Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-05, 21:48   #2881
Strawberry2010
Raczkowanie

Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez Wenila Pokaż wiadomość
Ja polecam AK.KK
A cxy robiłaś tam może farbe ?
Strawberry2010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:59   #2882
Wenila
Wtajemniczenie

nie, mam naturalny kolor i nie zamierzam zmieniać, jedynie ścięcie
Stary 2010-05-07, 18:03   #2883
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Dziewczyny polecacie kogoś konkretnego z AK.KK, zależy mi na kloryzacji... bo mam tak schrzanione włosy, że szkoda gadać Oczywiście po wizycie u fryzjera.....
Stary 2010-05-07, 23:02   #2884
mme
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecacie kogoś konkretnego z AK.KK, zależy mi na kloryzacji... bo mam tak schrzanione włosy, że szkoda gadać Oczywiście po wizycie u fryzjera.....
Wydaje mi się, ze tam są tylko dwie fryzjerki. Ja moge polecic panią Kasię, bo akurat na nią "wypadło" za pierwszym razem (przypadek) a później juz z nią się umawiałam. Też miałam kiedyś "schrzanione włosy" i obawiałam się, że jedynym ratunkiem będzie dekoloryzacja; jednak pani Kasia dokonała chyba cudu; idealnie wyrównała mi kolor z wyjściowej mieszanki ciemnegoi jasnego brązu, rudego i "niewiadomojakiego" do jednolitego złotomiedzianego blondu + refleksy. Byłam naprawdę zachwycona efektem. Poza tym kolor utrzymywał się tak długo, że przez następne 2 miesiące sama w domu zamalowywałam tylko odrosty.
mme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 07:11   #2885
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Napisane przez mme Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, ze tam są tylko dwie fryzjerki. Ja moge polecic panią Kasię, bo akurat na nią "wypadło" za pierwszym razem (przypadek) a później juz z nią się umawiałam. Też miałam kiedyś "schrzanione włosy" i obawiałam się, że jedynym ratunkiem będzie dekoloryzacja; jednak pani Kasia dokonała chyba cudu; idealnie wyrównała mi kolor z wyjściowej mieszanki ciemnegoi jasnego brązu, rudego i "niewiadomojakiego" do jednolitego złotomiedzianego blondu + refleksy. Byłam naprawdę zachwycona efektem. Poza tym kolor utrzymywał się tak długo, że przez następne 2 miesiące sama w domu zamalowywałam tylko odrosty.
A napiszesz mi ile kosztowała Cię taka przyjemność?
Bo moje włosy to też fantastyczna mieszanka
Odrost rudy, reszta w nieokreślonym kolorze słomkowo- szarym, i przebijają sobie przez to wszystko bardzo jasne blond pasemka Mam nadzieję, że nie będzie konieczna dekolaryzacja...bo chciałabym jakiś ładny odcień blondu
Stary 2010-05-08, 18:27   #2886
mme
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
A napiszesz mi ile kosztowała Cię taka przyjemność?
Strzyżenie+farba+refleksy , włosy półdługie chyba240zł;. "Chyba"bo dokładnie nie pamiętam ale na pewno było to dokładnie tyle ile w cenniku- wejdź na stronę AK.KK, tam jest cennik wiec łatwo sobie obliczyć całość usługi, którą planujesz. Wszystkie kosmetyki wliczone są w cenę, w każdym razie ja nie miałam ani propozycji ani sugestii żeby zrobić coś jeszcze dodatkowo płatne. Natomiast dostałam wtedy gratis odżywkę L"Oreala (w małym opakowaniu na 2-3 razy).

Edytowane przez mme
Czas edycji: 2010-05-08 o 18:29
mme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 08:59   #2887
rodzynekkkk
Raczkowanie

Ja również polecam z czystym sumieniem studio AK.KK. Mną osobiście zajmowała się p. Kasia. Nigdy nie byłam tak zadowolona po wyjściu od fryzjerka jak w tym przypadku. Strzyżenie doskonałe, a farbowanie wręcz mistrzowskie Jeżeli szukacie salonu, w którym fryzjerki podejdą do Was indywidualnie, to jest właśnie studio AK.KK. Stylistka dobrała kolor odpowiedni do mojego wieku, typu urody, make up... wszystko było idealne

Bardzo polecam.
rodzynekkkk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 20:06   #2888
darcia1989
Przyczajenie

hej wszystkim z tego co czytam, polecacie w wiekszosci salon AK.KK. zalezy mi na "metamorfozie", mozna to tak nazwac. chcialabym zeby dobrano mi indywidualnie kolor i ciekawe ciecie, ktore bedzie do mnie pasowac. taki prezent na urodziny chce sobie zafundowac a co sadzicie o salonach Jean Louis David?ktoras z was byla,jakie wrazenia?
Stary 2010-05-11, 21:22   #2889
marcepannaa
Przyczajenie

A słyszał ktoś może o fryzjerze, który dobrze obcina Panów? I w cenie jak na męską fryzurę przystało ;]
marcepannaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:39   #2890
pawel31
Przyczajenie

Witam szukam dobrego fryzjera w krakowie chodzilem do PANI KASI Blondynka z ERIC STIPA na ul dlugiej ale juz jej tam nie ma. Czy wie ktos gdzie ona pracuje teraz bardzo pilne

dziekuje za podpowiedz
pawel31 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:15   #2891
xDaria
Przyczajenie

jestem umówiona na jutro do pani Kasi a AK.KK dam znać jak jej poszło z moimi włoskami
xDaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 16:47   #2892
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Napisane przez xDaria Pokaż wiadomość
jestem umówiona na jutro do pani Kasi a AK.KK dam znać jak jej poszło z moimi włoskami
Czekamy na relacje
Stary 2010-05-13, 17:05   #2893
xDaria
Przyczajenie

Już zdaje relację otóż straszna średniawka:P tragedii nie ma ale też nie jest jakoś extra. Musze jednak przyznać, że nie narzucają się tam zbytnio ze swoimi wizjami, jakieś drobne sugestie owszem , ale deliktnie. Własnie to u większości tzw "dobrych" fryzjerów mnie drażniło, że narzucali sie tak, że człowiek czuł sie głupio odmawiając, a tutaj pod tym względem jest ok. Zafundowałam sobie też tam saune na włosy, niby jakąś nowocześniejeszą, ale też jakoś nie widze efektu może powinnam sie ściąć na rekruta i nie miałabym odwiecznego problemu z fryzjerem
xDaria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 18:05   #2894
marcepannaa
Przyczajenie

Witam wszystkich,
byłam dziś w salonie AK.KK. Z włosami robiła mi pani Anna Kochana i jestem na prawdę bardzo zadowolona. Miałam dość spore odrosty po pasemkach blond i już tego nie mogłam znieść, a chciałam po woli wracać do mojego naturalnego odcienia. Wymyśliłam coś takiego, że na tych odrostach zrobię refleksy tak, żeby zatuszowały odrosty, ale jednocześnie dały mi możliwość zapuszczania dalej, blisko mojego koloru. Pani Ania zrobiła te refleksy na połowie głowy, tak od góry i są one niezwykle subtelne, delikatne i nie 'wyją' na głowie. Całość się ładnie stonowała i jest dokładnie tak jak to sobie wyobrażałam.

Co mi się najbardziej podobało:
1. Metoda, którą farbują włoski jest rewelacyjna- nie na folii, która daje sztuczny efekt, tylko na takiej łopatce i robi się to 'na powietrzu', dlatego jest dużo naturalniejszy efekt
2. Rozjaśniacz (chyba firmi Loreal, bo cały salon używa tych kosmetyków) nie zawierał amioniaku, a miał za to jakieś woski, które sprawiają, że włosy po farbowaniu lśnią, a nie są matowe!
3. Obsługa kompetentna, miła, dobrze doradza i SŁUCHA
4. Ile wyniesie usługa można dowiedzieć się przed zabiegiem i uniknąć niemiłych niespodzianek (ja za refleksy i suszenie zapłaciłam 90 zł)
Stary 2010-05-13, 20:30   #2895
karola00
BAN stały

witajcie a ja wam moge polecic jednego z najlepszych stylistów fryzor w krakowie pana Tomasza Pietrzyka coprawda salon ma na totalnym zadupiu aleee spoosb w jaki podchodzi do klijenta..i jakos uslug sprawia ze jezdze do niego juz od pol roku z Tarnowa specialnie zeby sie sciac..indywidualne podejscie do kazdego..umie doradzic jak w domu zadbac o wlosy poradzi kosmetyki i wszystkim znajomym ktorym polecialm wyszly pelne podziwu tak jak ja serdecznie polecam Tomasza pietrzyka na ul wolnosci 38 w krakowie podam wam nr tel tylko pamietajcie zeby sie wczesniej zapisac bo u niego ciezko z wolnymi terminami 500 - 328 - 236 czynne codzien do od 9 do 20
karola00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 22:24   #2896
asiiuniia21
Przyczajenie

Dot.: Naturalny baleyage W KRAKOWIE

A czy ktos robil baleyage blond z czarnym w jakims fajnym salonie???
asiiuniia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 07:33   #2897
ptasiek29
Przyczajenie

Witam,
a był ktoś w AK.KK. z kręconymi włosami? Ciekawam jak tam sobie z nimi radzą.
Jedna z Pań napisała, że nie narzucają się tam zbytnio ze swoimi wizjami. A co w momencie, kiedy nie ma się pomysłu na swoją fryzurę, a chciałoby się zmiany? Potrafią fajnie doradzić? Zastanawiam się czy iść do A. Jaśko czy do AK.KK.
ptasiek29 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 07:45   #2898
marcepannaa
Przyczajenie

Karolaoo, a jakie ceny u tego Pana? Ma może jakąś stronę? Interesują mnie refleksy, śninanie i czy za suszenie włosów się płaci ;]
Stary 2010-05-14, 10:18   #2899
Sophie86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karola00 Pokaż wiadomość
witajcie a ja wam moge polecic jednego z najlepszych stylistów fryzor w krakowie pana Tomasza Pietrzyka coprawda salon ma na totalnym zadupiu aleee spoosb w jaki podchodzi do klijenta..i jakos uslug sprawia ze jezdze do niego juz od pol roku z Tarnowa specialnie zeby sie sciac..indywidualne podejscie do kazdego..umie doradzic jak w domu zadbac o wlosy poradzi kosmetyki i wszystkim znajomym ktorym polecialm wyszly pelne podziwu tak jak ja serdecznie polecam Tomasza pietrzyka na ul wolnosci 38 w krakowie podam wam nr tel tylko pamietajcie zeby sie wczesniej zapisac bo u niego ciezko z wolnymi terminami 500 - 328 - 236 czynne codzien do od 9 do 20
Ja też polecam. Zawsze do niego wracam po fryzjerach z wizją. Pan Tomek nie narzuca się na siłę ze swoimi wizjami, dobrze doradza, strzyże świetnie ( mam bardzo problematyczne włosy, ciężko je obciąć, żeby ładnie się ukłądały). Słucha - podcięcie o 5 cm to 5 cm ( a nie 15). Mogę polecić nie tylko młodym dziewczynom, ale też dojrzałym paniom - mojej mamie zrobił świetną fryzurę, która ją odmłodziła. W salonie pracuje też jego siostra - też dobrze strzyże, ale to nie to samo. Zgadzam się, że z terminami może być ciężko ( ale bez przesady, to nie terminy w stylu strzyżenie za 2 miesiące ).

Once I wanted to be the greatest

Edytowane przez Sophie86
Czas edycji: 2010-05-14 o 10:21 Powód: literówki
Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 16:01   #2900
agneess
Raczkowanie

Witajcie Dziewczyny!

Jestem zainteresowana takim cięciem... jakiego fryzjera-artystę mogłybyście mi polecić, który dałby radę mnie tak obciąć? Dzięki!!!
http://lh3.ggpht.com/_EBuAShdf21w/Sm...style_2010.jpg
agneess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 17:25   #2901
karola00
BAN stały

cenyy nie sa wygurowane strzyzenie od 45 zl ... w cenie strzyzenia zawsze jest mycie strzyzenie i modelowanie suszenie i ewentualnieprostowanie o coczywiscie kawa i dobre ciachoo oiii usmiech pana Tomka wraz z jego radami ja za farbe i strzyzenie placilam 120zl.. wiec cena patrzac na rynek wysoka nie jest a satysfakcja gwarantowana

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Moja znajoma ostatnio robila podobna fryzure u niego wiec mysle ze powinnas sie wybrac
Stary 2010-05-14, 18:09   #2902
agneess
Raczkowanie

Dzięki )
Stary 2010-05-15, 12:10   #2903
karola00
BAN stały

daj znac agness jak pojdziesz do niego i opisz swoje wrazenia i wstaw foty jak Cie obciol
Stary 2010-05-15, 14:41   #2904
agneess
Raczkowanie

Cytat:
daj znac agness jak pojdziesz do niego i opisz swoje wrazenia i wstaw foty jak Cie obciol
karola00, pójdę jednak do Pauli przyjmującej w Kaizen Hair na Ruczaju (mieszkam w bloku obok więc mam blisko) - do tej pory cięła moje dłuższe włosy i układały się do 2-3 miesięcy idealnie... Laska jest nieźle zakręcona - ale w pozytywny sposób. Ceny nie są zabójcze - za mycie, strzyżenie, modelowanie włosów półdługich płacę 50 zł Ale jak chcecie, mogę zdać relację (pójdę jakoś w tygodniu)
Stary 2010-05-16, 00:18   #2905
Agniesiaaaa
Przyczajenie

czy ten ma on jakas strone interenetową?? Bo zakład to faktycznie ma na końcu świata ale jak taki świetny to z checią się pojade
Agniesiaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:22   #2906
karola00
BAN stały

z tego co wiem strony jeszcze niemaja..aleee ma byc w niedlugim czasie bo tez ich pytalam..natomiast daje reke uciac za tego fryziera w kazdej kwesti!
Stary 2010-05-16, 22:06   #2907
Agniesiaaaa
Przyczajenie

Cytat:
z tego co wiem strony jeszcze niemaja..aleee ma byc w niedlugim czasie bo tez ich pytalam..natomiast daje reke uciac za tego fryziera w kazdej kwesti!
jutro z samego rana dzwonie ! Po wizycie oczywiscie zdam relacje
pozdrawiam
Agniesiaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 11:53   #2908
sinsu
Przyczajenie

A czy mogłabyś podać jakie mają ceny w tym salonie na Wolności? Chodzi mi o strzyżenie, ewentualnie farbowanie półdługich włosów.
sinsu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 12:18   #2909
Anulka100
Przyczajenie

Dot.: Trwałe Prostowanie - Kraków - PILNE ! ;)

Gdzie mogę znaleść świetnego fryzjera w krakowie ? Mam dosyć mocno kręcone włosy do łopatek i nie lubie ich prostować bo są gęste, takie prostowanie to ponad godzine co dwa dni.... chodzi mi o takie tańsze prostowanie do 150-200zł
Anulka100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 15:08   #2910
karola00
BAN stały

strzyzenie jest cos w okolicach od 50zl a za farbe i strzyzenie placilam zawsze 120zl wiec ceny niesa jakies przesadne patrzac na ceny w salonach w krakowie pozdrawiam
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości