Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-09-10, 12:27   #2431
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez ptasiek29 Pokaż wiadomość
Z fotkami będzie problem. Zdaje sobie sprawę, że mój wpis może być odebrany jako ten z rodzaju podstępnych. Wiem też, że dzięki wpisom na forum i bez oglądania zdjęć zdecydowałam się na takiego, a nie innego fryzjera, z którego jestem zadowolona póki co. Dlatego zdecydowałam się dorzucić cegiełkę
Nie znam złotego środka, ale popadanie w skrajności podczas lektury forum do niczego dobrego nie prowadzi.
Pozdrawiam
To nie jest popadanie w skrajności tylko zwykła ostrożność.
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:40   #2432
_Jana
Przyczajenie

Dot.: ROZPACZLIWIE POSZUKIWANA BARBARA PIECZARA (pracowała w Trendy na Karmelickiej w

ja tez jej szukalam i NIESTETY znalazlam. chodzilam do pieczary z trendow przez dwa lata do momentu az tak zniszczyla mi zapuszczane wlosy beznadziejnym cieniowaniem, ze musialam zrezygnowac z dlugich wlosow w ogóle... Co kompleksy potrafia zrobic z ex-dobrej fryzjerki. W ogole polecam raczej gejow- nie oszpecaja celowo! Masz pecha, ze ja znalazlas- chyba, ze uwaza Cie za brzydszą od siebie Juz lepiej umów sie do tomka. pozdrawiam
_Jana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:58   #2433
_Jana
Przyczajenie

jedno chetnie Wam napisze- po tragicznej w skutkach wizycie u barbary pieczary z raclawickiej bylm u ok 10 fryzjerow proszac o ratunek dla złośliwego scięcia i kazdy rozlozyl rece. Wyladowalam z krotkimi wlosami po tym jak przez dwa lata zapuszczalam je do slubu... Przez pol roku najlepiej czulam sie w czapce a modelujac wlasy przeklinalam "fryzjerke". Zanim siadziesz na fotel przekonaj sie ze Twoj fryzjer jest zdrowy na umysle. Kazdy fryzjer u ktorego bylam stwierdzil, ze wlosy mam sciete po prostu zlosliwie. Nikomu nie zycze, oprocz barbary naturalnie
_Jana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 18:30   #2434
Eti_
Rozeznanie

Dziewczyny mam termin u Tomka na Racławickiej na poniedziałek 14-go września a nie mogę iść. Miałam odwołać, ale może którejś z Was odstąpie termin. Ktoś chętny??? Godzina późno popołudniowa.
Eti_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 21:26   #2435
klaudyna1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Eti_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam termin u Tomka na Racławickiej na poniedziałek 14-go września a nie mogę iść. Miałam odwołać, ale może którejś z Was odstąpie termin. Ktoś chętny??? Godzina późno popołudniowa.
aktualne jeszcze?
klaudyna1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 08:28   #2436
konfiturymalinowe
Przyczajenie

GG do konfiturymalinowe Send a message via Skype™ to konfiturymalinowe

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAA
jeśli jeszcze aktualne, to ja poproszę;-) Bo dłuuugie terminy i wiecznie automatyczna sekretarka ???? stoją mi na drodze, a próbowałam od czerwca się umówić...
konfiturymalinowe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 10:22   #2437
carmelova
Zakorzenienie

Dzisiaj idę po raz pierwszy do Oskara Bachonia na Starowiślną. Ciekawe co wymyśli
carmelova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 15:55   #2438
Eti_
Rozeznanie

Niestety już nieaktualne.
Tam też na Racławickiej jest niejaki Kuba- koleżanka się do niego umówiła, bo nie chciała czekać - te terminy. Nie była niestety zadowolona. Włosy miała ścieniowane fatalnie.
Eti_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:55   #2439
lalaith
Zakorzenienie

A ja jestem zła, bo powiedzieli mi że jak będę chciała podciąć grzywkę to mogę zadzwonić i umówić się z dnia na dzień. Dziś dzwonię i co? Nie wiedzą czy przyjmą mnie za tydzień, bo są w niepełnym składzie i będą raczej wypisywać osoby niż zapisywać. No, tak się nie robi, ja muszę jutro podciąć grzywkę bo już nic nie widzę ;(

Pewnie to niemożliwe ale może ktoś wie, jak się nazywa Pani która w 2006 roku w Galaxy (obecnie Trendy) na Piastowskiej była managerką fryzjerek i gdzie teraz pracuje???

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
hm starsza babeczka. Najstarsza wtedy w tym gronie. Z krótkimi włosami. Chyba rude.
To jak pójdziesz jeszcze kiedyś to spytaj o nazwisko,ok?

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-09-14 o 20:50
Stary 2009-09-14, 21:10   #2440
rzyrafka
Zakorzenienie

Ktos korzystał z usług salonu na Balickiej naprzeciw giełdy RTV?
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 14:42   #2441
tuptusia85
Przyczajenie

A czy ktoś z was był w Profesjonalnym Studiu Urody na Karmelickiej 64?
tuptusia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 23:17   #2442
porterka
Raczkowanie

A propos Tomasza - teraz terminy są już na grudzień. A wcale nie jest prosto wejść na czyjeś miejsce bo dzwonie niemal codziennie.
porterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:08   #2443
agneess
Raczkowanie

Polecam Kaizen Hair w Pasażu Ruczaj. Mam włosy krótkie, prawdziwym mistrzostwem jest obcięcie włosów tak, by układały się bez wielu zabiegów - tego dokonała fryzjerka w KH - cena też przystępna, jak na Kraków (50 zł za komplet). Terminy fajne, atmosfera super. Nie ładują na głowę za dużo kosmetyków do stylizacji, więc włosy nie wyglądają jak hełm. Aha, no i włosy układają się bez żadnego wysiłku nawet po 2-3 tygodniach. Polecam.
agneess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 15:06   #2444
Vellamo
Przyczajenie

GG do Vellamo

Camille Albane, ul. Karmelicka 28, pani Teresa

Zawiodłam się! Cięcie: bob cięty na skos bez grzywki (z tyłu włosy krótsze i wycieniowane, stopniowo wydłużające się ku przodowi). Efekt: z jedej strony miałam dłuższe włosy niż z drugiej (choć na nic takiego się z panią Teresą nie umawiałam, a nawet podkreślałam, że zależy mi na symetrii) i na domiar złego po jednej stronie włosy nie były ścięte płynnie na skos, tylko miałam zrobiony "schód"!!! Jeszcze w salonie wszystko wydawało się być w porządku, choć dziwiło mnie delikatnie, dlaczego tak starannie podkręca włosy na szczotce z jednej strony - niestety nie sprawdziłam tego od razu, przy niej, ale dopiero w domu, po umyciu włosów. Wygląda to, jakby celowo zostawiła włosy niedocięte po jednej stronie. Nie wierzę, że tak to miało wyglądać - włosy z tym "schodem" nie chciały się w żaden sposób ułożyć. W końcu poszłam do zwykłego fryzjera osiedlowego i poprosiłam o wyrównanie tego "czegoś". Fryzjerka uwinęła się dosłownie w minutę i była szczerze zdziwiona tym cięciem.
Nigdy więcej nie pójdę do pani Teresy. Równe, niepostrzępione i niewycieniowane cięcie na skos wykracza poza "umiejętności" tej fryzjerki.
Stary 2009-09-20, 10:40   #2445
kamakrk
Zadomowienie

Witajcie Dziewczyny.

Mam problem. Mam bardzo kręcone włosy i wstręt do fryzjerów. Ostatnio obcinała mnie fryzjerka z mojej miejscowości ale niestety teraz nie będę tam jechać a do fryzjera iść trzeba.

Mam pytanko znacie jakiegoś fryzjera, który dobrze obcina kręcone włoski? Mogę prosić o jakiś namiar na salon lub konkretnego fryzjera?

[perfectaA]349201[/perfectaA]
kamakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:00   #2446
KaskaD30
Przyczajenie

Czesc dziewczyny
Czy ktoras z was ma moze jakies doswiadczenia z salonem Kreator przy Radzikowskiego w Krakowie??? Wlasnie sie tam przymierzam, musze cos z soba zrobic " na CITO" przez wyjazdem sluzbowym i boje sie o efekt.Pozdrawiam
KaskaD30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 16:36   #2447
orisha
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 7

Hej dziewczyny! No widzę ze Tomasz Marut robi furorę na forum... Avant Apres? Tylko co to za chore terminy?

Szukam teraz dobrego fryzjera, bo do tej pory chodziłam do Tomka Opolskiego na Retoryka, ale mam wrażenie, ze ostatnio jakoś średnio mi te włosy wyglądają. Za pierwszym razem było super, ale teraz ma coraz więcej klientek i chyba mniej sie koncentruje

Co powiecie o Stylowni? Pracuje tam może taka młoda laska - Monika?
A Klaudiusz - gdzie można go znaleźć i ile bierze za strzyżenie?

EDIT: OK juz wiem wszystko - Monika pracuje u Klaudiusza

Motywacja: Lady 2 be FIT

Edytowane przez orisha
Czas edycji: 2009-09-21 o 16:44
orisha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:14   #2448
kasiak73
Raczkowanie

Ja się wybieram 4 pazdziernika po raz drugi do p.Basi z Kriss Paris zobaczymy co teraz ciekawego mi wymysli na mojej glowie.
kasiak73 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 22:14   #2449
drzewna
Przyczajenie

Szukam pana Staszka z krakowskiego salonu Paula X Hair

bo się okazało, że już tam nie pracuje. ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
drzewna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 12:57   #2450
lalaith
Zakorzenienie

Dot.: Gdzie jest p. Darek z Framesi w Krakowie?

Polecam wątek Gdzie dobry fryzjer w Krakowie.
Stary 2009-09-25, 16:28   #2451
Nova
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez porterka Pokaż wiadomość
A propos Tomasza - teraz terminy są już na grudzień. A wcale nie jest prosto wejść na czyjeś miejsce bo dzwonie niemal codziennie.
Obecnie terminy u Tomka Maruta to styczeń!
Jak ktoś w międzyczasie się rozmyśli bardzo proszę o odstąpienie mi terminu .Będę bardzo wdzięczna.Czasowo może to być dowolna pora (oprócz sobót),mogą być nawet pory przedpołudniowe (lub inne).
A czy wiecie może czy faktycznie oddzwaniają do klientek gdy jest wolny termin? Prosiłam o telefon w razie gdyby coś się zwolniło (nawet godzinę wcześniej jakby nagle ktoś się rozmyślił i nie przyszedł, bo mieszkam niedaleko i póki co mam czas wolny),ale miałam wrażenie,że zapisali mój numer na odczep się (może dlatego,że rzadko komuś przepada termin,a w razie czego mają kolejkę innych chętnych).
Nova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 14:05   #2452
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
Obecnie terminy u Tomka Maruta to styczeń!
Jak ktoś w międzyczasie się rozmyśli bardzo proszę o odstąpienie mi terminu .Będę bardzo wdzięczna.Czasowo może to być dowolna pora (oprócz sobót),mogą być nawet pory przedpołudniowe (lub inne).
A czy wiecie może czy faktycznie oddzwaniają do klientek gdy jest wolny termin? Prosiłam o telefon w razie gdyby coś się zwolniło (nawet godzinę wcześniej jakby nagle ktoś się rozmyślił i nie przyszedł, bo mieszkam niedaleko i póki co mam czas wolny),ale miałam wrażenie,że zapisali mój numer na odczep się (może dlatego,że rzadko komuś przepada termin,a w razie czego mają kolejkę innych chętnych).
Najlepiej byłoby tam się przejść i spytać się osobiście o to Tomka, jak ja się u niego strzygłam to jakieś laski przychodziły się umawiać. Bo przez telefon to się strasznie trudno z nimi dogadać, ja już 2 razy dzwoniłam żeby się umówić na podcięcie grzywki (Tomek kazał mi się umawiać z dnia na dzień) i ciągle nie mają czasu.
A terminy na styczeń to już lekka przesada. Ja czekałam na swoją kolej ok 2 miesięcy, co mi się już wydawało lekkim przegięciem, a i tak nikt nie zauważył że byłam u fryzjera, mimo wydanych 2 stów, więc no coment.
Stary 2009-09-26, 18:39   #2453
Nova
Raczkowanie

Dzięki.Wobec tego spróbuję jeszcze osobiście porozmawiać.
A jak cenowo to wygląda (przy długich włosach)?
Nova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 18:35   #2454
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nova Pokaż wiadomość
Dzięki.Wobec tego spróbuję jeszcze osobiście porozmawiać.
A jak cenowo to wygląda (przy długich włosach)?
Ja zapłaciłam 203zł za cięcie i farbowanie (zmyło się szybciutko, więc odradzam) + szampon do farbowanych Revlonissimo gratis o obłędnym zapachu. Samo strzyżenie 68zł więc można się pokusić. Z kartą stałego klienta którą Ci wystawiają teoretycznie grzywki masz gratis, ale mi jeszcze się nie udało umówić, bo im nigdy nie pasuje. A i z grzywki rzadko korzystam (tzn noszę opaski i spinki których szczerze nienawidzę) bo się kompletnie nie układa sama, a i ułożyć ją baardzo trudno, a ja zwykle nie mam czasu ani chęci spędzać w tym celu godziny przed lustrem. Także grzywkę też odradzam.

Ciągle szukam kogoś kto mi ją naprawi, bo inaczej to się już całkiem załamię. Ale wszędzie podcięcie grzywki wygląda tak samo: spinają mi z tyłu włosy, podcinają grzywkę tak jak jest (czyli paskudnie) tylko krócej, a potem rozpuszczają włosy. I wychodzi na to że grzywka nie pasuje kompletnie do reszty włosów

Szukam kogoś kto mi dopasuje grzywkę do fryzury, możecie coś polecić?
Stary 2009-09-29, 13:11   #2455
MadameX
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę po raz pierwszy do Oskara Bachonia na Starowiślną. Ciekawe co wymyśli
No i jak? Ja jestem umowiona do niego, ide za dwa tygodnie. Jestes zadodolona?
MadameX jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 13:17   #2456
kamakrk
Zadomowienie

A ja się umówiłam na za tydzień do salonu Planeta na Ruczaju. Nie wiem jak będzie. Ale za strzyżenie z myciem Pani powiedziała mi 27 pln. A szczerze powiedziawszy to szkoda mi więcej zapłacić za wycieniowanie korony włosów i podcięcie skośnej grzywki. Jakby spierniczyli strasznie to zacznę myśleć co z moimi lokami począć. Wtedy będę je ratować za większe pieniążki.

[perfectaA]349201[/perfectaA]
kamakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 21:39   #2457
ptasie
Przyczajenie

Pod koniec przyszłego tygodnia wybieram się pierwszy raz do Mariusza
z ul. Czarnowiejskiej. Mam proste, długie włosy (ale kręcą się pod wpływem wilgoci). Chciałabym zmienić fryzurę i może kolor również.
Na tym forum wyczytałam, że Mariusz fajnie dopasowuje fryzurki.
Proszę jeszcze o jakieś informacje na temat wrażeń po wizycie w jego salonie. I czy byłyście zadowolone z nowej fryzury.
ptasie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:41   #2458
frywolna franka
Zakorzenienie

Byłam dwa tygodnie temu w Avant Apres u Kuby. Wrażenia z salonu miałam bardzo średnie. Trójka zblazowanych fryzjerów (Basia, Tomek, Kuba), ich cisi pomagierzy i biedny pan odbierający telefon ("nie ma", "nic się nie da zrobić"...) Nie robi na mnie wrażenia takie traktowanie... Przychodzi dziewczyna, mówi że ma ślub i czy można, czy się da itp... Słyszy, że dla stałych klientów to tak, że tu trzeba myśleć wcześniej itp... Z ciekawością patrzyłam na klientki p. Tomka - wiadomo, jak się czyta i słyszy, że treminy ma na styczeń, to się spodziewam czarodzieja... Czarodziejem nie jest. Widziałam dwie osoby i jedna była zachwycająco zrobiona, druga bardzo średnio.
Długie terminy - dla mnie nic nie znaczą. Atmosfera w salonie zaś tak. Ja ich stałą klientką nie będę.

Do "ad remu": wyszłam od Kuby i się popłakałam. Nie jestem próżna, zakochana w sobie itp, ale według mnie fryzurę należy dobierać indywidualnie a nie spod matrycy. Jak klientka mówi, że zapuszcza włosy, to wmawianie jej (po fakcie), że teraz fryzura jest lekka i świeża to dla mnie kpina - widzę ile zostało ścięte. Poza tym stylizacja... dla mnie dramat... miałam na głowie kask.
Zazwyczaj, jak wychodzę od fryzjera, to mam poczucie, że świat należy do mnie. Każda witryna sklepowa jest moja - w każdej podziwiam czyjąś fachowość i kunszt. heh Mój facet, jak mnie zobaczył, to powiedział: "Dlaczego ryczysz, przecież już kiedyś miałaś taką fryzurę" (owszem, miałam - 6 lat temu, 15 kg temu i wyszła spod nożyczek Agi Jaśko).

allleeeeee
po natychmiastowym umyciu włosów okazało się, że nie jest tak źle jak myślałam. Mam na głowie dobrze ścięte włosy (fryzura mi się nie podoba, ale OK, może mało precyzyjnie się wyrażałam, on nie dopytał, ja zaufałam...). Układają się ładnie. Grzywka jest na tyle krótka, że do grudnia mam czas na nazbieranie kasy na Maniewskiego...

Oceniam warsztat p. Kuby dość wysoko. Dla mnie bardzo liczy się umiejętność perfekcyjnego cięcia. Jeśli jestecie młode, odważne, chcecie mieć nowoczesną, ekstrawagancką fryzurę - jak w dym.
Stary 2009-10-01, 14:56   #2459
orisha
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 7

Wypowiedz dosc zamotana, nie ma co To w koncu nie wiadomo, czy ok czy nie ok, bo w przekroju calej wypowiedzi zmienilas chyba 3 razy zdanie

Rozumiem ze Kuba ok i ze polecasz?

Ja na razie zrobilam sobie sama kolorem i moze sie wybiore jako niedlugo na sciecie wloskow... Na razie jednak zostane przy tym co mam. Nadal zbieram info n/t fryzjerow.

Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 15:35   #2460
frywolna franka
Zakorzenienie

hm
w życiu też tak mam.... zmotaniec... Sorry.

Kuba
+ dobre cięcie
+ wyczucie trendów

- nie słucha próśb, nie przyjmuje sugestii = brak komunikacji między klientem a fryzjerem
- koszmarny w modelowaniu fryzury
- on robi fryzurę, ale nie dobiera jej do osoby
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości