Ania z salonu AK KK.... zachecona kilkoma pozytywami z forum, postanowilam sie tam udac i odmienic hehe na lato
No coz za tyle pieniedzy oczekiwalam lepszej fryzury, wyszlam niezadowolona baaa wsciekla, ale od nastepnego dnia , kiedy wstalam rano, musze przyznac, ze ciecie bylo fachowe, bo wlosy same ukladaja sie perfekcyjnie, spedzam 1minute przed lustrem a moje wlosy wygladaja jakbym je ukladala z 15minut. Podsumowanie: dobre ciecie lecz za krotkie i troche minelo sie z moim wyobrazeniem i zaprezentowamym zdjeciem.

Tak wiec, szukam dalej fryzjera dla siebie
Pozdrawiam forumowiczki
julitamxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 00:10   #2241
mme
Raczkowanie

Od mojej ostatniej wizyty w AK.KK dzisiaj mija dokładnie miesiąc; włosy nadal świetnie sie układają (bez specjalnego wysiłku z mojej strony). Kolor też nieźle sie trzyma- dzisiaj farbowałam sama tylko odrosty; nie rozprowadzałam nawet farby na całe włosy bo żal mi było zamalować refleksów. Tak, że nie żałuję wydanej kasy chociaż nie ukrywam, że na regularne wizyty w tej cenie raczej nie mogę sobie pozwolić. A szkoda.
Kiedy pierwszy raz szłam do AK.KK też oczekiwałam bardziej "wystrzałowej" fryzury. Wprawdzie nie zdecydowałam się na proponowaną mi wtedy przez p. Anię więc może sama sobie jestem winna? Za drugim razem odważyłam sie na bardziej "radykalną" zmianę (chociaz ciągle nie do konca zgodną z propozycją) i wyszło znacznie ciekawiej niz poprzednio. Skarżyłam sie tu kiedyś, że dotychczas miałam takie doswiadczenia u róznych fryzjerów, że zwykle nawet jeżeli z pierwszej wizyty byłam zadowolona, to kolejne mnie rozczarowywały. Zwłaszcza wtedy gdy chciałam zmienic fryzurę. Pod tym względem jak na razie AK. KK sie pozytywnie wyróżnia.
mme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 21:13   #2242
PlumSykes
Przyczajenie

ja w zeszłym tygodniu dzwoniłam do ApresAvant i umówiłam się na pierwszy wolny termin do Tomka Maruta -> 20 sierpnia
PlumSykes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 09:53   #2243
lalaith
Zakorzenienie

Dziewczyny proszę o informację jaka jest różnica cenowa za usługę strzyżenie plus kolor w Kiss Paris i w Avant Apres u Tomka Maruta? Włosy długie
Stary 2009-06-09, 16:38   #2244
krakow
Przyczajenie

Chciałam poprosić o polecenie fryzjera, który odpowiednio obcina cieńkie i rzadkie włosy (potrafi dobrze dobrać fryzurę) a także, który precyzyjnie wykonuje balejaż na takich włosach.
krakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 20:25   #2245
abi2009
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez krakow Pokaż wiadomość
Chciałam poprosić o polecenie fryzjera, który odpowiednio obcina cieńkie i rzadkie włosy (potrafi dobrze dobrać fryzurę) a także, który precyzyjnie wykonuje balejaż na takich włosach.
TRENDY ul.Kijowska24 polecam pani Monika bedziesz bardzo zadowolona
Stary 2009-06-10, 07:33   #2246
krakow
Przyczajenie

Czy ta fryzjerka stosuje jakąś specialną technike strzyżenia do cieńkich i rzadkich włosów. Wiem, że trudno znaleźć fachowego fryzjera do tego rodzaju włosów.
krakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 13:25   #2247
myszka770
Przyczajenie

Hej dziewczyny po wszystkich waszych zachwaleniach zdecydowałam się umówić do Pani Basi z Kiss Paris. Niestety termin mam dopiero na 30 czerwca. Jeśli ktoś wcześniej by rezygnował to proszę o kontakt bo zależy mi na wcześniejszej wizycie .
myszka770 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 21:59   #2248
abi2009
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez krakow Pokaż wiadomość
Czy ta fryzjerka stosuje jakąś specialną technike strzyżenia do cieńkich i rzadkich włosów. Wiem, że trudno znaleźć fachowego fryzjera do tego rodzaju włosów.
witaj nie wiem czy stosuje specjalną technikę bo nie jestem fryzjerem ale ma bardzo dużo klientek moim zdaniem jest super polecam
Stary 2009-06-13, 16:35   #2249
Emilia8080
Przyczajenie

dzowniłam dziś do kiss paris, żeby się dowiedzieć paru rzeczy. najbliższy termin w godzinach przedpołudniowych do p. Basi to 25 czerwca, także przyzwoicie. ale jakie ceny. ;/ ok. 250 za farbowanie ze strzyżeniem, dla długich włosów. a samo farbowanie ok. 210. cholernie mnie to załamało, bo byłam przekonana, że się zmieszczę przynajmniej w 200. kurde. :| myślicie, że warto.?
Emilia8080 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 11:17   #2250
Avenna
Raczkowanie

hej. byłam ostatnio u tej fryzjerki w salonie _Dawid na bronowicach. miałyście rację dziewczyny! tanio i fajnie. strzyże pani tak jak chcesz. i układa fryzurkę, a za wszytsko płącę 25 zł...
jestem zadowolona: polecam!
Avenna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości