Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-07-07, 17:11   #2311
ellish
Zakorzenienie

Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

a napiszecie prosze, jak dojechac najlepiej do Kiss P. spod Galerii Kr?
Chodzi o to, na jakim przystanku najlepiej wysiasc?

Z gory dziekuje za odpowiedz
ellish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:21   #2312
frywolna franka
Zakorzenienie

7, 13, 50.
7 i 50 spod samej GK.
Przystanek do wysiadania: Plac Bohaterów Getta
Stary 2009-07-08, 08:30   #2313
dosiaq
Raczkowanie

Czy któraś z Was była lub słyszała coś o epsu (Profesjonalne Studio Urody) na Karmelickiej. Mam ochotę wybrać się tam, ale trochę się boję bo nie ma w necie żadnych opinii o tym salonie.
dosiaq jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 12:30   #2314
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez cornellia33 Pokaż wiadomość
Zasia1 mi osobiście bardzo się podoba ta koloryzacja,czepianie się to chyba twoja domena.Moimi włosami pani Basia zajmuje się kilka lat i wiesz co obeszłam kilka najdroższych salonów nie tylko w Krakowie i zawsze wracałam do pani Basi jak pies z podwiniętym ogonem, większego profesjonalisty od niej nie znalazłam w moim życiu a już trochę udało mi się przeżyć.Zaznacze jeszcze jedno moich kolezanek chodzi wielkie grono do kiss i każda z nas ma inną fryzurę i nie ma się co bać twórczości pani Basi tylko uderzać z całym przekonaniem.
To że Tobie się podoba niestety nie zmienia faktu że dziewczyna ma na głowie pasemka a nie refleksy o które prosiła. I to blond na bardzo ciemnych włosach, takie kontrasty już dawno wyszły z mody :-O!

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anulaa21 Pokaż wiadomość
weronii zgadzam sie z toba ze w tej dziedzinie nie mozna miec zlych dni jak pomysle ze chirurg zrobil np.operacje nosa i mial zlz dzien nie dopuszczalne.Wlosy moze to nie to samo co nos ale zle dni trzeba zostawiac poza praca ,to moje zdanie.A co do pani ewy tez polecam ,sama mialam okazje siedziec u niej na fotelu . Wloski super , swietnie sie ukladaja fryzure robie w ciagu 5 min, kolorek nasycony ,gleboka czekolada taki o jaki dokladnie mi chodzilo choc nastepnym razem dam sie namowic na pare refleksikow.
Mój kolega robił operacje nosa kiedy chirurg miał "zły dzień". Reklamacji nie uwzględniono, poszedł tak do ślubu (nie jest co prawda gorzej, ale lepiej też nie), a to co przeżył (potworny ból przez dwa miesiące) to jego. W efekcie mój TŻ który też miał złamany nos i mu się krzywo zrosnął na operację się nie zdecydował, bo za bardzo się bał (to jego najlepszy przyjaciel)
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 15:43   #2315
ellish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
7, 13, 50.
7 i 50 spod samej GK.
Przystanek do wysiadania: Plac Bohaterów Getta

Dzieki. To mam szczescie, bo 50 jedzie prawie spod mojego bloku, wiec nie musze sie dostawac do galerii.

Jeszcze raz dziekuje
Stary 2009-07-09, 13:22   #2316
gwiazdka150
Przyczajenie

Dot.: fryzjer - stylista Kraków

Czy moglabyś podać ceny ścięcia,modelowania,ewent ualnie położenia koloru.
Chodzi mi o Klaudiusza z Rusznikarskiej.

Edytowane przez gwiazdka150
Czas edycji: 2009-07-09 o 13:24
gwiazdka150 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:48   #2317
ellish
Zakorzenienie

Ja juz po P. Basi.
Zdecydowalam sie na nia ze wzgledu na jej opinie tutaj. Ze rewelacyjna, ze dobra stylistka, potrafi doradzic bla bla bla.

gdy tylko wyszlam od fryzjera, poszlam ze lzami w oczach to najblizszego sklepu ze spinkami, srodkami do wlosow, aby zatuszowac, schowac, podpiac..wszystko aby bylo lepiej. Tragedia. Pani Basia doradzila mi fryzure, ktora totalnie do mnie nie pasuje jak sie okazalo. W trakcie rozmowy napomknelam, iz uwazam, ze to jednak nie to, ale Pani Basia twarda byla. Napomknelam o innym cieciu, ale "nie, tak bedzie lepiej". Przypomnialam sobie zachwyty nad nia na wizazu i oddalam sie w rece "mistrzyni". I ciachła.

Nie spotkalam zadnej osoby, ktora by powiedziala "jest ok". Smieja sie, mowia, ze mam chelm, czapke pilotke i ze "juz wiem gdzie na pewno nie pojde". ZADNA osoba nie powiedziala, ze jest dobrze! Rodzice, rodzenstwo, chlopak, kuzynka eeeh. Najgorzej to to, ze nic sie nie da zrobic. Musze czekac az urosna wlosy. A na razie spinki ida w ruch...

Coz...90zl wyrzucone. Po prostu wyrzucone.
A na dzien dziesiejszy schowalam lustra...

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2009-07-15 o 16:45
Stary 2009-07-09, 19:49   #2318
miucci2
Zadomowienie

Moja mama chodzi do pana Klaudiusza Iciek i bardzo go sobie chwali. Chodzi już ponad pół roku i jest mega zadowolona. Poleca każdej niezdecydowanej wizażance.

miucci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:56   #2319
ellish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miucci2 Pokaż wiadomość
Moja mama chodzi do pana Klaudiusza Iciek i bardzo go sobie chwali. Chodzi już ponad pół roku i jest mega zadowolona. Poleca każdej niezdecydowanej wizażance.

czemu sie nie zdecydowalam...a bralam go pod uwage
Stary 2009-07-10, 11:41   #2320
gwiazdka150
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie.Szukam fryzjera,który poradzi sobie z moimi włosami.Są kręcone,każdy w innym kierunku i niełatwo je uczesać.
Chcialabym ściąć tak ,żebym była zadowolona.Dajcie jakieś namiary.
Dodam,że jestem koło 40-tki.
Stary 2009-07-12, 08:47   #2321
gwiazdka150
Przyczajenie

Czy jest bardzo droga?Chciałabym ściąć ,położyć kolor i zrobić fryzurę.
Stary 2009-07-12, 12:08   #2322
ninna3
Przyczajenie

Cornellia33 udało Ci sie zmyć to wakacyjne zielonkawe szaleństwo??
a odnosnie cen w Kiss to nie jest wcale najdrożej ja płace za koloryzacje strzyżenie i regeneracyjną maseczke 220-230
ninna3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:32   #2323
krakow
Przyczajenie

Uprzejmie proszę o polecenie dobrego salonu i fryzjera, który dobrze wykona pasemka w odcieniach brązu. Dziękuje
krakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 12:17   #2324
sosha
BAN stały

Nie wiem jak wykona pasemka w odcieniach brazu, ale ja swego czasu chodzilam do Piotra z Daviness na Starowislnej (teraz juz nie chodze, bo mieszkam w Wro)
Nie byl super tani, ani super drogi - ale wlosy scial kapitalnie. A jakby wam sie chcialo to mam super genialnego fryzjera z Wrocku, wiec zapraszam - to tylko 280km
sosha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 12:41   #2325
carmelova
Zakorzenienie

Wczoraj mój chłopak był u Pani Basi w Kiss Paris i jak zwykle wyszedł bardzo zadowolony

Edytowane przez carmelova
Czas edycji: 2009-07-14 o 18:08
carmelova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 07:16   #2326
Yamilet
Przyczajenie

Witam serdecznie,
w poszukiwaniu dobrego fryzjera prześledziłam cały wątek i wyszło mi, że gwiazdą zarówno od strony technicznej jak i koncepcyjnej jest Pani Basia z Kiss Parias. Umówiłam się i po 3 tygodniach czekania poszłam na umówiona wizytę. Gotowa byłam na całkowitą zmianę imagu. Otwarta zarówno ścinanie na krótko (z średnich), farbowanie, baleyage. „Bieżącą” fryzurę miałam kiepską no i odrośnięta, więc pełne pole do popisu. Zależało mi właściwie na jednym – jedna, jedyna fryzura mi się nie podoba i skupiłam się żeby to przekazać, (co chyba nie specjalnie trudne było, bo to krótsza wersja tej mojej własnej). I co – i dokładnie tak zostałam ostrzyżona! A nie sorry na dobitkę dostałam jeszcze koszmarna grzywkę. Na moja uwagę że coś chyba nie tak z tą grzywką usłyszałam: "jak Pani nie pasuje to ją sobie może Pani na bok odgarnąć". Niestety mój wniosek jest jeden – koncepcja Pani Basi ponad wszystko – nie ważne czy klientka chce, czy jej pasuje, wszystkich strzyżemy na jedno kopyto, bo modnie – z przodu dłużej, z tyłu krócej, no i grzywka obowiązkowo! Baleyage + farba - bez rewelacji, za to cena, co najmniej „rewelacyjna” – grubo ponad dwie stówy na raczej krótkich włosach.
Ja stara baba dwa dni przeryczałam, wytrzymałam tydzień i wylądowałam na poprawce u Pani Ani w Inspiracjach na ul. Chmieleniec. Teraz jest lepiej, a włosy po wysuszeniu układają się same.

Żałuję jednak, że nie napisałam relacji na forum wcześniej, zaraz po wizycie – może ellish wybrałaby jednak kogoś innego, – bo z jej relacji wynika mi, że strzyżenie i efekt podobny – też słyszałam opinie o kasku/hełmie motocyklowym na mojej głowie…
Yamilet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 09:42   #2327
gwiazdka150
Przyczajenie

Nie mogłam się zdecydować do kogo pójść,więc odwiedziłam salon Image na Fieldorfa-Nila.P. Ewelinka zrobiła mi farbę,scieła i wymodelowała.
Włosy są takie jak chciałam.Zapłacilam tylko 70 zł!!!.
Stary 2009-07-15, 14:19   #2328
skorpio84
Raczkowanie

GG do skorpio84

Ja się wybieram w tym tygodniu do AK.KK.
Pierwszy raz do Pani Kasi: na kolor i cięcie.
Zobaczymy co to mi wytworzą na głowie
Trochę się stresuję....

Miałam już kilka razy przygody z salonem "Dziedzic", "L'Art" i "Expander III", ale żaden z nich nie spełnił w pełni moich oczekwiań... Niby było w porządku, ale za taką cenę wymagam troszkę więcej...

Zobaczymy jak będzie tym razem. Najbardziej zależy mi na koloryzacji - chcę uzyskać zimny odcień brązu...

PM 7-5-2011

Edytowane przez skorpio84
Czas edycji: 2009-07-15 o 14:25
skorpio84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:43   #2329
ellish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yamilet Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
w poszukiwaniu dobrego fryzjera prześledziłam cały wątek i wyszło mi, że gwiazdą zarówno od strony technicznej jak i koncepcyjnej jest Pani Basia z Kiss Parias. Umówiłam się i po 3 tygodniach czekania poszłam na umówiona wizytę. Gotowa byłam na całkowitą zmianę imagu. Otwarta zarówno ścinanie na krótko (z średnich), farbowanie, baleyage. „Bieżącą” fryzurę miałam kiepską no i odrośnięta, więc pełne pole do popisu. Zależało mi właściwie na jednym – jedna, jedyna fryzura mi się nie podoba i skupiłam się żeby to przekazać, (co chyba nie specjalnie trudne było, bo to krótsza wersja tej mojej własnej). I co – i dokładnie tak zostałam ostrzyżona! A nie sorry na dobitkę dostałam jeszcze koszmarna grzywkę. Na moja uwagę że coś chyba nie tak z tą grzywką usłyszałam: "jak Pani nie pasuje to ją sobie może Pani na bok odgarnąć". Niestety mój wniosek jest jeden – koncepcja Pani Basi ponad wszystko – nie ważne czy klientka chce, czy jej pasuje, wszystkich strzyżemy na jedno kopyto, bo modnie – z przodu dłużej, z tyłu krócej, no i grzywka obowiązkowo! Baleyage + farba - bez rewelacji, za to cena, co najmniej „rewelacyjna” – grubo ponad dwie stówy na raczej krótkich włosach.
Ja stara baba dwa dni przeryczałam, wytrzymałam tydzień i wylądowałam na poprawce u Pani Ani w Inspiracjach na ul. Chmieleniec. Teraz jest lepiej, a włosy po wysuszeniu układają się same.

Żałuję jednak, że nie napisałam relacji na forum wcześniej, zaraz po wizycie – może ellish wybrałaby jednak kogoś innego, – bo z jej relacji wynika mi, że strzyżenie i efekt podobny – też słyszałam opinie o kasku/hełmie motocyklowym na mojej głowie…

ja zrobilam sobie sama poprawke. Na pewno jest lepiej niz po wyjsciu od fryzjerki. Pocieszam sie tym, ze wlosy odrastaja.
Prawda, ze gdyby wczesniej byl ten post to bym sie dwa razy dluzej zastanowila czy odwiedzic Kiss P. Bo wlasnie TAKIEJ fryzury na pewno nie chcialam miec.
Stary 2009-07-15, 19:16   #2330
anulaa21
BAN stały

YAMILET!!!! A wiesz co ja uwazam ze jestes fryzjerka i sama piszesz na swoj temat zachecajac sobie klijetow polecajac inny salon z dokladnym adresem! analizujac niektore wypowiedzi osob to duzo moim zdaniem pisze o sobie robiac reklame na forum tak jak widac znajduja sie moze 4 salony ktore uwazam ze napewno sa godne uwagi AK BABICZ KISS PARIS MANIEWSKI nie wypowiadaja sie tu jedna czy dwie osoby na ten temat tylko studjujac cale forum maja bardzo duzo pochlebnych opini.Iwiadomo ze jedna na 100 zawsze moze byc nie zadowolna ale pisza ze fryzjer ktory ma mnustwo bardzo dobrych opini ktory czesze na fashion i bieze udzialy w prestizowych wystepach sory ale napewno by sie nie ograniczal do jednej fryzury.dziwne jest zawsze ze negatywne opinie nigdy nie maja zdjec.LUDZIE TO FORUM NIE POLEGA NA WYPISYWANIU O SOBIE POD PRZYKRYCIEM KLIJETA I OCZERNIANIE INNYCH FRYZJEROW!!!!!!!!!!!!!!!! !
anulaa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 23:08   #2331
abi2009
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Zasia1 Pokaż wiadomość
Załączam zdjęcie dzieła pani Basi. Jeśli toś uważa że to są refleksy, to ma o nich takie samo pojęcie jak ona. Oceńcie same, ja już się nie odzywam.
I co Ty na to Cornellio33? Naprawdę uważasz, że jest super?
muszę niestety przyznać że te "refleksy" to chyba były modne może 3 lata temu
abi2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 07:07   #2332
Yamilet
Przyczajenie

Droga anulaa21 - zapewniam Cię że nie jestem fryzjerką... Napisałam gdzie poprawiałm kiepskie strzyżenie - bo taka była prawda. Trafiłam tam bo miałam blisko - efekt był ok. Zresztą pewnie gdybym nie napisała to usłyszałabym że jestem wiecznie niezadowoloną klientką i sama nie wiem czego chcę tak jak bodajże Zasia1 wcześniej!
A Kiss Pariss to nie dokładny adres? I każdy inny? Skoro piszemy tu o dobrych i złych doświadczeniach to niby dlaczgo ja nie mam napisać? Co to za teoria spisku kurcze? Każdy kto skrytykuje Panią Basię od razu jest kłamcą albo konkurencję? Każda opinia na forum jest opinią subiektywną - tak jak cornellia33 - jesteś wierną fanką Pani Basi i nikt Ci tego nie broni, ja nie jestem - i też nikt mi nie każe! A osoba która szuka dobrego fryzjera może przeczytać te opinie i samodzielnie wybrać!
To wcale nie jest takie dziwne że nie zamieściłam zdjęcia - po cholerę miełam go robić i potem przypominać sobie o tym niemiłym doświadczeniu! Do zamieszczenia posta (tak jak napisałam wcześniej) skłoniła mnie wypowiedż ellish - i to dopiero po dłuższym czasie!
A ja niby jak znalazłam sie u Pani Basi? Dzieki opiniom na forum :"nie wypowiadaja sie tu jedna czy dwie osoby na ten temat tylko studjujac cale forum maja bardzo duzo pochlebnych opini".
A co do łez Pani Basi - ups, strasznie mi przykro... JA ryczałam dwa dni. Och i biedna Pani Basia nie wiedziała o forum - o to ciekawe bo ja na początku rozmowy powiedziałam że przyszłam do niej na podstwaie opinii na forum a ona odpowiedziała "wie Pani to jest jak z gwiazadami - gwiazdy nie czytaja opinii o sobie na forum". Cudne prawda? Biedna, słodka Pani Basia! A może by tak odrobina samokrytycyzmu?!
Yamilet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 08:32   #2333
lourose
Wtajemniczenie

To ja może odbiegnę od dyskusji o p.Basi.

Wczoraj byłam po raz drugi u p. Halinki w L'art Studio na Krowoderskiej. Jest bardzo, bardzo miła i przede wszystkim - słucha.
2 razy zrobiła dokładnie to o co mi chodziło, nadała włosom kształt ale tak aby mogły odrastać, doradziła i zaplanowała jak zetniemy włosy kiedy podrosną.
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 17:28   #2334
ellish
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cornellia33 Pokaż wiadomość
i co ellis nie znalazła Twoje koloryzacji

chyba koleżanko pomyliły Ci się nicki ( i nie chodzi mi o brakująca literę)

Rezczywiscie P. Basia miala swietna opinie (ma nadal), w koncu dlatego do Niej poszlam. Ale to, ze Ty uwazasz, ze jest naj naj naj, to nie znaczy, ze juz KAZDY ma tak uwazac. Wyrazilas swoja opinie, wyrazily inne osoby, i wyraziłysmy rowniez my-niezadowolone klientki.
Uszanuj nasze zdanie, tak jak i my szanujemy Twoje.

Nie twierdze, ze P. Basia jest najgorsza z najgorszych. Wierze, ze inne dziewczyny sa zadowolone i zazdroszcze im. Ale mnie osobiscie sie nie podoba to co zrobila na mojej glowie, nie podoba mi sie jej gust. Wiem, ze do Niej juz nie pojde i nie bede rowniez jej polecac innym. Mam do tego pełne prawo. I nie narzucam mojego zdania innym, nie atakuje itp.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Yamilet Pokaż wiadomość
Każdy kto skrytykuje Panią Basię od razu jest kłamcą albo konkurencję? Każda opinia na forum jest opinią subiektywną - tak jak cornellia33 - jesteś wierną fanką Pani Basi i nikt Ci tego nie broni, ja nie jestem - i też nikt mi nie każe! A osoba która szuka dobrego fryzjera może przeczytać te opinie i samodzielnie wybrać!

A co do łez Pani Basi - ups, strasznie mi przykro... JA ryczałam dwa dni. Och i biedna Pani Basia nie wiedziała o forum - o to ciekawe bo ja na początku rozmowy powiedziałam że przyszłam do niej na podstwaie opinii na forum a ona odpowiedziała "wie Pani to jest jak z gwiazadami - gwiazdy nie czytaja opinii o sobie na forum". Cudne prawda? Biedna, słodka Pani Basia! A może by tak odrobina samokrytycyzmu?!
podpisuje sie pod tym.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2009-07-16 o 17:52
Stary 2009-07-17, 19:26   #2335
sugardream
Raczkowanie

Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez szpilka_77 Pokaż wiadomość
ja ze swej strony mogę polecić malutki salonik na ul. Wrocławskiej "Agnes" i p. Agnieszkę Poniedziałek -Sitko. Chodzę tam regularnie podcinać włosy i lekko ścieniować i zawsze jestem zadowlona. Za mycie i strzyżenie - 20 zł i tyle właśnie zapłaciłam wczoraj, a p. Agnieszka dodatkowo na moją prośbę ułożyła mi włosy na szczotce, a potem nałożyła specjalny preparat. Za pasemka rok temu płaciłam 80 zł [mam długie włosy, poniżej linii stanika] i z tego co się orientuję cena nie wzrosła znacząco

mojego zaufania nie wzbudza pracująca tam p. Gosia, sama nie wiem dlaczego
Czy ta Pani Agnieszka pracowała kiedyś w salonie Amelia na ul.zamojskiego ???.Jeśli ktoś wie gdzie teraz pracuje to bardzo prosze o namiar na nią moje gg 10483975 . Kiedyś zrobiła mi świetną fryzurę , później niestety zamknięto salon Amelia , a ja nie zdążyłam wźąsić żadnego namiaru na nią , niestety nie pamiętam też jej nazwiska , dlatego tak ciężko mi ją znaleźc
sugardream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 11:58   #2336
miucci2
Zadomowienie

A ile kosztuje strzyżenie włosów takich za ucho u Tomka Maruta?

Edytowane przez miucci2
Czas edycji: 2009-07-19 o 21:34
miucci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 18:51   #2337
lourose
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sugardream Pokaż wiadomość
Czy ta Pani Agnieszka pracowała kiedyś w salonie Amelia na ul.zamojskiego ???.Jeśli ktoś wie gdzie teraz pracuje to bardzo prosze o namiar na nią moje gg 10483975 . Kiedyś zrobiła mi świetną fryzurę , później niestety zamknięto salon Amelia , a ja nie zdążyłam wźąsić żadnego namiaru na nią , niestety nie pamiętam też jej nazwiska , dlatego tak ciężko mi ją znaleźc
Ja też proszę o informację czy to Agnieszka z Amelii. Kiedyś chodziłam tam regularnie, strzygła mnie Kasia - nie wiem co się z nią teraz dzieje, więc może odnajdę Agnieszkę - obydwie świetnie ściały i dobierały kolor. Będę wdzięczna za informację.
Stary 2009-07-20, 00:27   #2338
abi2009
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sugardream Pokaż wiadomość
to na jakich produktach musi pracować pani Agnieszka skoro baleyage kosztuje 80zł i to jeszcze na tak długich włosach Raczej się nie zdecyduję szkoda mi włosów.
abi2009 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 02:07   #2339
sosenka93
Przyczajenie

GG do sosenka93
Smile Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Witam
Przez parę dobrych godzin przeglądałam ten wątek doszedłszy do 33 strony dokładnie i wybrałam sobie kilka propozycji salonów fryzjerskich, oto one (kolejność przypadkowa ):
1. PAULA X HAIR na ulicy Czystej 8
2. JEAN LOUIS DAVID na ul. Szewskiej
3. (przeoczyłam nazwę) ul. Meissnera 46 - p. Beata
4. STYLOWNIA na ul. Miłkowskiego 11A - p. Klaudiusz/ p. Dawid
5. (znowu nie mam nazwy) ul. Galla 10 - p. Ewa/ p. Agnieszka
6. TRENDY ul. Karmelicka - p. Tomek
7. KLUB FRYZUR ul. Rakowicka - p. Andrzej
Chciałabym żeby cena ścięcia włosów (mam półdługie lub długie - mniej więcej do 3/4 łopatek ) nie wyniosła więcej niż 100 w ostateczności 140 zł, oprócz tego chciałabym żeby to raczej fryzjer mi zaproponował fryzurkę i żeby nie była krótsza niż do ramion. I dodam, że mam raczej falowane włosy.
Liczę na waszą pomoc !
pozdrawiam !
sosenka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 08:57   #2340
lourose
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez abi2009 Pokaż wiadomość
to na jakich produktach musi pracować pani Agnieszka skoro baleyage kosztuje 80zł i to jeszcze na tak długich włosach Raczej się nie zdecyduję szkoda mi włosów.

Jeżeli to rzeczywiście ona to mam zaufanie 100%. Jestem z grona tych osób które uważają że za logo kosmetyku nie powinno się przepłacać, a prace Agnieszki widziałam nie raz i nie bałabym się oddać w jej ręce.

PS. widziałam ostatnio na tvn style program z serii zawody - opisywano sztuczki fryzjerów, np. wlewanie zwykłego szamponu do markowych butelek. Ciekawa jestem na ile dziala podświadomość kleintek i czy rozróżniłyby efekty.
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości